Článek

Sexy odhalené modelky naštvaly íránské úřady: Nechaly je pozatýkat za »neislámské« chování!

 
V Íránu proběhl velký zátah na modelky! Několik jich skončilo v poutech za „chování odporující islámu“. Jejich jediným prohřeškem bylo, že vystavily na Instagramu fotografie s nezahalenými vlasy.
18.05.2016 08:45 |

podobné články

Podobné články

Muslimové a jejich barbarské tresty: 90 ran za neislámské klávesy a kulka pro děti za sledování fotbalu

 
Už i něco takového jako hudební nástroje mohou být velmi neislámské. Alespoň tak to vypadá podle posledního veřejného trestu, který byl vykonán na třech pouličních hudebnících. Za to, že hráli na loutnu a elektrické klávesy, dostali 90 ran holí. Jenže před několika dny muslimové popravili 13 chlapců za sledování fotbalu!
20.01.2015 22:16 |

podobné články

Íránské úřady zatím nevěrnou ženu nepopraví

 
Íránské úřady ve středu odložily popravu ukamenováním, k níž byla odsouzena Sakíne Aštíaníová za cizoložství. Oznámila to agentura Reuters s odvoláním na íránské ministerstvo zahraničí.
08.09.2010 16:35 |

podobné články

Počítačový vir napadl osobní počítače v íránské jaderné elektrárně

 
Počítačový vir napadl osobní počítače zaměstnanců první íránské jaderné elektrárny v Búšehru. Píše to v neděli webový portál britské stanice BBC, který vychází z informací íránské agentury IRNA.
26.09.2010 21:35 |

podobné články

Úřady nechaly omylem zdemolovat špatný dům

 
Andre Hall z amerického West Endu v Pennsylvánii zažil v pondělí pořádný šok. Když se chtěl vrátit z několikadenní dovolené do svého domu, zjistil, že to nebude možné. Jeho dům byl totiž srovnaný se zemí a na jeho pozemku stál bagr. Úřady totiž nechaly omylem spolu se sousedním domem zbourat i ten jeho.
11.01.2011 18:15 |

podobné články

Íránské politické špičky nesmí používat smartphony. Kvůli hackerům z Izraele

 
Íránci, kteří mají přístup k utajovaným informacím, nesmí používat smartphony, ale jenom speciální telefony. Íránské úřady sáhly k těmto opatřením po tom, co na veřejnost prosákla informace, že v době konání jednání o íránském jaderném programu, napadli hackeři hotely, kde konference probíhala. Spekulovalo se o tom, že za hackerským útokem stál Izrael, který to ale popřel. 
13.06.2015 15:00 |

podobné články

EU ostře kritizovala Čínu kvůli zatýkání aktivistů

 
Evropská unie v úterý v Lucemburku na zasedání ministrů zahraničí EU kritizovala Čínu kvůli špatnému stavu lidských práv. Zároveň vyzvala Peking k propuštění všech aktivistů, které čínský režim nechal v poslední době pozatýkat.
12.04.2011 13:05 |

podobné články

Co je tohle za spravedlnost? Nejpůvabnější česká zpěvačka nepotřebuje odhalené vnady, sexy je i v obyčejných šatech

 
Zpěvačka Monika Bagárová  (21) je jednoznačně nejkrásnější českou zpěvačkou. Ráda svůj půvab doplňuje na akcích i sexy outfity. Se svojí skvělou postavou si může dovolit odhalené nožky, bříško i sexy výstřihy.
29.02.2016 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (329 článků)

Turistky se svlékly donaha a prý tím naštvaly božstvo posvátné hory! Úřady je nyní činí zodpovědnými za smrt 18 horolezců!

