Článek

Šílenec zaútočil na muže mačetou, protože mu nedal cigaretu! Napadený málem přišel o ruku

 
Neměl cigaretu a málem kvůli tomu přišel o ruku! Osmadvacetiletého muže z Petřvaldu na Karvinsku přepadl šílenec právě proto, že mu ji nedal. Napadený muž málem přišel o ruku.
04.04.2015 21:05 |

podobné články

Podobné články

Šokující video: Otec si dává cigaretu s batoletem

 
Svět obletělo video, údajně natočené v Rusku, na něm otec zapaluje cigaretu batoleti a chlapeček spokojeně potahuje. Je tak nadšený, že se směje a tleská pokaždé, když se mu cigareta dostane do ruky. Ve chvíli, kdy mu otec cigaretu vezme, dítě okamžitě začne brečet. Poté však otec dítěti podá cigaretu novou a dokonce mu ji i s radostí zapálí.
27.04.2014 08:00 |

podobné články

Šílenec naběhl s mačetou do nákupního centra: Davy prchaly v obavě z terorismu

 
Nákupní středisko v anglickém Bromley bylo kvůli vánočním slevám plné lidí. Všichni doufali, že uloví zboží v akci, ale namísto toho utíkali o život. Do obchoďáku totiž vtrhnul šílenec, který se kolem sebe začal ohánět mačetou s 60centimetrovou čepelí.
26.12.2015 19:55 |

podobné články

Šílenec s mačetou napadl řidiče! Prý mu nedal přednost

 
Prudkou hádkou a dokonce vyhrožováním mačetou skončilo mezi dvěma řidiči nedání přednosti na jedné z jihlavských čerpacích stanic. Případ má v rukou policie - vše zachytily bezpečnostní kamery.
19.11.2013 21:36 |

podobné články

POPRAVA V LONDÝNĚ! Dva muži usekli vojákovi hlavu mačetou. VIDEO

 
Při násilném útoku poblíž kasáren na jihu Londýna zabili dva muži britského vojáka. Jeho tělo poté znetvořili mačetou, dokonce mu usekli i hlavu. Nejméně další dva lidé byli zraněni. Úřady útok vyšetřují jako možný teroristický čin. "Přísaháme věčnému alláhovi, že proti vám nikdy nepřestaneme bojovat," křičel muž s mačetou v ruce.
23.05.2013 07:45 |

podobné články

Muž byl přepaden násilníky s mačetou. Takhle dopadla jeho ruka! Pozor, brutální fotografie!

 
"Mačeta je hodně nebezpečná zbraň":http://www.extra.cz/brutalni-utok-na-psa-lidska-zruda-mu-urizla-macetou-nos-veterinari-ho-tri-hodiny-davali-dohromady, proti které se jen stěží brání, když u sebe nemáte zrovna pistoli nebo brokovnici. A jeden doktor se rozhodl na internetu publikovat fotografii, jak dopadne vaše ruka, pokud se "takovému útoku mačetou bráníte bez ničeho":http://www.extra.cz/radeni-silencu-v-cine-teroriste-posekali-macetami-pres-tricet-lidi-dalsi-stovka-je-tezce-zranena-mrtvoly-lezi-vsude.
20.09.2014 11:20 |

podobné články

Muž hodil po hostu baru vrhací nůž! Protože mu nedal cigaretu

 
V pražském baru šlo o život! Šílený host tam nakráčel s několika vrhacími noži a jeden z nich hodil po hostovi, který mu odmítl dát cigaretu, protože ji neměl.
29.01.2015 11:40 |

podobné články

Šílený chráněnec Bartošové, který ohrožoval lidi mačetou: Amputace ruky!

 
Bláznivý bratr Jarka Šimka  (37) , Ota Šimek (38), který v alkoholickém opojení šermuje před sousedy mačetou a vyhrožuje jim vyhlazením vesnice , přijde pravděpodobně o ruku. Muže, jemuž kamarádsky nabídla pomocnou ruku i Iveta Bartošová  (45) , kdosi ve vzteku zmrzačil obě dvě ruce. Ta levá prý už nepůjde zachránit. "Někdo se mu pomstil za všechna příkoří.
31.07.2011 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6694 článků) , Jarek Šimek (109 článků)

Šílenec! Mačetou rozsekal učitele přímo ve třídě!

