Článek

Škárka: Hloupost přichází z EU. Vystupme z ní!

 
Vláda v tichosti připravuje zrušení přílohy k RVP pro lehce mentálně postižené. Proč asi zrovna o prázdninách?
07.07.2015 15:06 |

podobné články

Podobné články

Škárka si rozpuštění Sněmovny zpříjemnil svatbou, za svědka šla Kočí

 
Exposlanec Jaroslav Škárka se ve středu odpoledne oženil. Přítelkyni Martinu Hruškovou si vzal jen pár hodin po rozpuštění Poslanecké sněmovny. Další články k tématu: Bárta a Škárka uspěli s odvoláním. Intrikařit není trestné, řekl soud Nenahlašujte úplatky, řekl Škárka. Složte mandát, opáčila poslankyně Jsem obětí politického procesu jak z 50. let, rozmluvil se Škárka
28.08.2013 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Škárka (521 článků)

Publicista Neff se opřel do Okamury. Vystoupit z NATO je hloupost, láteřil

 
Publicista Ondřej Neff má za to, že předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura vyslovil pořádnou hloupost. Možná líbivou hloupost, ale stále je to hloupost, která nás poškozuje. O co jde? O myšlenku, že by Česká republika mohla odejít z NATO a bránit se sama. Podle Neffa je navíc smutné, že Okamura může hlásat tyhle hlouposti díky ČSSD.
01.12.2017 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Neff (196 článků) , Tomio Okamura (2014 článků) , Ondřej Svoboda (55 článků)

Škárka z VV tak moc mluvil, až škodil. Už před rokem

 
První místopředseda VV Jaroslav Škárka je zřejmě nejméně nápadným místopředsedou ze všech sněmovních stran. Ukazují to grafy mediální sledovanosti společnosti Newton Media. Podle časopisu Respekt mu vlivný ministr VV Bárta za loajalitu platí 50 tisíc měsíčně. Škárka se sice snaží své výroky omluvit mystifikací novinářů, kauza s uplácením ve straně VV už se ale naplno rozeběhla a Škárka znovu plní stránky tisku.
05.04.2011 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Škárka (521 článků)

Redaktor Respektu: Měl jsem se Škárkou čtvrtou schůzku. Věděl, že to otiskneme

 
Podle autora článku v časopisu Respekt Ondřeje Kundry vysvětlení místopředsedy Věcí veřejných Jaroslava Škárky o mystifikaci v případě mechanismu úplatků uvnitř strany nemá logiku. Proč? Jednoduše proto, že Škárka bezpečně věděl, že s jeho informacemi půjde časopis ven, s čímž prý souhlasil. Informaci se přitom Škárka dozvěděl osobně od Kundry a to těsně před svým odjezdem do Kazachstánu. Stalo se tak dokonce při čtvrté schůzce Respekt vs. Škárka. Vyšlo také najevo, že Škárka lhal své kolegyni Klasnové.
05.04.2011 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Škárka (521 článků)

Škárka mluví pravdu, tvrdí Huml. Bárta emotivně před bytem: Půjčil jsem mu

 
AKTUALIZOVÁNO Poslanec VV Stanislav Huml tvrdí, že Škárka mluví pravdu. Ten předal státnímu zastupitelství obálku se 170 tisíci, které se údajně dotýkal jen Škárka a Bárta. John ani Bárta s novináři nekomunikují, uzavřeli se v Bártově bytě na pražském Klárově. Následně Bárta oznámil, že to byla půjčka. Škárka to označil za nesmysl.
06.04.2011 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Huml (465 článků)

Škárka: Já to řeknu. Za tím registrem se ukrývá Bárta. Sabotuje ho

 
Nezařazený poslanec Jaroslav Škárka, který byl dříve členem Věcí veřejných, to tedy umí slovně rozpálit! Pro ParlamentníListy.cz Škárka totiž nejen promluvil o tom, jak jsou propojené Věci veřejné s LIDEM Karolíny Peake, ale také prozradil, jak je to vlastně s „nefungujícím“ registrem vozidel. Podle něj registr skutečně někdo sabotuje a dokonce za tím vším stojí Vít Bárta. Škárka také promluvil o nošení igelitek s penězi do VV.
27.07.2012 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2829 článků) , Karolína Peake (1607 článků) , Jaroslav Škárka (521 článků)

Počítáte kalorie? Víme, proč je to hloupost!

