Skvělá Sáblíková vybojovala na MS ve víceboji další zlato

Česká rychlobruslařka Martina Sáblíková zakončila  jednu z nejvydařenějších  sezon  ve své kariéře ziskem titulu mistryně světa ve víceboji.  K triumfu v Berlíně pomohla trojnásobné olympijské šampionce výhra v závěrečném závodě na 5000 metrů, po kterém předstihla do té doby vedoucí Ireen Wüstovou z Nizozemska.
06.03.2016 19:30 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (411 článků)

Sáblíková vybojovala na MS ve víceboji stříbro, šampionkou je Wüstová

Martina Sáblíková vybojovala na mistrovství světa v rychlobruslařském víceboji v Moskvě stříbrnou medaili. Titul obhájila Ireen Wüstová z Nizozemska, bronz si odváží Christina Nesbittová z Kanady.
19.02.2012 15:10 |

Sáblíková po triumfu na pětce získala na ME ve víceboji bronz

Rychlobruslařka Martina Sáblíková ovládla závěrečný závod na 5000 metrů a na mistrovství Evropy ve víceboji v norském Hamaru získala bronzovou medaili. Vyhrála Nizozemka Ireen Wüstová, která se kontinentální šampionkou stala už potřetí. Šestadvacetiletá Sáblíková získala na ME již sedmou medaili v kariéře, bronz vybojovala potřetí.
12.01.2014 17:15 |

Sbírka je kompletní! Sáblíková získala na ME ve víceboji stříbro

Česká rychlobruslařka Martina Sáblíková uspěla ve víceboji na Mistrovství Evropy v ruském Čeljabinsku. V součtu čtyř disciplín obsadila druhé místo hned za suverénkou Ireen Wüstovou z Nizozemska, která evropskému rychlobruslařskému víceboji vládne už třetím rokem.
11.01.2015 17:22 |

Sáblíková má další ZLATO, je znovu MISTRYNÍ EVROPY ve víceboji!

Česká rychlobruslařka Martina Sáblíková obhájila loňský triumf z mistrovství Evropy ve víceboji.
09.01.2011 14:00 |

Skvělá Sáblíková je mistryní Evropy ve víceboji!

Martina Sáblíková zvítězila v maďarské Budapešti na mistrovství Evropy v rychlobruslařském víceboji a získala třetí titul v řadě, čtvrtý celkově. Druhá skončila Němka Claudia Pechsteinová, třetí místo obsadila Ireen Wüstová z Nizozemska.
08.01.2012 14:45 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (411 článků) , Claudia Martin (6 článků)

Modelkou bych být nemohla, ty podpatky mě děsí, říká Martina Sáblíková

Pětadvacetiletá rychlobruslařka Martina Sáblíková skončila v anketě Sportovec Ministerstva vnitra roku 2012 na druhém místě. Přestože by si na vyhlášení výsledků nejradši vzala kecky a džíny, vyměnila je nakonec za podpatky a luxusní šaty. Další články k tématu: Aukce fotografií vynesla dětem 870 tisíc, nejvíc lákala Sáblíková S bráchou jsem se na Vánoce prala o lego, vzpomíná Sáblíková Martina Sáblíková získala další trofej: pasovali ji na rytířku vína
31.10.2012 00:45 |

Sáblíková opět vládne Evropě, je vítězkou ME ve víceboji

Rychlobruslařka Martina Sáblíková se podruhé v kariéře stala mistryní Evropy ve víceboji. V norském Hamaru o víkendu ovládla dva ze čtyř závodů a s náskokem vyhrála i celkově.
11.01.2010 13:35 |

Sáblíková má nakročeno k třetímu evropskému titulu ve víceboji

Rychlobruslařka Martina Sáblíková může v neděli získat již třetí titul mistryně Evropy ve víceboji.
09.01.2011 09:50 |

Sáblíková se potřetí v kariéře stala mistryní Evropy ve víceboji

Dvojnásobná olympijská vítězka Martina Sáblíková se potřetí v kariéře stala mistryní Evropy v rychlobruslařském víceboji. V Collalbu v neděli ovládla závěrečný závod na 5000 metrů a obhájila tak loňský triumf.
09.01.2011 17:00 |

