Článek

Sjezd svědků Jehovových: Proč si Míša vybrala toto náboženství? Věří, že uvidí mrtvého tátu...

 
Žádný sex před svatbou, zákaz drog, opíjení se do němoty, cigaret, žádné svátky, natož Vánoce. Svědci Jehovovi se sjeli do Prahy, aby si povídali o řádcích z Bible. Mezi nimi i Michaela (17).
10.07.2015 20:15 |

podobné články

Podobné články

Manžel šířil poselství Svědků Jehovových: Tajné VIDEO odhalilo PRAVDU!

 
Hitem internetu se stalo video, které nechala pořídit jistá žena z Kanady. Ta podezřívala jejího manžela, z flirtování s dalšími ženami. Když šel tedy opět šířit poselství Svědků Jehovových mezi lidi, rozhodla se ho prověřit, aby věděla, jak to dělá. No, nestačila se divit…
10.11.2017 12:05 |

podobné články

Manžel šířil poselství Svědků Jehovových: Tajné VIDEO odhalilo PRAVDU!

 
Hitem internetu se stalo video, které nechala pořídit jistá žena z Kanady. Ta podezřívala jejího manžela, z flirtování s dalšími ženami. Když šel tedy opět šířit poselství Svědků Jehovových mezi lidi, rozhodla se ho prověřit, aby věděla, jak to dělá. No, nestačila se divit…
15.11.2017 15:05 |

podobné články

Terorismus nemá náboženství, shodli se zástupci tří náboženství

 
Terorismus nemá náboženství, shodli se dnes zástupci křesťanství, islámu a judaismu v pražském kostele Nejsvětějšího Salvátora. Setkání svolali kvůli nynějšímu teroru ve Francii a migrační vlně v Evropě. Společnosti hrozí podle nich radikalizace názorů a právě v této době je nutné ukázat jednotu tří náboženství.
18.11.2015 21:50 |

podobné články

Recenze: Kniha náboženství vám otevře nové světy. A třeba pochopíte i džihád muslimů

 
Všichni lidé potřebují bohy, napsal kdysi Homér. A přestože by v současném silně ateistickém Česku našel nejspíš spoustu odpůrců tohoto tvrzení, je náboženství už od pravěku fenoménem, který od základu ovlivnil lidstvo i to, kým v současné době jsme. Náboženství je zároveň pojmem neuvěřitelně komplikovaným, různorodým a leckdy velmi těžko uchopitelným. Tento fenomén se alespoň částečně snaží rozkrýt Kniha náboženství z edice Universum z Euromedia Group.
11.04.2016 09:40 |

podobné články

Proč jsou náboženství odsouzena k vymírání?

 
Když lidé žili krátce a intenzivně, morálka v jejich prvních náboženstvích nebyla tak podstatná. Tu vymyslela teprve elita bohatých, která se začala rozmáhat několik století před Kristem. Snažila se morálkou strašit chudé, kteří žili krátce, ale intenzivně, a měli spoustu potomků. Představovali tak hrozbu, kterou bylo potřeba omezit. Jenže dnes jsou v zemích původních náboženství jako křesťanství, judaismus, islám, buddhismus apod. poměrně bohatí i ti nejchudší. A tak jsou tato náboženství odsouzena k vymírání.
11.05.2016 17:05 |

podobné články

Na D1 se zavírá sjezd na Jihlavu

 
Silničáři v úterý v devět hodin ráno zavřou sjezd z D1 na 112. kilometru ve směru na Brno. Sjezd je přitom hojně využíván například pro cesty do Rakouska. Sjezd bude zavřený do poloviny července.
03.06.2014 07:55 |

podobné články

Předseda třebíčské ČSSD: Nevadí mi, že na sjezd nebyl pozván Zeman

 
38. SJEZD ČSSD Bude na sjezdu sociální demokracie za tři týdny rezonovat mezi delegáty otázka, že je chybou, když nebyl prezident Miloš Zeman na sjezd pozván? Svůj osobní názor na tuto věc ParlamentnímListům.cz sdělil předseda OVV ČSSD Třebíč Vladimír Malý. „To, že prezident není pozván na sjezd, nepovažuji za chybu,“ uvedl Malý. Miloš Zeman je ovšem dle jeho mínění autoritou. „Slyším na něj kritiku, ale i slova chvály od našich členů. Myslím si, že svou úlohu zvládá dobře,“ doplnil Malý v rozhovoru.
08.03.2015 21:06 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20967 článků)

