Článek

Skupina A-ha se vrací. Na omezenou dobu

 
Norská popová skupina A-ha svou činnost oficiálně ukončila v roce 2010. Nyní se však na hudební scénu vrací. Již 4. září hodlá vydat desáté album Cast In Steel, na kterém pracuje s producentem Alanem Tarneym.
29.03.2015 14:01 |

podobné články

Podobné články

Muž (61), který se věčně ztrácí, opět zmizel. Má omezenou svéprávnost

 
Policie žádá veřejnost o pomoc při pátrání po nezvěstném Antonínu Šefčíkovi (61) z Prahy. Muže s omezenou svéprávností spatřili lidé naposledy 25. července na úřadu městské části Praha 12, kde si vyzvedl část peněz. „Vzhledem k jeho celkově špatnému zdravotnímu stavu by pohřešovaný mohl být ohrožen na životě,“ uvedla policejní mluvčí Iveta Martínková.
09.08.2016 18:20 |

podobné články

Petra (33) začátkem ledna odešla z domu neznámo kam. Má omezenou svéprávnost

 
Pražští policisté pátrají po třiatřicetileté Petře Vondroušové, která 5. ledna odešla ze svého domova na Žižkově neznámo kam a doposud o sobě nepodala žádnou zprávu. Žena má omezenou svéprávnost, nicméně orientuje se v čase i v prostoru.
16.01.2017 14:15 |

podobné články

Interim management: Práce pro externí manažery na krátkou dobu je na vzestupu i u českých firem

 
V České republice se zvyšuje poptávka po najímání externích manažerů, kteří pro společnost pracují po omezenou dobu, nejvýše několik měsíců. Informovala ve čtvrtek společnost M.C. Triton, která se zaměřuje na poradenské a vzdělávací aktivity pro firemní managementy.
12.03.2010 10:50 |

podobné články

České gripeny by mohly hlídat i slovenské nebe

 
České letectvo by dokázalo po omezenou dobu zajistit ochranu vzdušného prostoru Slovenska. Je to jeden ze zvažovaných scénářů pro dobu, kdy za dva roky skončí životnost slovenských stíhaček MiG-29 a Slovensko ještě nebude mít pronajaté nebo nakoupené nové stroje. Shodli se na tom v Praze náčelníci generálního štábu české a slovenské armády Petr Pavel a Milan Maxim.
29.05.2014 15:01 |

podobné články

Studenti mají s brigádami utrum. KRIZE jim bere práci i peníze

 
Počet pracovních pozic na omezenou dobu výrazně klesl. Sehnat brigádu na léto bude pro studenty letos tvrdým oříškem.
27.05.2009 08:25 |

podobné články

Tak jde čas s Geri Halliwell (36)

 
Ačkoli měla megaúspěšná superskupina Spice Girls jakožto správný uměle vytvořený produkt jen omezenou dobu působnosti a konec musel zákonitě nastat, jednotlivým členkám se i po rozpadu kapely poměrně dařilo. Pravda, nikoli v hudbě. S výjimkou Geri, které pro její zrzavé vlasy přezdívali Ginger (Zrzka), nebo taky Sexy Spice.
30.07.2009 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Geri Halliwell (109 článků)

Česko po dlouhé pauze uvítá velvyslance USA, zatím na omezenou dobu

 
Do Prahy po zhruba dvouletém čekání přijede nový velvyslanec Spojených států. Americký prezident Barack Obama ve středu využil své pravomoci a bez souhlasu Senátu přímo jmenoval velvyslancem v České republice Normana Eisena.
30.12.2010 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2413 článků)

Schwarzenberg i poslanci vítají jmenování velvyslance USA

 
Ministr zahraničí Karel Schwarzenberg (TOP 09) uvítal jmenování nového amerického velvyslance pro Českou republiku Normana Eisena, byť má přijet zatím na omezenou dobu zřejmě jednoho roku.
30.12.2010 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3728 článků)

Progresívní zdanění? Změkčí se Kalouskova image tvrdého rasa

 
Ministr financí Miroslav Kalousek prozradil, že TOP 09 byla ochotná na časově omezenou dobu připustit vyšší odvodovou zátěž pro vysokopříjmové skupiny, pokud pokud Věci veřejné souhlasit s rychlejším snižováním deficitu. Podle sociologa Jana Herzmanna by tím sebral jeden z argumentů ČSSD proti koalici, změkčil by i svůj obraz tvrdého rasa. Politolog Josef Mlejnek zase uvádí, že rovné zdanění je dlouhodobě stejně nehájitelné.
22.07.2011 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6424 článků)

Kalousek: Vyšší odvodovou zátěž bohatých zhatila neústupnost VV

 
Ministr financí Miroslav Kalousek přiznává v rozhovoru pro deník Právo, že TOP 09 i ODS byly ochotné v rozporu se svým volebním programem za to, že VV kývnou na rychlejší snižování deficitu, na časově omezenou dobu připustit vyšší odvodovou zátěž pro vysokopříjmové skupiny. Tím se připravily o možnost kompromisu, tvrdí šéf resortu.
23.07.2011 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6424 článků)

Den dětí se blíží! Obchody se zbláznily!

