Článek

Sexuální poradna: Miluji bobříky, ale přítelkyně se přesto stále holí

 
Pubické ochlupení u žen někteří muži milují, zatímco jiným se z něj někdy zvedá dokonce žaludek. A stejně tak to mají i ženy samotné. Luděk preferuje přírodní ženy, ale jeho přítelkyně se přesto stále holí. Naštěstí je tu Dr. Karel Obdařený, který má v záloze dobrou fintu!
29.10.2015 15:20 |

podobné články

Podobné články

Co muži kromě žen milují?

 
Co muži kromě žen milují? To je otázka, nad kterou se určitě nejednou zamyslela snad každá z nás. Ačkoli bychom se rády staly středobodem mužského zájmu, bohužel se o tuto příčku musíme dělit s několika dalšími věcmi. Které to jsou? Je logické, že každý muž je jiný a každý má jiné preference. I přesto se ale většina z nich shoduje na několika bodech, které mají nejradši. Jestliže i vás trápí otázky, co muži kromě žen milují, pak si nenechte ujít následující řádky. Odpověď na tuhle otázku jsme našli za vás! Tajemství odhaleno: co muži kromě žen milují? Jestliže jste si i vy několikrát pohrávali na jazyku s otázkou, co muži kromě žen milují a čemu tak musíme hrdě čelit, pak jste na správném místě. Přestaňte si lámat hlavu, přestaňte se pídit po faktech a podívejte se pravdě přímo do očí. Alkohol Na pomyslný žebříček mužského zájmu hned na samotném začátku zařadíme alkohol. Většina mužů těmto nápojům holduje, přičemž nejoblíbenější je bezesporu pivo. Zlatému českému moku totiž odolá opravdu jen málokdo. Samozřejmě jsou i tací, kteří dávají přednost opravdovému pití v podobě dražších whiskey. Sport Pokud řešíme, co muži kromě žen milují, nesmíme zapomenout na sport. Nejoblíbenější jsou především dva: fotbal a hokej. Tyto sporty dělí mužské publikum na dva tábory. Samozřejmě mužské pokolení holduje i jiným sportům, například tenisu, florbalu, hokejbalu a dalším. Kamarádi Snad žádný muž se kvůli ženě nevzdá svých kamarádů, kteří pro něho tvoří jakousi základnu jistoty. Nejednou se dokonce stalo, že měli kamarádi přednost i před přítelkyní nebo manželkou. Milé dámy, pamatujte – zakazovat mu kamarády nemá cenu! Jen málokterá z vás si může být jistá, že by z tohoto souboje vyšla jako vítěz! Koníčky Do pomyslného seznamu, co muži kromě žen milují, určitě musíme zařadit i koníčky a zájmy. Každý muž má něco – někoho... Čtěte více Příspěvek Co muži kromě žen milují? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
24.10.2016 16:55 |

podobné články

Sexuální poradna: Přítelkyně drží v ruce raději světelný meč než můj penis!

 
Šílenství kolem nových Star Wars s čtvrteční premiérou nové epizody vrcholí. A byť se to nemusí hned na první pohled zdát, Hvězdné války ovlivňují i sexuální život lidí. Své o tom ví zoufalý David, jehož přítelkyně propadla fenoménu kultovní sci-fi ságy natolik, že si začala hrát se světelným mečem, převlékat se jako rytířka Jedi a na jeho »světelný meč« a sex nemá vůbec čas.
17.12.2015 10:30 |

podobné články

Vánoce za dveřmi: Máme recept na bobříky mlčení, už budete jen mlaskat!

 
Říká se jim sice bobříci, ale někomu zase připomínají malé jezevce. Jejich boky totiž zdobí světlé pruhy nebo skvrny, jež má na svědomí sladká mandlová náplň. Jak jim budete říkat vy, je na vás, v každém případě ale platí, že až je dáte na stůl, všichni opravdu zmlknou a budou už jen mlaskat…
24.11.2013 12:37 |

podobné články

Chlípný migrant lovil „bobříky“. Ten čtrnáctý se mu ale stal osudným

 
Soud ve Vídni včera poslal na dva roky nepodmíněně do vězení afghánského migranta, který několik měsíců obtěžoval ženy a dívky. Celkem ho vyšetřovatelé usvědčili z ohmatávání čtrnácti žen.
25.05.2017 09:10 |

podobné články

Přestaň se prsit, Gazdíku. ODS plísní kolegu za nekrolog, došlo i na bobříky

 
Starostové a nezávislí budou v příštích parlamentních volbách opět spolupracovat s TOP 09. Podle předsedy STAN Petra Gazdíka by se tím jinak tříštily hlasy na pravici, ODS je prý už v totálním rozkladu.
19.04.2013 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (878 článků) , Petr Gazdík (867 článků)

VyHolený Ládík: Kamera ho přistihla, jak si holí prsa, břicho a taky…

 
Jsou věci, které člověk opravdu netouží vidět, ale přesto se na ně nakonec zajímavosti podívá. Napadlo by vás například, že si na první pohled poněkud asexuální Ládik z VyVolených holí celé tělo?
12.10.2013 05:10 |

podobné články

Jak zpestřit sexuální život?

