Článek

Šílenství na Modravě: Za miliony tu skupují chalupy ze seriálu!

 
Fenomenální úspěch Policie Modrava, kterou v průměru sledují dva miliony diváků, výrazně ovlivnil trh s nemovitostmi. Fanoušci šílí, realitky berou útokem. A teď mají možnost bydlet v chalupě seriálového Emila Kinzla v podání Ladislava Mrkvičky (76). Levný špás to ale není!
25.05.2015 12:20 |

podobné články

Podobné články

Aktivisté na Modravě dřevaře nenašli, napadené stromy se kácí dál

 
V sobotu aktivisté blokující těžbu napadených stromů v Národním parku Šumava (NPŠ) nenašli dřevorubce, a proto tvrdí, že se na Modravě netěží. Podle správy parku dřevorubci ale stále pracují po dvou, proto nejsou tolik slyšet. Navíc taktizují, přesunuli se hlouběji do lesa, řekl vedoucí územního pracoviště NPŠ na Modravě Jan Bečvář.
30.07.2011 13:00 |

podobné články

Na Modravě se objevila smečka vlků!

 
Čtyři vlci se objevili o víkendu na šumavské Modravě a vyděsili obyvatele i turisty. Panovala obava, že jde o nebezpečné uprchlíky z Bavorska, po kterých pátrají pracovníci dvou národních parků. Lidé se ale nemusí bát, tito jsou plaší a lidem se vyhýbají.
17.10.2017 05:05 |

podobné články

Blázinec na Modravě! Kvůli krimiseriálu...

 
Z klidné Šumavy je blázinec! O to se postarala druhá řada seriálu Policie Modrava. Láme nejen žebříčky sledovanosti, ale také návštěvnost míst, kde se natáčelo. I po sezoně je tam rušno jako na Václavském náměstí, nejdřív se vyprodaly všechny chalupy a teď praskají ve švech i hotely.
03.10.2017 05:05 |

podobné články

Blázinec na Modravě! Kvůli krimiseriálu...

 
Z klidné Šumavy je blázinec! O to se postarala druhá řada seriálu Policie Modrava. Láme nejen žebříčky sledovanosti, ale také návštěvnost míst, kde se natáčelo. I po sezoně je tam rušno jako na Václavském náměstí, nejdřív se vyprodaly všechny chalupy a teď praskají ve švech i hotely.
06.10.2017 15:25 |

podobné články

Lidé skupují žárovky 'stovky': Blíží se jejich konec!

 
Obyčejné čiré žárovky »stovky« teď z obchodů mizí rychleji než kdy jindy. Lidé je podle obchodníků skupují hned po celých baleních. Balík je totiž vyjde zhruba stejně jako úsporná zářivka. Už od září nebudou levné žárovky o výkonu 100 W v obchodech k mání.
20.07.2009 06:30 |

podobné články

Arabové skupují pozemky v Rožnově: Místo kostelů postaví minarety, bojí se místní

 
Z Rožnova pod Radhoštěm se stává nové centrum islámu, mají strach místní. Informace, že Arabové skupují pozemky v centru Beskyd, už několik dní šíří paniku. Lidé se bojí, že se z jejich města stanou druhé Teplice.
05.11.2014 11:45 |

podobné články

Magnáti skupují média. Přichází definitivní konec nezávislé žurnalistiky?

 
Tištěné noviny zažívají táhlou krizi, propadům s odbytem čelí mediální domy po celém světě a nevyhnuly se ani Američanům. A protože s tím ruku klesá také cena vydavatelství, skupují je magnáti. Otázkou je, zda se budou snažit udržet nezávislé principy žurnalistiky, nebo dají přednost propagaci vlastních zájmů.
19.05.2016 11:05 |

podobné články

Tajemství Jiřího Sováka (+79): Prokletí jeho chalupy! Připravila ho o život!

 
Hotový antichalupář! Jakmile se představitel Evžena Humla z legendárního seriálu Chalupáři Jiří Sovák (†79) pustil do práce, dopadlo to katastrofálně. Jeho zážitky z chalupy ve Stříbrné Skalici mluví za vše. V jeho rekreačním objektu nebylo snad místo, které by nebylo spojené s jeho antichalupářskými dovednostmi.
06.08.2014 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Sovák (90 článků) , Evžen Huml (19 článků)

Tajemství seriálové chalupy Ladislava Mrkvičky: Skrýval se v ní Werich!

 
Bezesná noc a strach! To v srpnu 1968 prožíval Jan Werich (†75) pod střechou chalupy, kterou v seriálu Policie Modrava obývá Ladislav Mrkvička (76). Po okupaci sovětskými tanky se v nenápadné šumavské roubence, jejímž skutečným majitelem je bývalý pohraničník Eda Jiřík (90), schovával před tajnou policií, když utíkal za kopečky.
25.04.2015 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Werich (83 článků) , Ladislav Mrkvička (28 článků)

Jablíčkové šílenství je tu! Vyhrajte s námi iPhone 6!

