Článek

Sexy vtípek s Linou!

 
Sedí chlapík na baru a všimne si na polici sklenice od vokurek plné stokorun.
16.07.2016 05:05 |

podobné články

Podobné články

OBRAZEM: Superman Cavill je nejvíce sexy. Porazil Pattinsona i Biebera

 
Další anketu o nejpřitažlivějšího muže roku, tentokrát pořádanou magazínem Glamour, vyhrál představitel filmového Supermana Henry Cavill. Ten je podle čtenářů nejvíce sexy a nechal za sebou upíra Roberta Pattinsona, popovou hvězdičku Justina Biebera i matadora podobných anket Johnnyho Deppa. Další články k tématu: OBRAZEM: Nejvíce sexy muž je Adam Levine. Podívejte na jeho předchůdce OBRAZEM: Nejvíce sexy mužem roku 2011 je herec Bradley Cooper OBRAZEM: Nejvíce sexy herečkou je Watsonová, hercem Cumberbatch Scarlett Johanssonová je už podruhé nejvíce sexy ženou světa Mila Kunisová a Robert Pattinson jsou letos nejvíce sexy
03.12.2013 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (725 článků) , Scarlett Johansson (294 článků) , Henry Cavill (39 článků) , Adam Levine (61 článků) , Robert Pattinson (377 článků) , Mila Kunis (229 článků) , Bradley Cooper (161 článků) , Justin Bieber (1386 článků)

Buzková po velké vodě: Odpočinout si šla na golf

 
Expremiér Miloš Zeman sice nazval bývalou místopředsedkyni Sněmovny Petru Buzkovou (44, ČSSD) línou političkou, ona ale teď všem dokazuje, že umí dřít. Rozhodně třeba v golfu by Zemana porazila, protože chodí pilně trénovat. V neděli ji Blesk přistihl, jak s manželem, podnikatelem Josefem Kotrbou, zamířili na svoji oblíbenou »devítku « na golfové hřiště v pražských Hodkovičkách.
30.08.2010 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Petra Buzková (51 článků) , Miloš Zeman (20960 článků)

Plzeň porazila línou Boleslav a vede o 4 body! Udrželi náskok!

 
Co to bylo? Jaké nechutnosti předváděli hráči Mladé Boleslavi v Plzni? Bezduchým výkonem v první půli vydláždili Viktoriánům cestu k výhře 3:1 a k udržení náskoku čtyř bodů na druhou Spartu po 27. kole fotbalové ligy.
08.05.2011 12:05 |

podobné články

Ženský tenis? Ne, soutěž v HEKÁNÍ! Soupeřky Azarenkové už toho mají dost! VIDEO

 
Zvuky, které se v dnešních dnech linou z wimbledonských kurtů při zápasech žen, občas připomínají vábení jelenů v říji. Soupeřky Bělorusky Azarenkové a vedení Wimbledonu už toho mají dost a hodlají zakročit proti všem "sirénám.“
23.06.2011 19:20 |

podobné články

Stropnický řval v budce v centru Prahy. Pražané se styděli

 
"Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa," "huuuuuuuuuuuuuu," "haaaaaaaaaa". Tyto a další místy až děsivé výkřiky se v těchto dnech ozývají z centra Prahy. Turisté, jindy pospíchající tu za jednou, tu za druhou pamětihodností, ale i "obyčejní" pěšci se ohlížejí, mnohdy se vrací a zkoumají, odkud vítr, respektive řev vane. A mnohdy jsou překvapeni. Hlasité verbální projevy se totiž linou ze speciální "ječící budky" umístěné na Jungmannově náměstí. Do ní opakovaně vstoupil třeba zelený politik Matěj Stropnický. Stejně jako další "křikloun" bojuje proti konzumu.
04.10.2011 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Stropnický (448 článků)

Iveto Bartošová, víš o tom? Tvůj Pepa pořád spí se svou manželkou. Máme důkaz ze soudu!

