Článek

Sex a bouřlivé večírky ano, kupčení ne. Soud zprostil finančníka Strauss-Kahna obvinění

 
Dominique Strauss-Kahn byl zproštěn obžaloby v případu údajného kuplířství. Bývalý šéf Mezinárodního měnového fondu z něj byl podezřelý kvůli účasti na večírcích s prostitutkami. Osvobozující rozsudek podle agentury AFP v pátek vynesl soud ve francouzském Lille.
12.06.2015 13:25 |

podobné články

Podobné články

Strauss-Kahn se prasečinek nedopustil, rozhodl soud

 
Soud ve francouzské Lille zprostil bývalého šéfa Mezinárodního měnového fondu (MMF) Dominiqua Strausse-Kahna obvinění z kuplířství. Kahn byl podezřelý z toho, že se několikrát zúčastnil večírků s prostitutkami. Kromě Kahna stanulo u soudu dalších 13 lidí, obviněných ze stejného činu. I oni ale byli nakonec zproštěni obžaloby. 
12.06.2015 15:01 |

podobné články

Chlípného Dominique Strauss-Kahna si zahrajou herecké superhvězdy. Koukněte, jaké

 
Sexuální aféra šéfa Mezinárodního měnového fondu Dominique Strauss-Kahna (62) otřásla francouzskou politickou scénou. Zároveň se ale zřejmě stane zlatým dolem pro filmaře, které nečekaný pád jenoho z nejmocnějších mužů planety fascinuje.
20.06.2011 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Dominique Strauss-Kahn (64 článků)

SOUD SE STRAUSS-KAHNEM ODLOŽEN! Probíhá další šetření

 
Šéf Mezinárodního měnového fondu Dominique Strauss-Kahn stane před soudem o několik hodin později, než se čekalo. Jak oznámila agentura Reuters, Strauss-Kahn se podrobí soudnímu vyšetřování. Podle stanice BBC stane před soudem do dnešní sedmé hodiny SELČ. Strauss-Kahn je vyšetřován kvůli údajnému sexuálnímu útoku na zaměstnankyni hotelu, v němž byl v New Yorku ubytován.
16.05.2011 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Dominique Strauss-Kahn (64 článků)

Byl jako zvíře, stěžovaly si prostitutky na Khana

 
Sexuální skandál bývalého šéfa Mezinárodního měnového fondu Dominiquea Strauss-Kahna (62) nabírá na obrátkách. Po obvinění z pokusu o znásilnění hotelové pokojské se ozvala nechvalně proslulá newyorská bordelmamá. Strauss-Kahn si u ní prý kupoval dívky na sex. Ty si často stěžovaly na jeho agresivní chování.
19.05.2011 13:35 |

podobné články

„Parodie za všechny oběti znásilnění“ skončila. Strauss-Kahn se vrátil do vlasti

 
Bývalý ředitel Mezinárodního měnového fondu (MMF) Dominique Strauss-Kahn se dnes ráno vrátil ze Spojených států do Francie. Letadlo s ním a s jeho manželkou Anne Sinclairovou přistálo v Paříži v 07:05. V USA Strauss-Kahn čelil obvinění ze sexuálního napadení pokojské v newyorském hotelu, koncem srpna ale prokuratura obvinění stáhla.
04.09.2011 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Dominique Strauss-Kahn (64 článků)

Prostitutky stáhly žalobu na Strausse-Kahna z kuplířství! Před soud ale půjde...

 
Naprostá většina žalujících v pondělí odvolala svá obvinění z kuplířství, kterým u soudu čelí bývalý šéf Mezinárodního měnového fondu (MMF) Dominique Strauss-Kahn. Po vyjádření obžalovaného na probíhajícím procesu a den před obžalovací řečí prokuratury dospěly žalující strany k přesvědčení, že není dost důkazů, že Strauss-Kahn porušil zákon.
16.02.2015 22:30 |

podobné články

Domácí vězení pro Strausse-Kahna. Ano, ale za 1 milion dolarů!

 
Newyorský soud ve čtvrtek rozhodl, že bývalého šéfa Mezinárodního měnového fondu Dominiqua Strausse-Kahna propustí na kauci jeden milion dolarů (17,1 milionu korun). Strauss-Kahn je obviněn z pokusu o znásilnění hotelové pokojské, informuje agentura Reuters.
19.05.2011 22:45 |

podobné články

Obviněný Strauss-Kahn definitivně volný: Bylo to rychlé a ona to chtěla

 
Bývalý šéf Mezinárodního měnového fondu (MMF) Dominique Strauss-Kahn, jehož obvinění ze sexuálního útoku v úterý newyorský soud stáhl, měl s údajnou obětí Nafissatou Diallovou pohlavní styk, ale dobrovolný. Prohlásil to Strauss-Kahnův obhájce Benjamin Brafman, který dodal, že tělesné dispozice obou aktérů incidentu násilný sexuální kontakt vylučují.
23.08.2011 22:20 |

