Článek

Simonu upálil Nizozemec, kvůli chybě soudce se dostal na svobodu

 
Před rokem otřásla celým Slovenskem vražda krásné a mladé Simony (†25). Tu její nizozemský přítel Gerrit zbil a poté podpálil. Policie ho dopadla, skončil za mřížemi a vypadalo to, že jeho novým domovem bude věznice. Kvůli chybě soudce se však dostal na svobodu!
06.11.2015 12:40 |

podobné články

Podobné články

Brněnský soudce Novotný se urval ze řetězu: Muži, který zavinil nehodu, napařil neskutečných 15,5 roku! Řidič pak zemřel. A na soudce se valí další skandál!

 
Brněnský soudce Aleš Novotný na sebe v poslední době strhává hodně pozornosti. Hovoří se o tom, že to brousí mnohem více, než je v české justici obvyklé. Řidič Martin Novák za autonehodu od soudce Novotného vyfasoval flastr 15,5 roku. Íránského podnikatele zase soudce Novotný donutil k zaplacení kauce 150 milionů korun. Krajský soud v Brně také kvůli Novotnému ostře kritizuje předsedkyně Energetického regulačního úřadu Alena Vitásková. Ta Novotnému doporučila, aby okamžitě rezignoval. Utrhl se snad soudce Novotný z řetězu spravedlnosti a seká to jako nějaký středověký kat? O Krajský soud v Brně se už zajímá i ministr spravedlnosti Robert Pelikán.
20.05.2016 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Robert Pelikán (414 článků)

VZPOMÍNKA: Před 46 lety se upálil Palach, bojoval za svobodu

 
Přesně před 46 lety se v horní části Václavského náměstí na protest proti okupaci tehdejšího Československa armádami států Varšavské smlouvy, upálil Jan Palach. Student historie a politické ekonomie zemřel o tři dny později, a jeho pohřeb se stal masovým vyjádřením nesouhlasu s tehdejším potlačováním svobody. Vzpomínkové akce se konají po celé České republice.
16.01.2015 12:21 |

podobné články

Osobnosti: Jan Palach (139 článků)

ŠOK ve SLAVII! Končí trenér i realizační tým, "sešívané" povede Nizozemec

 
U fotbalistů pražské Slavie dnes nečekaně skončil kouč Miroslav Koubek i celý realizační tým. Novým trenérem mužstva se stane Nizozemec Alex Pastoor.
03.03.2014 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Alex Alex (417 článků)

Místo Koubka povede fotbalovou Slavii Nizozemec Pastoor

 
V čele fotbalistů pražské Slavie dnes nečekaně skončil kouč Miroslav Koubek i celý realizační tým. Novým trenérem mužstva se stane Nizozemec Alex Pastoor. O Koubkově odvolání rozhodlo vedení spolu s novým sportovním úsekem, v němž bude jako poradce působit Igor Kornějev, o kterém se spekulovalo jako o zástupci nového ruského investora.
03.03.2014 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Alex Alex (417 článků)

Dítě štěstěny, nebo jasnovidec? Nizozemec zrušil oba lety smrti!

 
Nizozemec Maarten de Jonge (29) je buď dítě štěstěny, nebo vidí do budoucnosti. Měl totiž sedět na palubě boeingu, který zmizel 8. března nad Indickým oceánem, i v letadle, které se ve čtvrtek zřítilo na Ukrajině. Na poslední chvíli však obě letenky zrušil!
21.07.2014 08:25 |

podobné články

Nizozemec čekal 10 dní na čínském letišti na lásku z online seznamky. Skončil zhroucený v nemocnici

 
Jednačtyřicetiletý Nizozemec chtěl po dvouměsíční známosti s čínskou dívkou, se kterou udržoval vztah na online seznamce, navázat osobní kontakt.
02.08.2016 15:30 |

podobné články

Lavina ve Francii zabíjela: Zemřel Nizozemec a 2 lidé jsou nezvěstní

 
Jeden Nizozemec zahynul a další dva jeho krajané se pohřešují po úterním pádu laviny ve francouzském lyžařském středisku Valfréjus nedaleko hranice s Itálií. Informovala o tom francouzská média.
08.03.2017 10:25 |

podobné články

Motocyklová legenda Toman: Upálil vlastní matku, dostal 10 let

 
Slavný motocyklový šampion Otakar Toman (64) jde na deset let do vězení. Soud ho potrestal za to, že v roce 2009 upálil v posteli svou vlastní matku.
28.06.2012 15:50 |

podobné články

Marii (†35) manžel omráčil a upálil zaživa: Tvrdil, že zemřela při smažení slaniny