 
Sex je významnou součástí každého partnerského vztahu. Problémy v sexuálním životě se mohou přenést i do běžného vztahu a být začátkem konce třeba i dlouholetého vztahu. Pravda je, že pokud jsou spolu dva lidé příliš dlouho, sexuální touha opadá a sex se stává rutinou. Aby tomu tak nebylo, je třeba se sexuální stránce života věnovat a snažit se ji rozvíjet. Co zaručeně zabere? Zábava na prvním místě Sex je třeba vnímat jako zábavu, nikoliv jako povinnost. Například ženy může odrazovat už jen to, že jejich partner o sexu až příliš často mluví. Ač to může znít sebevíce bláznivě, pokud se dostáváte do rutiny, jasně si s partnerem domluvte, kdy a kde si spolu užijete. Může to přinést zajímavé napětí. Ve výběru místa a času se snažte být kreativní. Nikdy se nesnažte partnera do sexu nutit, bude to mít opačný efekt. Sex musí bavit vás oba. Je proto důležité, abyste věděli, co má váš partner rád. Pomůcky rozhodně ano Ke zvýšení sexuálního apetitu lehce pomohou erotické pomůcky. Vybírat je možné z celé šály různých věcí a věciček pro muže i ženy. Ženy určitě potěší luxusní vibrátory, které pomohou zažít opravdové vzrušení. Skvělou volbou pro ženy jsou speciální vibrační vajíčka, která toho dokáží ještě více než klasické vibrátory. Nemělo by se zapomínat ani na partnerské erotické pomůcky – velmi oblíbené jsou bondage hrátky. Je možné si pořídit i speciální bondage sady. Pozor na atmosféru Nový rozměr sexuálnímu životu může dodat atmosféra místa, kde se budete milovat. Sexuální touhu pomáhají zvýšit například vůně. Vsadit lze na klasiku v podobě vonných svíček. Mnohem intenzivnější zážitek bude, když partnerovi dopřejete vonnou masáž speciálním olejem. Prožitek zvýší i hudba. Na afrodiziaka pozor Pro zvýšení prožitku ze sexu se doporučují i afrodiziakální přípravky. U nich si dejte velký pozor na správné dávkování. Nadměrná dávka by mohla požitek úplně pokazit. Příspěvek Jak zpestřit sexuální život? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.11.2015 06:55 |

podobné články

Paroubkova ex Zuzana oslavila 60: Zůstala bez manžela a o holi

 
Dříve korpulentní Zuzana Paroubková si štíhlejší figuru stále drží. Jak ale ukazují fotografie Blesku pořízené v den jejích šedesátin, zdraví pokulhává. Exmanželka bývalého premiéra Jiřího Paroubka (64) si totiž při chůzi musí pomáhat francouzskou holí.
28.07.2017 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3426 článků)

Profesor Martin Potůček: Přibývá majetek bohatým, chudí zažijí ještě větší mizérii. Ve stáří půjde řada z nás o žebrácké holi

 
CIVILIZACE A MY Do důchodu půjde řada z nás o „žebrácké holi.“ Globální trend ukazuje, že zatím jen utěšeně přibývá majetek bohatým a chudí zřejmě budou žít v čím dál větší mizérii. Také na otázku, zda bude růst počet těch, kteří žijí jen z ruky do úst, odpověděl profesor Martin Potůček, vedoucí Centra pro sociální a ekonomické strategie a předseda Odborné komise pro důchodovou reformu v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz: „Český sociální stát není rozhazovačný. Je naopak velmi úsporný, někdy až asociálně.“ Profesor vysvětlil i to, proč jsme stále Západ nedohnali.
26.02.2015 11:16 |

podobné články

Sexuální poradna: Přítelkyně při sexu stříká! Je to ženská ejakulace?

 
Ženská ejakulace je sexuálním jevem, o němž toho ještě spousta mužů mnoho neví. Takový je i případ Mirka, který je paf z toho, že jeho přítelkyně při sexu stříká. Sám si ale není jistý, zda jde o ženskou ejakulaci, protože to vypadá jinak než v pornu. Naštěstí je tady náš odborník Dr. Karel Obdařený, který vše vysvětlí.
04.01.2016 18:00 |

podobné články

Sexuální poradna: Přítelkyně pšouká při sexu a vzrušení je hned v tahu

 
Plynatost je nepříjemný zdravotní problém, který může zastihnout člověka kdekoliv. I v posteli při intimních hrátkách. Mirka trápí pšoukání přítelkyně, které nastává obvykle právě v okamžiku sexuálních radovánek. Bojí se, že jim zničí intimní život a později i vztah. Naštěstí je tu náš odborník Dr. Karel Obdařený. Ten si i s nepříjemnými pšouky poradí!
22.10.2015 19:10 |