 
Kalorie sem, kalorie tam! Zatímco někoho vůbec nezajímá, kolik má daná potravina kalorií, pro jiného je jejich počítání každodenním chlebem. Možná si kalorie počítáte i vy, neustále se oháníte nejrůznějšími tabulkami, porovnáváte, srovnáváte a snažíte se pro sebe najít jen to nejlepší. Napadlo vás někdy zamyslet se nad tím, že ono počítání kalorií a striktní dodržování doporučeného množství, není pro naše tělo až tak přínosné, jak si většina lidí myslí? Počítáte si kalorie? Patříte k ženám, které se snaží zhubnout nebo udržet rozumnou váhu, a proto si u každého jídla, které přes den pozřete, pečlivě počítáte, kolik má kalorií? V tom případě je dnešní článek určený právě vám a vy byste si jej rozhodně neměli nechat ujít! Známe hned několik důvodů, proč je počítání kalorií hloupost a proč byste na to hned teď měli zapomenout. Chcete znát pravdu? Není to napořád Ačkoli na začátku se do počítání kalorií pustíte s odhodláním a nadšením, postupem času vás to přestane bavit. A buďte si jisté, že vám to jednoho dne začne lézt na nervy. Jestliže jste se na počítání kalorií dali především kvůli tomu, abyste změnili svůj životní styl, pak vám hned teď říkáme, že tohle není ten nejlepší nápad. Místo na jídlo myslíte na čísla Kdo si jednou začne počítat kalorie a je úplně jedno, z jakého důvodu se do této hlouposti pustí, ten se začne více soustředit na čísla u jednotlivých potravin, nežli na ono skutečné jídlo. A to je opravdu problém, protože pak velmi brzy nabudete dojmu, že jíte jen nějaká čísla a jídlo si vůbec neužijete. A jídlo nám slouží nejen k tomu, aby nás zasytilo, ale především aby nám zachutnalo. Zamyslete se nad tím. Zapomínáte na kvalitu Počítání kalorií mnoho žen dovede k tomu, že se začnou na jídle šidit. Ona čísla je k tomu nabádají, takže... Čtěte více Příspěvek Počítáte kalorie? Víme, proč je to hloupost! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.11.2017 20:10 |

podobné články

Respekt: Za článkem si stojíme. Škárka o úplatcích mluvil na třech schůzkách

 
Za článek o uplácení ve straně Věci veřejné, kde si pustil pusu na špacír poslanec VV Jaroslav Škárka, si stojí šéfredaktor Respektu Erik Tabery. Podle něj nejde o náhodu, neboť Škárka o penězích hovořil celkem na třech schůzkách. „O náhodu tak nemůže jít,“ podoktl k tomu Tabery v rozhovoru pro Český rozhlas. "Nahrávky si necháme pro případný soud," řekl pak pro Českou televizi.
04.04.2011 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Škárka (521 článků)

Babák: Škárka se spojil s kmotry z ODS a chce tak stranu rozložit

 
Poslanec Věcí veřejných Michal Babák je přesvědčen o tom, že výkonný místopředseda Jaroslav Škárka se spojil s kmotry z ODS a chce tak stranu rozložit zevnitř. Babák bude proto na středeční radě strany požadovat, aby byl Škárka kvůli svým výrokům uveřejněným v Respektu vyloučen ze strany. Podle jeho mínění šlo v případě Škárky zcela jistě k dezinformacím.
04.04.2011 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Michal Babák (379 článků) , Jaroslav Škárka (521 článků)

Škárka: Bárta mi dal 170 tisíc u sebe v bytě

 
Výkonný místopředseda Věcí veřejných Jaroslav Škárka v pondělí večer řekl novináři MF Dnes, že mu ministr dopravy a neoficiální šéf VV Vít Bárta předal minulý týden u sebe v bytě částku 170 tisíc korun za loajalitu a mlčení o stranickém financování. V úterý Škárka řekl, že chce vystoupit ze strany. Právu se svěřil, že ho někdo sleduje.
05.04.2011 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2829 článků) , Jaroslav Škárka (521 článků)

Škárka končí v klubu VV i ve straně. Bárta mu prý dal 170 tisíc

 
AKTUALIZOVÁNO. Poslanec Jaroslav Škárka skončil v klubu VV i ve straně. Rada Věcí veřejných rozhodla o jeho vyloučení. Sám Škárka ještě před jednáním řekl, že chce rezignovat na všechny stranické funkce a vystoupit z poslaneckého klubu i z partaje.
05.04.2011 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Škárka (521 článků)

KAUZA ŠKÁRKA: Záhada! Poslanec zmizel! BOJÍ SE O ŽIVOT?

