Článek

Silnice Chrudim – Kočí bude krátkodobě uzavřena

 
Krátká úplná uzavírka čeká silnici I/17 u Chrudimi. Přibližně 1,2 kilometru dlouhý úsek bude uzavřen od čtvrtka 16. července 7:00 hodin do pátku 17. července.
15.07.2015 14:37 |

podobné články

Podobné články

Začíná revitalizace trati 238 v úseku Chrudim-Hlinsko, výluky SŽDC ovlivní provoz vlaků ČD

 
Výlukou mezi stanicemi Chrudim a Chrudim město začíná tuto neděli 17. května zcela nenápadně revitalizace trati mezi Chrudimí a Hlinskem v Čechách.
17.05.2015 16:21 |

podobné články

Pardubický kraj: Stavba obchvatu uzavře silnici Chrudim – Kočí

 
Silnici číslo I/17 mezi Chrudimí a obcí Kočí čeká od pondělí 18. května úplná uzavírka. Důvodem je provádění stavebních prací pro napojení obchvatu na silnici I/17. Neprůjezdný bude přibližně 1,9 kilometru dlouhý úsek mezi okružní křižovatkou u Kauflandu a křižovatkou se silnicí III/3584 vedoucí do obce Kočí. Uzavírka potrvá do 5. června, v případě příznivého počasí se předpokládá zkrácení doby uzavírky.
14.05.2015 11:34 |

podobné články

Vzkaz většiny Čechů: Kočí, zmiz nám z očí!

 
Skandál, který rouzpoutala Kristýna Kočí se obrací proti ní. Čtyři z pěti Čechů Kočí nevěří. Výsledky průzkumu by se daly dokonce pochopit tak, že jediné čemu lidé u bývalé členky VV Kočí věří, jsou její jadrná slova z utajené nahrávky o tom, s kým by si ráda zapí*ala. Více než 70 procent dotázaných by si přálo, aby Kočí odešla z politiky.
22.04.2011 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (698 článků)

Novým senátorem za Chrudim je prezident Agrární komory Veleba

 
Senátní obvod Chrudim bude v horní sněmovně zastupovat prezident Agrární komory Jan Veleba (nezávislý), který porazil Tomáše Škarydu (ČSSD).
20.10.2012 17:05 |

podobné články

Kočí: Bárta posílá bratrovi peníze ze zisků ABL v obálkách po jeho řidiči

 
Bývalá funkcionářka Věcí veřejných, nyní zavržená rebelka Kristýna Kočí tvrdí, že neformální šéf VV Vít Bárta je i nadále napojen na bezpečnostní agenturu ABL, kterou kdysi založil. Podle Kočí Bártův bratr Matěj, který firmu převzal, posílá peníze ze zisku ABL sourozenci v obálkách prostřednictvím osobního řidiče. Kočí doufá, že Vít Bárta bude obžalován z korupce, VV se jí omluví a vezmou zpět do klubu.
04.01.2012 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2829 článků) , Kristýna Kočí (698 článků)

Futsalisté týmu ERA Pack Chrudim obhájili mistrovský titul

 
Futsalisté týmu ERA Pack Chrudim obhájili mistrovský titul, když v sobotu vyhráli v rozhodujícím finálovém zápase české nejvyšší soutěže nad celkem Balticflora Teplice 4:2.
29.05.2010 17:10 |

podobné články

Futsalisté Era-Packu Chrudim se stali popáté v řadě českými mistry

 
Futsalisté týmu Era-Pack Chrudim vyhráli čtvrté finále Jetbull ligy na hřišti Balticflory Teplice přesvědčivě 8:3 a zkompletovali vítězství 3:1 na zápasy.
24.05.2011 20:15 |

podobné články

Chrudim: Poděkování strážníkům městské policie

 
V pátek 5. srpna přijal starosta Petr Řezníček na radnici strážníky Městské policie Chrudim, kteří zasahovali v restauraci Na Kateřině.
06.08.2011 18:00 |

podobné články

Chrudim je po třech letech opět centrem ex libris

 
Jednou za tři roky ožívá Chrudim, konkrétně výstavní prostory Divadla Karla Pippicha, přehlídkou nejlepšího českého ex libris. Odborná komise vyhlašuje absolutního vítěze a několik dalších cen, včetně Ceny hejtmana Pardubického kraje. Tu letos předal 1. náměstek hejtmana Roman Línek výtvarníku Milanu Bauerovi.
06.10.2014 16:16 |

podobné články

Chrudim konečně sestavila koalici, druhé ANO míří do opozice

 
Politické subjekty v Chrudimi se více než po dvou měsících po komunálních volbách dohodly na budoucím vedení města. Koalici vytvořilo SNK ED, ČSSD, ODS a lidovecká Koalice pro Chrudim. Hnutí ANO, které skončilo těsně druhé, míří do opozice a starostou města zůstane Petr Řezníček z SNK ED. Dohodu o tom podepsali zástupci politických seskupení v sobotu, napsala Mladá fronta Dnes v příloze pro Pardubický kraj.
29.12.2014 09:06 |

podobné články

Chrudim konečně sestavila koalici, starostou je Petr Řezníček z SNK ED

 
"Bylo potřeba už ukončit povolební pat. Měl jsem pocit, že dohoda s hnutím ANO se nerýsuje a nebude vlastně ani možná," řekl Roman Málek z Koalice pro Chrudim, který svým souhlasem se vstupem do koalice ukončil dlouhé vyjednávání. Za to obdrží pozici místostarosty.
17.01.2015 22:12 |

podobné články

Osobnosti: Roman Málek (18 článků)