Oslavy, volby i krach vládního vyjednávání. Sjezd ČSSD bude o víkendu mimořádně zajímavý

 
Sjezd sociální demokracie se v sobotu vrátí k neúspěšnému vyjednávání o vládní spolupráci mezi ČSSD a ANO. Zřejmě konečné slovo k možné koalici by měl zaujmout i na základě dnešního stanoviska předsednictva, kterému odpoledne předseda strany Jan Hamáček navrhne, aby byla koaliční jednání ukončena. Sjezd má na programu také vnitrostranická témata, především volbu řadových místopředsedů, ale také zvažovanou změnu stanov. Sjezd ČSSD byl v Hradci Králové zahájen 18. února, kdy však delegáti stihli jen zvolit předsedu a statutárního místopředsedu a pověřit je jednáním s ANO.
06.04.2018 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (816 článků)

Michael Jackson: První Vánoce až v 35 letech!

 
VIDEO: Michael Jackson (+50) byl přísně vychováván podle svědků Jehovových, takže Vánoce neznal. První prožil v roce 1993. To mu bylo již 35 let.
02.07.2009 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1635 článků) , Michael Jackson (604 článků) , Michael Jackson (604 článků)

Iveta v ohrožení: Jdou po ní jehovisté. Odolá jim?

 
Její přátelé jsou členy Svědků Jehovových
23.02.2011 11:15 |

podobné články

Iveta Bartošová: Pomoc od Muka ze záhrobí!

 
Kdo ochrání zpěvačku Ivetu Bartošovou (44) před manžely Peterem a Danielou Mihálkovými, kteří jsou podle svého okolí členy Svědků Jehovových? Dokáže to Bartošové nový manažer?
26.02.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6720 článků)

Komentář hodnotí Bártu: Za kolik budeš loajální?

 
Svědectví bývalé PR manažerky poslanců Věcí veřejných Aleny Maršálkové působí tak trochu jako výpověď uprchlíka do Svědků Jehovových. Pro superguru Bártu ale může znamenat dost značný problém. Myslí si to Jiří Leschtina. Ten ve svém komentáři pro Hospodářské noviny popisuje, jak vidí případ po svém.
27.05.2011 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Bárta (246 článků) , Jiří Bárta (246 článků)

Jehovistka bránila transfuzi pro nemocného syna. Unesla ho a chlapeček málem zemřel

 
Policie ve čtvrtek zadržela v Brně devětatřicetiletou ženu, která ráno podle všeho protiprávně odvezla z Prahy svého nemocného tříletého syna. Podle všeho je členkou Svědků Jehovových a u chlapce odmítala transfuzi krve, bez níž by ale zemřel.
29.03.2012 06:25 |

podobné články

Obhajoba Nagyové: Bála jsem se, že je Nečasová u jehovistů!

 
Chtěla jsem chránit premiéra a jeho děti, tak staví svou obhajovu šéfka Nečasova kabinetu Jana Nagyová. Podle svého právníka prý nabyla dojmu, že se premiérova žena dostala pod vliv Svědků Jehovových, a proto ji dala sledovat.
16.06.2013 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1548 článků) , Jana Nagyová (1541 článků)

Syn Petra Nečase brání mámu před milenkou svého otce: Není jehovistka!

