Článek

Sexy odhalené modelky naštvaly íránské úřady: Nechaly je pozatýkat za »neislámské« chování!

 
V Íránu proběhl velký zátah na modelky! Několik jich skončilo v poutech za „chování odporující islámu“. Jejich jediným prohřeškem bylo, že vystavily na Instagramu fotografie s nezahalenými vlasy.
18.05.2016 08:45 |

podobné články

Podobné články

Muslimové a jejich barbarské tresty: 90 ran za neislámské klávesy a kulka pro děti za sledování fotbalu

 
Už i něco takového jako hudební nástroje mohou být velmi neislámské. Alespoň tak to vypadá podle posledního veřejného trestu, který byl vykonán na třech pouličních hudebnících. Za to, že hráli na loutnu a elektrické klávesy, dostali 90 ran holí. Jenže před několika dny muslimové popravili 13 chlapců za sledování fotbalu!
20.01.2015 22:16 |

podobné články

Íránské úřady zatím nevěrnou ženu nepopraví

 
Íránské úřady ve středu odložily popravu ukamenováním, k níž byla odsouzena Sakíne Aštíaníová za cizoložství. Oznámila to agentura Reuters s odvoláním na íránské ministerstvo zahraničí.
08.09.2010 16:35 |

podobné články

Počítačový vir napadl osobní počítače v íránské jaderné elektrárně

 
Počítačový vir napadl osobní počítače zaměstnanců první íránské jaderné elektrárny v Búšehru. Píše to v neděli webový portál britské stanice BBC, který vychází z informací íránské agentury IRNA.
26.09.2010 21:35 |

podobné články

V íránském parlamentu se střílelo, pak přišel další útok. Teroristé drželi rukojmí

 
Ozbrojenci ve středu zaútočili na dvou místech v Teheránu: v budově parlamentu a v mauzoleu ajatolláha Rúholláha Chomejního na jihu íránské metropole. V parlamentu podle íránské státní televize IRIB zahynulo nejméně 12 lidí. V asi 20 kilometrů vzdáleném mauzoleu, kde se podle íránské televize IRIB odpálili dva sebevražední atentátníci, zahynul člen ostrahy a několik lidí bylo zraněno. I na tomto místě se střílelo. K atentátům, které podle tiskové agentury AP nemají v zemi obdoby, se přihlásil Islámský stát.
07.06.2017 08:55 |

podobné články

Úřady nechaly omylem zdemolovat špatný dům

 
Andre Hall z amerického West Endu v Pennsylvánii zažil v pondělí pořádný šok. Když se chtěl vrátit z několikadenní dovolené do svého domu, zjistil, že to nebude možné. Jeho dům byl totiž srovnaný se zemí a na jeho pozemku stál bagr. Úřady totiž nechaly omylem spolu se sousedním domem zbourat i ten jeho.
11.01.2011 18:15 |

podobné články

EU ostře kritizovala Čínu kvůli zatýkání aktivistů

 
Evropská unie v úterý v Lucemburku na zasedání ministrů zahraničí EU kritizovala Čínu kvůli špatnému stavu lidských práv. Zároveň vyzvala Peking k propuštění všech aktivistů, které čínský režim nechal v poslední době pozatýkat.
12.04.2011 13:05 |

podobné články

Co je tohle za spravedlnost? Nejpůvabnější česká zpěvačka nepotřebuje odhalené vnady, sexy je i v obyčejných šatech

 
Zpěvačka Monika Bagárová  (21) je jednoznačně nejkrásnější českou zpěvačkou. Ráda svůj půvab doplňuje na akcích i sexy outfity. Se svojí skvělou postavou si může dovolit odhalené nožky, bříško i sexy výstřihy.
29.02.2016 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (378 článků)

Íránské politické špičky nesmí používat smartphony. Kvůli hackerům z Izraele

 
Íránci, kteří mají přístup k utajovaným informacím, nesmí používat smartphony, ale jenom speciální telefony. Íránské úřady sáhly k těmto opatřením po tom, co na veřejnost prosákla informace, že v době konání jednání o íránském jaderném programu, napadli hackeři hotely, kde konference probíhala. Spekulovalo se o tom, že za hackerským útokem stál Izrael, který to ale popřel. 
13.06.2015 15:00 |

podobné články

OBRAZEM: Odhalené celebrity, sexy i bláznivé modely na svátku módy

 
Letošní Met Gala v newyorském Metropolitním muzeu vzdalo hold japonské návrhářce Rei Kawakubové. Některé celebrity se proto inspirovaly jejími modely, jiné vsadily na sexy odhalené nožky nebo záda a našly se i takové, které si na módní akci roku vyrazily v „nudných“ normálních šatech.
31.10.2012 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (309 článků)

