Článek

Skutečná Sestra v akci: Jeptiška na kluzišti předváděla úžasné piruety

 
Poněkud překvapivý pohled se naskytl lidem na Hviezdoslavově náměstí v Bratislavě. Na tamější kluziště totiž dorazila skupinka jeptišek, z nichž jedna na bruslích začala předvádět odvážné kousky a vysekla i perfektní piruetky jako pravá profesionálka.
06.01.2016 23:40 |

podobné články

Podobné články

Sestra v akci: Jeptiška s motorovkou uklízí po Irmě!

 
Na Facebooku policie v Miami se objevila fotografie a video podivně se usmívající ženy v černém hávu s motorovou pilou. Ale nebojte, nejde o pátrání po šílené vražedkyni. To je prostě »sestra v akci«. Jeptiška takhle pomáhala likvidovat škody po hurikánu Irma.
14.09.2017 12:10 |

podobné články

Italská sestra v akci. Zpívající jeptiška vyhrála talentovou soutěž

 
Vítězkou italské talentové soutěže The Voice, tedy Hlas, se stala sicilská jeptiška Cristina Scuccia (25). Řádová sestra na pódiu zpívala světové hity v rouchu a ortopedických botách.
06.06.2014 11:15 |

podobné články

Jeptiška žaluje producenty Sestry v akci: ukradli jste můj život

 
V New Yorku zahájila jeptiška Delois Blakelyová jeden z nejabsurdnějších sporů v dějinách filmového průmyslu. Komedie Sestra v akci prý popisuje její život a nikdo jí za to nezaplatil. Zajímavé je, že ji to napadlo 20 let po premiéře.
11.11.2011 11:25 |

podobné články

Takhle vatikánská jeptiška absolutně rozdrtila italskou verzi Hlasu. Neuvěříte vlastním očím!

 
Do soutěže "Hlas":http://www.extra.cz/tema/hlas se hlásí lidé, kteří se chtějí stát slavnými zpěváky. Do italské verze se přihlásila dost nečekaně jedna "jeptiška":http://www.extra.cz/tema/jeptiska z "Vatikánu":http://www.extra.cz/tema/vatikan. Proč? Protože chce rozdávat hlas, který jí dal Bůh, také jiným lidem než jenom v kostele.
25.03.2014 13:50 |

podobné články

Jeptiška z X Factoru je ve skutečnosti pořádná rajda! Získali jsme její erotické fotky a je na nich vidět VŠECHNO!

 
V dalším kole pěvecké soutěže "X Factor":http://www.extra.cz/tema/x-factor ohromí svým vystoupením žena oblečená jako "jeptiška":http://www.extra.cz/tema/jeptiska, jak mohli vidět v ukázkách diváci nedělního pátého kola. Nám se ale do redakce dostaly "fotografie":http://www.extra.cz/tema/fotografie, na kterých dotyčná zrovna nevypadá, že by odříkávala desatero.
08.04.2014 17:30 |

podobné články

Senzace italského Hlasu: Zpívající jeptiška boduje dalším hitem a všichni jí padají k nohám!

 
V aktuální řadě italského Hlasu mají nevídaný objev. Jeptiška Cristina Scuccia (25) si svou "prezentací písně No one od Alicie Keys":http://www.extra.cz/takhle-vatikanska-jeptiska-absolutne-rozdrtila-italskou-verzi-hlasu-neuverite-vlastnim-ocim získala všechny porotce a veřejnost si ji totálně oblíbila.
24.04.2014 11:15 |

podobné články

Jeptiška měla bolesti břicha, za pár hodin porodila

 
Zdravé dítě porodila minulý týden jeptiška, kterou přivezli do nemocnice v italském městečku San Severino Marche s bolestmi břicha. O těhotenství prý neměla nejmenší potuchy. Stalo se tak rok poté, co v Itálii porodila dítě jiná jeptiška, přičemž ani ona o těhotenství nevěděla.
27.01.2015 20:43 |

podobné články

Sestra v akci?! Jeptiška v Hlasu předvedla ďábelskou show! VIDEO

 
Hledání nejkrásnějšího Hlasu v zemi neprobíhá jen u nás, ale také například v Itálii. Právě tam se postarala o pořádný rozruch řádová sestra, která přišla zazpívat hitovku No One od Alicie Keys. To co předvedla, bylo jedním slovem úžasné.
22.03.2014 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Alicia Keys (109 článků)

Sestra v akci: Jeptiška uzemnila svým zpěvem porotu Hlasu!

 
Příběh jako z Hollywoodu se odehrál v italské verzi Hlasu (The Voice). Jeptiška Cristina Scuccia (25) předvedla neuvěřitelný výkon, který od středy vidělo na videoportálu YouTube již přes 3 miliony lidí.
22.03.2014 11:25 |

podobné články

V Soči se bude hrát hokejový olympijský turnaj na širším kluzišti

 
Na olympiádu se opět vrací výhoda pro evropské hokejisty. Ve Vancouveru se totiž hrálo na užším kluzišti.
10.03.2011 14:20 |

podobné články

Lucie Bílá jako Sestra v akci: Hříšnici požehnala jeptiška!