Sáblíková vyhrála na ME ve víceboji i závod na 1500 metrů a celkově vede

Martina Sáblíková vyhrála na mistrovství Evropy v rychlobruslařském víceboji závod na 1500 metrů a po třech disciplínách se dostala do čela průběžné klasifikace.
07.01.2012 14:05 |

Sáblíková vyhrála na MS ve víceboji závod na 3000 metrů, celkově je třetí

Česká rychlobruslařka Martina Sáblíková vyhrála na MS ve víceboji závod na trati 3000 metrů, průběžně jí patří třetí pozice, když ztrácí na vedoucí Nizozemku Wüstovou 2,38 sekundy. Na druhé pozici je zatím Kanaďanka Christine Nesbittová.
18.02.2012 13:15 |

Sáblíková dojela na MS ve víceboji na patnáctistovce čtvrtá, celkově je třetí

Kanaďanka Christine Nesbittová vyhrála na mistrovství světa v rychlobruslařském víceboji v Moskvě závod na 1500 metrů a po třech disciplínách se dostala do čela soutěže. Martina Sáblíková skončila na patnáctistovce čtvrtá a celkově jí patří třetí místo.
19.02.2012 13:30 |

Sáblíková má stříbro! Na ME ve víceboji nestačila za Wüstovou

Rychlobruslařka Martina Sáblíková skončila na Mistrovství Evropy ve víceboji druhá. Nestačila na Ireen Wüstovou z Nizozemska.
11.01.2015 15:06 |

Erbanová má ve sprintu nakročeno ke zlatu. Sáblíková už dobojovala

Rychlobruslařka Karolína Erbanová vede po prvním dnu ME ve sprinterském víceboji a útočí na celkový triumf. Před Olgou  Fatkulinovou z Ruska drží náskok 16 setin sekundy. Její reprezentační kolegyně Martina Sáblíková získala díky fantastické jízdě na závěrečných 5000 metrů stříbrnou medaili v klasickém víceboji.
07.01.2017 18:35 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (411 článků) , Karolína Erbanová (38 článků)

Sáblíková zajela excelentně, má zlato i rekord dráhy

Olympijský závod v rychlobruslení na 3000 metrů vyhrála v neděli česká favoritka a mistryně světa Martina Sáblíková. Sáblíková vybojovala svoji první olympijskou medaili - a hned tu nejcennější.
16.02.2010 13:45 |

Skvělá Sáblíková je mistryní světa v závodě na 3000 metrů!

Martina Sáblíková vybojovala ve čtvrtek na mistrovství světa na jednotlivých tratích v nizozemském Heerenveenu zlato na trati 3000 metrů, stříbro získala Stephanie Beckertová z Německa, bronz patří Ireen Wüstové z Nizozemska.
22.03.2012 19:15 |

Fenomenální Sáblíková získala na MS už druhé zlato. Tentokrát vyhrála závod na 5000 metrů

Martina Sáblíková obhájila v nizozemském Heerenveenu na mistrovství světa v rychlobruslení zlato na 5000 metrů a vybojovala druhý titul na šampionátu.
24.03.2012 18:20 |

Skvěle! Rychlobruslařky zářily na ME. Vyhrály Sáblíková i Erbanová

České rychlobruslařky na ME v rychlobruslařském víceboji v Budapešti zářily, Karolína Erbanová byla nejrychlejší v úvodním závodě na 500 metrů, Martina Sáblíková poté ovládla závod na trati 3000 metrů. Celkově je Sáblíková čtvrtá a Erbanová patnáctá.
06.01.2012 18:10 |

Slzy nešťastné Sáblíkové. Spadla a má jen bronz

Smutek a pláč. Tak nešťastný závod česká rychlobruslařka Martina Sáblíková nepamatuje. Čeští fanoušci od ní čekali v neděli v Calgary další zlato z mistrovství světa ve víceboji. V poslední disciplíně však Sáblíková upadla a dojela si jen pro bronz.
14.02.2011 02:10 |