Článek

Sexting může skončit až sebevraždou, varují psychiatři

 
Britští psychiatři varují před nebezpečným nárůstem sextingu. Ten podle nich může mít negativní dopady na psychické zdraví teenagerů.
13.05.2015 07:37 |

podobné články

Podobné články

Sexting není nevěra: Ano, nebo ne?

 
Sexting není důvod k rozchodu, míní většina mladých lidí.
21.06.2013 11:51 |

podobné články

Posíláte si partnerem erotické MMS? Provozujete (nebezpečný) sexting!

 
Sexting. Co to je? Velmi snadno se ho můžete dopustit například tím, když svému milovanému protějšku bez ostychu zasíláte své erotické fotky, nebo videa. Jenže co když pak vztah nedopadne zrovna ideálně?
12.07.2013 06:20 |

podobné články

Jennifer Lopez: Sexting není vůbec sexy!

 
Zpěvačka Jennifer Lopez se pustila do kritiky sextingu, tedy posílání erotických zpráv prostřednictvím chytrých telefonů. Šestačtyřicetiletá matka dvou dětí to považuje za něco velmi neatraktivního a nebezpečného. Sama by se do toho nepouštěla. V pořadu Live Wih Kelly and Michael sexting odsoudila.
01.04.2016 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (704 článků) , Michael Kelly (3 články) , Michael Kelly (3 články) , Michael Kelly (3 články) , Michael Michael (991 článků)

Přehnaná zdravá výživa je stejně nebezpečná jako mentální anorexie, varují psychiatři

 
Zelenina, káva bez kofeinu, bezlepková strava, potraviny bez umělých přísad. Dáváte si přehnaný pozor na to, co jíte? Pak se vystavujete psychickému onemocnění srovnatelnému s mentální anorexií a bulimií, varují psychiatři. Přílišný důraz na zdravé jídlo totiž může vést k nemoci známé jako ortorexie. "Léčba je to velmi komplikovaná, nejrůznější média nás burcují, jak zhubnout, každodenně nacházíme řady zaručených diet, kolik kilo zhubly nejrůznější celebrity. Stačí jen kliknout. Být příznivcem ortorexie není tak složité. Navíc je člověk in," vysvětluje Miroslava Navrátilová z psychiatrické kliniky v Brně.
13.11.2015 07:00 |

podobné články

Psychiatři chtějí změnit školský zákon. Poškozuje HYPERAKTIVNÍ děti

 
Školský zákon je třeba změnit, poškozuje hyperaktivní děti. Alespoň to tvrdí někteří dětští psychiatři. Pedagogičtí pracovníci se totiž nemusejí povinně řídit lékařskou diagnózou. Ministr školství to ale hned na změnu zákona nevidí a přichází s vlastním nápadem.
13.02.2011 21:35 |

podobné články

Psychiatři: Breivik za nic nemohl, je cvok

 
Atentátník Anders Behring Breivik nemůže být odpovědný za atentáty, při kterých zabil 77 lidí, protože byl v době útoků nepříčetný. K tomuto závěru dospěli soudní psychiatři, informuje v úterý agentura Reuters
29.11.2011 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Anders Breivik (287 článků)

Nadějná studentka (†18) se oběsila kvůli akné! Psychiatři selhali

 
Mladá dívka začala mít depresivní stavy zřejmě kvůli léku, který měla předepsaný na akné. Přestože vyhledala odbornou pomoc, psychiatři její případ ignorovali. Oběsila se v parku.
28.02.2012 11:45 |

podobné články

Breivik asi do vězení nepůjde! Psychiatři ho označili za nepříčetného

 
Psychiatři označili norského vraha Breivika za paranoidního schizofrenika. Prokuratura tak připouští, že byl v době brutálního vraždění nepříčetný.
02.03.2012 17:00 |

podobné články

KANIBALISMUS! Vražedkyně ze Smíchova uvedla, že bude pojídat lidské vnitřnosti. Přesto ji psychiatři pustili mezi lidi

 
Pořád nám hlava nebere, jak tohle monstrum mohli policisté a psychiatři pustit mezi lidi. Bylo jasné, že Michelle S. (33) chce a bude zabíjet. Říkala to na potkání každému. Kolegyni v léčebně se pochlubila, že bude žrát lidské vnitřnosti. Nikdo s tím ale nic nedělal.
27.07.2016 08:55 |

podobné články

Američtí psychiatři řádí: Trump je duševně nemocný, vůbec není způsobilý být prezidentem

 
Psychiatři vedou vážnou debatu o duševním zdraví 45. prezidenta USA Donalda Trumpa, píše server Scientific American.com. Obratem ovšem dodává, že etický kodex zapovídá diagnostikování osobnosti veřejného života takto z dálky.
19.02.2017 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (2457 článků)

A kdy zavřou vaši dceru? Lechtivá hra s mobilem se může krutě nevyplatit!