podobné články

Asterová: Orgasmus jsem neměla do pětadvaceti

 
ROZHOVOR: Její sexuální poradna byla legendární. Na rok se po ní slehla zem, tuto neděli se však herečka Jitka Asterová (52) stane znovu sexuální bohyní! Čtenářům Nedělního Blesku poradí s jakýmkoliv problémem, který je v posteli nebo ve vztahu trápí. A malou ochutnávku dává i v tomto rozhovoru. Bez okolků prozrazuje, že její dovolené se měnily v sexuální maraton a že do svých pětadvaceti orgasmus jen předstírala. Že zajíčci ji nepřitahují a na muže ve svém věku má smůlu.
11.02.2012 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Asterová (283 článků)

Sexuální poradna: Máma mi koupila umělou vaginu. K Vánocům!

 
Zájem rodičů o sexuální život jejich dítěte je někdy větší, než by bylo třeba, i když to myslí dobře. Takový je i případ Michala, který dlouhou dobu nemá přítelkyni, a jeho maminka se začala obávat, že je gay. K Vánocům mu proto koupila sexuální pomůcku – umělou vaginu. A Michal je teď stejně tak v rozpacích, jako rozhořčen.
28.12.2015 18:05 |

podobné články

Vláda dělá reformu z blbosti. Senior Zeman ohrožoval Jílkovou holí

 
UVNITŘ SLEDOVANOST Ve čtvrtek večer mají slovo občané. Debata s představiteli zákonodárné moci se tak mnohdy zvrtne v hádku a překřikování. Gesta diváci obyčejně příliš nevnímají, když ale Miloš Zeman máchá holí sem a tam, všimne si každý.
17.03.2011 23:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20457 článků)

Brad Pitt si přišel pro ocenění o holi, upadl na sněhu s dcerou Vivienne

 
Americký herec Brad Pitt (48) si přišel pro ocenění o holi. Minulý týden se totiž zranil při pádu na sněhu, když nesl v náručí dceru Vivienne. Aby dcera vyvázla bez zranění, obětoval Pitt své koleno a zpřetrhal si vazy. To mu ale nezabránilo, přijít s partnerkou Angelinou Jolie (36) na udílení cen Awards Gala.
09.01.2012 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1642 článků) , Angelina Jolie (2045 článků)

Nebojácná babča: Hnala zloděje holí!

 
Zloději šli v Havířově na jistotu – okrást bezbrannou a důvěřivou stařenku. Ještě teď se ale léčí z šoku… Oběť (75) jim na lep neskočila, a ještě je holí vehnala přímo do náruče policistů! Muž (27) a žena (52) seniorku oslovili v domě, kde bydlí.
25.04.2012 12:11 |

podobné články

Žalostný případ zlodějiny: Mladík přepadl babičku o holi, potřeboval peníze na benzín!

 
Partička mladých frajírků se projížděla Kuřimí, když jim začal docházet benzin. Protože ale nikdo z nich neměl peníze a zábavy se nechtěli vzdát, rozhodli se pro opravdu zoufalý čin! Na ulici si vybrali nejsnazší oběť – stařenku o holi. Nebohou ženu srazil jeden z nich k zemi a okradl o „pár stovek“!
07.10.2013 09:45 |

podobné články

Premiéra Kmotra: Přišel "kriminálník" Opočenský, major Zeman o holi i Kubice

 
Film, na který všichni čekali, je tu. Příběh kmotra, který je inspirován životem krále českého podsvětí Františkem Mrázkem, přilákal nejen známé herce, ale i  bývalého trestance, vyšetřovatele a dokonce i představitele majora Zemana, který v novém snímku hraje. Vladimír Brabec se dostavil o holi a nechal se podpírat režisérem Troškou.
24.10.2013 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Brabec (113 článků) , František Mrázek (136 článků)

Nic pro slabé povahy: Polák si holí nohy letlampou! Sežehne mu plamen nohu, nebo ne?

 
V dnešní pokročilé době už se nedivíme ani tomu, že si kluci zakrývají pupínky make-upem, "holí":http://www.extra.cz/no-potes-bobra-vic-nez-polovina-zen-se-dole-prestava-holit-a-muzum-se-libi-prirozeny-vzhled si podpaží, nebo dokonce i nohy. Jestli při zbavování chloupků používají břitvu, žiletky nebo holicí strojky, netušíme, ale zjistili jsme, že toto nejsou jediné pomůcky k ničení mnohdy křoviny připomínajícího porostu na těle. Někteří z nás, řekněme ti slabomyslnější, používají třebas takovou letlampu.
05.12.2013 16:30 |

podobné články