Článek

Sexy Nora s Vtípkem!

 
Blondýnka jede autem a zastihne ji sněhová bouře. Nezpanikaří, neboť si vzpomene, co jí radil otec:
20.01.2016 05:05 |

podobné články

Podobné články

Kdo je vůbec šéfka Nora Mojsejová?

 
Slovenská podnikatelka Nora Mojsejová (52), která si pro svou firmu vybírá manažera v primácké show Šéfka, má za sebou pestrou minulost. Kýčovitý dům je to nejmenší. V létě 2009 byla Nora obviněna z podvodu a policie ji odvedla na výslech. Ve stejném roce se chtěla rozvést s manželem Braněm (42). Kdo vlastně je Nora Mojseová?
08.03.2011 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Nora Mojsejová (241 článků)

10 důvodů, proč si Nora Mojsejová vzala bizarního účastníka reality show! Slováci hovoří o povedeném podvodu!

 
Už nějakou dobu běží ve slovenských médiích kauza ohledně Nory Mojsejové. Ta si měla půjčit nemalou částku od svého kamaráda Františka Kabrheľa. Jednalo se o sumu 853 000 eur, což je zhruba 23 milionů korun. Nora měla danou lhůtu, do které musela dlužnou částku splatit, ale bohužel se tak nestalo. Její kamarád ji tedy zažaloval a Nora si měla odsedět ve vězení 10letý trest. Ovšem nyní je všechno jinak. Nora si svého dřívějšího protivníka vzala a tím se celá kauza posunula někam, kde by to ještě donedávna nikdo nečekal. Tohle je 10 důvodů, proč tenhle sňatek vznikl.
10.01.2017 07:05 |

podobné články

Osobnosti: František Kabrheľ (5 článků) , Nora Mojsejová (241 článků)

Ranařka Nora Mojsejová: Rozvodu s nevěrným manželem zabránila těžká nemoc

 
Milionářka a hlavně drsná ranařka Nora Mojsejová (52), známá české veřejnosti z pořadu TV Prima Čápi s mákem a reality show Mojsejovci, před časem oznámila konec svého manželství s Braněm Mojsejem (42). Ten se totiž nechal načapat ve společnosti kněžek lásky. Nora ale nakonec rozvod zrušila a jako důvod nečekaně uvedla svůj vážný zdravotní stav!
22.11.2010 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Nora Mojsejová (241 článků)

Nora Fridrichová a Robert Záruba mají dceru Dianu

 
Moderátorka Nora Fridrichová a sportovní komentátor Robert Záruba mají první společné dítě. Narodila se jim holčička, které dali jméno Diana. Další články k tématu: VIDEOSTŘÍPKY z Opery: Fridrichová a Záruba jako pár i vyděšená Maxová Nora Fridrichová a Robert Záruba čekají dítě Láska v České televizi: Záruba se dal dohromady s Fridrichovou Robert Záruba zvítězil v anketě o nejoblíbenějšího sporťáka Záruba vypadl ze StarDance týden po rozvodu Oslava teprve bude, říká šťastný otec Robert Záruba cestou na hokej
10.04.2012 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Robert Záruba (150 článků) , Nora Fridrichová (188 článků)

Neskutečné foto: Nora Mojsejová zamlada! Je to opravdu ona?

 
Pokaždé jiná! Nora Mojsejová (54) nedávno šokovala proměnou své image. K lepšímu... Nebylo to však poprvé, kdy prošla tak dramatickou změnou. Úplně jinak totiž podnikatelka vypadala, když se seznámila s Braněm Mojsesem (45). Podívejte se do fotogalerie, jakou neuvěřitelnou proměnou Nora za svůj život prošla.
15.07.2013 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Nora Mojsejová (241 článků)

Hvězda slovenské reality show skončila v blázinci! Další pokus o sebevraždu?

 
Zatímco nejslavnější slovenská milionářka "Nora Mojsejová":http://www.extra.cz/tema/nora-mojsejova je už rok "zavřená ve vazbě":http://www.extra.cz/sok-nora-mojsejova-je-v-lochu-vime-za-co-sedi kvůli údajnému daňovému podvodu za téměř 40 miliónů korun, její exmanžel Braňo Mojsej (46) je na tom psychicky velmi špatně a skončil na psychiatrii.
23.09.2014 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Braňo Mojsej (26 článků)

Vyzáblá Mojsejová je na svobodě a už řádí na Faceboku: Tohle jsou její první slova, co opustila basu

 
Nejslavnější slovenská podnikatelka "Nora Mojsejová":http://www.extra.cz/tema/nora-mojsejova (55) je pět dní na svobodě, potom, co "třináct měsíců strávila ve vyšetřovací vazbě":http://www.extra.cz/sok-nora-mojsejova-je-v-lochu-vime-za-co-sedi. Po celou dobu mlčela a až teď se rozhodla poprvé promluvit.
08.10.2014 19:36 |

podobné články

Další šokující fotka Nory Mojsejové po tom, co vyšla z vězení. Obličej má jak po rekonstrukci!

 
Bývalá nejslavnější slovenská podnikatelka "Nora Mojsejová":http://www.extra.cz/tema/nora-mojsejova (55), které bylo všude plno a ve svém impériu řádila jak Fidel, se před několika týdny dostala ven z vězení. "Rok ve vyšetřovací vazbě":http://www.extra.cz/sok-nora-mojsejova-je-v-lochu-vime-za-co-sedi "se na ní pořádně podepsal":http://www.extra.cz/vyzabla-mojsejova-je-na-svobode-a-uz-radi-na-faceboku-tohle-jsou-jeji-prvni-slova-co-opustila-basu a image zhýčkané paničky jí zmizela stejně rychle jako její ex Braňo po flašce borovičky.
29.10.2014 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Nora Mojsejová (241 článků)

Nora Fridrichová se toho nebojí: Kojila svou dceru přímo na kolonádě!

