Článek

Sexy dvojčata z Playboye Kristina a Karissa Shannon: Bouraly opilé!

 
Slavná blonďatá dvojčata z Playboye měla autonehodu! Kristina a Karisa Shannon (obě 26), někdejší favoritky šéfa pánského časopisu Hugha Hefnera (89), skončily v nemocnici.
18.10.2015 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Karissa Shannon (2 články)
Podobné články

Sexy dvojčata z Playboye Kristina a Karissa Shannon: Bouraly opilé!

 
Slavná blonďatá dvojčata z Playboye měla autonehodu! Kristina a Karisa Shannon (obě 26), někdejší favoritky šéfa pánského časopisu Hugha Hefnera (89), skončily v nemocnici.
21.10.2015 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Karissa Shannon (2 články)

Odmítnutého Hugha Hefnera utěšují tahle sexy blonďatá dvojčata z Playboye

 
Co pomůže na zlomené srdce víc než krásná žena? Dvě ženy. Nejlépe krásná dvojčata. Hugh Hefner to ví. Proto do svého domu Playboy Mansion pozval dvojčata Karissu a Kristinu Shannon, které u něj bydlely, než je vyhnala Hefnerova snoubenka Crystal Harris. Ta ale dala pár dní před svatbou pětaosmdesátiletému vydavateli kopačky. Dvojčata Karissa a Kristina toho využily a ihned se k Hughovi nastěhovaly zpět. Aby mu prý pomohly vyléčit zlomené srdce.
21.06.2011 16:35 |

podobné články

Musíte vidět: Dokonalé křivky playmate Karissy Shannon. Kde nechala svou sexy sestru?

 
Jednovaječných dvojčat chodí po světě opravdu málo. A žádná z nich nejsou tak sexy jako sestry Karissa a Kristina Shannon (21). Proto si také zakladatel Playboye Hugh Hefner (85) obě sestry vybral jako playmate.
01.06.2011 16:55 |

podobné články

Dvojčata – co jste o nich možná nevěděli

 
Dvojčata – aneb dvojitá radost rodičů – sice nejsou vzácným jevem, ale i přesto vás neustále mají čím fascinovat. Říká se, že už jedno dítko je nejen obrovská radost, ale i starost – v případě dvojčátek se pak radostné i strastiplné chvilky dvojnásobí. Je pravdou, že se v dnešní době dvojčata rodí stále častěji, nežli jak tomu bylo dříve. I když už nastávající maminky zpráva o dvou plodech v bříšku nikterak zvlášť nepřekvapí, nejen naprosté laiky, ale i zkušené odborníky nepřestávají dvojčata v lecčem udivovat. Dnešní článek pojednává o dvojitém uzlíčku štěstí – jinými slovy – tohle jste o dvojčatech věděli? Dvojčata nemusí mít stejného tatínka Hned na úvod si dejme jednu vzácnost: dvojčata nemusí mít stejného tatínka, byť se to v první chvíli zdá naprosto nelogické. Pokud bude mít žena během probíhající ovulace pohlavní styk s více než jedním mužem, může se stát, že jejich spermie oplodní jedno vajíčko. Následkem toho se sice narodí dvojčata, ale každé z nich bude mít jiného biologického otce. U lidí rarita, u koček nebo psů každodenní chleba. Rozlišíte je podle pupíku Také zastáváte názor, že každá matka dokáže dvojčata rozeznat? Je sice pravdou, že maminka zpravidla pozná – na rozdíl od zbytku rodiny – které dítko je které, ale především čerstvé maminky dvojčátek s tím i přes všechny povídačky přeci jen mohou mít problémy. Dvojčata, která si jsou na první pohled podobná doslova jako vejce vejci, můžete od sebe rozlišit pomocí pupíků – ty rozhodně stejné mít nebudou.  Dvojčata mluví svým vlastním jazykem Každé malé dítě – předtím, než se naučí mluvit – vydává nesrozumitelné zvuky. Na tom určitě není nic zvláštního, jenže jde-li o dvojčata, nemusí se jednat jen o nesmyslné zvuky či pazvuky, kterým rodiče nerozumí. Dvojčata si tímto způsobem mezi sebou povídají a jen ony své řeči rozumí. Řekněme, že je to... Čtěte více Příspěvek Dvojčata – co jste o nich možná nevěděli pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.10.2015 08:55 |

podobné články

Tenhle pohled neomrzí: Dvojčata a milenky zakladatele Playboye mají zadečky jako jablíčka!