podobné články

Luxusní vězení Strauss-Kahna, o kterém nesnil

 
Nejdříve byl obvinění ze znásilnění, pak v poutech vláčen po soudech a nyní přestěhován do luxusního domácího vězení. Řeč je o bývalém šéfovi Mezinárodního měnového fondu Dominiqu Strauss-Kahnovi. Rodinný dům v jedné z nejbohatších čtvrtí v New Yorku má údajně čtyři ložnice, pět koupelen, tělocvičnu a domácí kino. Teď bude hostit muže, který nutil k orálnímu sexu hotelovou pokojskou.
31.05.2011 13:00 |

podobné články

Strauss-Kahna vyjdou podmínky propuštění na miliony měsíčně

 
Bezpečnostní opatření, kterými podmínil americký soud propuštění Dominiqua Strausse-Kahna, přijdou tohoto francouzského politika obviněného ze sexuálního napadení na 200.000 dolarů (3,4 milionu korun) měsíčně, uvedla dnes agentura Reuters.
20.05.2011 07:50 |

podobné články

Strauss-Kahn odstoupil z vedení MMF, nahradit ho má Lagardeová

 
AKTUALIZOVÁNO. Výkonný ředitel Mezinárodního měnového fondu (MMF) Dominique Strauss-Kahn rezignoval na svou funkci. V rezignačním dopise, který dnes MMF zveřejnil s datem 18. května, Strauss-Kahn důrazně odmítl obvinění z pokusu o znásilnění, kterému nyní v newyorské vazbě čelí.
19.05.2011 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Dominique Strauss-Kahn (64 článků)

Strauss-Kahn se rozešel s manželkou

 
Bývalý šéf Mezinárodního měnového fondu (MMF) Dominique Strauss-Kahn se rozešel s manželkou Anne Sinclairovou a nyní žijí odděleně. Strauss-Kahn čelil v posledním roce několika obvinění ze sexuálních deliktů a přišel kvůli nim o svůj post v čele fondu i o možnost kandidovat na francouzského prezidenta.
29.06.2012 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Dominique Strauss-Kahn (64 článků)

Šéfa MMF Strausse-Kahna zatkli v USA za sexuální napadení

 
Newyorský žalobce v neděli obvinil šéfa Mezinárodního měnového fondu (MMF) Dominiqua Strausse-Kahna z pokusu o znásilnění, omezování osobní svobody a sexuálně motivovaného trestného činu. Strauss-Kahn se prý pokusil donutit násilím k sexu hotelovoun pokojskou.
15.05.2011 09:00 |

podobné články

Prokurátor si předvolal pokojskou. Odejde Strauss-Kahn bez trestu?

 
V ovzduší dohadů o brzkém odložení případu bývalého výkonného ředitele Mezinárodního měnového fondu Dominiqua Strausse-Kahna ad acta si newyorský prokurátor na dnešek předvolal ženu, která Strausse-Kahna obviňuje ze sexuálního násilí.
22.08.2011 09:40 |

podobné články

Podle aféry Dominika Stauss-Kahna vznikne film pro dospělé

 
Film pro dospělé podle sexuální aféry bývalého šéfa Mezinárodního měnového fondu Dominika Strauss-Kahna se chystají natočit francouzští producenti.
07.11.2011 12:15 |

podobné články

Ribéry a Benzema měli sex s mladistvou, soud je zprostil obvinění

 
Pařížský soud zprostil obvinění fotbalisty Francka Ribéryho a Karima Benzemu, kterým hrozil až tříletý trest vězení za sex s nezletilou prostitutkou.
30.01.2014 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Franck Ribéry (51 článků) , Karim Benzema (40 článků)

Z obžaloby násilníka Strauss-Kahna: Strkal jí penis do úst

 
Obhajoba: Vůbec v hotelu nebyl! Ze znásilnění hotelové pokojské obviněný předseda Mezinárodního měnového fondu Dominique Strauss-Kahn (62) sice v pondělí navrhl, že složí kauci 17 milionů korun, soudkyně jej přesto z vazby nepustila.
18.05.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Dominique Strauss-Kahn (64 článků)

Strauss-Kahn chce UMLČET pokojskou milionem dolarů

 
Lidé kolem bývalého šéfa Mezinárodního měnového fondu Dominiquea Strausse-Kahna kontaktovali příbuzné ženy, kterou se podle žaloby Strauss-Kahn pokusil znásilnit. Chtějí docílit mimosoudního vyrovnání, píše v úterý deník New York Post.
24.05.2011 22:10 |

podobné články

Bývalý šéf MMF Strauss-Kahn je volný! Pokojská si znásilnění vymyslela?!

 
V případu bývalého šéfa Mezinárodního měnového fondu Dominuque Strauss-Kahna (62) došlo k nečekanému zvratu! Pokojská Nafissatou Diallo (32), kterou údajně nutil k orálnímu sexu, během výslechů několikrát lhala!
02.07.2011 12:10 |

podobné články