Článek

Seznamte se s Chuckem Blazerem. Mužem, který zničil fotbal

 
V listopadu roku 1989 se nezaměstnaný, zadlužený chlapík jménem Chuck Blazer nasoukal do letadla a zamířil do Port of Spain v Trinidadu a Tobagu. Tady začíná cesta muže, který se zasloužil o popularizaci fotbalu ve Spojených státech jako nikdo jiný před ním, ale zároveň člověka, který stál na počátku největší krize v historii kopané.
21.03.2016 18:30 |

podobné články

Podobné články

Seznamte se s nejdomýšlivějším mužem na světě! Za své tělo utratil neuvěřitelnou částku a tvrdí, že je hezčí než Brad Pitt!

 
Seznamte se s největším "metrosexuálem":http://www.extra.cz/tema/metrosexual na světě. Devětadvacetiletý Matt Donford, který se živí jako osobní trenér, o sobě říká, že mu žádná žena neodolá a je hezčí než "Brad Pitt":http://www.extra.cz/tema/brad-pitt. Prošel několika "plastickými operacemi":http://www.extra.cz/tema/plasticke-operace a teď to vypadá, že je skutečně spokojený.
07.05.2014 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1491 článků)

Seznamte se s mužem, který se rozhodl pronajmout svou přítelkyni k různým věcem, aby si mohl koupit iPhone 6

 
Co všechno byste byli "ochotni udělat pro nový iPhone 6":http://www.extra.cz/apple-predvedl-dva-nove-iphony-jsou-vetsi-a-tenci-jak-se-vam-libi? Většina lidí, pokud by ho skutečně chtěla, by si na něj nejspíše našetřila nebo půjčila. Jeden čínský student ale na nic takového nechtěl čekat a rozhodl se vydělat peníze rychleji, lépe a snadněji - "pronajmout svou přítelkyni":http://www.extra.cz/seznamte-se-se-zenou-ktera-udajne-soulozila-s-10-tisici-muzi-a-ted-o-tom-napsala-dokonce-knihu!
24.09.2014 22:05 |

podobné články

Peltův faul na fotbal! Jablonec utekl a skandálně zničil Tipsport ligu!

 
Tohle je faul na červenou kartu! „Budu pracovat ve prospěch fotbalu,“ holedbal se Miroslav Pelta (47) po svém zvolení šéfem svazu. Pracuje tak, že jeho Jablonec utekl z Tipsport ligy, a tím celou soutěž totálně zničil...
24.01.2012 12:15 |

podobné články

Místostarosta Lachnit: Fotbal - odraz společnosti

 
„Jestli vás zajímá, jaká je hospodářská situace krajů, regionů nebo míst, stačí se podívat na fotbalové tabulky. Kdo má peníze, má fotbal. Podle tabulek lze až do druhé ligy odhadnout, který region se rozvíjí, který skomírá. Jistě, i na jiných místech se rodí nebo vyrůstají talenty. Ale pokud jsou to opravdové talenty, určitě je někdo brzo přeplatí a přetáhne do ekonomicky silnějšího klubu. To už přece připomíná i další oblasti našeho života než jenom fotbal,“ píše ve své dnešní úvaze JUDr. Petr Lachnit, 1. zástupce starosty MČ Praha 5. A pokračuje…
02.09.2014 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Lachnit (60 článků) , Petr Lachnit (59 článků)

Dáváte málo na armádu, nadávají nám Američané

 
Spojené státy nejsou spokojeny s příliš nízkým vojenským rozpočtem České republiky, který je dvakrát nižší než předpokládají současná pravidla Severoatlantické aliance. Vyplynulo to ze včerejšího setkání českého ministra obrany Martina Stropnického v USA s jeho americkým protějškem Chuckem Hagelem, o kterém ČTK informoval mluvčí Stropnického.
30.04.2014 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1364 článků)

USA nejsou spokojeny s nízkým českým vojenským rozpočtem

 
Spojené státy nejsou spokojeny s příliš nízkým vojenským rozpočtem České republiky, který je dvakrát nižší než předpokládají současná pravidla Severoatlantické aliance. Vyplynulo to ze včerejšího setkání českého ministra obrany Martina Stropnického v USA s jeho americkým protějškem Chuckem Hagelem, o kterém ČTK informoval mluvčí Stropnického.
30.04.2014 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1364 článků)

Z prestižního právníka se stává podfukář: Seriál Better Caul Saul se vrací v druhé řadě

 
Jimmy McGill je právník s našlápnutou kariérou v prestižní firmě. Jenže i když ve své profesi válí, stále mu to nedá, aby nedělal pořád nějakou neplechu. Jeho vztah s bratrem Chuckem, ke kterému vzhlíží a se kterým zároveň soupeří, se stává ještě nápaditější. Seriál Better Caul Saul, který je předkračováním kultovního Breaking Bad (Perníkový táta), se vrací na televizní obrazovky.
20.07.2016 15:55 |

podobné články

CHUCKOMANIE: Nejlepší vtipy a nejlepší videa

 
Česká reklama mobilního operátora s Chuckem Norrisem se stala celosvětovým hitem. Nejoblíbenější je reklama pohrávající si s výslovností českého slovesa "bruslí".
09.11.2010 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Chuck Norris (79 článků)

Reklamy s Chuckem Norrisem dobývají internet

 
Spojení akčního hrdiny s vánočními svátky je trhák! Chuck Norris (70) je hlavní hvězdou v pěti vánočních reklamách na mobilního operátora. I když toho slavný americký herec v televizních spotech moc nenamluví a nepřevlékne si jednu kostkovanou košili, výsledek rozhodně stojí za to.
10.11.2010 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Chuck Norris (79 článků)

