Článek

Silničářům se ho zželelo! Sněhulák „řídil“ dopravu uprostřed křižovatky

 
Neznámý vtipálek postavil sněhuláka na křižovatce nedaleko nákupního centra na Vinohradské ulici na Praze 10. Symbol zimy tak od rána baví řidiče, kolemjdoucí i silničáře.
01.03.2016 18:40 |

podobné články

Podobné články

Speciální sněhulák neroztaje ani v létě! Jak je to ale možné?

 
Sněhuláka si asi v dětství postavil každý. Jenže není sněhulák jako sněhulák. V jednom americkém městě stál sněhulák uprostřed léta. A vyvolal opravdu pořádný rozruch.
07.12.2013 06:50 |

podobné články

KŘIŽOVATKY SMRTI: Tohle jsou nejvíc nebezpečné křižovatky Česka

 
Každá pátá dopravní nehoda se stane v Praze. Jsou přitom křižovatky, kde se podle statistik bourá více než jinde. Nebezpečné křižovatky jsou ale i jiných městech. Štáb TV Nova zmapoval, kde jsou ty nejnebezpečnější.
02.12.2013 17:15 |

podobné články

TOHLE MUSÍTE VIDĚT: Opilý muž řídil dopravu v centru Prahy!

 
Opilý muž dnes ráno řídil dopravu na rušné křižovatce v centru Prahy. Muž, který si navlékl bundu dopravního podniku, rozdával několik desítek minut pokyny řidičům tramvají i osobních aut. Naštěstí se nestala žádná dopravní nehoda. Pak ho zadrželi strážníci městské policie. Vytrvalost mu však nechyběla. V podvečer se na křižovatku vrátil a zase řídil dopravu.
06.11.2013 22:25 |

podobné články

Uprostřed křižovatky řídil dopravu: Opilého mladíka řidiči neposlouchali, tak zbil chodce

 
„Jeď! Ty stůj! Kam jedeš? Řekl jsem stůj!“ Řídit rušnou dopravu v ulici Jana Palacha se rozhodl v nočních hodinách mladý muž (20) v Břeclavi. Řidiči ale na jeho pokyny moc nereagovali. Naštval se proto a zaútočil na kolemjdoucího muže (29).
06.02.2018 08:50 |

podobné články

Silničářům dochází posypová sůl pro dálnice

 
Silničářům v Česku dochází posypová sůl pro dálnice, kterou však není možné v potřebném množství nikde dokoupit. Chladné počasí s občasným sněžením přitom v ČR pokračuje.
12.02.2010 21:10 |

podobné články

Silničářům dojde sůl za pár dní, nemají ji kde koupit

 
Silničářům v Česku dochází posypová sůl. Při nepříznivém vývoji počasí může dojít během několika dnů.
13.02.2010 10:55 |

podobné články

Auto pohltil kráter uprostřed křižovatky

 
Štěstí měli dva muži, kteří vjeli minulý týden v čínském městě Ťin-ťiang do velké díry uprostřed křižovatky. Z auta se totiž stačili dostat ještě předtím, než se propadlo dovnitř, napsala agentura Reuters.
03.12.2014 06:11 |

podobné články

Street art, nebo vandalismus? Vulgární symbol uprostřed křižovatky v Holešovicích se udržuje z piety

 
I po svém nešťastném úmrtí budí člen diverzně umělecké skupiny Ztohoven Filip Crhák (†41) kontroverzní pozornost. Tentokrát jde o vulgární street art uprostřed křižovatky ulic Farského a Pplk. Sochora v Holešovicích, který má na Crhákův odkaz upomínat.
13.01.2018 14:25 |

podobné články

Obraz Štýrského Sněhulák a kominík našel nového majitele za 5,6 milionu korun

 
Po dramatickém souboji se v sobotu v aukčním domě Dorotheum vydražil obraz Jindřicha Štyrského Sněhulák a kominík za 5,6 milionu korun, informoval mluvčí aukční síně David Laňka. Nový majitel tak včetně provize zaplatí za slavné dílo 6, 72 milionu korun.
17.09.2011 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Jindřich Štyrský (12 článků)

Komentář: Česká televize nám v hlavním vysílacím čase nabízí hrůzu jménem Pečený sněhulák? To snad nemyslí vážně!