 
Tohle asi Iveta Bartošová  (45) neuslyší ráda. Svého ochránce Josefa Rychtáře  (53) neustále považuje za muže svého života, který se do ní zabouchl tak, že spálil mosty a opustil rodinu. Jenže ouha! Říčanský bezpečák nejenže do médií vypráví, jak stále miluje svou zákonitou manželku Darinu Rychtářovou (53), kterou Iveta označila za línou ženu , navíc s ní nadále udržuje intimní poměr. Zato s Ivetou prý ne. Super.cz se podařilo získat dopis, který místo sebe poslal soudu, jenž v pondělí měl rozvést jeho manželství . V něm Rychtář píše, že milenku nemá a že se ženou spal naposledy třináctého února. Podívejte se do fotogalerie na plné znění dopisu.
01.03.2012 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6720 článků)

Ženy zažívají vrcholný orgasmus: Při čtení své oblíbené knihy! Podívejte se

 
VIDEO: Zajímavý pokus, několik různých žen a oblíbená kniha. Přesně takový se naskytne pohled divákům, kteří si pustí videa natočená fotografem Claytonem Cubbitem. S přibývajícími minutami se ale stupňuje napětí, vedle šeptaných souvětí se z úst žen linou i hlasité vzdechy... Kdo v tom má prsty?
13.05.2013 21:30 |

podobné články

To snad ne: Návrhář Roberto Cavalli (73) téměř odložil plavky a nechal nahlédnout na své choulostivé partie

 
Známý italský návrhář Roberto Cavalli si v posledních dnech užívá volných chvil na své jachtě na Sardinii, kde je společně s přítelkyní Linou Nislon. Po čas jeho pobytu na lodi jej bystrým zrakem sledují všudypřítomní fotografové, kteří návrháře zvěčnili v momentě, na který by zřejmě nejraději zapomněl.
18.06.2013 20:00 |

podobné články

Tohle je Brno, rapují Romové: Kontroverzní videoklip hýbe českým internetem

 
Videoklip, který v posledních dnech hýbe českým internetem zejména kvůli přítomnosti Romů, má ambice na to se stát oficiální tváří Brna. „Z týhle krásy se linou noty, cigánský hlasy a ostrý beaty,“ zpívá Romka Mária v klipu. Co vy na něj?
10.07.2013 13:20 |

podobné články

Stal se z manžela obtloustlý pecivál? Přimějte ho k činům!

 
Kdysi jste měla po boku aktivního muže, jenže ten se po letech změnil na línou "hordu tukových polštářů". Chcete ho změnit? Začněte u sebe!
14.09.2013 10:15 |

podobné články

Po kopyta v problémech: Topící se koně zachránili odvážní hasiči!

 
Zoufalý řehot koní se linou řekou Dyje v Lednici na Břeclavsku. Zvířata se totiž začala topit ve vodě poté, co se pod nimi podlomil dřevěný mostek u Janova hradu. Naštěstí se na záchranu koní vydali nebojácní hasiči!
21.09.2013 23:05 |

podobné články

Vražedná dávka hysterie: Podívejte se na nejšílenější výstupy VyVoleného Vladka plné zoufalého vzteku!

 
Bez záchvatů vzteků, které se v nepravidelných intervalech linou z vily, si diváci reality show VyVolení nejspíš nedokážou představit. Hysterický homosexuál Vladko totiž předvádí výkony, které na obrazovce nejsou jen tak k vidění.
26.10.2013 10:00 |

podobné články

Krvavý koncert Bartošové: Zatímco se ubožáci prali, ona shrábla 100 tisíc!

 
Dře jako kůň! Pokud měl někdo Ivetu Bartošovou (47) za línou Džambulku, asi se bude divit. Zapracovala na svém vhledu, zkouší s kapelou. Do toho všeho pracuje ve firmě svého manžela Josefa Rychtáře (55) jako telefonistka a včera večer si odskočila na velký koncert, kterým chce dokázat, že zase patří za mikrofon.
26.11.2013 12:22 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6720 článků)

Psí dobroty: Upečte mazlíkovi cukroví!