 
Sednout si na lavičku do parku, odhalit ňadro a nakojit své dítě. Tak s tím nemá moderátorka Nora Fridrichová (37) absolutně žádný problém. Jen co tříměsíční Marianka dostala na karlovarské kolonádě hlad, Nora ji nakrmila i před zraky ostatních.
11.07.2015 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Nora Fridrichová (188 článků)

Nora vyhrála boj o život, teď čeká na nový domov!

 
Peklem si prošla fenka Nora, které někdo uvázal kolem krku provaz tak, že jí téměř oddělil hlavu od těla. Do útulku v Děčíně ji přivezli strážníci už na pokraji smrti. Přesto se jako zázrakem uzdravila. Nora měla při příchodu do útulku na krku hluboké rány. Byla zubožená a apatická
21.09.2015 05:05 |

podobné články

Nora Mojsejová má zpátky cestovní pas: Hned zmizela ze Slovenska!

 
Podnikatelka Nora Mojsejová má důvod k radosti. Po nekonečném množství oplétaček s úřady a policií může konečně vytáhnout paty ze Slovenska. Na jaké místo Nora zamířila jako první?
23.05.2016 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Nora Mojsejová (241 článků)

Krize definitivně překonána? Nora Fridrichová v sexy šatičkách po dlouhé době vyvenčila Roberta Zárubu

 
Sportovní komentátor Robert Záruba  (47) a moderátorka Nora Fridrichová (37) se po dlouhé době objevili ve společnosti. Oba už před pár měsíci přiznali, že si prošli partnerskou krizí, která je ale, zdá se, definitivně zažehnána.
26.09.2014 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Robert Záruba (150 článků) , Nora Fridrichová (188 článků)

Mojsejová Bartošovou nazvala narkomankou, teď jí bude vařit!

 
Televize Prima přichystala opravdovou bombu – pět celebrit se teď utká v novém televizním pořadu o 250 tisíc korun. Má to však háček – dvě z celebrit jsou Iveta Bartošová a Nora Mojsejová, které se vzájemně nenávidí! Nora prý totiž Ivetu v minulosti velmi pomlouvala.
19.08.2010 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6693 článků) , Nora Mojsejová (241 článků)

Nora Mojsejová zuří: Buster má breberky, Máziková je stará kreatura

 
Rázná slovenská podnikatelka Nora Mojsejová (52) dle svých vlastních slov považovala za nutné, aby uvedla na pravou míru své názory ohledně všech dalších účinkujících v pořadu Čápi s mákem. Nikdo z nich jí prý neřekl, co si o ní myslí do očí, a tak to udělala prostřednictvím dvou svých videí alespoň ona sama!
08.09.2010 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Nora Mojsejová (241 článků)

Vulgární slovenská milionářka Nora Mojsevova: Češi, těšte se, vracím se!

 
Chystá se nějaká nová drsná reality show? Nepřehlédnutelná účastnice kulinářského pořadu Čápi s mákem Nora Mojsejova (51) byla se svým od deset mladším manželem v Praze! Slovenský pár prozradil, že jejich výlet do české metropole byl ryze pracovní.
22.09.2010 11:05 |

podobné články

Vulgární slovenská milionářka Nora Mojsejova: Češi, těšte se, brzy se zas uvidíme!

 
Chystá se nějaká nová drsná reality show? Nepřehlédnutelná účastnice kulinářského pořadu Čápi s mákem Nora Mojsejova (51) byla se svým od deset mladším manželem v Praze! Slovenský pár prozradil, že jejich výlet do české metropole byl ryze pracovní.
22.09.2010 11:35 |

podobné články

Slovenská ranařka Nora Mojsejová vyhlásila soutěž o svou přízeň

 
Každý si zajisté pamatuje na ranařku a slovenskou milionářku Noru Mojsejovou (52), která se i přes své předčasně ukončené vystupování v reality show TV Prima Čápi s mákem stala mezinárodní guru všech sebejistých žen. Svérázná Nora nyní přichází s dalším upozorněním na svou osobu!
06.10.2010 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Nora Mojsejová (241 článků)

Nora Mojsejová: Braňo je alkoholik!

 
Kontroverzní slovenská podnikatelka Nora Mojsejová (52) při natáčení reality show Šéfka odhalila své soukromí. Nevěra jejího manžela není jediným problémem, který by Mojsejovou trápil. Její Braňo (42) má totiž sklony k alkoholismu!
08.04.2011 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Nora Mojsejová (241 článků)

Šéfka Nora Mojsejová vykopla vítěze své show

 
Kontroverzní slovenská podnikatelka Nora Mojsejová (52), která si v show Šéfka vybírala manažera pro svou firmu, opět zaúřadovala. Michala Pilipa (26), který získal prvenství, už stihla vyrazit. A přitom ho sama před časem označila za jasného favorita. Michal, který měl vést butik Nory, se u podnikatelky ohřál jenom pár dní a pak přišly neshody.
22.06.2011 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Nora Mojsejová (241 článků)

Nová DVD - Kačeří příběhy, Králičí nora, Klíč k minulosti

 
Pro následující týden jsme mezi DVD novinky vybrali tyto tituly – oblíbené animované příběhy kačeřích bratrů a jejich strýčka Skrblíka, americké drama Králičí nora s Nicole Kidmanovou v hlavní roli a francouzské drama Klíč k minulosti.
19.07.2011 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Nicole Kidman (287 článků)