Článek

Skupina Afghánců obtěžovala nezletilé dívky v Německu: Policie je propustila

 
Skupina dvou až tří desítek migrantů pronásledovala a obtěžovala v severoněmeckém Kielu tři dívky v nákupním centru. Hlavními podezřelými jsou žadatelé o azyl z Afghánistánu, informovala dnes agentura DPA. Čtvrteční incident připomíná silvestrovské útoky davu lidí arabského a severoafrického původu, kteří obkličovali ženy, sexuálně je napadali a okrádali. V Kielu ale k sexuálnímu napadení nedošlo.
26.02.2016 22:40 |

podobné články

Podobné články

Sedm Afghánců mělo v Německu znásilňovat nezletilou. Natáčeli si to na mobil

 
Německá policie ve čtvrtek zadržela sedm afghánských žadatelů o azyl, kteří jsou podezřelí z opakovaného znásilňování nezletilé dívky rovněž z prostředí migrantů. Informovala o tom německá média s odvoláním na sdělení policie a prokuratury.
03.11.2016 19:30 |

podobné články

Česká společnost odvezla z Německa čtrnáct vyhoštěných Afghánců. Byly kolem toho protesty neziskovek

 
Německo vyhostilo dalších 14 Afghánců, kteří neuspěli se žádostmi o azyl. Tyto transporty jsou přitom v samotném Německu kontroverzní záležitostí, protože v Afghánistánu se znovu vyostřil konflikt mezi vládou a radikálním hnutím Tálibán. Letoun české společnosti Travel Service s odmítnutými běženci přistál dnes ráno v afghánské metropoli Kábulu, vyplývá z informací německých médií.
25.10.2017 21:35 |

podobné články

Policie propustila exministra Langera. Zadržela ho kvůli odposlechům

 
Policie propustila bývalého ministra vnitra Ivana Langera, kterého zadržela v úterý a celý den ho vyslýchala. Z Prahy ho detektivové převezli ve večerních hodinách do Olomouce k němu domů, kde v průběhu dne zasahovali policisté. V pozdních hodinách ho pak odtud odvezla a následně propustila. 
13.10.2015 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Langer (658 článků)

Úchyl (33) lákal nezletilé dívky na modeling a pak je zneužil! Dostal šest let

 
Policisté odhalili a vypátrali sexuálního úchyla, který obtěžoval nezletilé dívky z celého Česka. Třiatřicetiletý muž z Prostějovska předstíral, že pracuje v modelingu a pak dívky pomocí získaných snímků vydíral a nutil je k obnažování a dalším praktikám před kamerou. U soudu dostal šest let.
15.06.2017 14:30 |

podobné články

Tisíce Afghánců se bouří proti pálení Koránu

 
Přibližně 10 tisíc Afghánců protestuje ve městě Talukan proti plánu jedné z amerických církví pálit výtisky posvátné knihy muslimů Koránu na výročí teroristických útoků z 11. září 2001. V pátek o tom informuje agentura Reuters.
10.09.2010 10:20 |

podobné články

Z negramotných AFGHÁNCŮ CVIČÍ ČEŠI mašiny na zabíjení!

 
Češi se snaží vycvičit z negramotných Afghánců profesionální vojáky. Odměnou jim je dobrý pocit.
08.09.2011 16:45 |

podobné články

Američané spálili korán. Jejich základnu obklíčili tisíce zuřících Afghánců

 
Tisíce rozezlených Afghánců útočí v úterý ráno na základnu NATO u Kábulu. Protestují proti pálení koránu v aliančním objektu, informuje agentura AFP.
21.02.2012 09:10 |

podobné články

Žena nabízela k sexu nezletilé dívky, policie ji obvinila

 
Zlínští kriminalisté obvinili devětatřicetiletou ženu ze Zlína z kuplířství, obchodování s lidmi a ohrožování výchovy dítěte. Podle policie byl v jejím podniku pod zástěrkou masáží provozován sex za úplatu. Navíc tam pracovaly i nejméně čtyři nezletilé dívky.
31.01.2011 13:50 |

podobné články

Syrští chlapci osahávali dívky v bazénu na prsou i zadku. Pomohl jim až plavčík

 
Skupina syrských chlapců obtěžovala dívky ve věku 9, 11 a 14 let v berlínském bazénu. Informaci potvrdila deníku Berliner Morgenpost policie. Chlapci je měli osahávat, ale jedna z dívek požádala o pomoc plavčíka. Policie případ vyšetřuje.
29.10.2016 12:05 |