Vánoce s Chuckem už nikdy! Říká hospodyňka z reklamy

 
Chuck Norris se už před lety proslavil jako hrdina akčních filmů. Letos boduje u televizních diváků hlavně jako osobitý týpek ve vtipných reklamách. Zahrát si po boku slavného Chucka měli možnost i dva čeští herci Martin Valouch (37) a Petra Hobzová (38). Ta mimo jiné prohlásila, že Vánoce s Norissem by rozhodně nechtěla nikdy zažít! Co na slavného texaského rangera ještě práskli?
12.12.2010 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Chuck Norris (79 článků) , Petr Hobza (1 článek) , Petra Hobzová (1 článek) , Chuck Martin (1 článek)

Chuck Norris v české reklamě neunikl americkým deníkům, přišel o neporazitelnost

 
Vánoční reklamní kampaně českého mobilního operátora T-Mobile s Chuckem Norrisem v hlavní roli si povšiml deník The Wall Street Journal (WSJ). Na svém webovém portálu ve středu píše, že hvězda amerických akčních filmů není neporazitelná, "složí" ji totiž obyčejný český kapr.
30.12.2010 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Chuck Norris (79 článků)

"Chucky" napadla tříletou dívku, ta skončila v nemocnici

 
Nezahrávejte si s Chuckem, Chuckym, Chuckiem a ani s kýmkoliv, komu se říká odvozeninou tohoto magického jména. Přezdívka dvouleté agresorky, která v Anglii brutálně zmlátila tříletou holčičku, totiž vychází z brutální panenky Chucky z hororového snímku Dětská hra.
02.01.2012 14:45 |

podobné články

Diablo III vyjde ve 2. čtvrtletí, Chuck Norris válcuje YouTube

 
Diablo III vyjde někdy mezi dubnem a červnem letošního roku, StarCraft II: Heart of the Swarm se objeví v průběhu roku 2012, WoW datadisk Mists of Pandaria asi letos nevyjde a World of Warcraft reklamu s Chuckem Norrisem na YouTube vidělo přes 29 milionů lidí (jak vidíte sami). To jsou hlavní informace, které vzešly z oznámených výsledků hospodaření Activision za fiskální...
10.02.2012 01:40 |

podobné články

Osobnosti: Chuck Norris (79 článků)

Sexbomba Pamela Anderson (47): Sotva požádala o rozvod, už randí s jiným!

 
Herečka a hlavně módní ikona devadesátých let, Pamela Anderson (47), požádala minulý týden o rozvod s partnerem Rickem Solomonem. Měla k tomu zřejmě vážný důvod. Ani ne o týden později už randila s bývalým přítelem Chuckem Zito (47)!
13.07.2014 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Pamela Anderson (548 článků) , Chuck Zito (2 články) , Pamela Anderson (500 článků)

Objev historiků: Předek Johna Lennona byl zločinec!

 
Zatímco John Lennon (†40) se v 70. letech soudil s Chuckem Berrym (88) o píseň, kterou mu měl ukrást, jeho prastrýc se do křížku se zákonem dostával mnohem častěji. Podle Britského národního archivu to byl protřelý kriminálník!
30.06.2015 22:15 |

podobné články

Osobnosti: John Lennon (184 článků)

V novém seriálu svlékli známou herečku. Poznáte, kdo se to oddává vášni v bazénu?

 
Americká novinka s Damianem Lewisem (45), Paulem Giamattim (48) a Malin Akerman (37) Billions má za sebou prvních pět epizod a už nyní aspiruje na seriálový hit tohoto roku. Dramatický příběh z finančního prostředí zaměřený na ostrý duel mezi zámožným investorem Bobbym Axelrodem (Lewis) a státním zástupcem Chuckem Rhoadesem (Giamatti) slibuje strhující podívanou, k níž rozhodně v posledním odvysílaném díle přispěla i žhavá scéna s Malin Akerman.
17.02.2016 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Paul Giamatti (4 články) , Damian Lewis (6 článků) , Malin Akerman (4 články)

Zasnoubení Noid a Bučková: Vyrazili na pivo a fotbal!

 
Do kotle na fotbal, na fotbal do kotle... Zasnoubený páreček Václav Noid Bárta a Eliška Bučková hýří v poslední době dobrou náladou a úsměvy. Nejinak tomu bylo i v ochozech stadionu na pražském Žižkově, kam vyrazili fandit Noidovým muzikálovým kolegům.
21.09.2012 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Bučková (892 článků) , Václav Bárta (957 článků)

SEX vs. fotbal: Čtyři z deseti chlapů bez váhání volí fotbal!

 
Letos v létě se pánové nebudou vymlouvat na bolest hlavy a namožená záda z práce na zahradě. Budou upřímní a čtyři z deseti mužů prostě narovinu své partnerce řeknou, že chtějí sledovat raději fotbal, než se milovat. Celý svět čeká mistrovství v tomto sportu a partnerky fotbaložroutů čeká léto s podprůměrným sexuálním životem.
17.06.2014 07:40 |

podobné články

Paroubek: Fotbal je byznys i fenomén mimořádného světového dosahu

 
To, že je fotbal byznys, ve světě plně platí. A v těch fotbalově nejvyspělejších zemích – jednoznačně to platí v Německu a Nizozemsku – se fotbal těší velké a promyšlené podpoře státu.
29.07.2014 16:50 |

podobné články