Článek

Sexy Síma s vtípkem!

 
V bytě zvoní telefon. Otec tří dcer to zvedne.
25.12.2015 05:15 |

podobné články

Podobné články

Šíma odchází z diskuzního pořadu na Primě

 
Moderátor diskuzního pořadu na TV Prima Milan Šíma ukončil s televizí spolupráci. Důvodem je to, že chtěl pozvat do debaty bývalého premiéra Miloše Zemana, s čímž Prima nesouhlasila. Šíma na své stránce na Facebooku informoval, že se s televizí dohodl na okamžitém odchodu.
28.10.2009 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20933 článků)

V Partii na Primě nahradí Petra Šimůnka Milan Šíma

 
Od září změní TV Prima moderátora diskuzního pořadu Partie. Místo Petra Šimůnka, který tam působil od roku 1998, nastoupí novinář Milan Šíma.
24.08.2009 15:25 |

podobné články

Prima opět střídá moderátory: Místo Šimůnka přichází Šíma!

 
Politický diskusní pořad televize Prima Nedělní partie má nového moderátora. Tím se stává bývalý novinář České televize Milan Šíma, který nahradí dlouholetého moderátora Partie Petra Šimůnka.
24.08.2009 15:45 |

podobné články

Milan Šíma: V Partii na Primě končí!

 
Moderátor Milan Šíma podle informací Blesk.cz končí jako moderátor primáckého diskusního pořadu Partie. Odejít by měl na konci roku. Co za nečekaným koncem vězí?
23.10.2009 13:00 |

podobné články

Profesor ekonomie: Není na důchody! A to je problém pouze ministra financí

 
Účast pouhých 22 tisíc lidí, které vstoupily do druhého pilíře penzijní reformy, dovedla vládu k úvaze, zda se možnost pro vstup do něj nemá v příštím roce pro lidi starší 35 let znovu otevřít. To ale velebí profesor ekonomie Josef Šíma. „Má-li mít tento pilíř nějaký smysl, tak prodloužení termínu hodně vítám,“ řekl Šíma ParlamentnímListům.cz.
28.04.2013 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Josef Šíma (22 článků)

Intervence národní banky? Mohou nastat i děsivější scénáře, hrozí profesor a rektor Šíma

 
REPORTÁŽ S eurem napáchají politici ještě více zla než s korunou. Ekonomicky na tom můžeme být daleko hůř, pokud se centrální bankéři špatně vyspí. I tak vidí současnost renomovaný ekonom a rektor Josef Šíma, který v Olomouci debatoval s příznivci Strany svobodných o inflaci a roli peněz.
13.02.2014 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Josef Šíma (22 článků)

Je tady socialismus. Klaus po revoluci jen krásně mluvil, prohlásil pravicový profesor Šíma

 
REPORTÁŽ V řešení nezaměstnanosti jsou dnešní politici překážkou. Stát masově narostl a tím pádem je více lidí bez práce. Tak vidí současnou situaci renomovaný ekonom a rektor Josef Šíma, který ve čtvrtek diskutoval převážně s příznivci Strany svobodných občanů v Ostravě. Podle něj se jen tváříme, že jsme v devadesátých letech prošli radikální ekonomickou reformou. Václav Klaus o tom prý pouze vzletně hovořil.
14.02.2014 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9096 článků) , Josef Šíma (22 článků)

Profesor Šíma na akci Svobodných: Euro je past pro stamiliony lidí

 
REPORTÁŽ Proč Evropská unie není motorem prosperity? Tuto otázku rozebíral ekonom, vysokoškolský profesor a rektor vysoké školy Cevro Institut Josef Šíma. Do pardubického Congress Centre v AFI Palace ho pozvala Strana svobodných občanů v rámci pravidelných přednášek a besed pro veřejnost.
30.04.2014 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Josef Šíma (22 článků)

Profesor a rektor Šíma: Problémem dneška je nedostatek kapitalismu. Zastavme eurohujerské roztleskávače. Dohoda TTIP? Podezřele obsáhlá

 
PŘELOM ROKU - CIVILIZACE A MY Kritikou rozhazovačných vlád, které hrají s penězi daňových poplatníků nebezpečné politické hry, nešetří ve svých odpovědích profesor Josef Šíma, rektor vysoké školy CEVRO Institut. Upozorňuje rovněž na pasti pro spotřebitele, které se skrývají za slovy o volném obchodu a ochraně zemědělského trhu. Podle ekonomického odborníka není problémem dneška příliš kapitalismu, ale jeho žalostný nedostatek.
31.12.2014 09:02 |

podobné články

Osobnosti: Josef Šíma (22 článků)

Sima Martausová: Řadu koncertů mám v kostelech

 
V pražské Malostranské besedě vystoupí ve čtvrtek ve 20.30 hodin sedmadvacetiletá slovenská zpěvačka Sima Martausová. Na svém kontě má tři alba, na kterých prezentuje písně ve stylu gospelu, folku, popu i blues. Je věřící a texty jsou pro ni klíčové.
07.05.2015 08:51 |

podobné články

Pokorná, milá a talentovaná Sima Martausová

 
Své první album Vyzliecť si člověka vydala slovenská zpěvačka, kytaristka a skladatelka Sima Martausová v roce 2011. O rok později se seznámila s manažerem Jozefem Šebem, který už předtím pro česko-slovenský hudební svět objevil Janu Kirschner.
08.05.2015 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Jana Kirschner (113 článků)