 
Normálně se vůbec nezajímám o to, kam a na co jdou státní peníze, co se týče státní televize a jejích pořadů. Zatímco jindy veřejností oblíbený výkřik do tmy ve znění "A na tohle jdou moje daně!" či "Nehodlám platit koncesionářské poplatky na takovou kravinu" ignoruji, dnes bych se chtěla ve vší vážnosti dozvědět, kdo stojí za věcí jménem Pečený sněhulák.
01.09.2014 22:30 |

podobné články

Pečený sněhulák: Svět je tragikomedie jako náš seriál

 
Každé pondělí mohli diváci České televize sledovat seriál absurdních skečů Pečený sněhulák, který na obrazovky přinesl alternativní humor - seriál má spoustu příznivců, ale i řadu odpůrců, kteří ho považují za nehodný veřejnoprávního vysílání. Přinášíme rozhovor s producentem a jedním ze scénáristů Vladimírem Skórkou a s hercem Josefem Kalužou, který je spolu se svým kolegou z Komorní scény Aréna Albertem Čubou jedním z představitelů hlavních rolí.
01.01.2015 10:22 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kaluža (1 článek) , Albert Čuba (1 článek)

Filmové premiéry: Aneta Langerová v lágru a sněhulák jako vodítko k vraždě

 
Strhující příběh výjimečně nadané básnířky, postavený sněhulák jako vodítko k vraždě, velké dobrodružství My Little Pony, kurátor prestižního muzea chystající odvážnou výstavu, pronikavá studie o propasti mezi chudými a bohatými, mezi minulostí a přítomností, drastické ruské vězení a bláznivá komedie o kanceláři, která poskytne alibi na cokoliv. Tento týden přinese českým divákům 7 filmových premiér.
11.10.2017 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (493 článků)

Zákazníkovi se zželelo 89letého prodavače nanuků: Pane, jděte si už užít důchod!

 
Krásná zpráva v dnešním světě plném neštěstí a tragédií! Dobrosrdečnému zákazníkovi se zželelo 89letého zmrzlináře, že pro něj uspořádal sbírku. Po pár dnech pak pro něj měl šek na téměř 6 milionů korun a vzkaz: „Tady máte, a jděte si už užít důchod!“
14.09.2016 12:05 |

podobné články

Tohle jste ještě neviděli! Býk sejmul policistu uprostřed křižovatky

 
Během dopravní špičky srazil policistu, který řídil dopravu na frekventované křižovatce, rozzuřený býk. Podívejte se na video, které zachytily průmyslové kamery.
24.10.2013 17:30 |

podobné články

Policista řídí dopravu tancem, bláznivě poskakuje a šermuje rukama

 
Filipínský dopravní policista se stal hvězdou poté, co řidiče a chodce oslnil svým tancem uprostřed křižovatky. Jedinečnými pohyby zdárně řídí dopravu v Manile, hlavním městě Filipín.
09.06.2011 10:05 |

podobné články

Primátor Staněk: Rekonstrukce křižovatky tramvají přišla na téměř 30 milionů

 
Náročná oprava tramvajové křižovatky na náměstí Národních hrdinů - výhybkové zhlaví Legionářská je u konce. Na koleje, které rekonstrukce uzavřela letošního 1. července, se tramvajové vozy ve zkušebním provozu znovu vrátily 30. srpna. Pro individuální dopravu je komunikace, která rovněž prošla opravou, průjezdná od 6. září.
07.09.2017 05:30 |

podobné články

Opilý řidič (22) přehlédl uzavírku silnice: Vletěl do stavby a poškodil obrubníky i dlažbu

 
Jako neřízená střela řídil v pátek nad ránem řidič (22) VW Golf v Blatnici pod Svatým Antonínkem na Hodonínsku. Mladíkovi vůbec nevadilo, že je silnice kvůli rekonstrukci úplně uzavřená, a klidně pokračoval dál. Silničářům tak přidělal práci. Poničil totiž už opravenou část.
20.10.2017 10:10 |

podobné články

Strážníci si všimli auta, které zastavilo v křižovatce, jeho řidiči se udělalo nevolno

 
V pondělí dopoledne si strážníci z Prahy 7 povšimli, že uprostřed křižovatky ulic Stupkova a Jateční náhle zastavilo osobní vozidlo. Automobil řídil starší muž, který byl uzamčen ve vozidle a měl evidentně zdravotní problémy, které vylučovaly, aby pokračoval v jízdě. Hlídka ihned začala jednat. Zavolali rychlou záchrannou službu, a protože muže ve vozidle znali, kontaktovali telefonicky i jeho rodinu, která bydlela nedaleko.
04.03.2014 12:50 |

podobné články

Balón přistál uprostřed vesnice. Hrozilo, že ho usmaží dráty

 
Velmi neobvyklý zážitek mají za sebou obyvatelé Starého Plzence na plzeňsku. Včera navečer tam přímo uprostřed křižovatky lemované dráty vysokého napětí přistál horkovzdušný balón.
19.08.2012 22:35 |

podobné články