Článek
Podobné články

Fenomenální student dokázal sestavit Iron Mana z papírové lepenky, který je naprosto identický s originálem!

 
Tohle je skvělá ukázková práce jednoho tchajwanského "studenta":http://www.extra.cz/tema/student. Kai Xiang-xhong (20) je přeborník v kartonovém sochařství a vytvořil naprosto unikátní lepenkovou sochu "Iron Mana":http://www.extra.cz/tema/iron-man. Celá jeho práce na Iron Manovi mu trvala téměř rok, než ji dokončil. Kai navíc chodí na denní studium, které v "Číně":http://www.extra.cz/tema/cina, jak všichni vědí, není zrovna lehké. Musel se tedy svému výtvoru věnovat ve volném čase a podařilo se mu sestavit úžasné dílo.
17.04.2014 08:00 |

podobné články

Postiženému chlapci (7) se splnil sen: Dostal ruku od »Iron Mana«!

 
Malý Alex (7) z Floridy se narodil bez pravé ruky a odmalička má těžký život. Ale to, co se mu stalo teď, mu jistě závidí každé zdravé dítě – dostal protézu od samotného »Iron Mana«!
14.03.2015 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Alex Alex (417 článků)

V novém Spider-Manovi se může objevit Captain America a Iron Man

 
Studio Sony, které chystá filmový restart Spider-Mana, si zaregistrovalo doménu SpiderManHomecomingTheMovie.com. Podle časopisu Empire to může být podtitul filmu, který byl doposud tajen. Homecoming znamená "návrat domů" a zároveň jde o stejnojmenný komiks Marvelu z roku 1980, v němž se vyskytují Iron Man a Captain America. Vzhledem k dohodě, kterou studio Sony uzavřelo s Marvelem, je nyní možné, aby se ve Spider-Manovi tyto postavy v podání Roberta Downeyho Jr. a Chrise Evanse objevily. Dohoda také funguje obráceně, takže jsme v traileru filmu Captain America: Občanská válka z tzv. Marvel Cinematic Universe mohli poprvé vidět Spider-Mana (Tom Holland). Pavoučí muž dorazí do kin v létě 2017.
06.04.2016 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Chris Evans (84 článků) , Chris Evans (84 článků) , Chris Evans (84 článků) , Robert Evans (5 článků) , Robert Evans (5 článků)

Občanská válka superhrdinů! Tak se Kapitán Amerika střetne s Iron Manem

 
Kapitán Amerika je zpátky a v novém filmu s podtitulem Občanská válka ho čeká epický střet s Iron Manem. Po problémech s Ultronem – robotem vybaveným energetickými střelami v dlaních – se vláda rozhodla registrovat všechny superhrdiny. Právě to rozděluje Kapitána Ameriku a Iron Mana, které ztvárnili herci Chris Evans a Robert Downey Jr. Ti stojí před dilematem, zda je důležitější svoboda, nebo bezpečnost. Režie se ujali Anthony a Joe Russo a ve snímku si dále zahrají Scarlett Johansson, Sebastian Stan nebo Jeremy Renner. Česká premiéra filmu je naplánovaná na 5. května 2016.
25.11.2015 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Scarlett Johansson (292 článků) , Chris Evans (84 článků) , Jeremy Renner (19 článků) , Joe Russo (1 článek) , Joe Russo (1 článek) , Sebastian Stan (1 článek) , Chris Evans (84 článků) , Chris Evans (84 článků) , Chris Evans (50 článků) , Joe Russo (1 článek) , Anthony Russo (1 článek) , Robert Evans (5 článků) , Evans Evans (155 článků) , Robert Evans (5 článků) , Jeremy Iron (1 článek) , Robert Anthony (1 článek)

Tvůrci Two Worlds dělají vesmírnou střílečku dle filmu Iron Sky

 
Absurdní, pseudokomediální scifárnu Iron Sky jsem zatím neviděl, ale rozhodně to napravím do chvíle, než vyjde letos na konci listopadu na PC, PS3, X360, Mac a iOS videoherní adaptace filmu pod názvem Iron Sky: Invasion. Ne, že bych videoherní adaptace filmů nějak žral, právě naopak. Iron Sky: Invasion však bude výjimka, protože jednak jde o vesmírnou střílečku (ňam,...
05.09.2012 19:00 |

podobné články

Superhrdinové Marvelu spojí síly v roce 2012

 
Iron Mana a Hulka už diváci znají. Teď musí Marvel připravit půdu ještě pro Thora a Captaina Americu, aby se mohli všichni objevit na plátně jako...
16.04.2009 12:46 |

podobné články

Trailer: Skupina komiksových superhrdinů bojuje proti zlu

 
Marvel Studio uvádí „Marvelovské mstitele Avengers“ – super hrdinský tým všech dob, který přestaví ikonické super hrdiny – Iron Mana, Neuvěřitelného Hulka, Thora, Captaina America, Hawkeye a Black Widow. Když se objeví nečekaný nepřítel, který ohrožuje světovou bezpečnost a bezpečí, Nick Fury, ředitel mezinárodní mírové agentury známé také jako S.H.I.E.L.D., zjistí, že potřebuje tým, aby odvrátil světovou katastrofu. Začíná provádět nábor po celém světě. Avengers, které představují Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner a Samuel L. Jackson, a které režíruje Joss Whedon, jsou založeni na stále populární knižní sérii marvelovských komiksů „Avengers“, která byla poprvé vydána v roce 1963 a od té doby se stala kultovní záležitostí. Připravte se na vzrušující film, nabitý akcí a zvláštními efekty, až se 3. května 2012 shromáždí Avengers.
12.10.2011 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Samuel L. Jackson (8 článků) , Mark Ruffalo (8 článků) , Robert Downey Jr. (39 článků) , Scarlett Johansson (292 článků) , Chris Evans (84 článků) , Jeremy Renner (19 článků) , Joss Whedon (9 článků) , Chris Evans (84 článků) , Chris Evans (84 článků) , Black Widow (6 článků) , Robert Evans (5 článků) , Evans Evans (155 článků) , Jeremy Jackson (14 článků) , Mark Downey (1 článek) , Robert Evans (5 článků)

