Skvěle! Berdych v Šen-čenu vybojoval první letošní titul

Tomáš Berdych v Šen-čenu vybojoval svůj premiérový letošní titul na okruhu ATP. Turnajová jednička ve finále porazila Španěla Guillerma Garcíu-Lópeze ve dvou setech 6:3 a 7:6 a ziskem jedenáctého titulu se v historických tabulkách dotáhla na Miroslava Mečíře.
05.10.2015 11:50 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1367 článků)

Berdych dovršil zlatý víkend českého tenisu. Ale po bitvě

Český tenista Tomáš Berdych obhájil titul na turnaji v čínském Šen-čenu, když po téměř třech hodinách porazil Francouze Richarda Gasqueta 7:6, 6:7 a 6:3. Berdych potvrdil roli nasazené jedničky a získal svůj letošní první titul. Navázal tak na "zlatou" sobotu českých tenistek.
02.10.2016 16:35 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1367 článků) , Richard Gasquet (35 článků)

Berdych si v Šen-čenu zahraje finále

Tomáš Berdych si v pondělí v čínském Šen-čenu zahraje o svůj první letošní titul na okruhu ATP. Český tenista dnes v deštěm přerušovaném semifinále přehrál Tommyho Robreda 6:1 a 6:4 a ve finále ho čeká další Španěl Guillermo García-López.
04.10.2015 17:36 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1367 článků) , Tommy Robredo (14 článků)

SKVĚLE! Berdych smetl Troického a Česko vede na Srbskem 1:0

Český tenista Tomáš Berdych vybojoval pro svůj tým první bod ve čtvrtfinálové bitvě Davisova poháru se Srbskem, když porazil Viktora Troického 3:0 na sety (6:2, 6:1, 6:2). Berdych svého soupeře téměř nepustil do hry, povolil mu pouze pět her a předčil ho zejména v počtu vítězných míčů.
06.04.2012 17:15 |

SLEDOVALI JSME: Berdych vybojoval proti Wawrinkovi postupový bod!

Tomáš Berdych vybojoval třetí bod potřebný k postupu do čtvrtfinále Davis Cupu. V boji dvou týmových jedniček porazil Stanislase Wawrinku po setech 6:3, 6:4, 3:6 a 7:6! Češi se ve čtvrtfinále střetnou s Kazachstánem.
03.02.2013 12:40 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1367 článků) , Stanislas Wawrinka (61 článků)

Berdych je ve finále! Ve Stockholmu si zahraje o druhý letošní titul

O svůj druhý letošní titul bude bojovat Tomáš Berdych. Český tenista prošel na turnaji ve Stockholmu do pátého finále v sezoně, když si v semifinále poradil s Němcem Matthiasem Bachingerem 7:6 a 6:4.
18.10.2014 20:55 |

Berdych bojoval s Djokovičem jako lev, ale v Dubaji na titul nedosáhl

Tenista Tomáš Berdych nenavázal na Petru Kvitovou a titul v Dubaji nezískal. Třetího nasazeného zastavil až ve finále první hráč světa Novak Djokovič ze Srbska, s nímž Berdych prohrál ve dvou setech 5:7 a 3:6.
02.03.2013 18:10 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1367 článků) , Novak Djokovič (530 článků) , Petra Kvitová (1447 článků)

Sen, krása, fantazie. Tomáš Berdych se probil až do finále Wimbledonu a může tak ukončit dvanáctileté české čekání na grandslamový titul. V semifinále přejel Berdych Srba Novaka Djokoviče ve třech setech, na závěr svého velkolepého představení sice proměnil až druhý mečbol, ale to mu rozhodně radost zkazit nemohlo.
02.07.2010 17:25 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1367 článků) , Novak Djokovič (530 článků)

Skvělý úspěch biatlonisty Soukupa. Na MS vybojoval bronz

Jaroslav Soukup vybojoval na mistrovství světa biatlonistů v německém Ruhpoldingu bronzovou medaili ve vytrvalostním závodě na 20 kilometrů, v němž zvítězil Slovinec Jakov Fak a stříbro vybojoval Simon Fourcade z Francie. Michal Šlesingr skončil šestý.
06.03.2012 17:25 |

Osobnosti: Jaroslav Soukup (64 článků) , Michal Šlesingr (61 článků) , Jaroslav Soukup (64 článků) , Simon Fourcade (3 články)

Berdych porazil Kukuškina a v Číně ho čeká český duel s Veselým

Čeští tenisté Tomáš Berdych a Jiří Veselý na turnaji v čínském Šen-čenu postoupili do čtvrtfinále, kde stanou proti sobě. Berdych jako nejvýše nasazený hráč porazil Michaila Kukuškina z Kazachstánu ve dvou tie-breacích a Veselý ve 2. kole zdolal Španěla Iniga Cervantese 7:6 a 6:3.
29.09.2016 18:55 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1367 článků) , Jiří Veselý (125 článků) , Jiří Veselý (125 článků) , Jiří Veselý (125 článků)