 
Když mu manželka přišla na nevěru, brutálně ji zavraždil. Anglický bankéř Darren Byrne (40) upálil zaživa svou manželku Marii (†35) a pak se snažil vše narafičit, aby to vypadalo jako nehoda. Za chladnokrevnou vraždu dostal doživotí.
16.12.2016 13:45 |

podobné články

Muž se v Litoměřicích upálil kvůli rodinným problémům

 
Sedmapadesátiletý muž, který se v pátek upálil před budovou litoměřického soudu jen pár metrů od cely Davida Ratha, si vzal život zřejmě kvůli rodinným problémům. Muž zemřel v sobotu v nemocnici.
15.10.2012 07:30 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4394 článků)

TV: Obviněný z rozřezání Ukrajinky je chybou soudu na svobodě

 
Čtyřiatřicetiletý Ukrajinec obviněný z vraždy o rok starší krajanky, jejíž tělo podle policie rozřezal a vhodil do kontejnerů, se ve středu dostal na svobodu. Z vazební věznice ho museli pustit kvůli údajné chybě soudce Obvodního soudu pro Prahu 10. Uvedly to dnes televize Prima a Nova. Ostatky se našly v červenci ve dvou pražských třídírnách odpadů, muž se podle policie k činu přiznal.
12.09.2014 20:55 |

podobné články

Obžaloba soudce z Ústí: Měl manipulovat s vyhlášenými výroky

 
Policie podala návrh na obžalobu krajského soudce z Ústí nad Labem kvůli zneužití pravomoci veřejného činitele. Soudce viní z pozměnění rozsudku, údajně způsobil škodu 6,7 milionu korun. Na webových stránkách policie o tom informoval mluvčí Útvaru pro odhalování korupce a finanční kriminality Jaroslav Ibehej. Z uvedených informací vyplývá, že zřejmě jde o soudce René Příhodu.
30.04.2013 21:35 |

podobné články

Pustil vražedkyni Orlovou z ústavu do ambulantní léčby: Soudce vyvázl bez trestu

 
Soudce z případu vraždící schizofreničky Barbory Orlové skončil před soudem - kvůli tomu, že rozhodl o přechodu pacientky z léčebny do ambulantní léčby. Ta o několik měsíců později zaútočila ve škole ve Žďáru a zabila studenta Petra Vejvodu. Podle ministerstva spravedlnosti si soudce počínal nedbale, soud však rozhodl o tom, že trest nedostane. Čím se soudce hájil?
25.06.2015 16:30 |

podobné články

DOŽIVOTÍ. Brutálně upálil pacienta v léčebně. Před tím ho okradl

 
Pacient psychiatrické léčebny v Kosmonosích Marián Rafael upálil loni v únoru kvůli penězům a hodinkám dalšího bývalého pacienta ústavu.
14.04.2009 13:44 |

podobné články

V Tibetu se kvůli čínské nadvládě upálil otec dvou dětí

 
Na protest proti čínské okupaci Tibetu se v sobotu upálil sedmadvacetiletý otec dvou dětí Sangye Gyatso.
07.10.2012 17:50 |

podobné články

Vrah upálil babičku (†81) kvůli penězům: Trpěla několik minut, než zemřela!

 
Naprosto odporného činu se dopustil kosovský Albánec Fadil Dávid (53)! Seniorku, o které věděl, že ohni neuteče, upálil v jejím bytě! Pro peníze! Ve vězení stráví 30 let.
11.09.2013 11:55 |

podobné články

Otec upálil svou dceru (†15): Kvůli telefonátu se snoubencem!

 
Jiný kraj, jiný mrav, ale tohle je již příliš! V Jemenu zatkli muže, který upálil svou patnáctiletou dceru za to, že udržovala kontakt se svým snoubencem. Přistihl ji prý, jak si s mladíkem telefonovala.
23.10.2013 22:15 |

podobné články

Přátelé Dana, kterého v Jirkově upálil známý: Dojemné gesto na podporu zdrcené mámy

 
Přišla o dva nejdůležitější muže svého života. Paní Dáša Z. z Jirkova se snaží smířit s bolestnou ztrátou milovaného manžela Miroslava (†57) a syna Daniela (†23), které kvůli banálnímu sporu upálil v jejich bytě útočník Václav M. Oporu našla v synových přátelích.
20.03.2017 21:20 |

podobné články

Výsměch rodičům znásilněných a zavražděných dětí. Politici se děsí, že soudce pustil úchylné sexuální „zrůdy“. A Babiš...

 
Kvůli chybě plzeňského soudce Luboše Patzenhauera byl z výkonu trestu propuštěn mimo ústavní léčbu sadistický pedofilní vrah, který není pod žádným dohledem. Kvůli Patzenhauerovi byla také ukončena léčba dalších 16 společensky nebezpečných deviantů a jsou též bez dohledu.
07.03.2014 14:25 |

podobné články