Skvělá Soukalová znovu kralovala na Sibiři. Završila vítězný hattrick!

Biatlonová fantazie! Gabriela Soukalová ovládla poslední kolo Světového poháru v sibiřském Chanty - Mansijsku a završila vítězný hattrick. Po sprintu a stíhacím závodě vyhrála i závod s hromadným startem, poslední závod v sezoně.
17.03.2013 11:40 |

Osobnosti: Gabriela Koukalová (220 článků)

Víme první: Biatlonistka Soukalová ukončí vztah s Koukalem, který se jí do té doby bude držet jako klíště!

Biatlonistka "Gabriela Soukalová":http://www.extra.cz/tema/gabriela-soukalova (24), aktuálně "největší česká kočka":http://www.extra.cz/biatlonistka-soukalova-ma-talent-v-soci-sebrala-dvakrat-stribro-ale-v-hrdle-ma-zlato-tohle-je-jeji-dalsi-song, co se zimních sportů týče, se spustila s badmintonistou "Petrem Koukalem":http://www.extra.cz/tema/petr-koukal (28) a její fanatičtí ctitelé rozhodně nemusejí myslet na sebevraždu.
06.07.2014 08:20 |

Biatlonistka Soukalová má Talent! V Soči sebrala dvakrát stříbro, ale v hrdle má zlato. Tohle je její další song

"Gabriela Soukalová":http://www.extra.cz/tema/gabriela-soukalova toho dostala od sudiček do vínku dost. Je skvělá "biatlonistka":http://www.extra.cz/tema/biatlonicka, má dobrý hlas a umí zpívat, a navíc je ještě hezká.
24.03.2014 12:45 |

Záhrobská se v Aspenu pokusí o vítězný hattrick v sérii Světového poháru

Lyžařka Šárka Záhrobská bude v neděli v americkém Aspenu útočit na vítězný hattrick. Česká reprezentantka na nejprudším svahu ve Světovém poháru vyhrála slalom loni a předloni, v dosavadní kariéře jsou to přitom její jediné triumfy ve vrcholném seriálu.
29.11.2010 13:45 |

Osobnosti: Šárka Strachová (206 článků)

Krásná biatlonistka Soukalová: Splnila slib Blesku, zazpívala divákům!

Česko nemusí hledat SuperStar, jednu už našlo. Biatlonistka Gabriela Soukalová (23) před šampionátem v Novém Městě na Moravě slíbila, že pokud vyhraje medaili, zazpívá. A protože má bronz, bylo při závěrečném ceremoniálu na čase splnit svůj slib. Soukalová vyšvihla písničku Don´t Speak od skupiny No Doubt a divákům spadla čelist. "Nakonec jsme se dohodli, že když je to MS, tak by bylo příhodné dát anglickou píseň," vysvětlila výběr songu pohledná česká reprezentantka.
18.02.2013 08:55 |

Tak tomu neuvěříte: Stříbrná olympijská biatlonistka Soukalová utekla do lesa a pustila se do romantického zpěvu!

Biatlonistka "Gabriela Soukalová":http://www.extra.cz/tema/gabriela-soukalova včera získala stříbrnou medaili v závodu na 12,5 kilometru s hromadným startem. Doteď se ale příliš netušilo o jejích ambicích zpěvačky, které nejsou zas tak staré.
18.02.2014 18:25 |

Biatlonistka Soukalová se dala dohromady s badmintonistou Koukalem

Ještě v květnu biatlonistka Gabriela Soukalová (24) na naši kameru chválila přítele Mirka, jak ustál její slávu, ale teď je podle všeho jejich vztah už minulostí. Soukalová se ukázala ruku v ruce s badmintonistou Petrem Koukalem (28).
04.07.2014 14:25 |

Osobnosti: Petr Koukal (112 článků) , Petr Koukal (112 článků) , Gabriela Koukalová (220 článků)

Soukalová má z vytrvalostního závodu stříbro! Porazila ji neznámá Ruska

Česká biatlonistka Gabriela Soukalová měla ve vytrvalostním závodě na mistrovství světa na dosah zlato. Díky čisté střelbě ji ale porazila téměř neznámá Ruska Jekatěrina Jurlovová, na kterou stříbrná Soukalová ztratila 23 sekund. Veronika Vítková doběhla osmá.
11.03.2015 20:11 |

Z nejkrásnější české sportovkyně je zrzka: Jak se vám bývalá blondýnka Gábina Soukalová líbí?

