Skvěle! Berdych nedal Ferrerovi šanci a postoupil do čtvrtfinále, kde ho čeká Djokovič

Tenista Tomáš Berdych dokázal bez ztráty setu porazit v osmifinále French Open Španěla Davida Ferrera. Rodák z Valašského Meziříčí zvítězil 6:3, 7:5 a 6:3 a s přehledem postoupil do dalšího kola, ve kterém narazí na světovou jedničku Novaka Djokoviče.
01.06.2016 15:55 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1379 článků) , Novak Djokovič (532 článků) , David Ferrer (103 článků)

Berdych v českém souboji vyřadil Veselého, Štěpánka čeká ve čtvrtfinále Djokovič

Tenista Tomáš Berdych porazil ve druhém kole na turnaji v Dauhá svého krajana Jiřího Veselého 7:6, 1:6 a 6:1 a postoupil do čtvrtfinále. Mezi osmičku nejlepších se dostal i veterán Radek Štěpánek, který přehrál Belgičana Arthura de Greefa 6:3 a 6:2. V dalším utkání ho však čeká opravdový oříšek, českému reprezentantovi se totiž postaví do cesty srbský obhájce titulu Novak Djokovič.
05.01.2017 00:15 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1379 článků) , Jiří Veselý (149 článků) , Radek Štěpánek (815 článků) , Novak Djokovič (532 článků) , Jiří Veselý (149 článků) , Jiří Veselý (149 článků) , Radek Veselý (30 článků) , Novak Novak (42 článků)

Djokovič nedal Del Potrovi šanci. Postoupil do semifinále US Open

Obhájce titulu Srb Novak Djokovič postoupil do semifinále US Open. Druhý nasazený porazil ve čtvrtfinále Argentince Juana Martína del Potra ve třech setech 6:2, 7:6 a 6:4. O postup do finále se střetne se Španělem Davidem Ferrerem, který v pěti setech vyřadil jiného Srba Janka Tipsareviče.
07.09.2012 09:50 |

Osobnosti: Novak Djokovič (532 článků) , David Ferrer (103 článků)

Djokovič nedal Ferrerovi žádnou šanci. Rozjetý Srb prošel hladce do finále

Srbský tenista Novak Djokovič proletěl jako blesk do finále Australian Open a jediné vítězství ho dělí od obhajoby titulu. Pokud první hráč světa v nedělním finále uspěje, získá už čtvrtý titul v Melbourne a třetí po sobě, což v novodobé éře na Australian Open dosud nikdo nedokázal.
25.01.2013 11:17 |

Osobnosti: Novak Djokovič (532 článků)

Berdych si poradil s Andersonem. Ve čtvrtfinále vyzve Ferrera

Tenista Tomáš Berdych si počtvrté za sebou zahraje čtvrtfinále grandslamového Australian Open. Sedmý nasazený se mezi nejlepší osmičku dostal po dnešní suverénní výhře ve 4. kole nad Jihoafričanem Kevinem Andersonem 6:2, 6:2 a 6:3. O první semifinále v Melbourne bude osmadvacetiletý Berdych hrát proti světové trojce Davidu Ferrerovi ze Španělska.
19.01.2014 09:50 |

Osobnosti: David Ferrer (103 článků)

ON-LINE: Berdych zdolal Ferrera 6:4, 6:4 a udržel šanci na semifinále

Tomáš Berdych vyhrál na Turnaji mistrů v Londýně důležitý zápas proti Španělovi Davidu Ferrerovi 6:4, 6:4 a udržel šanci na postup do semifinálei. Rozhodne se v pátek, kdy jsou na programu duely Ferrer - Wawrinka a Nadal - Berdych.
06.11.2013 21:25 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1379 článků) , David Ferrer (103 článků)

Berdych: Sil mám ještě dost, ale měl bych zlepšit servis

Tenista Tomáš Berdych postoupil na grandslamovém Australian Open počtvrté do čtvrtfinále a má plán, s kterým chce nastoupit proti Davidu Ferrerovi, aby měl naději poprvé projít v Melbourne do semifinále. Novinářům ale chystanou taktiku neprozradil.
19.01.2014 14:20 |

Berdych postoupil v Bangkoku do čtvrtfinále

Český tenista Tomáš Berdych porazil na úvod turnaje v Bangkoku Roberta Bautistu ze Španělska dvakrát 6:3 a postoupil do čtvrtfinále. V něm může nejvýše nasazený hráč narazit na krajana Lukáše Rosola, kterého ve druhém kole čeká Lu Yen-hsun z Tchaj-wanu.
25.09.2013 16:45 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1379 článků) , Lukáš Rosol (567 článků)

Tenista Berdych postoupil ve Washingtonu do čtvrtfinále

Tenista Tomáš Berdych splnil i v třetím kole turnaje ve Washingtonu úspěšně roli nejvýše nasazeného. Český hráč porazil za dvě hodiny a dvacet minut Andreje Golubjova z Kazachstánu 6:3, 5:7 a 7:5 a postoupil již do čtvrtfinále.
06.08.2010 13:45 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1379 článků)