Kdo teď bude zachraňovat svět? 3 filmoví super hrdinové, kteří dali přednost přebalování miminek

 
Trojice hollywoodských fešáků odhodila superhrdinské kostýmy a dala přednost civilnímu životu u rodinného krbu. Představitelé Iron Mana, Batmana i Thora se v letošním roce stali tatínky.
23.11.2014 14:00 |

podobné články

Představitel Iron Mana je neuvěřitelně dobrý zpěvák. Takhle si střihl duet se Stingem a zpívá lépe než on!

 
Robert Downey Jr. je opravdový talent, který je opět na svém vrcholu. Dřív byl slavným hercem, ale pak propadl alkoholu a drogám. Jednou ho dokonce chytili, jak jel nahý ve svém Porshe bez střechy a uvnitř měl spoustu heroinu, kokainu a marihuany. Byl nějakou dobu zavřený ve vězení, ale od té doby, co ho pustili, dal svůj život do pořádku a dneska už ho díky jeho roli v Iron Manovi znají všichni.
02.08.2013 23:25 |

podobné články

Osobnosti: Sting (89 článků) , Robert Downey Jr. (39 článků)

Deadpool: Pořádný nářez a černý humor jako bonus!

 
Nejočekávanější film letošního čtvrtletí právě vstupuje do kin. Superhrdinské filmy prožívají zlatý věk. Notoricky známé postavy jako je Superman, Batman nebo Spider-man už nejsou zdaleka jediné o kterých se točí filmy. Úspěch Iron mana, Kapitána Ameriky, Strážců galaxie nebo Ant-mana studia utvrdil v tom, že si lidé hrdiny z komiksů opravdu zamilovali. Takže se připravte na rok hrdinů, protože letos nás čeká hned sedm filmů tohoto ražení.
11.02.2016 11:05 |

podobné články

Robert Downey Jr.: Za Irona Mana dostal miliardu!

 
Dřív měl problémy s drogami a dluhy na daních, teď si herec Robert Downey Jr. (48) užívá klidného života a v penězích se topí. Za roli Tonyho Starka alias Iron Mana ve filmu Avengers například dostal v přepočtu miliardu korun! A to ani neměl hlavní roli.
17.04.2013 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Robert Downey Jr. (39 článků)

Robert Downey Jr.: Za Irona Mana dostal miliardu!

 
Dřív měl problémy s drogami a dluhy na daních, teď si herec Robert Downey Jr. (48) užívá klidného života a v penězích se topí. Za roli Tonyho Starka alias Iron Mana ve filmu Avengers například dostal v přepočtu miliardu korun! A to ani neměl hlavní roli.
18.04.2013 12:17 |

podobné články

Osobnosti: Robert Downey Jr. (39 článků)

Autoři Iron Mana končí

 
Sega zavírá vývojáře mizerných her s Iron Manem.
04.04.2010 08:05 |

podobné články

VIDEO: Premiéra Iron Mana 2 nebude. Kvůli sopce

 
Islandská sopka postihla i Hollywood. Studio Paramount Pictures zrušilo londýnskou premiéru filmu Iron Man 2.
20.04.2010 12:00 |

podobné články

Premiéry - Iron Man 2, Cesta i Špatnej polda

 
V kinech má tento týden premiéru druhý film komiksového hrdiny Iron Mana, adaptace temného románu Cormaca McCarthyho Cesta, thriller Špatnej polda a 3D verze prvního a druhého dílu animovaných Toy Story.
29.04.2010 05:40 |

podobné články

Brnění filmového Iron Mana už existují. Pět příkladů

 
Filmový trhák Iron Man 2 trhá rekordy v návštěvnosti kin. Excentrický miliardář Tony Stark v něm v hi-tech brnění likviduje padouchy, kde jen může.
11.05.2010 05:30 |

podobné články

Iron Man: Železný pohodář podruhé

 
Charakterizovat filmového Iron Mana jedním slovem, tak by to slovo bylo „ležérní“. Jednička byla pohodička a ani dvojka není žádné drámo.
07.06.2010 11:30 |

podobné články

Iron Mana uvedou v Číně upraveného

 
Filmové studio Marvel uvedlo, že třetí film o Iron Manovi uvede v Číně v upravené verzi. Důvodem je to, že vznikl ve spolupráci s čínskou vládou a mnohé scény se natáčely v Pekingu.
03.04.2013 12:05 |

podobné články

Wow! Gwyneth Paltrow přišla na premiéru Iron Mana v extra průhledných šatech a prádlo nechala doma!

 
Herečka "Gwyneth Paltrow":http://www.extra.cz/tema/gwyneth-paltrow (40) patří mezi jedny z nejlépe oblékaných hollywoodských hereček. Na slavnostní premiéru snímku Iron Man 3 zvolila sofistikovaný model, který rafinovaně nechával rozvíjet fantazii přítomných mužů. V určitých partiích totiž byla látka extrémně průhledná a všem bylo jasné, že tentokrát Gwyneth nechala spodní prádlo doma.
25.04.2013 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Gwyneth Paltrow (305 článků)