 
Nemyslete si, i psy vnímají, že se v jejich smečce děje něco výjimečného. A tím Vánoce rozhodně jsou. Navíc vůně, které se linou z kuchyně, jim doslova »kroutí« čumáky. Připravte jim také nějakou dobrotu! Poradíme pár zaručených psích receptů.
21.12.2013 12:47 |

podobné články

Vrásčitého návrháře nachytali s milenkou: Kráska před ním klečí s hlavou v jeho rozkroku

 
"Roberto Cavalli":http://www.extra.cz/tema/roberto-cavalli (73) by se měl "ve svém věku":http://www.extra.cz/proboha-at-se-uz-nesvlekaji-kouknete-se-na-10-celebrit-za-zenitem-a-jejich-tela-povisla-kuze-prsa-az-k-pasu oddávat zahrádkaření a luštění křížovek, ale čiperný senior má na rozdíl od svých vrstevníků energie na rozdávání. Když zrovna "nenavrhuje oblečení":http://www.extra.cz/slavny-modni-navrhar-tezce-prestrelil-podivejte-se-jak-zohyzdil-beyonce, užívá si dovolenou se svou milenkou Linou Nilson (26).
23.08.2014 15:45 |

podobné články

Paroubek (LEV 21): Štvaní proti prezidentu Zemanovi nebere konce

 
M. Zeman mně nijak zvlášť osobně sympatický není. Osobně i politicky mě mnohokrát poškodil stejně jako ČSSD, v jejímž čele jsem stál a vůči které se domnívá, že má majetnický vztah. Věděl, že je to nutný předpoklad toho, aby se stal prezidentem. Vadí mi také sprostoty, jež se českému prezidentovi občas linou z úst. Ale mám rád fair play.
19.11.2014 15:22 |

podobné články

Za vaše zkurvené životy nemůžou Romové a muslimové, ale kapitál. Výpary nenávisti se linou z každé hospody na rohu, vzkazuje zelený levičák Schejbal

 
ROK 2015 – A CO DÁL? „Liberálové z kaváren, co se teď začali vymezovat vůči rasismu brigádnických zaměstnanců odsouzených k nízkým platům a nejisté práci, by si měli uvědomit, že na tom mají svůj díl viny. Naopak čeští pracující a nezaměstnaní by si měli uvědomit, že za jejich ‚zkurvené životy‘ nemůžou Romové a muslimové, ale kapitál. A začít proti němu organizovat stávky,“ míní v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Tomáš Schejbal ze Strany zelených.
28.12.2015 09:21 |

podobné články

Exkluzivní zpověď paní Heleny (90): Sloužila jsem bestii Heydrichovi!

 
Byl jednou z posledních, kdo ho viděl před atentátem. Paní Helena Vovsová (90) sloužila říšskému protektorovi Reinhardu Hendrichovi (†38) za války na zámku v Panenských Břežanech. S prominentním nacistou, třetím nejvyšším esesákem se setkala tváří v tvář pouze dvakrát. V den jeho příjezdu a potom až několik okamžiků před osudným atentátem 27. května 1942. Ovšem v každodenním kontaktu byla s manželkou protektora, fanatickou antisemitkou Linou Heydrichovou.
03.04.2016 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Reinhard Heydrich (29 článků)

Ostrý jazyk Jany Postlerové: Fotbalový expert Karoch má línou pusu!

 
Zápasy fotbalového Eura komentoval nejprve přímo z Francie ve dvojici s Vlastimilem Vláškem (35) a nyní glosuje z pražského studia. Pavla Karocha (52) je v těchto dnech plný program ČT Sport. Vede si opravdu tak špatně, aby musely na Facebooku vznikat podobné »antifanouškovské « skupiny, jako už má jeho kolega Pavel Čapek alias Čapoun? Téma pro jazykovou lektorku Janu Postlerovou (73).
29.06.2016 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Čapek (12 článků)