Naše nejlepší biatlonistka Gabriela Soukalová prošla pořádnou změnou. Před pár dny se z něžné blondýnky stala sexy zrzka. "Říkala jsem si, že by bylo fajn po letech udělat změnu. Byla jsem zvědavá a šla jsem do toho. Zatím mi to vůbec nevadí, barva se mi líbí. Nějaké pochvaly už byly, byli i lidé, kterým jsem se ale jako blondýnka líbila víc," řekla Super.cz Soukalová.
28.03.2015 15:15 |

Soukalová neudržela vedení a ve stíhačce dojela pátá, Vítková skončila osmá

Česká biatlonistka Gabriela Soukalová neudržela vedení po sobotním sprintu a ve stíhacím závodu v Östersundu dojela pátá. Do první desítky se vměstnala i Veronika Vítková, která skončila na osmém místě. Z vítězství se radovala Finka Kaisa Mäkäräinenová. Soukalová se navzdory dnešním propadu stále drží na čele světového poháru.
06.12.2015 15:25 |

Soukalová si v Canmore dojela pro bronz a stále vládne Světovému poháru

Gabriela Soukalová si v dnešním závodě s hromadným startem v kanadském Canmore dojela pro bronzovou příčku. Česká běžkyně nestačila pouze na Francouzsku Marii Dorinovou Habertovou a vítěznou Italku Dorotheu Wieverovou. Soukalová si tak nadále s velkým náskokem udržuje vedení v průběžném pořadí Světového poháru.
06.02.2016 21:05 |

Biatlonistka Gabriela Soukalová vyhrála 3 závody SP v řadě: MILIONÁŘKA!

Čistě dostřílela, hodila si flintu na záda a dojela si pro třetí vítězství ve Světovém poháru biatlonistek v řadě. Gabriela Soukalová (23) na Sibiři nezmrzla, naopak, ona tam zbohatla. O 1,1 milionu korun!
18.03.2013 05:10 |

PARÁDA! Skvělá Soukalová doběhla ve sprintu TŘETÍ

Biatlonistka Gabriela Soukalová obsadila ve sprintu Světového poháru v Kontiolahti třetí pozici a počtvrté v sezoně se dostala na stupně vítězů. Majitelka dvou stříbrných medailí z olympijských her v Soči odstřílela bezchybně a na trati 7,5 km nestačila jen na domácí Finku Kaisu Mäkäräinenovou a Norku Toru Bergerovou.
15.03.2014 16:25 |

Skvělá Soukalová! Ze Sibiře si přiveze velký glóbus, ovládla i hodnocení stíhačky

Stíhací závod žen v ruském Chanty-Mansijsku sice vyhrála Finka Kaisa Mäkäräinenová, spokojená však musí být i Gabriela Soukalová, která si čtvrtým místem zajistila nejen zisk dalšího malého křišťálového glóbu za hodnocení disciplíny, ale i celkové vítězství.
19.03.2016 14:30 |

MÓDNÍ POLICIE: Soukalová je skvělá ve sportu, ale v módě by mohla přidat

Královna biatlonové zimy Gabriela Soukalová (26) si pro velký křišťálový globus přišla v červených šatech od Beaty Rajské, která je oblíbenou návrhářkou sportovkyně. Podle módní policistky Martiny Hřebíkové by však biatlonistka měla častěji využít rady odborníků.
21.03.2016 13:50 |

Osobnosti: Beata Rajská (144 článků) , Gabriela Koukalová (220 článků)

Hamilton chce ve Valencii konečně vyhrát a završit hattrick

Lewis Hamilton byl ve dvou dosavadních závodech formule 1 na okruhu ve Valencii druhý, tentokrát chce vedoucí muž průběžného pořadí mistrovství světa dokončit svou španělskou misi vítězně. Britský pilot navíc může o víkendu po triumfech v Turecku a Kanadě vybojovat svůj první vítězný hattrick v kariéře, jeho tým McLaren zase třetí double za sebou.
25.06.2010 14:25 |

Osobnosti: Lewis Hamilton (495 článků)

Kašpar nastřílel v KHL hattrick a pomohl k výhře nad obhájcem

Český útočník Lukáš Kašpar nastřílel v utkání Kontinentální hokejové ligy hattrick. Mistr světa z letošního šampionátu v Německu tak přispěl k vítězství Astany 5:2 na ledě obhájců mistrovského titulu z Kazaně. Kašpar otevřel skóre už po 32 sekundách, v polovině utkání přidal vítězný gól a v závěru se trefil do prázdné branky domácího mužstva.
05.11.2010 07:10 |

Osobnosti: Lukáš Kašpar (21 článků)

Záhrobská může v Aspenu završit slalomový hattrick

Lyžařka Šárka Záhrobská bude v neděli v americkém Aspenu útočit na vítězný hattrick.
25.11.2010 12:25 |

Lyžařka Záhrobská může v Aspenu završit slalomový hattrick

F1 ZAŽEHNOU MOTORY. V Austrálii bude útočit na hattrick Button

Brit Jenson Button s vozem McLaren má možnost o víkendu završit vítězný hattrick ve Velké ceně Austrálie. K favoritům však patří jiní, a to zejména oba piloti stáje Red Bull Němec Sebastian Vettel a domácí Mark Webber.
25.03.2011 07:55 |

Osobnosti: Jenson Button (191 článků) , Mark Webber (208 článků) , Sebastian Vettel (452 článků) , Mark Webber (203 článků)