podobné články

Přistěhovalci obtěžovali v metru ženu. Když se jí starý pán zastal, zaútočili

 
Německo šokoval případ násilného útoku v mnichovském metru. Tam uprostřed dne skupina mladých mužů snědé pleti obtěžovala ženu. Když se jí jeden Němec zastal, agresoři bez milosti zaútočili. Přivolaná policie útočníky propustila, prý s případem nemůže nic dělat.
02.02.2016 14:55 |

podobné články

Nevychovaná královna popu: Madonna nesmí do kina, obtěžovala diváky

 
Arogantní, nevychovaná, namyšlená... Tak vidí populární zpěvačku Madonnu (55) diváci, které svým nevhodným chováním obtěžovala. A ještě pak na ně byla drzá. Slavný americký řetězec jí proto zakázal vstup do všech svých kin. Co tak hrozného provedla? Čtěte!
17.10.2013 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků)

Manželka Robbieho Williamse obviněna: Sexuálně obtěžovala zaměstnance!

 
Zpěvák Robbie Williams musí k soudu v Los Angeles. Jeho manželka Ayda Field tam totiž čelí obvinění, že pohlavně obtěžovala svého osobního asistenta Gillese De Bonfilhse. Ačkoli se snažili protižalobou celý případ smést se stolu, soudce rozhodl, že v srpnu budou oba podrobeni výslechu pod přísahou před svědky.
23.02.2016 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Robbie Williams (508 článků) , Ayda Field (94 článků)

Cizinec zneužíval nezletilé dívky. Obětí i nevlastní dcera

 
Pražský vrchní soud bude v úterý od devíti hodin projednávat odvolání v případu Tunisana, který měl zneužívat nezletilé dívky.
05.05.2009 08:55 |

podobné články

Recidivista obtěžoval nezletilé dívky, skončil v detenci

 
Okresní soud v Olomouci ve čtvrtek poslal devětatřicetiletého sexuálního devianta z Jeseníku, který se zaměřoval na nezletilé dívky, do zabezpečovací detence. Dobu, kterou v detenci stráví, soud nestanovil.
20.05.2010 19:40 |

podobné články

Soud zvýšil otci trest za mnohaleté zneužívání nezletilé dívky

 
Vrchní soud v Olomouci dnes zpřísnil trest za mnohaleté pohlavní zneužívání nezletilé dívky z Břeclavska. Bratr už dospělé mladé ženy půjde podle pravomocného rozsudku do vězení na původních šest let, její otec ale na sedm let a deset měsíců. Krajský soud v Brně jim v únoru uložil šest a 5,5 roku vězení, oba se odvolali.
07.09.2010 12:00 |

podobné články

ÚCHYL ŘÁDÍ NA BRUNTÁLSKU! Obtěžuje nezletilé dívky!

 
Na Bruntálsku se pohybuje zatím neznámý pedofil. Za poslední týden tam kriminalisté zaznamenali už tři případy, kdy obtěžoval nezletilé dívky.
16.04.2011 20:55 |

podobné články

Úchyl obtěžoval 2 nezletilé dívky! POZNÁTE HO?

 
S obnaženým přirozením obtěžoval ve čtvrtek na Černém Mostě v Praze 9 neznámý muž dvě nezletilé dívky. Druhé oběti hrozil i nožem, řekl v pátek agentuře Mediafax policejní mluvčí Tomáš Hulan.
17.06.2011 15:00 |

podobné články

Nezletilé dívky v Olomouci místo masáží souložily

 
Žena najala do masážního salonu nezletilé dívky, které poskytovaly mužům sexuální služby. Uzavřela s nimi dokonce písemné smlouvy!
30.01.2012 18:30 |

podobné články

Obnažený muž sváděl nezletilé dívky! Lákal je na pivo a na pohár!

 
Policisté a strážníci zasahovali v neděli u přehrady v Jablonci nad Nisou, kde měl obnažený muž svádět nezletilé dívky. Muž dívkám nabízel pivo a poháry, když odmítaly, začal vyhrožovat.
29.07.2013 15:10 |

podobné články