Článek

Sinéad O'Connor: Už nikdy nebudu zpívat Nothing Compares 2 You

 
Irská zpěvačka Sinéad O'Connor (48) se rozhodla, že po 25 letech už nebude zpívat svůj největší hit Nothing Compares 2 You, protože se už nedokáže vcítit do textu písně. Napsala to na svůj Facebook.
17.03.2015 09:05 |

podobné články

Podobné články

Sinéad O'Connor si nechala na obličej vytetovat písmena

 
Zpěvačka Sinéad O'Connor poslední dobou hodně zhubla a bez vlasů znovu vypadá jako v době své největší slávy. Zřejmě je zamilovaná. Iniciály záhadného muže si nechala vytetovat červeným inkoustem přímo na obličej. Další články k tématu: Sinéad O’Connor gratulovala papeži k rezignaci Koncert Sinéad O'Connor je zrušen. Zpěvačka je ve vážném stavu Sinéad O'Connor údajně ruší turné. Pořadatelé ale zatím jednají Sinéad O’Connor se nechala hospitalizovat na psychiatrickém oddělení Sinéad O’Connor se prý pokusila o sebevraždu, pak vyhledala psychiatra Sinéad O'Connor se nerozvádí, po vášnivé noci se vrátila k manželovi Sinéad O´Connor se šestnáct dnů po svatbě rozešla s manželem Sinéad O’Connor oslavila narozeniny čtvrtou svatbou
05.11.2012 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Ozzy Osbourne (239 článků) , Sinéad O’Connor (51 článků) , Sharon Osbourne (104 článků)

Sinéad O’Connor se nechala hospitalizovat na psychiatrickém oddělení

 
Zpěvačka Sinéad O’Connor konečně pochopila, že své depresivní stavy sama nezvládne a rozhodla se pro hospitalizaci. Jak je jejím zvykem, fanouškům to oznámila na internetu. Další články k tématu: Sinéad O’Connor se prý pokusila o sebevraždu, pak vyhledala psychiatra Sinéad O'Connor se nerozvádí, po vášnivé noci se vrátila k manželovi Sinéad O´Connor se šestnáct dnů po svatbě rozešla s manželem Sinéad O’Connor oslavila narozeniny čtvrtou svatbou Sinéad O´Connor znovu shodila vlasy a ukázala barevná tetování Sinéad O'Connor hledá milence přes inzerát a má ráda chlupaté muže Sinéad O'Connor přibrala a změnila se k nepoznání
19.01.2012 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Sinéad O’Connor (51 článků)

Sinéad O’Connor se prý pokusila o sebevraždu, pak vyhledala psychiatra

 
Irská zpěvačka Sinéad O’Connor pravidelně informuje fanoušky o svém životě, který se týden co týden převrací vzhůru nohama. Po nečekané svatbě, náhlém rozchodu a obnovení vztahu s manželem informovala na Twitteru o dvou svých pokusech o sebevraždu. Fanoušky ale ujistila, že už vyhledala odbornou pomoc. Další články k tématu: Sinéad O'Connor se nerozvádí, po vášnivé noci se vrátila k manželovi Sinéad O´Connor se šestnáct dnů po svatbě rozešla s manželem Sinéad O’Connor oslavila narozeniny čtvrtou svatbou Sinéad O´Connor znovu shodila vlasy a ukázala barevná tetování Sinéad O'Connor hledá milence přes inzerát a má ráda chlupaté muže Sinéad O'Connor přibrala a změnila se k nepoznání Skot spáchal sebevraždu skokem do sudu s whisky
12.01.2012 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Sinéad O’Connor (51 článků)

Sinead O´Connor se šestnáct dnů po svatbě rozešla s manželem

 
Manželství Sinead O´Connor s Barrym Herridgem vydrželo jen dva týdny. Pětačtyřicetiletá zpěvačka vysvětlila na svých stránkách, že musela svého manžela nechat jít, protože neunesl tlak, jaký na něj byl vyvíjen ze strany jeho rodiny, a nesmířil se s její divokou povahou. Další články k tématu: Sinead O’Connor oslavila narozeniny čtvrtou svatbou Sinéad O´Connor znovu shodila vlasy a ukázala barevná tetování Sinéad O'Connor hledá milence přes inzerát a má ráda chlupaté muže Sinéad O'Connor přibrala a změnila se k nepoznání Sinéad O'Connor se vdala za člena své kapely, k oltáři šla potřetí
02.08.2011 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Thomas Gottschalk (12 článků) , Sinéad O’Connor (51 článků)