 
Jihoafrického učitele rozsekal mačetou jeho bratr přímo před zraky zděšených žáků základní školy. Ve čtvrtek o tom informovala agentura AFP.
17.11.2011 12:30 |

podobné články

Šílenec s mačetou pořád utíká: Policistu na motorce srazil autem a ujel!

 
Po nebezpečném, mačetou ozbrojeném šílenci, pátrá policie po celé České republice. Po úterní patnáctikilometrové honičce, kdy srazil policistu na motorce a definitivně ujel, je na útěku.
23.05.2013 11:10 |

podobné články

Žena zapálila na benzínce auto, protože nedostala cigaretu

 
Izraelská policie v úterý zadržela ženu, která na benzínové pumpě v Jeruzalémě zapálila tankující auto. Podle vyšetřovatelů tak měla učinit kvůli tomu, že jí majitel auta nedal cigaretu, uvedla agentura Reuters.
30.04.2015 07:30 |

podobné články

Seniorka se mladé ženy zeptala, jestli nemá cigaretu: Ta ji zbila a okradla

 
Tohle seniorka, která slušně požádala mladou ženu o cigaretu, opravdu nečekala. Ta nejen, že jí cigaretu nedala, ale naložila devětapadesátileté ženě několik ran pěstí a ke všemu ji obrala o věci. Incidentu přihlíželi navíc lidé, kteří postávali kolem. Ani jeden bohužel nezasáhl. Po agresorce policie pátrá.
21.05.2017 19:20 |

podobné články

Muž na benzince vyhrožoval mačetou: Kvůli přednosti v jízdě!

 
S mačetou v ruce vyhrožoval podříznutím u benzinového čerpadla v Jihlavě rozlícený šofér jednomu ze svých kolegů. Ten mu údajně nedal při vjezdu k čerpadlu přednost.
19.11.2013 20:21 |

podobné články

NEZNÁTE HO? Bezzubý LUPIČ zaútočil na starce MAČETOU!

 
Policisté pátrají po násilníkovi, který se 2. září vloupal do rodinného domu v pražských Běchovicích, napadl zde 90letého muže mačetou a chtěl jej oloupit. Když nic nenašel, zraněného seniora nechal ležet a utekl, sdělila v pátek Mediafaxu mluvčí pražské policie Eva Kropáčová.
09.09.2011 11:40 |

podobné články

V Německu došlo k další otřesné vraždě. Syrský uprchlík zabil ženu mačetou

 
Syrský žadatel o azyl zabil v Německu ženu. Zaútočil na ni mačetou. Posléze napadl další ženu a muže a oba zranil.
24.07.2016 19:35 |

podobné články

PORYBNÝ napadený PYTLÁKEM chytil stejného lumpa podruhé

 
Dramatický zážitek porybného, na něhož pytlák zaútočil svým autem, a vezl jej desítky metrů na kapotě, má pokračování. Napadený porybný totiž stejného pytláka chytil o několik dnů později znovu!
22.02.2011 06:20 |

podobné články

Surovec napadl mačetou hosty restaurace, vykopl i okno auta

 
S mačetou v ruce zaútočil na hosty restaurace na Jesenicku muž z Vidnavy. Útok se odehrál na konci října, mluvčí jesenické policie Tereza Neubauerová o něm agenturu Mediafax informovala ve středu.
30.11.2011 13:20 |

podobné články

Drama na letišti v New Orleans. Útočník s mačetou a výbušninami je po smrti

 
Cestující na letišti v New Orleans si v pátek museli připadat jako v hollywoodském akčním filmu. Na pracovníky ochranky zde sprejem proti hmyzu a mačetou zaútočil patrně duševně nemocný muž. Po krátké přestřelce byl odvezen do nemocnice, kde v sobotu svým zraněním podlehl. V jeho batohu policie našla šest podomácku vyrobených výbušnin.   
22.03.2015 09:40 |

podobné články

Zabil mačetou matku: Zůstane v léčebně!

 
Mačetou zaútočil na své rodiče, máma (†48) útok před 14 lety v činžáku ve Zlíně nepřežila. Schizofrenik Marcel K. (38) dosud střídavě pobýval v psychiatrické léčebně, nyní chtěl na svobodu a léčit se pouze ambulantně. Soud mu včera nevyhověl.
10.03.2017 08:45 |

podobné články

Drama v Praze: Muž nedostal cigaretu, proto házel nožem!

 
Nedal mu cigaretu, tak po něm hodil nůž! Takový šílený výstup předvedl muž v klubu Újezd v centru Prahy.
29.01.2015 20:10 |

podobné články