 
"Ty voe, jehovisti, co přijde dál? :))," reagoval syn Petra Nečase Ondřej na facebooku na výroky obhájce Jany Nagyové o tom, že dala sledovat Radku Nečasovou kvůli podezření, že se dostala do spárů Svědků Jehovových.
17.06.2013 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1548 článků) , Petr Nečas (9268 článků) , Jana Nagyová (1541 článků)

Jehovisté se topili v Praze: Pokřtít se nechal i Elmar

 
Obléknout si plavky, bílé triko, pak vlézt do bazénku, nadechnout se a zcela ponořit. »Topením« křtili nové »zvěstovatele víry« svědků Jehovových.
12.07.2015 07:00 |

podobné články

Prince měl AIDS a odmítal léčbu, tvrdí americký bulvár. Na svůj odchod se připravoval

 
Sedmapadesátiletý zpěvák, který se hlásil k církvi Svědků Jehovových, měl v době své smrti vážit kolem čtyřiceti kilogramů.
28.04.2016 15:55 |

podobné články

Proč to bez zeleniny nejde?

 
Sněz tu zeleninu! Také jste jako malé děti často slýchávaly tuto větu, kterou teď s oblibou opakujete svým ratolestem u oběda? Snažíte se jim vysvětlit, proč to bez zeleniny nejde a trpělivě vyčkáváte, dokud z jejich talíře nezmizí poslední kousek? Možná ale i vám uniká pravá podstata toho, proč je zelenina pro naše zdraví tak důležitá a proč by rozhodně neměla v našem jídelníčku chybět. Pojďme společně najít odpověď na tuto otázku. Prostřednictvím dnešního článku se dozvíte, proč to bez zeleniny nejde a proč byste měli dbát důraz na to, aby se v dostatečné míře vyskytovala nejen ve vašem jídelníčku,  ale i jídelníčku vašich dětí. Proč to bez zeleniny nejde aneb nepostradatelná součást jídelníčku Určitě víte, že je zelenina nedílnou součástí naší stravy. Napadlo vás ale někdy zamyslet se nad tím, proč tomu tak je? Proč zeleninu ke svému životu potřebujeme? A proč to bez zeleniny nejde? Odpovědi skrývají následující řádky! Vitamíny V první řadě nutno zmínit, že zelenina obsahuje vysoké množství vitamínů. Je bohatá především na karotenoidy neboli provitamín A, který můžeme najít například v mrkvi, rajčatech, brokolici, kapustě nebo špenátu. Mimo jiné obsahuje vitamíny B, vitamín C nebo  vitamín K. Aby nedocházelo ke ztrátě důležitých vitamínů, musíme si dávat pozor, jakým způsobem zeleninu upravujeme. Minerální látky Dalším důvodem, proč to bez zeleniny nejde a proč bychom jí měli konzumovat v dostatečné míře, jsou minerální látky. Ty se samozřejmě liší zelenina od zeleniny, a proto je důležité, aby se na vašem talíři pokud možno objevovaly všechny druhy. Nedostatek hořčíku může vyřešit konzumace petržele, špenátu nebo kedlubny. Pokud potřebujete doplnit vápník, dopřejte si petržel, mrkev nebo zelí. Železo vám dodá pórek, špenát, petržel nebo kedlubna. Měď hledejte v zeleném hrášku nebo paprice. Příspěvek Proč to bez zeleniny nejde? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.10.2016 18:20 |

podobné články

Inspekce kontrolovala gymnázium kvůli výuce náboženství

 
Česká školní inspekce udělala mimořádnou kontrolu v pražském soukromém gymnáziu Amazon. V průběhu ledna odtud totiž najednou odešlo asi 20 studentů druhého ročníku, kterým se nelíbilo, že ve vyučování se začalo stále více objevovat náboženství. Škola, která funguje druhým rokem, není církevní. Náboženství může vyučovat, ale odděleně od jiných předmětů a pouze se souhlasem rodičů.
28.02.2010 20:10 |

podobné články