Článek

Silná dohra superdebaty v ČT: Exhibice Václava Moravce, regionální témata by neuměl. Nepozvaní lídři odsunuti do bizarního pořadu...

 
MEDIÁLNÍ HODNOCENÍ „Je to takové mlácení slámy. Daleko lepší by bylo, kdyby se debaty konaly v těch krajských městech. Udělal bych prostě kotel. Ať jdou mezi lidi," navrhoval k pořadům ČT věnovaným krajským volbám mediální expert Jiří Mikeš. Petru Žantovskému vadí, že Česká televize ignoruje malé strany a hnutí na úkor těch velkých. „Když Českou televizi platí všichni, tak by všichni měli mít právo tam rovnocenně vystoupit,“ domníval se. Navrhuje vypracování nějakého moderního formátu, který by reflektoval realitu v celé společnosti, regionech i krajích. „Aby by to bylo objektivnější,“ doplnil.
07.10.2016 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Václav (692 článků)
Podobné články

Vtipy na Babišův účet a dusno: Co politici řešili v zákulisí superdebaty?

 
Brožíkova síň pražské Staroměstské radnice je celkem prostorný sál. Jenže když se do ní vměstná osm předsedů nebo místopředsedů parlamentních stran krátce před volbami, je i tam dusno. Už před začátkem se do sebe politici strefovali a vzájemně se uráželi žertíky. Pojďte teď nakouknout do zákulisí superdebaty Blesku.
07.10.2016 19:20 |

podobné články

Hádejte, kdo byl nejvíc u Václava Moravce. A kdo hned za ním. Je tu zásadní a důkladný rozbor pořadu ČT

 
Téměř 4 dny strávil u moderátora České televize Václava Moravce v jeho pořadu Otázky Václava Moravce premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD). Na druhém místě skončil předseda TOP 09 Miroslav Kalousek. Analýzu za třináct let fungování pořadu přinesla společnost Newton.
18.07.2017 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9058 článků) , Miroslav Kalousek (6067 článků)

Na rozchod to nevypadá: Takhle vrkal Jaromír Jágr s krásnou Innou Puhajkovou během tenisové exhibice

 
Nejslavnější český hokejista Jaromír Jágr  (40) patřil v úterý k největším hvězdám pražské tenisové exhibice, ve které sledoval povedené tenisové kousky Petry Kvitové, Lucie Šafářové a ruské krasavice Marie Šarapovové. A sám si na kurtu v rámci exhibice také na chvilku zapinkal.
01.11.2012 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2277 článků) , Maria Šarapovová (163 článků) , Inna Puhajková (300 článků) , Lucie Šafářová (475 článků) , Petra Kvitová (1465 článků)

A ještě jedna dohra mezi Andrejem Babišem a Václavem Moravcem. Tentokrát nejde o kočkování mezi nimi, ale o něco vážnějšího

 
V nedělním vysílání pořadu Otázky Václava Moravce České televize zmínil moderátor problém se státním podnikem Mero, který by prý mohl ohrozit ministra financí Andreje Babiše (ANO). Ten do pořadu nedorazil a Moravce tím velmi rozlítil. Státní podnik Mero, který zajišťuje správu ropných rezerv České republiky, se však proti moderátorovu tvrzení nyní ohrazuje.
14.07.2015 10:47 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (9395 článků)

Střelba u Moravce: Dohra včerejšího vysílání

 
Právník Zdeněk Koudelka se na svém blogu na serveru Aktuálně.cz vrátil k včerejšímu pořadu Otázky Václava Moravce na České televizi, kde vystoupili ministr spravedlnosti Robert Pelikán (ANO) a jeho předchůdce Pavel Blažek (ODS).
16.01.2017 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Blažek (544 článků) , Robert Pelikán (317 článků) , Zdeněk Blažek (20 článků)

Diváci Václava Moravce se ptají na Pospíšila

 
Nedělní Otázky Václava Moravce se měly vysílat z karlovarského filmového festivalu a probírat související témata. Ale. Odvolání ministra Jiřího Pospíšila je pro některé diváky pořadu natolik zásadním tématem, že naléhají, aby se Václav Moravec raději věnoval exministru Pospíšilovi.
29.06.2012 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1717 článků) , Jiří Pospíšil (1717 článků) , Václav Moravec (352 článků)

Diváci Václava Moravce se ptají na Pospíšila

 
Nedělní Otázky Václava Moravce se měly vysílat z karlovarského filmového festivalu a probírat související témata. Ale. Odvolání ministra Jiřího Pospíšila je pro některé diváky pořadu natolik zásadním tématem, že naléhají, aby se Václav Moravec raději věnoval exministru Pospíšilovi.
29.06.2012 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1717 článků) , Jiří Pospíšil (1717 článků) , Václav Moravec (352 článků)

Na co jsem se ptal, pane Filipe? Moravec peskoval komunistu

 
Za jak dlouho lze vybudovat socialismus? Tato věc zajímala moderátora předvolební superdebaty ČT Václava Moravce tak moc, že se na ni předsedy KSČM Vojtěcha Filipa ptal dokonce dvakrát. Diváci jeho zájem odměnili smíchem.
24.10.2013 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Filip (842 článků) , Václav Moravec (352 článků)