 
Jaroslav Škárka měl v úterý předložit důkazy, že peníze od Víta Bárty byly úplatek. Místo toho jej Poslanecký klub a Rada Věcí Veřejných na mimořádném zasedání vyloučily ze strany, pro porušení etického kodexu. Škárka je od té doby téměř k nezastižení.
06.04.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2829 článků) , Jaroslav Škárka (521 článků)

Peake: Byla bych ráda, kdyby Škárka mandát poslance uvolnil

 
Místopředsedkyně strany Karolína Peake přiznala, že ji bývalý druhý muž VV Jaroslav Škárka zklamal a že by uvítala, kdyby odstoupil jako poslanec. Podle svých slov neví nic o tom, že by Škárka jako výkonný místopředseda dostával z titulu své funkce peníze od ministra dopravy Víta Bárty.
06.04.2011 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2829 článků) , Karolína Peake (1607 článků) , Jaroslav Škárka (521 článků)

Škárka? Kalousek ho poslal oběsit se do bažin

 
Slova o úplatku za mlčení, pomatená mystifikace, nová nařčení. Tak se zapsal poslední týden do dějin české politiky poslanec Jaroslav Škárka. Věci veřejné ho kvůli tomu vyhodily ze strany a ministr financí Kalousek ho poslal oběsit se do bažin. Ve středu chce Škárka obhájit své jméno a podat nové důkazy.
06.04.2011 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Škárka (521 článků)

Škárka prý zveřejní "nevyvratitelné důkazy" dnes odpoledne

 
Poslanec Jaroslav Škárka ve středu mezi 16:00 a 17:00 zveřejní informace o své kauze ve Věcech veřejných. Škárka v úterý v České televizi slíbil, že předloží "nevyvratitelné důkazy" o tom, že dostával peníze od ministra dopravy Víta Bárty (VV) za loajalitu straně.
06.04.2011 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2829 článků) , Jaroslav Škárka (521 článků)

Škárka předal žalobci obálku se 170 tisíci, které se údajně dotkl jen on a Bárta

 
Bývalý místopředseda VV Jaroslav Škárka odevzdal ve středu na Městském státním zastupitelství v Praze 5 důkazy, které podle něj nevyvratitelně svědčí o tom, že si ministr dopravy Vít Bárta kupoval jeho mlčení o podivném financování strany. Škárku poslanecký klub VV ve středu vyloučil právě kvůli šíření pomluv. Škárka mimo jiné tvrdil, že 170 tisíc dostal od Bárty přímo v jeho bytě.
06.04.2011 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2829 článků) , Jaroslav Škárka (521 článků)

Škárka tvrdí, že měl Bártovi prosazovat zájmy na Plzeňsku

 
Poslanec Jaroslav Škárka ve čtvrtek osvětlil, za co mu měl ministr dopravy Vít Bárta (VV) dávat peníze. Škárka ve vysílání České televize uvedl, že za peníze měl prosazovat Bártovy zájmy v Plzeňském kraji. Jednalo se prý zejména o spolupráci s bývalým plzeňským primátorem Pavlem Rödlem.
07.04.2011 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2829 článků) , Jaroslav Škárka (521 článků)

Škárka: Očekávám, že na mě něco vytáhnou. Jako na Kočí

 
Vyloučený poslanec Věcí veřejných Jaroslav Škárka už prý nemá strach o svoji bezpečnost, proto už nemá ani ochranku. "Všechny dokumenty pro vyšetřování mých podezření jsem předal státnímu zastupitelství, bezpečnostní riziko tudíž považuji za ukončené," řekl Škárka v pondělí na Rádiu Česko.
18.04.2011 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Škárka (521 článků)

Škárka: peníze v zahraničí nemám a na zastupitelstvu jsem vystupoval

 
Vyloučený poslanec Věcí veřejných Jaroslav Škárka odmítl slova místopředsedy VV a ministra školství Josefa Dobeše, že nikdy nevystoupil na zastupitelstvu, když byl komunálním politikem na Praze 1. Škárka dále zdůraznil, že nemá peníze v zahraničí.
18.05.2011 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Škárka (521 článků)