Sinead O’Connor oslavila narozeniny čtvrtou svatbou

 
Před čtyřmi měsíci si zpěvačka Sinead O’Connor na webu postěžovala, že jí chybí láska. O dva měsíce později se seznámila s Barrym Herridgem a rozhodla se, že v den svých 45. narozenin si ho v Las Vegas vezme za muže. Další články k tématu: Sinéad O´Connor znovu shodila vlasy a ukázala barevná tetování Sinéad O'Connor hledá milence přes inzerát a má ráda chlupaté muže Sinéad O'Connor přibrala a změnila se k nepoznání Sinéad O'Connor se vdala za člena své kapely, k oltáři šla potřetí Sinead O´Connor ukázala miminko
08.12.2011 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Sinéad O’Connor (51 článků)

Sinéad O'Connor se nerozvádí, po vášnivé noci se vrátila k manželovi

 
Jen šestnáct dní po svatbě v Las Vegas zpěvačka Sinéad O'Connor oznámila, že s manželem jdou od sebe. Prý na něj tlačila rodina a nelíbilo se mu, že nevěsta o svatební noci sháněla marihuanu. Teď je všechno zase jinak. Rozvod se nekoná a manželé chtějí být spolu. Další články k tématu: Sinéad O´Connor se šestnáct dnů po svatbě rozešla s manželem Sinéad O’Connor oslavila narozeniny čtvrtou svatbou Sinéad O´Connor znovu shodila vlasy a ukázala barevná tetování Sinéad O'Connor hledá milence přes inzerát a má ráda chlupaté muže Sinéad O'Connor přibrala a změnila se k nepoznání
05.01.2012 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Sinéad O’Connor (51 článků)

Sinéad O’Connor gratulovala papeži k rezignaci

 
Podle šestačtyřicetileté Sinéad O'Connor papež Benedikt XVI. překonal sám sebe a rozhodnutí rezignovat na svou funkci je jeho největším úspěchem. Irská zpěvačka, dlouholetá kritička katolické církve, mu dokonce blahopřála k šťastnému kroku opustit vedení největší křesťanské církve světa. Další články k tématu: Sinéad O’Connor se nechala hospitalizovat na psychiatrickém oddělení Sinéad O’Connor se prý pokusila o sebevraždu, pak vyhledala psychiatra Sinéad O'Connor se nerozvádí, po vášnivé noci se vrátila k manželovi Sinéad O´Connor se šestnáct dnů po svatbě rozešla s manželem Do vatikánské baziliky po oznámení papeže udeřil blesk, fotka je pravá
12.02.2013 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Sinéad O’Connor (51 článků) , Benedikt XVI. (215 článků)

Návrat do 90. let: Sinead O’Connor si opět vyholila hlavu

 
Irská zpěvačka Sinead O’Connor svou nejslavnější píseň Nothing Compares To You příliš v lásce nemá. Nedávno prohlásila, že už ji nikdy nebude zpívat živě. Když ji na počátku devadesátých let představila světu s holou hlavou, rádia jistý čas nehrála nic jiného. Tehdy byla irská rockerka křehkou dívkou a bezvlasost jí slušela, dnes už má ke křehkosti daleko, s holou hlavou to přesto zkouší znova.
20.04.2015 12:05 |

podobné články

Sinéad O'Connor po dvaceti letech: Odulý obličej k nepoznání!

 
Irská zpěvačka Sinéad O'Connor (43), která před dvaceti lety bodovala na prvních místech všech hitparád písní Nothing compares 2 U, se o víkendu objevila v Česku. Obličej Sinéad, který kdysi obdivovali muži i ženy, se po letech změnil k nepoznání!
05.07.2010 11:00 |

podobné články

Podivínka Sinéad O'Connor si nechala potetovat obličej. Co tajemná písmena na jejích tvářích znamenají?

