Článek

Silničářům se ho zželelo! Sněhulák „řídil“ dopravu uprostřed křižovatky

 
Neznámý vtipálek postavil sněhuláka na křižovatce nedaleko nákupního centra na Vinohradské ulici na Praze 10. Symbol zimy tak od rána baví řidiče, kolemjdoucí i silničáře.
01.03.2016 18:40 |

podobné články

Podobné články

Speciální sněhulák neroztaje ani v létě! Jak je to ale možné?

 
Sněhuláka si asi v dětství postavil každý. Jenže není sněhulák jako sněhulák. V jednom americkém městě stál sněhulák uprostřed léta. A vyvolal opravdu pořádný rozruch.
07.12.2013 06:50 |

podobné články

KŘIŽOVATKY SMRTI: Tohle jsou nejvíc nebezpečné křižovatky Česka

 
Každá pátá dopravní nehoda se stane v Praze. Jsou přitom křižovatky, kde se podle statistik bourá více než jinde. Nebezpečné křižovatky jsou ale i jiných městech. Štáb TV Nova zmapoval, kde jsou ty nejnebezpečnější.
02.12.2013 17:15 |

podobné články

TOHLE MUSÍTE VIDĚT: Opilý muž řídil dopravu v centru Prahy!

 
Opilý muž dnes ráno řídil dopravu na rušné křižovatce v centru Prahy. Muž, který si navlékl bundu dopravního podniku, rozdával několik desítek minut pokyny řidičům tramvají i osobních aut. Naštěstí se nestala žádná dopravní nehoda. Pak ho zadrželi strážníci městské policie. Vytrvalost mu však nechyběla. V podvečer se na křižovatku vrátil a zase řídil dopravu.
06.11.2013 22:25 |

podobné články

Silničářům dochází posypová sůl pro dálnice

 
Silničářům v Česku dochází posypová sůl pro dálnice, kterou však není možné v potřebném množství nikde dokoupit. Chladné počasí s občasným sněžením přitom v ČR pokračuje.
12.02.2010 21:10 |

podobné články

Silničářům dojde sůl za pár dní, nemají ji kde koupit

 
Silničářům v Česku dochází posypová sůl. Při nepříznivém vývoji počasí může dojít během několika dnů.
13.02.2010 10:55 |

podobné články

Auto pohltil kráter uprostřed křižovatky

 
Štěstí měli dva muži, kteří vjeli minulý týden v čínském městě Ťin-ťiang do velké díry uprostřed křižovatky. Z auta se totiž stačili dostat ještě předtím, než se propadlo dovnitř, napsala agentura Reuters.
03.12.2014 06:11 |

podobné články

Obraz Štýrského Sněhulák a kominík našel nového majitele za 5,6 milionu korun

 
Po dramatickém souboji se v sobotu v aukčním domě Dorotheum vydražil obraz Jindřicha Štyrského Sněhulák a kominík za 5,6 milionu korun, informoval mluvčí aukční síně David Laňka. Nový majitel tak včetně provize zaplatí za slavné dílo 6, 72 milionu korun.
17.09.2011 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Jindřich Štyrský (11 článků)

Komentář: Česká televize nám v hlavním vysílacím čase nabízí hrůzu jménem Pečený sněhulák? To snad nemyslí vážně!

 
Normálně se vůbec nezajímám o to, kam a na co jdou státní peníze, co se týče státní televize a jejích pořadů. Zatímco jindy veřejností oblíbený výkřik do tmy ve znění "A na tohle jdou moje daně!" či "Nehodlám platit koncesionářské poplatky na takovou kravinu" ignoruji, dnes bych se chtěla ve vší vážnosti dozvědět, kdo stojí za věcí jménem Pečený sněhulák.
01.09.2014 22:30 |

podobné články

Pečený sněhulák: Svět je tragikomedie jako náš seriál

 
Každé pondělí mohli diváci České televize sledovat seriál absurdních skečů Pečený sněhulák, který na obrazovky přinesl alternativní humor - seriál má spoustu příznivců, ale i řadu odpůrců, kteří ho považují za nehodný veřejnoprávního vysílání. Přinášíme rozhovor s producentem a jedním ze scénáristů Vladimírem Skórkou a s hercem Josefem Kalužou, který je spolu se svým kolegou z Komorní scény Aréna Albertem Čubou jedním z představitelů hlavních rolí.
01.01.2015 10:22 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kaluža (1 článek) , Albert Čuba (1 článek)

Zákazníkovi se zželelo 89letého prodavače nanuků: Pane, jděte si už užít důchod!