 
Malajsijské úřady zadržují 5 turistů ze západních zemí z naprosto nepochopitelných důvodů! Jejich představitelé totiž věří, že svou nahotou způsobili smrt 18 horolezců.
11.06.2015 21:56 |

podobné články

Herečka Petra Horváthová v roli modelky: stala se tváří celé kolekce

 
Herečka Petra Horváthová, kterou diváci znají ze seriálu Cesty domů, si vyzkoušela roli modelky. Stala se tváří podzimní kolekce módní návrhářky Veroniky Benešové. Další články k tématu: Šlégrová si zkusila roli modelky, pomáhá tím charitě Marešová v roli modelky: měla trému a trpěla na vysokých podpatcích Chlapce mám a není to Ztracený, říká zpěvačka Debbi v roli modelky
01.10.2013 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Benešová (6 článků) , Petra Horváthová (42 článků)

Rusové spustili provoz íránské jaderné elektrárny Búšehr

 
Na sobotní ceremonii šéf ruské jaderné agentury Rosatom Sergej Kirijenko slavnostně zahajuje provoz íránské jaderné elektrárny Búšehr.
21.08.2010 10:00 |

podobné články

PROVOKACE: Íránské lodě rejdí v Suezském průplavu

 
Íránské válečné lodě v úterý brzy ráno vpluly do Suezského průplavu. Informuje o tom agentura Reuters.
22.02.2011 08:25 |

podobné články

Íránské herečce odposutili trest 90 ran holí a téměř rok vězení

 
Íránské herečce Marzieh Vafamehrové, která byla odsouzena za roli v australském filmu kritizujícím islámskou zemi, odpustili trest 90 ran rákoskou a devět měsíců ve vězení. Informuje o tom v sobotu agentura AFP.
30.10.2011 07:45 |

podobné články

Stíhačka přistála bez předního kola

 
Írán se ústy svých představitelů rád ukazuje jako země se silnou a vyspělou armádou. Záběry ukazující selhání íránské techniky se proto na veřejnost nedostávají příliš často. Výjimku je přistání íránské stíhačky, které se nevysunul přední podvozek, a pilot se proto rozhodl pro riskantní manévr.
01.01.2012 14:55 |

podobné články

Egyptské bezpečnostní jednotky vtrhly do kanceláře íránské televize

 
Egyptské bezpečnostní jednotky provedly razii v káhirské kanceláři íránské satelitní televize Al-Alám a zadržely jejího šéfa. Podle úřadů stanice neměla potřebnou licenci.
20.07.2013 21:30 |

podobné články

Obama: Byl učiněn první důležitý krok ke komplexnímu řešení íránské jaderné otázky

 
Ženevská jednání šesti mocností a Íránu vyústila v předběžnou dohodu o omezení íránského jaderného programu. To znamená, že bude možné provádět rozsáhlé inspekce v íránských jaderných zařízeních výměnou za zrušení části sankcí vůči Teheránu. Americký prezident Barack Obama to označil za "první důležitý krok ke komplexnímu řešení" íránské jaderné otázky. 
24.11.2013 10:17 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2341 článků)

Íránské filmy potřetí v Praze

 
To nejlepší z aktuální íránské kinematografie představí třetí ročník Festivalu íránských filmů, který začne ve středu večer a potrvá do 12. ledna v pražských kinech Světozor a Bio Oko.
08.01.2014 11:20 |

podobné články

Íránci se zmocnili americké lodi: Na palubě zajali 34 lidí

 
Íránské námořnictvo se zmocnilo americké nákladní lodi se 34člennou posádkou. Loď prý vplula do íránských teritoriálních vod. Podle britské zpravodajské stanice BBC informaci zatím nepotvrdily americké ani íránské oficiální zdroje.
28.04.2015 17:50 |

podobné články

Íránští vojáci obsadili loď plující pod vlajkou Marshallových ostrovů poté, co na ni zahájili palbu

 
Na palubu lodi plující pod vlajkou Marshallových ostrovů dnes vstoupili íránští vojáci. Informovalo o tom americké ministerstvo obrany. Podle původních informací polooficiální íránské tiskové agentury Fars se íránské námořnictvo zmocnilo americké nákladní lodi se 34člennou posádkou, protože prý vplula do íránských teritoriálních vod.
28.04.2015 18:06 |

podobné články

Rusko prý přepravuje do Sýrie íránské zbraně

 
Ruská letadla v minulých deseti dnech dopravovala do Sýrie íránské zbraně. S odvoláním na tajné služby o tom dnes informovala stanice FoxNews. Neregistrované lety ruských nákladních letounů jsou podle stanice porušením rezolucí Rady bezpečnosti OSN o zbrojním embargu vztahujícím se na Írán.
29.10.2015 22:31 |

podobné články