 
V době chytrých mobilních telefonů získává na oblibě, hlavně u mládeže, tzv.  sexting. Tedy posílání MMSek s erotickou tematikou. Jenže pokud nejste plnoletý, může se vám takové jednání krutě nevyplatit!
17.09.2015 05:05 |

podobné články

Poškození sluchu může skončit až sebevraždou, varují lékaři!

 
Až pětině lidí, kteří po silvestrovských oslavách přijdou s problémy k ušním lékařům, zůstávají trvalé následky. Často to bývá neustávají pískání v uších. A i když to zní jako banalita, podle ušních lékařů je právě tento následek silného výbuchu, například petardy, často i důvodem k sebevraždě.
27.12.2014 22:05 |

podobné články

Je to nevěra? Zadaní si vyměňují s někým jiným erotické esemesky. Jak to máte vy?

 
Říká se tomu sexting. Mezi mladými lidmi je tento způsob erotické komunikace s jinou osobou prostřednictvím mobilních telefonů velmi rozšířený.
23.06.2013 17:45 |

podobné články

Muži vs. ženy: Co čekají od sextingu? Čtěte!

 
Sexting neboli posílání eroticky laděných textových zpráv a obrázků prostřednictvím mobilu je dnes velmi běžné.
09.09.2013 11:20 |

podobné články

Fotky intimní partií. Je »sexting« sex?! Odpovědi puberťáku vás šokuji!

 
Otázkou není, zda si vaše nezletilé dítě posílá s vrstevníky fotky vlastních genitálií, ale spíš, jak moc se této činnosti věnuje. Tvrdí to psychologové ze Skotska a Švédska, podle nichž si prostřednictvím chytrých telefonů posílají fotky penisu, vulvy a dalších intimních partií těla téměř všichni teenageři. Mnozí jsou ještě mnoho let pod zákonem. A většina z nich to považuje za jeden typ selfie fotky.
16.06.2015 21:05 |

podobné články

Místo sexu virtuální zážitky: Češi experimentují se stimulátory a sexuálními aplikacemi. Natáčejí si i soulož!

 
Až polovina dospělých má ve svém mobilním telefonu nahé fotografie nebo videa svojí drahé polovičky. Telefony jsou tak s námi i v posteli. Jenže lidem už to přestává stačit, a tak vyhledávají sexuální zážitky v digitálním světě. Stále známějším fenoménem se stává kybersex nebo sexting. Výjimkou však nejsou ani počítačové hry či mobilní aplikace spojené se sexem.
22.10.2016 11:15 |

podobné články

Zkáza Bartošové se blíží: Tihle dva ji teď budou léčit doma

 
Show nekončí, právě naopak! Josef Rychtář nedodržel slovo a místo do střešovické nemocnice odvezl svou Džambulinku pěkně domů, kde nebude mít k lahvi daleko. Léčit ji nebudou psychologové a psychiatři, ale šaman komunikující s bůžky Jan Saavedra. Jak to asi může skončit?
01.08.2013 20:15 |

podobné články

Psychiatři zkoumají Dahlgrena už dlouhé měsíce: Zbaví ho nemoc zodpovědnosti?

 
Už od října loňského roku je Kevin Dahlgren, který měl zavraždit čtyři vzdálené příbuzné v Brně-Ivančicích, podrobován psychiatrickým a psychologickým vyšetřením. Kvůli tomu se o minimálně měsíc prodloužilo vyšetřování. Pokud bude uznán psychicky nemocným, může místo ve vězení skončit pouze v detenčním ústavu.
04.02.2016 21:15 |

podobné články

Ženy POZOR! Na Karlovarsku hledají sexuálního násilníka

 
Policisté na karlovarsku pátrají po nebezpečném muži. Dvě ženy přepadl přímo v jejich bytě. Psychiatři varují, že svůj útok může kdykoliv zopakovat.
07.12.2010 19:05 |

podobné články