Článek

Seznamte se s největší slavomankou: Tahle žena si vymyslela nemoc, jen aby se o ní psalo! Jakou?

 
Chcete být strašně slavní a mít o sobě článek v novinách, abyste ho pak mohli ukazovat mamince a sousedkám? Tak si vymyslete fobii. Z neexistujících zvířat.
20.02.2015 08:41 |

podobné články

Podobné články

Žena si vymyslela loupežné přepadení, aby vypadalo věrohodně, sama se zranila

 
Čtyřiapadesátiletá žena si vymyslela loupežné přepadení. Aby vypadalo věrohodně, sama se zranila.
02.07.2014 23:40 |

podobné články

Žena z Liberecka zaměstnala policii pohádkou o únosu! Vše ale bylo úplně jinak

 
Únos a věznění neznámými muži v Teplicích si vymyslela žena z Liberecka, po které bylo minulý týden vyhlášeno pátrání. ČTK to řekl teplický policejní mluvčí Daniel Vítek s tím, že pohřešovaná žena si únos vymyslela kvůli svému příteli.
22.01.2015 14:51 |

podobné články

17. listopad 1989: Co se psalo v dobovém tisku?

 
Když 17. listopadu 1989 došel pokojný pochod studentů až na Národní třídu, kde proti nim brutálně zasáhla Veřejná bezpečnost, nikdo netušil, že právě tahle akce se stane rozbuškou, po které se komunistický režim během pár týdnů definitivně sesype. Co psalo 17. listopadu v Rudém Právu?
17.11.2013 20:06 |

podobné články

Partyšová a Slávik spolu tráví hodně času, vesmír z toho fingovaného vztahu už brzy vybouchne

 
"Gábina Partyšová":http://www.extra.cz/tema/gabina-partysova (35) okolo sebe vždy šířila auru Leoše Mareše v sukních, moderovala, zpívala, vymýšlela si sourozence, a dokonce si vzala "Pepu Koktu":http://www.extra.cz/tema/josef-kokta (56), aby se o ní psalo. Celá tahle "bublina praskla":http://www.extra.cz/partysova-sedrela-koktu-z-kuze-co-mu-po-rozvodu-zbude-ornella-quentin-a během pár dnů, když se ukázalo, že Kokta jednou v opilosti nešikovně upadl na "Ornellu Štikovou":http://www.extra.cz/tema/ornella-stikova (20) a čekají spolu dítě.
02.08.2013 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2857 článků) , Josef Kokta (829 článků)

Pánové a dámy, seznamte se! Tahle česká jazzová diva vám svou famózní dekoltáží vyrazí dech

 
Dámy a pánové, seznamte se! Tahle ztepilá dívka s havraními vlasy, která vás na první pohled zaujme nejen jiskrou v oku a výstavním exteriérem, patří k nejtalentovanějším jazzovým divám současnosti. A to je důvod k radosti! Doby, kdy jazz zpívaly pouze starší a prostorově výrazné dámy, jsou ty tam.
22.08.2012 20:15 |

podobné články

Žena se nechtěla vrátit k příteli, tak si vymyslela únos

 
Únos a věznění neznámými muži v Teplicích si vymyslela žena z Liberecka, po které bylo minulý týden vyhlášeno pátrání. Nakonec to bylo ale úplně jinak. Ženě se jen nechtělo za svým přítelem.
22.01.2015 14:21 |

podobné články

Slavomanka Eva se před Duelem pomodlila a vyhrála: Do vily se nevrátí donchuán Pepa

 
Další peprný smíšený Duel mezi slavomankou Evou a donchuánem Pepou má svého vítěze. S pětašedesáti procenty hlasů a ještě vyšším sebevědomím se do vily vrátila podruhé Eva a získala šátek imunity. Vladko radostí málem dostal infarkt. Nikol plakala. Ostatní koukali nevěřícně.
04.10.2013 22:10 |

podobné články

Tohle už neuvidíte: Vilu po patnácti dnech neúspěšné mise opustila znechucená striptérka Regina Holásková

 
Blonďatý hodně podivný duel máme zdárně za sebou. Nevyzpytatelná Regina, která za posledních patnáct dní ve vile vyvolala kupu konfliktů, s bohorovným výrazem ve tváři předvedla několikrát týjátr hodný prvoligové herečky, se ve studiu o návrat do vily popasovala se slavomankou Evou. S pětasedmdesáti procenty hlasů se potřetí vrátila Eva.
08.11.2013 22:06 |

podobné články

Osobnosti: Regina Agia (61 článků)

Pohřeb Ivety: Pomeje, Emil, Vladko a Bendig se neukážou, Macura má poslední šanci na sebe upozornit! Přijde se slavomankou Evou?