 
Dvojčata Kristina a Karissa Shannonovy (23) svými božskými těly obšťastňují zakladatele Playboye a milovníka krásných žen Hugha Hefnera (87), se kterým společně žijí v jeho sídle s bazénem.
09.07.2013 09:30 |

podobné články

Playboy Hefner (85): Kvůli viagře hluchne!

 
Dvojčata Karissa a Kristina Shannon (21) uvedla o zakladateli Playboye několik intimních informací, přestože pak přiznala, že by se k Hefnerovi klidně nastěhovala zpátky. Teď je Hugh Hefner osamocený, jeho exsnoubenka Crystal Harris (25) ho před pár dny opustila.
18.06.2011 11:25 |

podobné články

Hugh Hefner: Hluchý a paměť už mu neslouží

 
Šéf Playboye Hugh Hefner pomalu hluchne a bere moc Viagry. Řekly to o něm jeho bývalé milenky, shodou okolností jednovaječná dvojčata. Blondýny Karissa a Kristina Shannon také ale dodaly, že ani tohle nezastaví 85 letého sexuálního fanatika v tom, co umí, mimo tvoření časopisů, nejlépe - v sexu.
19.06.2011 21:40 |

podobné články

Poznáte v těchto zanedbaných ženách s obřími zadky dřívější sexy dvojčata z Playboye?

 
Před sedmi lety byly sestry Kristina a Karissa Shannonovy (26) sexbombami, jejichž tělesně parametry zakladatele Playboye Hugha Hefnera  (89) zaujaly natolik, že s nimi dočasně sdílel jednu ložnici. Dnes už by ovšem obstály leda tak v muzeu lidských anomálií a kuriozit.
14.01.2016 10:05 |

podobné články

Dvojčata z Playboye a Hefnerovy exmilenky šly pod kudlu: Mají nejen nová prsa, ale i nosy

 
Blonďatá siliková dvojčata Kristina a Karissa Shannonovy nejspíš už v šestadvaceti začínají okoušet první příznaky nemilosrdného stárnutí, které se podepisuje převážně na jejich silikonových přednostech. S pomocí plastických chirurgů Paula Nassifa a Terryho Dubrowa a jejich kontroverzního televizního pořadu Botched se odhodlaly vylepšit své již několikrát zvětšované vnady. A aby toho nebylo málo, podstoupily rovněž úpravu nosů.
13.10.2015 22:05 |

podobné články

»Těžký život« modelky Playboye - Večer jí sahal na prsa, ráno už nezaujala ani zadečkem

 
Karissa Shannon (20) se proslavila jako modelka pánského časopisu Playboy a jeho zakladatele Hugha Hefnera (84) zaujala natolik, že si ji v roce 2008 nastěhoval do své vily v kalifornském Los Angeles. A dokonce i s dvojčetem Kristinou.
20.08.2010 12:20 |

podobné články

To je výbavička: Vnadná dvojčata z Playboye přibrala neméně obdařenou kamarádku

 
Dvaadvacetileté americké blonďaté sestry Kristina a Karissa Shannonovy se proslavily tím, že pózovaly pro pánský časopis Playboy. I jeho zakladatel Hugh Hefner (85) v nich našel velké zalíbení, a proto se staly obě v roce 2008 jeho milenkami, které si nastěhoval k sobě do kalifornského sídla. Tentokrát si k sobě při nočním tahu přibraly neméně obdařenou kamarádkou Gemmu Massey.
14.02.2012 21:45 |

