Článek

Silnice ve středních Čechách a na Ústecku namrzají

 
Řidiči ve Středočeském a Ústeckém kraji musí v sobotu ráno dávat pozor na namrzlé silnice. Některá místo pokrývá ledovka. Objevila se například na Rakovnicku nebo na Mělnicku, klouže to i na Lounsku. Místy jsou navíc husté mlhy.
05.12.2015 09:50 |

podobné články

Podobné články

Námraza v Karlových Varech způsobila hromadnou nehodu, silnice kloužou i jinde

 
Námraza na silnicích ztěžovala úterní ráno motoristům v některých regionech. V Karlových Varech došlo k řetězové nehodě na rychlostní silnici R6. Postupně havarovaly tři osobní auta a dva kamióny. Silnice však podle silničářů namrzají i v Libereckém a Královéhradeckém kraji. Ve středních Čechách, na Ústecku či v Olomouckém kraji panuje mlha.
17.12.2013 08:40 |

podobné články

Česko překvapil sníh a mráz: Bourá se především ve středních Čechách

 
Do Česka se vrátila zima! Přes noc na území Čech nasněžilo, silnice namrzají a nepřipravení řidiči bourají. Nejvíce nehod se zatím událo ve středních Čechách, u Kralup nad Vltavou je hlášen jeden mrtvý, ostatní nehody se obešly bez vážnějších zranění.
06.03.2015 08:25 |

podobné články

Na Moravě hustě sněží, v Čechách namrzají silnice

 
Husté sněžení na Moravě, ledovka v Čechách. Tak vypadá ve středu ráno situace na českých silnicích. S hustým sněžením bojují silničáři s veškerou technikou, přesto je jízda v některých oblastech velmi riskantní. Ve středních Čechách padá mrznoucí déšť.
06.01.2010 09:25 |

podobné články

Silnice opět namrzají. Silničáři radí opatrnost

 
Silničáři v Libereckém kraji varují před náledím. Se zvýšenou opatrností by měli jet řidiči na hlavním tahu z Liberce na Turnov a Prahu, silnice ale namrzají i na Semilsku nebo Českolipsku. Žádné nehody však zatím podle informací policie hlášeny nejsou. 
01.02.2013 07:35 |

podobné články

Silnice v Česku namrzají a kloužou, opatrnost je na místě

 
Meteorologové varují před problémy na silnicích, které motoristy doprovázejí prakticky po celé České republice. Silnice namrzají, na některých vozovkách jsou i zbytky rozbředlého či zledovatělého sněhu, sjízdnost vyžaduje od řidičů zvýšenou opatrnost.
21.12.2013 10:02 |

podobné články

Silnice opět namrzají, na severu se bouralo

 
Ranní mráz ve čtvrtek opět komplikuje silniční dopravu, místy poklesla teplota hluboko pod deset stupňů pod nulou. Zejména ve vyšších polohách silnice namrzají. Policisté už mají hlášeno několik nehod.
25.02.2016 09:00 |

podobné články

Po oblevě namrzají silnice, večer opět přituhne

 
Teploty na různých místech republiky kolísají kolem hranice bodu mrazu, tající sníh tak místy tvoří klouzavou břečku, jinde namrzá. Silničáři proto nabádají k opatrné jízdě. Nejvíce nehod řešila policie na Ústecku a ve středních Čechách. U Loun na náledí havarovalo několik aut. Meteorologové již v úterý večer vydali výstražnou informaci, podle níž bude hrozit vysoký stupeň nebezpečí tvorby ledovky či náledí až do čtvrtečního rána.
08.12.2010 09:00 |

podobné články

Uzavřené silnice a desítky nehod: Dopravu ve středních Čechách a Praze komplikuje sníh

 
Dopravu ve středních Čechách a okolo Prahy ve středu ráno zkomplikoval nový sníh. Některé silnice zablokovala uvízlá auta, policie také zaznamenala větší množství dopravních nehod. Obtížně průjezdné jsou zejména menší silnice ve vyšších polohách, kde údržbu ztěžují sněhové jazyky a vítr. Řidiči by měli být opatrní i na hlavních tazích včetně dálnic.
04.01.2017 08:50 |

podobné články

Nový sníh komplikuje v Čechách dopravu, na Moravě cesty namrzají

 
Sníh a led trápí i v pondělí ráno řidiče, kteří mezi svátky vyjedou na silnice. V západních a středních Čechách je to především nový sníh, na Moravě led. Teploty ráno klesaly hluboko pod nulu a sůl na silnicích přestala účinkovat.
27.12.2010 09:15 |