Tenista Berdych postoupil do čtvrtfinále turnaje v Rotterdamu

Český tenista Tomáš Berdych postoupil do čtvrtfinále turnaje v Rotterdamu.
10.02.2011 14:20 |

Berdych hladce postoupil do čtvrtfinále na antuce v Nice

Tenista Tomáš Berdych postoupil bez větších problémů do čtvrtfinále antukového turnaje v Nice. Po volnu na úvod ve středu porazil ve druhém kole za hodinu Francouze Adriana Mannarina 6:1 a 6:4.
18.05.2011 20:05 |

Berdych hladce postoupil v Bastadu do čtvrtfinále

Český tenista Tomáš Berdych porazil ve druhém kole turnaje v Bastadu Rusa Teimuraze Gabašviliho dvakrát 6:2 a postoupil do čtvrtfinále.
13.07.2011 21:20 |

Tenista Berdych postoupil v Cincinnati do čtvrtfinále

Tenista Tomáš Berdych porazil na turnaji v Cincinnati Španěla Nicoláse Almagra dvakrát 6:2 a postoupil potřinácté v sezoně do čtvrtfinále. Dalším soupeřem české jedničky bude vítěz duelu mezi Švýcarem Rogerem Federerem a Američanem Jamesem Blakem.
18.08.2011 21:50 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1379 článků) , Roger Federer (474 článků) , James Blake (9 článků)

Berdych postoupil v Melbourne do čtvrtfinále, Benešová končí

Tenista Tomáš Berdych postoupil stejně jako před rokem do čtvrtfinále grandslamového Australian Open. Sedmý nasazený hráč v osmifinále porazil Španěla Nicoláse Almagra 4:6, 7:6, 7:6 a 7:6. S turnajem se rozloučila Iveta Benešová, která podlehla Viktorii Azarenkové z Běloruska dvakrát 2:6.
22.01.2012 12:35 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1379 článků) , Iveta Benešová (167 článků)

Berdych postoupil do čtvrtfinále, rozstřílel Serru

Tomáš Berdych postoupil jako turnajová jednička hladce do čtvrtfinále na turnaji v Montpellier.
02.02.2012 17:30 |

Berdych plní plán! V Miami postoupil už do čtvrtfinále

Tomáš Berdych si stejně jako loni zahraje na turnaji série Masters v Miami čtvrtfinále. Sedmý nasazený mezi osmičku nejlepších postoupil po výhře v osmifinále nad domácím Američanem Johnem Isnerem 6:3 a 7:5.
26.03.2014 07:45 |

Berdych si poradil s Kamkem. V Dubaji hladce prošel do čtvrtfinále

Český tenista Tomáš Berdych postoupil do čtvrtfinále turnaje v Dubaji. Třetí nasazený hráč porazil ve druhém kole Němce Tobiase Kamkeho, který vzdoroval především v prvním setu, 7:5 a 6:1. O semifinále bude Berdych hrát s Dmitrijem Tursunovem z Ruska.
26.02.2013 17:35 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1379 článků) , Jan Hájek (173 článků) , Dmitrij Tursunov (13 článků)

Berdych si v Číně zahraje osmifinále, Plíšková čtvrtfinále

Tomáš Berdych vydřel na turnaji v Šanghaji padesáté letošní vítězství a postoupil do osmifinále. Český tenista porazil Američana Jacka Socka ve třech setech 7:6, 4:6 a 6:4, zajímavé ale je, že zatímco poražený Sock získal celkem 106 míčků, postupující Berdych pouze 103.   V čínském Tchien-ťin postoupila do čtvrtfinále Karolína Plíšková a stále živí naději na účast v Turnaji mistryň.
14.10.2015 12:31 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1379 článků) , Karolína Plíšková (294 článků)

Berdych i Kvitová jsou na vítězné vlně a v Římě jsou ve čtvrtfinále

Tomáš Berdych porazil na turnaji v Římě Španěla Nicolase Almagra ve dvou setech 7:6 a 6:3 a postoupil do čtvrtfinále, kde na něj čeká Rafael Nadal.
17.05.2012 15:05 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1379 článků) , Rafael Nadal (549 článků)

BRAVO! Berdych urval vítězství nad Tipsarevičem

Český tenista Tomáš Berdych porazil na tenisovém Turnaji mistrů ve druhém duelu ve skupině A srbského náhradníka Janko Tipsareviče po setech 2:6, 6:3, 7:6(6). Před posledním zápasem ve skupině proti Španělu Ferrerovi tak stále Berdych drží naději na postup do semifinále.
23.11.2011 18:10 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1379 článků) , David Ferrer (103 článků) , Janko Tipsarevič (17 článků)