OBRAZEM: Superman Cavill je nejvíce sexy. Porazil Pattinsona i Biebera

 
Další anketu o nejpřitažlivějšího muže roku, tentokrát pořádanou magazínem Glamour, vyhrál představitel filmového Supermana Henry Cavill. Ten je podle čtenářů nejvíce sexy a nechal za sebou upíra Roberta Pattinsona, popovou hvězdičku Justina Biebera i matadora podobných anket Johnnyho Deppa. Další články k tématu: OBRAZEM: Nejvíce sexy muž je Adam Levine. Podívejte na jeho předchůdce OBRAZEM: Nejvíce sexy mužem roku 2011 je herec Bradley Cooper OBRAZEM: Nejvíce sexy herečkou je Watsonová, hercem Cumberbatch Scarlett Johanssonová je už podruhé nejvíce sexy ženou světa Mila Kunisová a Robert Pattinson jsou letos nejvíce sexy
03.12.2013 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (725 článků) , Scarlett Johansson (294 článků) , Henry Cavill (39 článků) , Adam Levine (61 článků) , Robert Pattinson (377 článků) , Mila Kunis (229 článků) , Bradley Cooper (161 článků) , Justin Bieber (1386 článků)

Sdružení představí internetovou Volební kalkulačku

 
Občanské sdružení KohoVolit.eu dnes představí Volební kalkulačku pro senátní a krajské volby. Nástroj umístěný na internetu umožní lidem zjistit, které strany a kandidáti nejvíce vyhovují jejich názorům na klíčové problémy Česka nebo krajů. ČTK o tom informoval Pavel Šíma ze sdružení KohoVolit.eu.
02.10.2012 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Šíma (6 článků)

Šel do banky pro peníze, ale vysmáli se mu. Pohráli si s ním a odporoučel se bez peněz. Chtěl na auto, ale nakonec šel pěšky

 
Potřebujete auto? V bance vám nechtějí půjčit? Nejlepší autopůjčka vás nenechá na holičkách. Pan Šíma říká: “V bance mě úplně ponížili. Před rodinou ze mě udělali lůzra, který nemá na splátky. Ptali se na všechno, ale jen si se mnou hráli. Byl jsem strašně naštvaný. Tak jsem zkusil Nejlepší autopůjčku, o které vím od známého. Bez nepříjemných otázek mi půjčili a za 50 minut jsem odjížděl v autě.“
20.02.2013 08:05 |

podobné články

Jiří poprvé od smrti krásné barmanky promluvil: Krásná Lucie chtěla být modelkou

 
Krásnou barmanku Lucii M. (†23) zavraždili minulý týden. V herně v Jiříkově, kde pracovala, ji našel její přítel Jiří Šíma. Blesku jako jedinému popsal, jak se s Lucií milovali a co od její smrti prožívá.
09.03.2013 12:55 |

podobné články

Soutěž Arabové mají talent málem vyhrála blonďatá Američanka, která neumí arabsky

 
Senzace soutěže Arabové mají talent, třiadvacetiletá Američanka Jennifer Groutová, získala v sobotním finále druhé místo. Dívka, která arabsky rozumí jen málo, ale přesto dokázala nadchnout svým podáním tradičních arabských písní, překonala jen syrská taneční skupina SIMA. Informoval o tom v neděli server zpravodajské stanice Al-Arabíja.
09.12.2013 06:10 |

podobné články

Americký profesor připomněl zapomenutého moravského ekonoma a ovládl konferenci liberálů

 
Ve druhé polovině tohoto týdne uspořádala vysoká škola CEVRO Institut X. ročník Prague Conference on Political Economy, mezinárodního a interdisciplinárního setkání odborníků a příznivců rakouské ekonomické školy a politické ekonomie. Rektor školy Josef Šíma tak mohl mezi přednášejícími přivítat třeba i profesora Michaela Mungera z Duke University, světoznámé soukromé univerzity v Durhamu.
06.04.2014 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Josef Šíma (22 článků)

Docent Robejšek: Na EU je dobrá jen jedna věc. Vše ostatní je na ní škodlivé či nepotřebné

 
Rektor CEVRO Institutu Josef Šíma vedl rozhovor s politologem a expertem na mezinárodní vztahy, který proslul přesnými předpověďmi o konci komunismu či problémech eura, Petrem Robejškem. Hovořili spolu o naivní víře v civilizační účinky EU, centralizačních tendencích, které Evropu destabilizují, nebo českých a evropských politicích bez vize.
21.05.2014 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Josef Šíma (22 článků)

Hovoří dva liberální ekonomové. Profesor Šíma: Nejsme svobodná země. Docent Ševčík: Čeká nás i druhá ztracená dekáda

 
Máme chronické problémy. Evropa se může dostat do dlouhodobé ekonomické stagnace a nekonkurenceschopnosti k jiným oblastem světa. Důvodem jsou podle renomovaných ekonomů Miroslava Ševčíka a Josefa Šímy nesmyslné projekty, které odporují tržním pravidlům, neudržitelné investice i nezodpovědné chování vlád. Ekonomice by podle Ševčíka pomohla změna pravidel eurozóny.
20.08.2014 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Josef Šíma (22 článků)