V Ekologické olympiádě zvítězilo Gymnázium Josefa Ressela Chrudim

 
Národní kolo ekologické olympiády hostilo minulý týden Regionální muzeum v Chrudimi a Národní geopark Železné hory. Čtyřdenní náročné klání ovládlo Gymnázium Josefa Ressela Chrudim, před druhým Gymnáziem České Budějovice a třetími školami Gymnázium Botičská, Praha, a Gymnázium Chotěboř.
10.06.2015 11:11 |

podobné články

Ředitelství silnic a dálnic zprovoznilo silnici I/37 Chrudim obchvat, úsek Medlešice – I/17

 
Ředitelství silnic a dálnic zprovoznilo ve středu 16. prosince za účastí generálního ředitele ŘSD Jana Kroupy silnici I/37 Chrudim obchvat, úsek Medlešice – I/17.
17.12.2015 15:26 |

podobné články

Litoměřice, Chrudim a Vysočina budou po další dva roky předsedat Zdravým městům a regionům

 
Účastníci jarního zasedání Valné hromady Národní sítě Zdravých měst ČR volili Radu asociace. Předsednictví obhájily Litoměřice, Chrudim a Kraj Vysočina, mezi „nováčky“ jsou například městská část Praha 8. Během zasedání se představili noví členové, asociace se také aktivně přihlásila k Baskické deklaraci a oficiálně stvrdila partnerství s Aliancí pro zdravotní gramotnost.
27.04.2017 19:50 |

podobné články

Armáda ČR: Libavský speciál na hradě Helfštýn vyhráli vojáci 43. výsadkového praporu Chrudim

 
Další ročník Letního libavského speciálu je u konce a zná své vítěze. Letos se jimi stali příslušníci 43. výsadkového praporu Chrudim. Vojenský přírodní víceboj, který organizuje 7. mechanizovaná brigáda, se konal od pondělí 10. července do čtvrtka 13. července. Soutěž byla určena tříčlenným hlídkám z útvarů pozemních sil Armády České republiky a byla kvalifikací na SummerSurvival, mezinárodní mistrovství AČR.
15.07.2017 13:25 |

podobné články

Kočí na nahrávce: Havel je za mnou. Klaus se pos*re

 
Server Týden.cz, který jako první přinesl šokující slova Kristýny Kočí o tom, že rozkol ve straně Věci veřejné byl řízen z ODS a dlouhodobě připravován, se rozhodl zveřejnit celou nahrávku. Z ní je patrné, že Kočí rozehrála hru s mocnými této země a uvěřila, že je ve svých šestadvaceti letech schopná tahat za zákulisní nitky. "Podle všeho se za mne chystá postavit Havel," kasala se na schůzce v pražské kavárně Segafredo Kočí. Vypadly z ní ale daleko zajímavější věty, ve kterých nechyběly ani tvrdé vulgarismu.
14.04.2011 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (698 článků)

Víme, co vše musí přetrpět Kristýna Kočí

 
REVUE Rebelka s basebalovou pálkou, v manželské posteli s Tluchořem, kikinka Kočí. Podobné vtípky se v současnosti vyrojily v reakci na různé eskapády poslankyně Kristýny Kočí. Ruda z Ostravy o ní složil raperskou písničku, herci Ondřej Pavelka a Barbora Poláková chystají na zítra po vzoru hry Ivánku, kamaráde scénické čtení nahraného rozhovoru s Kočí v pražském divadle Rubín.
17.04.2011 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Pavelka (49 článků) , Barbora Poláková (214 článků) , Kristýna Kočí (698 článků)

Čtyři z pěti Čechů Kristýně Kočí nevěří

 
Poslankyně Kristýna Kočí je pro čtyři pětiny Čechů nedůvěryhodnou političkou, ukázal internetový průzkum společnosti Sanep. Podle něj je většina lidí obeznámena s obsahem nahrávky, na které Kočí nevybíravě hovoří o zákulisních politických tahanicích, a nevěří vysvětlení Kočí, že si s vědomím odposlechu záměrně vymýšlela. Respondenti se většinově shodli, že by měla opustit veřejný prostor.
22.04.2011 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (698 článků)

Blonďatá bestie Kočí hodlá žalovat divadlo, které ji hraje

 
Kristýna Kočí je ve sporu s Divadlem Rubín. To převzalo nahrávku Lukáše Vícha, kde Kočí vystupuje v hlavní roli, a přetvořilo ji v absurdní drama. Kdo má na hru autorská práva, je ale sporné. Kočí se těch svých hodlá dožadovat.
17.05.2011 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (698 článků)