Supernuda s Moravcem a lídry Prahy: Čočka pro Hudečka za SMS Babišově kandidátce

 
Ze superdebaty byla vlastně supernuda. Hodně hostů, od kterých se ale divák nic moc převratného nedozvěděl. Chtějí vymýtit bezdomovce, s Prahou to svorně myslí dobře... A tak bylo zábavné alespoň sledovat jejich popichování. Ve studiu pod taktovkou matadora Václava Moravce, ale i na Twitteru, kde se kandidáti na pražského primátora rozhodně nešetřili.
08.10.2014 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Hudeček (54 článků)

Ostrá dohra včerejšího Moravcova pořadu s Milošem Zemanem

 
Prezident Miloš Zeman svým vystoupením v diskusním pořadu České televize Otázky Václava Moravce příliš nepřesvědčil o své pravdě. Alespoň soudě dle komentářů v médiích. Komentátor MF Dnes Karel Steigerwald hovoří o debaklu prezidentství, Martin Hekrdla v komentáři pro Týden.cz zase píše o tom, že by Zeman neměl kibicovat u detailů řízení státu.
13.01.2014 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Karel Steigerwald (97 článků) , Miloš Zeman (17473 článků)

Regionální témata i reflexe. Divadla letos splatí dluh Landovskému, Havlovi a Lloydu Webberovi

 
Výhled na premiéry do konce sezóny ukazuje, že divadla sledují kromě návratu k diváckým titulům i regionální témata, reflexi současnosti či nedávné minulosti.
08.01.2015 14:12 |

podobné články

Dohra včerejšího Moravce: Novinář, kterého napadl Kalousek, odpovídá

 
Nedělní vysílání Otázek Václava Moravce na ČT má menší dohru. Ministr financí Miroslav Kalousek tu totiž tvrdil, že zástupce šéfredaktora MF Dnes Jiří Kubík je lhář. Ten v pondělním vydání deníku vysvětluje, že tak tomu není.
03.06.2013 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6067 článků)

Já si svůj majetek vybudoval, Schwarzenberg ho zdědil. Dohra nedělního Moravce na Babišově blogu

 
Šéf hnutí ANO Andrej Babiš na svém profilu na serveru ParlamentníListy.cz polemizuje s rozšířeným názorem, že do politiky vstoupil hlavně kvůli zájmům jeho firmy Agrofert. Naposledy to v nedělních Otázkách Václava Moravce tvrdil předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg.
24.12.2013 16:47 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (9395 článků) , Karel Schwarzenberg (3629 článků)

Dohra včerejšího Moravce: Sypou se posměšná vyjádření

 
Ke včerejšímu vystoupení poslance Martina Komárka (ANO) v Otázkách Václava Moravce se na sociálních sítích vyjádřila advokátka Miroslava Hustáková a bývalá poslankyně ODS Kateřina Dostálová, která se ve Sněmovně zabývala mediální problematikou.
19.09.2016 09:00 |

podobné články

Nepozvaní politici demonstrovali kvůli debatě ČT

 
Příznivci a zástupci Pirátů, Svobodných a volebního bloku Hlavu vzhůru ve čtvrtek večer protestovali před pražským Kongresovým centrem, kde se uskutečnila volební debata České televize. Vadí jim, že lídři jejich uskupení nebyli do diskuse pozváni.
24.10.2013 19:25 |

podobné články

Lékař Jacksona: Neuměl masáž srdce a čekal 21 minut!

 
Murray neuměl dát první pomoc
05.01.2011 15:10 |

podobné články

Při záchraně dívky se utopila celá rodina: Ze sedmi lidí neuměl nikdo plavat!

 
Úplně obyčejná betonová nádrž s vodou – kdo se v ní může utopit, řekli byste si. V Číně ale zahynula celá sedmičlenná rodina, když se snažila zachránit dceru, která do nádrže spadla. Podle svědků ani jeden z nich neuměl plavat!
07.04.2015 14:20 |

podobné články

Vera (†17) zemřela při bungee jumpingu, protože její instruktor neuměl dobře cizí jazyk

 
Chtěla zažít pořádnou porci adrenalinu. Namísto toho ji potkala smrt. Nizozemka Vera Mol (†17) zemřela při děsivé nehodě během bungee jumpingu ve španělském městě Cabezón de la Sal. Její instruktor neuměl dobře anglicky a podal jí špatné instrukce, které vedly k jejímu tragickému úmrtí.
26.06.2017 20:45 |

podobné články

Vedení ODS na Královéhradecku rezignuje

 
Vedení ODS v Královéhradeckém kraji k 11. lednu rezignuje na své funkce. V ten den se zároveň bude konat regionální volební sněm, který zvolí novou desetičlennou regionální radu. Důvodem rezignace vedení je špatný výsledek ODS v říjnových volbách, za který regionální rada přijala odpovědnost. Po středečním zasedání regionální rady to řekl krajský předseda ODS Martin Puš.
06.11.2013 22:16 |

podobné články