 
Už jen šest dní zbývá do české premiéry muzikálu Sestra v akci. Vedení karlínského divadla proto pozvalo skutečné řádové sestry zkontrolovat Lucii Bílou (50) v hlavní roli jeptišky. A ty jí daly požehnání!
13.10.2017 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2225 článků)

Jeptiška porodila jako panna. Nikdy jsem neměla sex, tvrdí!

 
Jednatřicetiletá jeptiška pocházející ze Salvadoru tvrdí, že otěhotněla bez soulože. Minulý týden přivedla na svět chlapce v italském Rieti. Do poslední chvíle prý netušila, že je těhotná, do nemocnice ale odjela s těžkými bolestmi břicha. Lékaři ihned poznali, že se jedná o porodní stahy. Jejímu příběhu o neposkvrněném početí ale nevěří ani matka představená sestra Erminia.
21.01.2014 07:05 |

podobné články

Jeptiška (84) musí za mříže: Co vykutálená sestra provedla?

 
Jeptiška za mřížemi? To se jen tak nevidí. Americký soud v úterý uložil trest 35 měsíců vězení řádové sestře Megan Rice (84), která v roce 2012 spolu se dvěma dalšími aktivisty pronikla do jaderného zařízení Oak Ridge ve státě Tennessee.
19.02.2014 08:45 |

podobné články

Zpívající jeptiška to opět rozbalila a její hvězda stoupá

 
Pětadvacetiletá řádová sestra Cristina Scucciaová původem ze Sicílie ještě neukázala, co v ní všechno je. Jeptiška se stala hvězdou poté, co se přihlásila do italské obdoby talentové soutěže Hlas, kde na sebe hned na začátku strhla pozornost. Minulý týden zazářila v duetu s další soutěžící Lunou Palumbovou a opět sklidila obrovský úspěch, informoval server The Huffington Post.
24.04.2014 07:10 |

podobné články

Jeptiška přezpívala Madonnin nemravný hit »JAKO PANNA« (VIDEO)

 
Italskou verzi soutěže Hlas vyhrála v posledním ročníku šestadvacetiletá jeptiška Cristina Scucci. Sestra Cristina si získala srdce milionů Italů a tím na oplátku dostala možnost stát se profesionální zpěvačkou. Pro debutový singl si vybrala Madonninu píseň Like a Virgin. Podává ji však v úplně jiné verzi.
24.10.2014 17:00 |

podobné články

Prague Pride bude letos největší v historii. Jeptiška, kterou zakázal Duka, přijede

 
Už popáté se bude v Praze konat týdenní festival LGBT lidí Prague Pride. Díky bohatému programu, který zahrnuje 125 akcí, bude letos největší v historii. Během festivalu vystoupí například vousatá zpěvačka Conchita Wurst či americká jeptiška Jeannine Gramick, jejíž přednášku v Akademické farnosti zakázal kardinál Dominik Duka. Sestru ale nakonec přivítá Filozofická fakulta Univerzity Karlovy.
04.08.2015 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Duka (760 článků) , Conchita Wurst (36 článků)

Teologie může za šikanu a homofobii. Zakázaná jeptiška se opřela do Duky i církve

 
Přednáška o šikaně LGBT lidí v církvi byla jednou z nejočekávanějších akcí festivalu Prague Pride. Mimo jiné proto, že kardinál Dominik Duka zakázal její konání v Akademické farnosti. Americká jeptiška Jeaninne Gramick tak nakonec přednášela ve Velké aule Filozofické fakulty. A do Duky si nezapomněla rýpnout. „Jsem zklamaná a hluboce v rozpacích z odmítnutí místního arcibiskupa, aby se naše setkání konalo v kostele,“ pronesla před zaplněnou aulou.
13.08.2015 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Duka (760 článků)

Sestra v akci po dvaceti letech: Stárne tahle žena vůbec?!

 
Whoopi Goldberg se do paměti českého diváka zapsala filmy Jumping Jack Flash, dramatem Duch, nebo dvoudílným komediálním hitem 90. let Sestra v akci. Jak se za dvacet let od natáčení filmu Sestra v akci 2 změnila oblíbená bavička? Černý hábit sestry na sebe Whoopi oblékla ještě jednou v roce 2010, kdy si roli Dolores střihla znovu v muzikále v londýnském Coliseu. V současnosti obsadila ve filmu Želvy Ninja roli nevrlé šéfové Thompsonové z redakce zpravodajství 6. kanálu, pod níž pracuje reportérka April O’Neilová.
19.09.2014 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Whoopi Goldberg (38 článků)

Bočanová mezi modelkami vypadala jako obryně Stáňa!

 
Zatímco všechny modelky na módní show Petry Pilařové předváděly vyzývavé modely, které při sebemenším pohybu odhalovaly jejich dokonalé křivky, moderátorka večera Mahulena Bočanová (44) byla od hlavy až k patě zahalená jak jeptiška! Nepamatujeme si, že by herečka někdy vypadala víc asexuálně,  než co předváděla na této akci.
22.10.2010 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Mahulena Bočanová (730 článků)