podobné články

Silnice v Česku namrzají, místy komplikuje dopravu mlha

 
Dopravu ve středních Čechách dnes ráno místy komplikuje mlha. Silnice jsou kvůli nízkým teplotám namrzlé, řidiči by měli být opatrní i na hlavních tazích, vyplývá z informací Ředitelství silnic a dálnic. 
04.12.2013 09:10 |

podobné články

V Česku mrzne až praští. Silnice pokryla ledovka, namrzají i mlhy

 
Na severu Čech dnes ráno silně mrzne a hlavně v Libereckém kraji se objevují mlhy, které namrzají. Silničáři proto varují před ledovkou. Teploty v Libereckém a Ústeckém kraji klesají dnes ráno až k 11 stupňům pod nulou, na rašeliništi na Jizerce v Jizerských horách naměřili dnes v 08:00 ráno minus 14,5 stupně Celsia, zjistila ČTK na internetových stránkách Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).
13.11.2016 09:35 |

podobné články

Silnice v některých krajích pokrylo náledí, jízdu komplikuje i mlha

 
Většina regionů České republiky bojuje s nepříznivým počasím. Tvoří se ledovka a některé silnice namrzají. Námraza je hlavně v západních a severních Čechách. Mlha snižuje viditelnost především v Ústeckém kraji. V Královéhradeckém kraji napadlo místy pět centimetrů sněhu.
06.01.2014 09:25 |

podobné články

Smog dusí i střední Čechy, na Ústecku musejí podniky omezit výrobu

 
Rozptylové podmínky v České republice se v pátek silně zhoršily a situace se hned tak nezlepší. Nadlimitní množství polétavého prachu naměřili meteorologové už i ve středních Čechách. Vážná je dál situace na Ústecku a v Moravskoslezském kraji.
25.02.2011 08:15 |

podobné články

Kubu ve středních Čechách nechtějí. Tak prozradil, kdo za ním neustále chodí

 
Úřadující předseda ODS Martin Kuba bude muset oželet politický boj ve středních Čechách. Tamní občanští demokraté si podle informací serveru Týden.cz nepřejí, aby se v jejich regionu utkal s Miroslavem Kalouskem (TOP 09) nebo Andrejem Babišem (ANO 2011). Nastoupí do ringu v jižních Čechách, kde mu řada voličů vyčítá údajné vazby na „knížete z Hluboké“ Pavla Dlouhého.
01.09.2013 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12016 článků) , Miroslav Kalousek (6347 článků) , Martin Kuba (394 článků)

Silnice středních Čech je třeba sjíždět se zvýšenou opatrností. Viditelnost ztěžují srážky

 
Některé silnice ve středních Čechách jsou dnes sjízdné pouze se zvýšenou opatrností. Řidiči by měli být velmi opatrní hlavně na silnicích druhých a třetích tříd na Benešovsku a Příbramsku, kde je dohlednost snížena vlivem srážek. Na dálnici D11 a rychlostní silnici R1 by si měli dát pozor na nárazový vítr. Vyplývá to z informací Ředitelství silnic a dálnic. 
14.02.2014 09:25 |

podobné články

Lidé bez proudu, zničené střechy i problémy s dopravou: Vítr ochromil Česko

 
Kvůli silnému větru padají stromy na koleje i silnice. Stojí tak vlaky i auta. Ve středních Čechách spadl strom přímo na autobus. Nikdo se naštěstí nezranil. Problémy na železnici hlásí v jižních Čechách. Stojí asi šest regionálních tratí. V Čechách má ustat vítr během dopoledne, na Moravě pak po obědě.
24.02.2017 08:15 |

podobné články

Mrholení, mlhy, náledí a rozbředlý sníh komplikují dopravu

 
Nevlídné sychravé počasí komplikuje v pondělí dopoledne dopravu v mnoha oblastech České republiky, zejména ve vyšších polohách. Místy mrholí nebo je mlha. Silnice buď pokrývá rozbředlý sníh, anebo vozovky namrzají. Silnice na Klínovec musela být dočasně uzavřena.
26.12.2011 12:10 |

podobné články

Husté sněžení, ledovka a silný nárazový vítr komplikují dopravu

 
Silničáři nabádají řidiče k ostražitosti. Na některých místech České republiky panují nepříznivé povětrnostní podmínky, sněžení snižuje viditelnost a zafoukané silnice namrzají. Velké problémy jsou hlášeny například z Ústeckého a Libereckého kraje. Množí se zprávy o dopravních nehodách, na Plzeňsku například sjel řidič ze silnice do rybníka.
21.01.2012 16:05 |

podobné články

V Česku namrzají silnice, dochází k hromadným nehodám

 
Dopravu v Česku začaly komplikovat namrzající silnice. Kvůli náledí došlo na několika místech republiky k nehodám, hromadné srážky aut hlásí silničáři u Chebu a na Frýdlantsku.
14.11.2013 12:56 |

podobné články