 
Krásná zpráva v dnešním světě plném neštěstí a tragédií! Dobrosrdečnému zákazníkovi se zželelo 89letého zmrzlináře, že pro něj uspořádal sbírku. Po pár dnech pak pro něj měl šek na téměř 6 milionů korun a vzkaz: „Tady máte, a jděte si už užít důchod!“
14.09.2016 12:05 |

podobné články

Tohle jste ještě neviděli! Býk sejmul policistu uprostřed křižovatky

 
Během dopravní špičky srazil policistu, který řídil dopravu na frekventované křižovatce, rozzuřený býk. Podívejte se na video, které zachytily průmyslové kamery.
24.10.2013 17:30 |

podobné články

Policista řídí dopravu tancem, bláznivě poskakuje a šermuje rukama

 
Filipínský dopravní policista se stal hvězdou poté, co řidiče a chodce oslnil svým tancem uprostřed křižovatky. Jedinečnými pohyby zdárně řídí dopravu v Manile, hlavním městě Filipín.
09.06.2011 10:05 |

podobné články

Strážníci si všimli auta, které zastavilo v křižovatce, jeho řidiči se udělalo nevolno

 
V pondělí dopoledne si strážníci z Prahy 7 povšimli, že uprostřed křižovatky ulic Stupkova a Jateční náhle zastavilo osobní vozidlo. Automobil řídil starší muž, který byl uzamčen ve vozidle a měl evidentně zdravotní problémy, které vylučovaly, aby pokračoval v jízdě. Hlídka ihned začala jednat. Zavolali rychlou záchrannou službu, a protože muže ve vozidle znali, kontaktovali telefonicky i jeho rodinu, která bydlela nedaleko.
04.03.2014 12:50 |

podobné články

Balón přistál uprostřed vesnice. Hrozilo, že ho usmaží dráty

 
Velmi neobvyklý zážitek mají za sebou obyvatelé Starého Plzence na plzeňsku. Včera navečer tam přímo uprostřed křižovatky lemované dráty vysokého napětí přistál horkovzdušný balón.
19.08.2012 22:35 |

podobné články

Dopravu na jihu Moravy komplikuje sněžení, v Brně vyjely všechny sypače

 
V noci na úterý začal zasypávat jih Moravy mírný sněhový poprašek. I ten však při současných teplotách hluboko pod bodem mrazu dokázal velmi zamotat hlavu řidičům i silničářům.
07.02.2012 10:30 |

podobné články

VIDEO: Policejní "balet" uprostřed křižovatky v Ostravě

 
Svým očím nevěřili řidiči v Ostravě, když na ně na křižovatkách čekaly desítky policistů. Ti "ručně" řídili dopravu, až se z nich pot jen lil.
20.05.2009 17:25 |

podobné články

Policisté předvedli balet na křižovatce

 
Reflexní vesta, píšťalka a černobílá hůlka. To byla výzbroj šestnácti regulovčíků (policisté řídící dopravu), kteří se postupně vystřídali uprostřed nejrušnější křižovatky v centru Ústí nad Labem.
02.07.2009 16:00 |

podobné články

Samaritánka vzala domů těhotnou bezdomovkyni. Ta ji probudila souloží s jejím psem

 
Dobrodince z Pittsburghu v americkém státě Pensylvánie se zželelo v mrazivém zimním počasí na počátku tohoto roku těhotné ženy z ulice. A rozhodla se, že jí na noc poskytne útočiště u sebe doma. Jenže uprostřed spánku ji probudil zrychlený dech jejího psa. Když se šla podívat, co se děje, zvíře s bezdomovkyní souložilo.
12.01.2015 19:01 |

podobné články

Islámský stát řídil sofistikovanou migrační operaci 'pod dohledem' Turecka

 
Islámský stát řídil sofistikovanou migrační operaci na syrsko-tureckých hranicích. Nasvědčují tomu dokumenty, které ukořistili Kurdové v odbytém městě Tel Abjád. Podle nich IS aktivně řídil pohyb na pohraničním přechodu, který Turci nedokázali či nechtěl uzavřít. Otázkou je, kolik radikálů se tímto způsobem mohlo dostat přes Turecko do Evropy. 
13.01.2016 17:20 |

podobné články