 
Výstřední irská hvězda "Sinéad O'Connor":http://www.extra.cz/tema/sinead-o-connor (46) si libuje v tetování. Na svém těle jich má už několik. Jenže teď si nechala potetovat i obličej a na každé tváři má jedno písmeno. Co to ale znamená? Podle některých by iniciály měly patřit muži se jménem Brendan Quinlan, který se zpěvačkou diskutuje na jejích webových "stránkách":http://www.extra.cz/zpevacce-sinead-o-connor-smazali-profil-na-internetove-seznamce-kvuli-pornografii o tetování.
12.11.2013 19:11 |

podobné články

Sinead O'Connor: Anděl se proměnil ve starou dámu

 
Je opravdu těžké uvěřit, že odulá paní s vrabčím hnízdem na hlavě ve staromódním kabátě, je irská zpěvačka Sinead O’Connor (43), které před dvaceti lety vyhrkla slza z levého oka andělské tváře ve slavném videoklipu Nothing Compares 2 U.
04.04.2010 21:35 |

podobné články

Co se to stalo se Sinead O’Connor? Kdysi nádherná zpěvačka se změnila k nepoznání

 
Při pohledu na současnou podobu irské zpěvačky Sinead O’Connor (44) se téměř nechce věřit, že je to jedna a ta samá žena, která dříve okouzlovala svou něžnou tváří a obrovskýma modrýma očima. Nejvíce se však proslavila téměř dohola vyholenou hlavou a hitem Nothing Compares 2 U, se kterým se v roce 1990 dostala na vrchol téměř všech světových hudebních žebříčků.
04.07.2011 06:30 |

podobné články

Sinéad O'Connor hledá milence přes inzerát: Potřebuji sexuálně vyhladovělého muže

 
Irská zpěvačka Sinéad O'Connor (44), která se stala světově proslulou hlavně díky písni Nothing Compares 2U, dala do novin inzerát, v němž hledá svou životní lásku.
29.08.2011 13:30 |

podobné články

Zpěvačka Sinéad O´Connor hledá přítele na sex přes internet!

 
Irská zpěvačka Sinéad O´Connor (44) před dvaceti lety dojímala svou písní Nothing Compares 2 U. Nyní je z ní žena ve středních letech, která zoufale touží po sexu. Dokonce si kvůli tomu podala i inzerát na internetu.
31.08.2011 21:50 |

podobné články

Sinéad O’Connor do toho počtvrté praštila v Las Vegas!

 
Ve svém nejslavnějším hitu s názvem Nothing Compares 2 U (Nic se ti nevyrovná) zpívá o muži, který v jejím životě nemá obdoby. A jak se zdá, irská zpěvačka Sinéad O’Connor takového muže našla. Už počtvrté. Ve čtvrtek se totiž, v den svých 45. narozenin, provdala! Jejím manželem číslo čtyři se stal terapeut Barry Herridge (38), se kterým se seznámila v podstatě »na inzerát«.
08.12.2011 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Sinéad O’Connor (51 článků)

Podívejte, jak potetovaná Sinead O’Connor na své svatbě plakala dojetím

 
Našla slavná irská zpěvačka Sinead O‘Connor konečně štěstí a lásku? Zdá se, že ano. Interpretka hitu Nothing Compares 2U se totiž v den svých 45. narozenin nečekaně vdala za terapeuta Barryho Herridge.
12.12.2011 00:45 |

podobné články

Zoufalá Sinead O’Connor se během týdne už podruhé pokusila o sebevraždu

 
Irské zpěvačce Sinead O’Connor (45) jde o život. Slavná interpretka hitu Nothing Compares 2 U se totiž opět propadla do těžké deprese a opět se pokusila o sebevraždu. Tentokrát přežila, ale příště takové štěstí mít nemusí.
12.01.2012 13:35 |

podobné články

Zhyzděná Sinead O‘Connor: Tetování na tváři připomíná jejího tyrana!

 
V 90. letech dojímala irská zpěvačka Sinead O‘Connor (46) fanoušky hitem Nothing Compares 2 U (Nic se ti nevyrovná), teď je ale svým zjevem spíš děsí. Z křehké dívky se totiž stala drsňačka, která si dokonce nechala potetovat obličej!
15.09.2013 05:15 |

podobné články

Drsná mediální válka: Miley Cyrus označuje Sinead O'Connor za blázna, ona ji za prostitutku

 
Na svůj věk už stačila slušně rozbouřit emoce v hudebním průmyslu. Mediální jednička současnosti Miley Cyrus  (20) se však pouští na tenký led. Ve svém veleúspěšném videu k písni Wrecking Ball se nejen svléká donaha, ale také pláče. Jenže to už tady jednou bylo. Záběry jasně evokují nezapomenutelný klip Sinead O’Connor (46) Nothing Compares 2U a Miley se ani netají, že se jím nechala inspirovat. Co však ze začátku mohlo vypadat jako vyznání obdivu irské hudební ikoně, se teď zdá jako malá válka.
04.10.2013 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Miley Cyrus (848 článků)