 
Den dětí - Jedná se o den, kdy by si všichni dospěláci měli najít čas na své děti a strávit s nimi více času než obvykle. Přestože tomu zatím počasí nenapovídá, léto se blíží. Proč tedy nepotěšit to své nějakou pěknou hračkou na ven? Úspěch zaručen - víme, jaké hračky jsou v současné době nejvíce v kurzu a čím zaručeně svoje děti dostanete na čerstvý vzduch. Navíc teď na omezenou dobu za polovinu ceny na Sparkys.cz!
27.05.2013 09:15 |

podobné články

Štys pro Právo: Do Senátu předložím v režimu zákonného opatření dvě novely

 
Ministr školství Dalibor Štys chce za omezenou dobu svého ministrování stihnout provést některé změny ve vysokém školství, či nastavit lepší možnosti v tzv. svazkovém školství. Na maturity ovšem prý „nesáhne“. Bližší podrobnosti k tomu řekl v rozhovoru pro deník Právo.
30.08.2013 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Dalibor Štys (25 článků)

Štys pro Právo: Do Senátu předložím v režimu zákonného opatření dvě novely

 
Ministr školství Dalibor Štys chce za omezenou dobu svého ministrování stihnout provést některé změny ve vysokém školství, či nastavit lepší možnosti v tzv. svazkovém školství. Na maturity ovšem prý „nesáhne“. Bližší podrobnosti k tomu řekl v rozhovoru pro deník Právo.
30.08.2013 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Dalibor Štys (25 článků)

Mléko z farmy nabízí speciální velikonoční sýry

 
Němcova selská mlékárna Radonice si pro své zákazníky připravila velikonoční překvapení v podobě speciálních sýrů ve tvaru vajíčka a zajíčka. Ty si mohou zákazníci až do soboty 19. dubna koupit na jedné z více než 1500 pravidelných zastávek „bučících dodávek“ Mléko z farmy. Limitovaná nabídka velikonočních sýrů tak na omezenou dobu rozšíří standardní nabídku 18 mlékárenských výrobků.
14.04.2014 16:05 |

podobné články

Odpad bude v Praze místo Pražských služeb příští rok svážet TSK

 
O svoz komunálního odpadu se bude v Praze místo Pražských služeb starat Technická správa komunikací (TSK), která zcela patří hlavnímu městu. Pražští radní dnes schválili, že takzvaně propachtují část týkající se svozu komunálního odpadu z Pražských služeb pod TSK. Pražské služby tak na časově omezenou dobu pronajmou svůj majetek TSK. Cena zatím není známa. V Pražských službách zůstane pouze komerční část svozu. Novinářům to dnes řekli náměstci primátora Jiří Vávra (TOP 09) a Jiří Nouza (TOP 09).
04.09.2014 11:25 |

podobné články

České aerolinie obnoví provoz mezi Prahou a Jerevanem

 
České aerolinie plánují od 13. prosince 2015 obnovit letecký provoz mezi Prahou a Jerevanem. Linka bude zatím v provozu pouze sezónně, po omezenou dobu během tradičních vánočních a novoročních svátků. Cena jednosměrné letenky do Jerevanu začíná na 3945 Kč, zpáteční pak na 8120 Kč včetně všech poplatků.
19.09.2015 15:51 |

podobné články

Konec roamingu? Zalevno má být ročně jen 40 minut volání a 80 MB dat

 
Majitelé mobilních telefonů, kteří rádi cestují, se nejspíš radují. Poplatky za roaming v rámci EU totiž v roce 2017 údajně skončí. Za stejné ceny jako doma ale budete moci v cizině smskovat a volat jen omezenou dobu. Dokud za rok nenapíšete víc než 40 SMS nebo neprovoláte víc jak 40 minut. Pak vám operátor může poplatky navíc opět naúčtovat. Tak to stojí alespoň v návrhu, který bude Evropská komise projednávat.
29.10.2015 20:00 |

podobné články

Užijte si letní víkend, během tří dnů se ochladí až o 17 °C

 
Slunce, koupání, teplo, pohoda. Letní atmosféru nasajte rychle, dlouho se totiž v Česku nezdrží. Máme před sebou sice „třicítky“, ale mají omezenou dobu spotřeby. Počasí se v Česku zkazí už v úterý a ani závěr týdne zlepšení nepřinese – naopak.
09.07.2016 14:35 |

podobné články

MS: Poslanecká sněmovna schválila změny v úpravě svéprávnosti

 
Poslanecká sněmovna dnes schválila novelu občanského zákoníku, která prodlužuje dobu pro přezkumy všech osob, které byly před rokem 2014 omezeny či zbaveny způsobilosti k právním úkonům, ze tří na pět let. Změna zákona byla nutná z důvodu větší ochrany osob s omezenou svéprávností.
26.10.2016 11:55 |

podobné články