Skvěle! Rychlobruslařky zářily na ME. Vyhrály Sáblíková i Erbanová

České rychlobruslařky na ME v rychlobruslařském víceboji v Budapešti zářily, Karolína Erbanová byla nejrychlejší v úvodním závodě na 500 metrů, Martina Sáblíková poté ovládla závod na trati 3000 metrů. Celkově je Sáblíková čtvrtá a Erbanová patnáctá.
06.01.2012 18:10 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (435 článků) , Karolína Erbanová (44 článků)

Sáblíková vstoupila do sezony výborně, vyhrála tříkilometrový závod v Inzellu

České rychlobruslařky Martina Sáblíková a Karolína Erbanová vyhrály v německém Inzellu závody na 3000 metrů, respektive 500 metrů a skvěle tak zahájily novou sezonu.
22.10.2011 10:55 |

Erbanová zahájila MS skvělým druhým místem, Sáblíková je čtrnáctá

Martina Sáblíková zahájila útok na třetí titul mistryně světa ve víceboji 14. místem na sprinterské pětistovce. Skvělým druhým místem se blýskla Karolína Erbanová, která posunula český rekord.
12.02.2011 22:25 |

Erbanová má ve sprintu nakročeno ke zlatu. Sáblíková už dobojovala

Rychlobruslařka Karolína Erbanová vede po prvním dnu ME ve sprinterském víceboji a útočí na celkový triumf. Před Olgou  Fatkulinovou z Ruska drží náskok 16 setin sekundy. Její reprezentační kolegyně Martina Sáblíková získala díky fantastické jízdě na závěrečných 5000 metrů stříbrnou medaili v klasickém víceboji.
07.01.2017 18:35 |

Modelkou bych být nemohla, ty podpatky mě děsí, říká Martina Sáblíková

Pětadvacetiletá rychlobruslařka Martina Sáblíková skončila v anketě Sportovec Ministerstva vnitra roku 2012 na druhém místě. Přestože by si na vyhlášení výsledků nejradši vzala kecky a džíny, vyměnila je nakonec za podpatky a luxusní šaty. Další články k tématu: Aukce fotografií vynesla dětem 870 tisíc, nejvíc lákala Sáblíková S bráchou jsem se na Vánoce prala o lego, vzpomíná Sáblíková Martina Sáblíková získala další trofej: pasovali ji na rytířku vína
31.10.2012 00:45 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (435 článků)

Juniorka Erbanová těsně bez medaile - Chyběly čtyři setiny

Rychlobruslařka Karolína Erbanová dojela na Světovém poháru v Heerenveenu na kilometru čtvrtá a opět vylepšila své osobní maximum. Od medaile ji dělily pouze čtyři setiny, o které zaostala za třetí Ruskou Jekatěrinou Šichovovou. Na vítěznou Kanaďanku Christine Nesbittovou, která triumfovala na této trati i potřetí v sezoně, ztratila Erbanová 88 setin.
04.12.2011 15:45 |

Osobnosti: Karolína Erbanová (44 článků)

SKVĚLE! Sáblíková si pojede pro medaili, po prvním dnu vede

Češky skvěle zahájily mistrovství Evropy ve víceboji. Martina Sáblíková je po dvou disciplínách jasně první, její krajanka Erbanová sedmá.
08.01.2011 14:55 |

Do Soči by mohlo jet více než sto českých sportovců

Více než sto sportovců by mohlo podle odhadů Českého olympijského výboru (ČOV) jet na zimní olympijské hry do Soči. Jistotu startu však mají zatím pouze hokejisté, rychlobruslařky Martina Sáblíková a Karolína Erbanová a dva krasobruslaři, jejichž nominace zatím není jmenovitá. Na minulých zimních hrách ve Vancouveru bylo 92 reprezentantů.

03.12.2011 14:55 |

Sáblíková si udělala z cyklistického mistrovství republiky trhací kalendář! To nebyl závod, to byl MASAKR!

Rychlobruslařský fenomén "Martina Sáblíková":http://www.extra.cz/tema/martina-sablikova (27) se stala podesáté mistryní republiky v cyklistice, a to způsobem, "který bere dech":http://www.extra.cz/sablikova-slavi-a-cesi-uz-resi-majetek-trenera-tohle-je-jeho-tajna-vila-a-pry-si-nahrabal-dalsi-veci-jake-a-proc-je-jen-dobre-ze-martina-misto-sexu-zveda-cinky.
29.06.2014 16:25 |

Sáblíková ovládla mistrovství světa v rychlobruslení

Martina Sáblíková potvrdila pozici nejlepší současné rychlobruslařky nedělním triumfem na mistrovství světa ve víceboji v Heerenveenu. Dvojnásobná olympijská vítězka tak obhájila loňské prvenství.
22.03.2010 15:35 |

Sáblíková SVĚDKEM TRAPASU, dostala špatnou medaili

Nejlepší dvě rychlobruslařky ze čtvrtečního závodu na 3000 metrů na mistrovství světa Ireen Wüstová a Martina Sáblíková dostaly při slavnostním vyhlášení medaile patřící mužům.
11.03.2011 16:00 |

Sáblíková by mohla jet do Ria i bez kvalifikace. 'Neschopný svaz' kritizoval Zeman

Martina Sáblíková by mohla jet do Ria de Janeiro i bez kvalifikace, na vlastní pěst. S nadějí, že by jí mohla vyjít sportovní arbitráž přímo na místě. Za trapnou situaci s kvalifikací české rychlobruslařky, která je zároveň také i nejlepší současnou silniční cyklistkou v Česku, kritizoval cyklistický svaz prezident Miloš Zeman.
12.07.2016 22:50 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (435 článků) , Martin Zeman (281 článků) , Miloš Zeman (20438 článků)

Kanadské ani holandské rychlobruslařky ve stíhačce družstev neuspěly

Kanadské ani nizozemské rychlobruslařky nezískají olympijské medaile ve stíhačce družstev. Domácí tým v sestavě Christine Nesbittová, Kristina Grovesová a Brittany Schusslerová podlehl překvapivě už ve čtvrtfinále Američankám.
22.02.2010 13:20 |

Sáblíková ovládla ME ve víceboji, Erbanová je devátá

Sáblíková navázala na triumf z roku 2007
10.01.2010 13:20 |

Sáblíková v Berlíně vyhrála další závod, blýskla se i Erbanová

Dvojnásobná olympijská šampionka Martina Sáblíková vyhrála další závod nové sezony.
31.10.2010 12:10 |

Sáblíková znovu zářila. Na 1,5 kilometru skončila třetí

1. Nesbittová, 2. Wüstová, 3. Sáblíková, 20. Erbanová
29.01.2011 13:50 |

Sáblíková byla v závodě na 1500 metrů pátá

Martina Sáblíková obsadila páté místo v sobotním závodě na 1500 metrů v rámci třetího podniku Světového poháru rychlobruslařů v nizozemském Heerenveenu, Karolína Erbanová skončila na pětisetmetrové trati šestá.
03.12.2011 16:30 |