Článek

Šípova tajná oslava na parníku: Dorazili Gott i Bohdalová. A kdo další?

 
Moderátor Karel Šíp uspořádal stylovou narozeninovou party. V uzavřené společnosti, kterou jen tak někdo nemohl narušit. Vydal se totiž se svými blízkými a přáteli lodí po Vltavě. Nechyběly samozřejmě celebrity včetně Karla Gotta a Jiřiny Bohdalové.
31.05.2015 05:16 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4613 článků) , Karel Šíp (306 článků) , Jiřina Bohdalová (796 článků)
Podobné články

Je mi adventně smutno, říká Bohdalová. Koho volí, už příště neprozradí

 
Za sebou má Sanitku 2 a před sebou premiéru štědrovečerní pohádky Duch nad zlato, v níž také hraje. Mohla by teď v klidu a pohodě dodělávat cukroví. Jenže Jiřina Bohdalová po hektickém roku pohodu necítí. Další články k tématu: Jiřina Bohdalová získala cenu na prestižním chorvatském festivalu Točí se vánoční pohádka, kostýmy obléká Bohdalová i Kubařová Herečka Bohdalová požádala o registraci svého jména jako značky TELEVIZIONÁŘ: Bohdalová má narozeniny. Kdo se sveze? Jiřina Bohdalová, prezidenti a Vysočina. Co mají společného? VIDEO: V cyklu Ach, ty vraždy! se Bohdalová představí v dvojroli
15.10.2011 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (796 článků) , Larry Hagman (39 článků)

VIDEO: Bohdalová slavila bagelem v restauraci u Zedníčka

 
Herečka Jiřina Bohdalová slavila ve čtvrtek jednaosmdesáté narozeniny. Původně myslela, že je oslaví jen na rodinném obědě s dcerou Simonou Stašovou. Ta ji ale stříbrným vozem rolls-royce z roku 1957 přivezla do restaurace, kterou si v Praze otevřel herec Pavel Zedníček, a tam na ni čekala řada přátel. Další články k tématu: Bohdalová s Brzobohatým: Pořád nám to spolu hraje Herečky Jirásková a Bohdalová dostaly od primátora stříbrné medaile Přestanu, až to se mnou sekne, říká Jiřina Bohdalová Bohdalová překvapila Jiřího Janečka oslavou narozenin přímo na place Narozeniny Bohdalové: Dyk, Vilhelmová a Geislerová skočili do Vltavy
03.05.2012 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Zedníček (202 článků) , Jiřina Bohdalová (796 článků) , Simona Stašová (332 článků) , Jiřina Jirásková (421 článků)

Narozeniny Bohdalové: Dyk, Vilhelmová a Geislerová skočili do Vltavy

 
Herečka Jiřina Bohdalová dostala k 81. narozeninám originální dárek. Její kolegyně Aňa Geislerová a Táňa Vilhelmová pro ni skočily do řeky. Přidal se k nim také Vojta Dyk. Další články k tématu: VIDEO: Bohdalová slavila bagelem v restauraci u Zedníčka Přestanu, až to se mnou sekne, říká Jiřina Bohdalová Bohdalová překvapila Jiřího Janečka oslavou narozenin přímo na place Bohdalová dostala k jubileu pozemky na Měsíci, víc ji dojal šperk
07.05.2012 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (796 článků) , Vojtěch Dyk (694 článků) , Jiří Vojta (86 článků) , Jiří Vojta (86 článků)

Samoživitelka Radomíra Šípová (44): Platíme nájem za sousedy! Nechceme přijít o byt...

 
Radomíra Šípová (44) z Jirkova si koupila byt, aby měla jistotu, že bude mít bezproblémové bydlení. Nyní jí hrozí, že skončí na ulici. Aby se tak nestalo, platí bydlení i za sousedy… A takových lidí jsou po celém Česku tisíce!
13.04.2015 12:15 |

podobné články

Pink v Praze: Narozeninová oslava na parníku!