 
"Dnešní pohřeb Ivety Bartošové":http://www.extra.cz/vime-prvni-detektiv-jagr-na-pohreb-ivety-neprijede-ac-odhalil-jeji-vrahy-zname-duvod ve Strašnicích se bude muset obejít bez řady jmen tuzemské šoubyznysové scény!
12.05.2014 12:15 |

podobné články

Žena si vymýšlela bomby po Plzni: Nechtěla, aby přítel v bance zjistil, kolik má peněz

 
Těžko pochopitelné pohnutky vedly ženu (33) z Plzně k tomu, že opakovaně telefonovala na tísňovou linku a vymýšlela si, že jsou po městě uložené bomby. Nechtěla, aby její přítel dorazil do banky a tam zjistil, kolik má na účtu peněz. Jejích celkem šest volání ochromilo MHD, uzavřelo prodejny, pobočku banky, centrum města a zaměstnalo desítky záchranářů. Ženě hrozí až pět let za mřížemi, škody se teprve vyčíslují.
08.09.2017 17:05 |

podobné články

Opilá žena si vymyslela znásilnění v Pendolinu

 
Víc než měsíc policisté zbytečně prověřovali údajné znásilnění ženy (24), která tvrdila, že byla k sexu donucena během jízdy ve vlaku Pendolino. Nyní se žena přiznala, že si vše vymyslela.
12.08.2009 10:10 |

podobné články

Dvanáctinásobné těhotenství si Tunisanka zřejmě vymyslela

 
Tvrzení třicetileté Tunisanky, že čeká dvanácterčata, je zřejmě velký klam. Podle tuniského ministerstva zdravotnictví je "na víc než 99 procent" jisté, že žena má psychické problémy a dvanáctinásobné těhotenství si vymyslela. Žena ve středu opět odmítla podstoupit lékařské testy.
19.08.2009 20:55 |

podobné články

Málem šli sedět za nic, žena si znásilnění vymyslela

 
Berounským kriminalistům oznámila devětadvacetiletá žena, že byla ve čtvrtek odpoledne znásilněna na pokoji ubytovny v Karlštejně. Nakonec přiznala, že si to vymyslela, řekla v pátek Mediafaxu policejní mluvčí Lenka Uriánková.
29.03.2013 14:35 |

podobné články

Žena (34) si vymyslela loupež 450 tisíc: Chtěla udělat dojem na bohatého přítele

 
Nezaměstnaná žena chtěla udělat dojem na svého bohatého přítele, a tak si vymyslela loupež. Předstírala, že jí vrazil na ulici neznámý pachatel pěstí a následně jí sebral 450 tisíc korun, které si půjčila od nadřízeného. Za obnos chtěla údajně přítele pozvat na luxusní dovolenou na Kubu.
11.12.2016 13:35 |

podobné články

Návrat o rok zpátky. Co všechno se psalo o tragédii v Jaroslavli?

 
Celý svět si dnes připomíná loňské neštěstí v Rusku, kde při letecké katastrofě zahynul kompletní A-tým Lokomotivu Jaroslavl. Díky odkazům v tomto článků si můžete připomenout, o čem všem se tenkrát psalo.
07.09.2012 08:40 |

podobné články

Ben Cristovao v sexy klipu: Nahé potetované blondýnce dává v Posteli všechno!

 
Exotický zpěvák Ben Cristovao (28) v novém klipu předvádí, co by dělal (nebo dělá?) s krásnou holkou v posteli. I když nejde o prvoplánový zvířecí sex, jak by text písně napovídal, je klip slušně žhavý a provokativní. "Pár lidí mi psalo, že si představovali, jak v klipu Postel šíleně vojedu nějakou ženskou. Za mě jsem rád, že jsme se s režisérem Tomášem Kasalem dokázali tomu klišé vyhnout a znázornit ta slova jinak," - See more at: http://www.ireport.cz/multimedia/video/ben-cristovao-vas-v-novem-klipu-vezme-az-do-postele#sthash.dXVn1e4A.dpuf "Pár lidí mi psalo, že si představovali, jak v klipu Postel šíleně vojedu nějakou ženskou. Za mě jsem rád, že jsme se s režisérem Tomášem Kasalem dokázali tomu klišé vyhnout a znázornit ta slova jinak," napsal Cristovao na svůj Facebook. - See more at: http://www.ireport.cz/multimedia/video/ben-cristovao-vas-v-novem-klipu-vezme-az-do-postele#sthash.dXVn1e4A.dpuf
09.12.2015 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Ben Cristovao (408 článků)

Tragická Khloe Kardashian: Chtěla se pochlubit sexy zadečkem, ukázala špek!

 
Holky z klanu Kardashian/Jenner nevynechají jedinou možnost, kdy se fanouškům můžou ukázat na sociálních sítích. Každá z holek se už stihla nějak proslavit, jenom Khloe je takový otloukánek, co má nejmíň fanoušků a vypadá nejhůř. Tak co si vymyslela tentokrát, aby se o ní zase psalo?
18.04.2016 10:45 |

podobné články

Bety (28): Kamarádka si vymyslela znásilnění, aby upoutala chlapa svých snů

 
Odtajnit dost nepochopitelný příběh své nejlepší kamarádky Andrey, který se odehrál před  9 lety, se rozhodla dnes už osmadvacetiletá Bety. Aby upoutala pozornost muže, do kterého se bezhlavě zamilovala, vymyslela si Andrea příběh o znásilnění svým kolegou!
20.08.2013 14:05 |

podobné články

Tunisanka si dvanáctinásobné těhotenství zřejmě vymyslela

 
Tvrzení třicetileté Tunisanky, že čeká dvanácterčata, je zřejmě velký klam. Podle tuniského ministerstva zdravotnictví je "na víc než 99 procent" jisté, že žena má psychické problémy a dvanáctinásobné těhotenství si vymyslela. Informuje o tom agentura AP.
19.08.2009 23:20 |

podobné články