Berdych se těší na finále: Bude to jeden z vrcholů mé kariéry

Tomáš Berdych byl ústřední postavou českého daviscupového týmu v semifinále proti Argentině. V Buenos Aires byl u všech tří bodů českého týmu. Nejdůležitější z nich, ten postupový, vybojoval v úvodní nedělní dvouhře proti Carlosi Berlocqovi. Teď už se Berdych těší na pražské finále proti Španělsku.
16.09.2012 23:05 |

Synek NEOBHÁJIL TITUL světového šampiona. Vybojoval stříbro

Ondřej Synek dojena mistrovství světa veslařů na slovinském jezeře Bled druhý ve finále skifařů, těsně zvítězil Novozélanďan Mahe Drysdale a vybojoval tak svůj pátý titul. Bronzovou medaili získal Alan Campbell z Velké Británie.
03.09.2011 14:05 |

Osobnosti: Ondřej Synek (135 článků) , Alan Campbell (5 článků) , Alan Campbell (5 článků)

Tenista Berdych v Mnichově titul neobhájí, prohrál s Petzschnerem

Tomáš Berdych neobhájí titul na turnaji v Mnichově. Český tenista dnes prohrál ve čtvrtfinále s Němcem Philippem Petzschnerem 6:1, 3:6 a 4:6. Stejně jako turnajová trojka Berdych skončil před branami semifinále i Jan Hájek, kterého vyřadil druhý nasazený Rus Michail Južnyj.
07.05.2010 21:55 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1367 článků) , Jan Hájek (170 článků) , Jan Hájek (168 článků)

Bravo, Tomáši! Berdych si v Dubaji zahraje o TITUL, čeká ho Federer

Tomáš Berdych si zahraje na okruhu ATP finále na druhém turnaji po sobě. Do boje o titul v Dubaji prošel český tenista po dnešní výhře nad Němcem Philippem Kohlschreiberem 7:5, 7:5. Před dvěma týdny hrál Berdych finále v Rotterdamu a získal devátý turnajový triumf v kariéře.
28.02.2014 15:55 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1367 článků) , Philipp Kohlschreiber (22 článků)

Berdych má první letošní titul

Tenista Tomáš Berdych přetavil dobrou formu z Australian Open po návratu do Evropy v titul. Z výhry se radoval ve francouzském Montpellieru, kde dnes ve finále porazil domácího Gäela Monfilse.
05.02.2012 21:05 |

Berdych se popere o první letošní titul s Tsongou

Český tenista Tomáš Berdych si na turnaji v Marseille zahraje poprvé v sezoně o titul. Šestý hráč světa v dnešním semifinále porazil Dmitrije Tursunova z Ruska 6:2, 6:1 a ve finále se utká s domácím Jo-Wilfriedem Tsongou. Začátek zápasu je naplánován na 14:15.
24.02.2013 09:25 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1367 článků) , Jo-Wilfried Tsonga (57 článků) , Dmitrij Tursunov (12 článků)

SKVĚLÉ! Berdych uštval Federera a v Dubaji si zahraje o titul

Český tenista Tomáš Berdych si na turnaji v Dubaji zahraje o titul. V seminále ve velké bitvě porazil Rogera Federera 3:6, 7:6 a 6:4.
01.03.2013 19:15 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1367 článků) , Roger Federer (470 článků) , Novak Djokovič (530 článků)

Berdych nezvládl infarktovou koncovku a na titul nedosáhl

Český tenista Tomáš Berdych na druhý letošní titul nedosáhl. Ve finále turnaje ve Winston-Salemu podlehl po bitvě Američanovi Johnu Isnerovi 6:3, 4:6, 6:7.
25.08.2012 21:45 |

Berdych v exhibiční soutěži vybojoval pro svůj tým první výhru

Tenista Tomáš Berdych se stal hrdinou týmu Singapore Slammers, když dnes v takzvaném "rozstřelu" porazil Francouze Gaëla Monfilse a zajistil svému celku první výhru v exhibiční soutěži International Premier Tennis League.
03.12.2014 17:05 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1367 článků) , Gaël Monfils (21 článků)

SKVĚLÉ! Holuša na halovém MS vybojoval v běhu na 800 metrů stříbro

Jakub Holuša vybojoval v neděli na halovém mistrovství světa atletů v tureckém Istanbulu stříbrnou medaili v běhu na 800 metrů. Zlato získal Mohammed Aman z Etiopie, bronz patří Andres Osagie z Velké Británie.
11.03.2012 15:45 |

Osobnosti: Jakub Holuša (24 článků)