 
Americká popová hvězda pink (30) je od včerejšího odpoledne v Praze. Blesk.cz byl u toho, když blonďatá zpěvačka na parníku plující po Vltavě se svým manželem, holohlavým motorkářem Careyem Hartem slavila jeho 35. narozeniny.
20.07.2010 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Pink (320 článků)

Bohdalová myslí na závěť, dcera Stašová bude dědit diamanty

 
Herečka Jiřina Bohdalová (78) už teď myslí na závěť. Její dcera Simona Stašová (54) bude dědit diamanty. Bohdalová "pohrdla" stejným prstenem, jaký od firmy obchodující s drahými kameny za nafocení kalendáře pro charitu dostala Stašová. "Přeci nebude dědit dva stejné prsteny," řekla Bohdalová a dostala dvakrát dražší brož.
22.12.2009 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (796 článků) , Simona Stašová (332 článků)

Tajná narozeninová oslava Karla Gotta: Všechno nejlepší, Mistře! Slavíkovi přála Bohdalová a desítky hvězd

 
Nevěděla, jestli to stihne! Na supertajnou oslavu Karla Gotta (75) byli gratulanti zváni na poslední chvíli, aby překvapení neprasklo, a tak se jí Slavíkova velká kamarádka Jiřina Bohdalová (83) málem nezúčastnila. Dnes totiž odlétá na dovolenou.
12.07.2014 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4613 článků) , Jiřina Bohdalová (796 článků)

Bohdalová a Gott porušili na Slovensku předvolební moratorium

 
Herečka Jiřina Bohdalová a zpěvák Karel Gott porušili na pátečním benefičním koncertě v Popradě moratorium před regionálními volbami na Slovensku. Gott uvedl, že na vystoupení ho pozval kandidát na předsedu Vyššího územního celku. Porušení moratoria potvrdil mluvčí krajské volební komise v Prešově Jozef Kislík.
14.11.2009 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4613 článků) , Jiřina Bohdalová (796 článků)

Karel Gott si na premiéře muzikálu zazpíval. Dorazili Zeman i Bohdalová

 
Karla Gotta (77) nový muzikál Čas růží s jeho hity dojal. Jeho kvalitu však zpěvák komentovat nechtěl, prý by to smrdělo sebechválou. Na slavnostní premiéru do Karlínského divadla dorazila řada známých tváří. Nechyběl prezident Miloš Zeman nebo zpěvákova kamarádka Jiřina Bohdalová.
17.03.2017 01:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4613 článků) , Jiřina Bohdalová (796 článků) , Miloš Zeman (20126 článků)

Finalisté Hlasu relaxovali na parníku, houpání působilo i nevolnost

 
Zbývající finalisté Hlasu ČeskoSlovenska strávili den zalitý sluncem na parníku. Okružní plavba po Vltavě posloužila nejen k setkání zpěváků s novináři, ale také k relaxu. Výjimkou byla snad jen Dominika Šuľáková, které se po hodině udělalo nevolno. Palubu ovšem předčasně neopustila. Další články k tématu: OBRAZEM: Jak v zákulisí Hlasu vypadá továrna na krásu U Rytmuse skončila rozstřelová královna, u Vojtka nemocná zpěvačka Odhalení na party Hlasu: Marešovo srdíčko a obtěžování Dary Rolins Z Hlasu vypadli Katarína Demská a Petr Kutheil
11.05.2012 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2146 článků) , Petr Kutheil (53 článků) , Dominika Šuľáková (9 článků)

Gott získal titul Čestný znalec piva, za pivaře se přitom nepovažuje

 
Zpěvák Karel Gott si do své ohromné sbírky ocenění přidal další. Na slavnostním vyhlášení soutěže o nejlepšího výčepního plzeňského piva přijal v Měšťanské besedě v Plzni titul Čestný znalec, Honorary Connoisseur, piva. Na tento titul je velmi pyšný, ale zdůrazňuje, že ho nedostal za množství vypitého moku. Další články k tématu: Gott se pochlubil fotkou z dovolené, ukázal tělo v plavkách Ivana Gottová: Mnohokrát jsem se manžela ptala, proč právě já Karel Gott nechá kvůli problémům s hlasem odpočívat hlasivky Gott s 37. slavíkem v kapse: Žiju s tím, že to nejlepší teprve přijde GLOSA: Iglesias zvedl publikum na nohy a vrátil čas o desítky let
21.06.2012 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4613 článků)

Americká hvězda Pink slavila na pražském parníku!