Herečka Petra Horváthová v roli modelky: stala se tváří celé kolekce

 
Herečka Petra Horváthová, kterou diváci znají ze seriálu Cesty domů, si vyzkoušela roli modelky. Stala se tváří podzimní kolekce módní návrhářky Veroniky Benešové. Další články k tématu: Šlégrová si zkusila roli modelky, pomáhá tím charitě Marešová v roli modelky: měla trému a trpěla na vysokých podpatcích Chlapce mám a není to Ztracený, říká zpěvačka Debbi v roli modelky
01.10.2013 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Benešová (6 článků) , Petra Horváthová (44 článků)

Turistky se svlékly donaha a prý tím naštvaly božstvo posvátné hory! Úřady je nyní činí zodpovědnými za smrt 18 horolezců!

 
Malajsijské úřady zadržují 5 turistů ze západních zemí z naprosto nepochopitelných důvodů! Jejich představitelé totiž věří, že svou nahotou způsobili smrt 18 horolezců.
11.06.2015 21:56 |

podobné články

Paroubek (NS-LEV21): USA evidentně nemají zcela vyjasněnou koncepci zahraniční politiky

 
Včera se ve světových médiích objevila informace, že americký prezident B. Obama chce požádat kongres o uvolnění 500 milionů dolarů na podporu neislámské opozice v Sýrii.
27.06.2014 22:50 |

podobné články

Džihádisté prodávají 2000 let staré mince!

 
Barbaři z Islámského státu se pyšní tím, jak na dobytých územích ničí historické neislámské památky. Teď však vychází najevo, že spoustu cenných artefaktů zároveň kradou a snaží se je prodat na internetu!
15.03.2015 05:15 |

podobné články

Šachy způsobují nenávist, rozhodl hlavní klerik Saúdské Arábie. A zakázal je

 
Nejvyšší muslimský duchovní Saúdské Arábie Abdul-Aziz ibn Abdullah Al ash-Sheikh (74) prohlásil šachy za „neislámské“, kromě „ztráty času“ prý dokonce způsobují nenávist. Šachy podle Abdul-Azize ibn Abdullaha patří do stejné kategorie jako „hazard, drogy a modlářství“.
24.01.2016 17:10 |

podobné články

Mezitím v Saúdské Arábii: Fotbalistovi národního týmu byl přímo na hřišti ostříhán "neislámský" účes

 
Fotbalista národního týmu Saúdské Arábie se musel nechat ostříhat než nastoupil do začátku zápasu. Přímo na hřišti tak museli naběhnout zaměstnanci klubu s nůžkami a zbavit ho jeho nízkého číra. Majitelé klubu je totiž označili za neislámské. Informuje The Daily Mail.
11.04.2016 19:25 |

podobné články

Rusové spustili provoz íránské jaderné elektrárny Búšehr

 
Na sobotní ceremonii šéf ruské jaderné agentury Rosatom Sergej Kirijenko slavnostně zahajuje provoz íránské jaderné elektrárny Búšehr.
21.08.2010 10:00 |

podobné články

PROVOKACE: Íránské lodě rejdí v Suezském průplavu

 
Íránské válečné lodě v úterý brzy ráno vpluly do Suezského průplavu. Informuje o tom agentura Reuters.
22.02.2011 08:25 |

podobné články

Íránské herečce odposutili trest 90 ran holí a téměř rok vězení

 
Íránské herečce Marzieh Vafamehrové, která byla odsouzena za roli v australském filmu kritizujícím islámskou zemi, odpustili trest 90 ran rákoskou a devět měsíců ve vězení. Informuje o tom v sobotu agentura AFP.
30.10.2011 07:45 |

podobné články

Stíhačka přistála bez předního kola

 
Írán se ústy svých představitelů rád ukazuje jako země se silnou a vyspělou armádou. Záběry ukazující selhání íránské techniky se proto na veřejnost nedostávají příliš často. Výjimku je přistání íránské stíhačky, které se nevysunul přední podvozek, a pilot se proto rozhodl pro riskantní manévr.
01.01.2012 14:55 |

podobné články