podobné články

Hvězdy Playboye Kristina Shannon a Ida Ljungqvist přiznaly lesbický vztah

 
Jedno ze známých dvojčat Shannonových Kristina (22), která se proslavila v roce 2008 pózováním pro časopis Playboy, přiznala lásku k ženě. Její drahou polovičkou není nikdo jiný než další vnadná kráska švédsko-tanzánského původu Ida Ljungqvist (30). Ta se stala Playmate v roce 2009.
09.07.2012 15:35 |

podobné články

Známe nejvíc sexy dvojčata na světě!! Mrkněte se

 
Dvaadvacetileté blondýnky Kristina a Karissa Shanonn z amerického Ann Arbor jsou nejvíc sexy dvojčaty na celé planetě.
10.02.2012 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Ann Kristin (2 články)

Čím se tak nafoukly zadečky slavných dvojčat z Playboye? Že by implantáty?

 
Když se řekne dvojčata z Playboye a milenky Hugha Hefnera, není pochyb, že je řeč o Karisse a Kristině Shannon. Když se jako devatenáctileté nastěhovaly do 'vily hříchu' k zakladateli nejznámějšího pánského časopisu, byly velice útlé a na jejich postavě se dokonce nevyjímal ani silikonový hrudník jako u většiny jejich kolegyň. Jak vypadají dnes, ve čtyřiadvaceti, se můžete podívat ve fotogalerii.
22.06.2014 18:25 |

podobné články

Nejvíc sexy dvojčata světa: Podívejte se na dokonalé zadečky dvou krásek, které šlapou na paty Jennifer Lopez

 
Kristina a Karissa Shannonovy jsou jedny z nejznámějších jednovaječných dvojčat světa, tedy alespoň těch, která se objevují v pánských časopisech a lační po nich nejeden muž. Krásné hvězdy s dokonalými těly, které měl možnost laskat i Hugh Hefner, teď předvedly své křivky během focení v Beverly Hills.
11.07.2013 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (732 článků)

Kam se hrabe Pamela Anderson: Tahle sexy dýdžejka, které táhne na 40, strčí v plavkách do kapsy i legendární sexbombu

 
Blonďatá dračice Colleen Shannon (37) patří k nejznámějším Playmate, které kdy zdobily obálku Playboye. Půvabnou krásku si majitel slavného časopisu Hugh Hefner  (89) dokonce vybral jako tvář 50. výročí Playboye.
27.08.2015 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Pamela Anderson (600 článků) , Colleen Shannon (8 článků) , Pamela Anderson (552 článků)

Bobbi Kristina nechce jméno po otci: Bude z ní Kristina Houston!

 
Dcera Whitney Houston (†48) Bobbi Kristina Brown (19) nemůže vystát své jméno kvůli spojitosti s jejím otcem Bobby Brownem (43) a rozhodla se pro radikální změnu. Své jméno si změní, nově z ní bude Kristina Houston.
11.03.2012 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Whitney Houston (472 článků) , Bobby Brown (95 článků)

Hugh Hefner se rozešel s dvojčaty

 
Dvojčata Kristina a Karissa Shannonovy se v domě Hugha Hefner dlouho neohřály. Vydavatel magazínu Playboy je po roce vystěhoval. Překážejí mu prý při budování vážnějšího vztahu s třetí milenkou Crystal Harrisovou. Třiaosmdesátiletý mediální magnát odstěhoval dvojici ze svého Playboy Mansion do sousedního „výminku“ Playmate House.
20.01.2010 16:31 |

podobné články

V hlavní roli čtyři obří ňadra: Nestydatá dvojčata dostala před kamerou příležitost předvést své ženské zbraně

 
Sestry Karissa a Kristina Shannonovy toho už ve svých 24 letech stačily napáchat dost. Mají za sebou střet se zákonem, pózování pro pánský magazín i účast v kontroverzních reality show.
01.02.2015 22:00 |

podobné články