 
Populární zpěvačka Pink (30), vlastním jménem Alecia Beth Moore, se rozhodla oslavit 35. narozeniny svého manžela Careye Harta na pražském parníku s příznačným názvem Praha. Jako dárek věnovala svému drahému motorkáři luxusní doutníky a sladký polibek!
20.07.2010 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Pink (320 článků)

Policie v Chorvatsku zadržela 5 českých potápěčů! Měli vykrádat vrak parníku

 
Chorvatská pobřežní hlídka zadržela pět českých potápěčů. Podezřívá je, že kradli historické předměty z vraku parníku Dubrovnik potopeného během první světové války mezi poloostrovem Pelješac a ostrovem Hvar, informuje v pondělí deník Slobodna Dalmacija.
19.04.2011 00:00 |

podobné články

Na Volze se potopila výletní loď: 1 mrtvý a 70 pohřešovaných

 
Při potopení výletního parníku na ruské řece Volze podle stále se různících informací ruských médii dnes zahynul nejméně jeden člověk. Přesné počty zachráněných z parníku, na jehož palubě údajně bylo 173 osob, nejsou zatím známy.
10.07.2011 17:40 |

podobné články

V potopeném parníku na Volze objevili záchranáři až 110 mrtvých těl

 
AKTUALIZOVÁNO. Nehodu ruského výletního parníku Bulgarija, který se v neděli se dvěma stovkami lidí na palubě potopil na řece Volze v centrálním Rusku, zřejmě nepřežila více než stovka lidí. Agentura Interfax dnes uvedla, že v potopené lodi je podle záchranářů na 110 mrtvých těl, včetně dětí.
11.07.2011 07:45 |

podobné články

Tragédie parníku na Volze: Obětí může být až 129! Potápěči loví už jen mrtvé!

 
Zázrak se bohužel nekoná... Z výletního parníku Bulgarija, vyrobeného před 56 roky v (tehdy československém) Komárně, se zachránilo jen 79 osob, které bezprostředně po ztroskotání nabral na palubu náhodně projíždějící parník Arabella.
12.07.2011 12:05 |

podobné články

»Exnováci«: Obrovský mejdan vyhozených redaktorů na parníku! Vyhodili si z kopýtka!

 
Pořádně bujarou rozlučkovou párty si dopřáli zpravodajci z TV Nova, kteří z naší největší komerční televize odcházejí. Pařilo se v noci z pátku na sobotu na jednom z pražských parníků, a to až do rána bílého.
14.05.2012 12:10 |

podobné články

Prokletá plavba: Na zaoceánském parníku chytilo záhadný virus rekordních 700 lidí!

 
Tak na tuhle plavbu její účastníci jen tak nezapomenou! Na desetidenní cestě zaoceánského parníku společnosti Royal Caribbean jich totiž téměř 700 onemocnělo záhadným virem a celou plavbu strávili s průjmem a zvracením na záchodě.
31.01.2014 07:20 |

podobné články

Žena přes palubu! Cestující spadla do oceánu z luxusního zaoceánského parníku

 
Vyrazila na plavbu na luxusním zaoceánském parníku. Na břeh se už Samantha Broberg (33) ale nikdy nevrátila. V Mexickém zálivu přepadla přes palubu a zmizela ve vlnách. Pobřežní služba po ní usilovně pátrá. Šance, že ji najde živou, jsou ale mizivé.
16.05.2016 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Samantha Samantha (44 článků)