 
Lavina šílenství, bláznovství či ztráta rozumu, které spustilo uvedení nového iPhonu 6 po celém světě, se přelila i do ČR. Jelikož ale vykutálená firma Apple ráda napíná nervy českých fanoušků téhle zatraceně vymakané značky, tak si na oficiální uvedení musíme počkat. Kdo ale čekat nemusí, jsou čtenáři Extra.cz a zákazníci e-shopu "Mironet.cz":http://www.extra.cz/cesko-zachvatilo-silenstvi-iphone-6-je-konecne-v-prodeji-kde-a-jak-ho-muzete-ziskat, který jako první uvedl „šestku“ na český trh.
26.09.2014 14:06 |

podobné články

Sme: Jmenováním Chalupy zvítězil Klaus, stává se nadpremiérem

 
Hlavní kvalifikací nového českého ministra životního prostředí Tomáše Chalupy na tento post je, že byl nějakou dobu mluvčím současného českého prezidenta Václava Klause.
11.01.2011 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9101 článků) , Tomáš Chalupa (365 článků) , Václav Chalupa (48 článků) , Václav Chalupa (48 článků)

Podle Chalupy Česku sankce za čističky nehrozí

 
Podle ministra životního prostředí Tomáše Chalupy Česku nehrozí finanční sankce za nedodržení směrnice, podle které by měly všechny obce nad 2 000 obyvatel mít vlastní čistírnu odpadních vod.
22.03.2011 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Chalupa (365 článků)

Zemek: Sto dní ministra Chalupy ve funkci je pro ČSSD zklamáním

 
Od jmenování nového ministra životního prostředí Tomáše Chalupy uplynulo sto dní a ani po třech měsících fungování nového ministra není stále jasné, jakým směrem se bude MŽP ubírat.
28.04.2011 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Chalupa (365 článků)

Prvním náměstkem Chalupy by měl být Dan Jiránek

 
VÍME PRVNÍ Podle důvěryhodného zdroje ParlametníchListů.cz z ministerstva životního prostředí by se měl stát prvním náměstkem ministra životního prostředí Tomáše Chalupy primátor Kladna Dan Jiránek.
06.05.2011 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Chalupa (365 článků)

Prvním náměstkem Chalupy by měl být primátor Kladna Jiránek

 
Podle důvěryhodného zdroje ParlametníchListů.cz z ministerstva životního prostředí by se měl stát prvním náměstkem ministra Tomáše Chalupy současný primátor Kladna a stranický kolega Dan Jiránek.
06.05.2011 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Chalupa (365 článků)

Akční plán ministra Chalupy u starostů narazil

 
Šéfové měst ze severu Moravy a Slezska, které nejvíce trápí znečištěné ovzduší, ve čtvrtek společně odmítli návrh ministra životního prostředí Tomáše Chalupy (ODS) na zlepšení kvality životního prostředí na Ostravsku, Třinecku a Karvinsku. Podle nich je předložený ministrův Akční plán zcela nekonkrétní a v rozporu s kroky, které ministerstvo dělá. Proti ministerskému návrhu se postavilo vedení Ostravy, Karviné, Havířova, Bohumína, Třince a Českého Těšína.
12.05.2011 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Chalupa (365 článků)

TO BYLO PŘEKVAPENÍ! Při požáru chalupy objevili policisté pěstírnu marihuany!

 
Až desetileté vězení hrozí jednatřicetiletému muži, který pěstoval na chalupě u Třeště na Jihlavsku marihuanu. Policisté ji odhalili při požáru chalupy, dozvěděla se ve středu agentura Mediafax od policejní mluvčí Jany Kroutilové s tím, že na místě bylo přes 200 rostlin konopí.
28.09.2011 13:05 |

podobné články

Vlastnictví chalupy není důvod pro výpověď z nájmu, rozhodl soud

 
Nájemník nesmí dostat výpověď z bytu, pokud si pořídí dům a využívá jej pouze k rekreaci. Uvedl to Nejvyšší soud (NS) v novém sjednoceném právním názoru. V poslední době se podle Sdružení nájemníků ČR množí případy, kdy soukromí majitelé domů i obce dávají výpovědi z bytů některým nájemníkům, kteří vlastní chaty nebo chalupy.
06.10.2011 10:50 |

podobné články

Kuriozní krádež: Zloděj z chalupy ukradl sbírku paroží

 
Zloděj se vloupal do chalupy na Táborsku. Nehledal však elektroniku ani cennosti, místo toho ukradl jelení trofeje.
25.03.2012 10:30 |

podobné články