Sevilla obrat nedokonala a Superpohár patří Barceloně. Nevídanou přestřelku rozhodl Pedro

Běžela 52. minuta zápasu a Suárez zvýšil na 4:1 pro Barcelonu. Zdálo se, že o držiteli evropského Superpoháru není pochyb. Omyl! Hráči Sevilly dokázali nemožné a využili lehkovážné hry soupeře. V 81. minutě bylo srovnáno na 4:4. Nakonec rozhodlo prodloužení, ve kterém se z dorážky prosadil barcelonský Pedro.
11.08.2015 23:55 |

Ronaldo dvěma góly vystřelil Realu triumf v Superpoháru

Fotbalisté Realu Madrid získali podruhé Superpohár UEFA. Úřadující šampion Ligy mistrů dnes v Cardiffu porazil vítěze Evropské ligy FC Sevilla 2:0, oba góly vstřelil Cristiano Ronaldo. Předtím Real vyhrál Superpohár v roce 2002.
12.08.2014 23:05 |

Osobnosti: Cristiano Ronaldo (447 článků)

Jablonec má SUPERPOHÁR! Proti Plzni předvedl parádní obrat a zvítězil 3:2

Fotbalisté Jablonce poprvé vyhráli Superpohár. Severočeši coby vítěz Poháru České pošty uspěli v souboji s ligovým mistrem Plzní, přestože na západě Čech prohrávali 0:1 po rychlé brance domácího Tomáše Wágnera.
12.07.2013 20:00 |

Jablonec přivítá Betis Sevilla, Liberec si zahraje s Vydrovým Udine

Fotbalisté Liberce se ve 4. předkole Evropské ligy utkají o postup do základní skupiny s italským Udine, v jehož kádru figuruje český reprezentant Matěj Vydra. Také Jablonec čeká velmi těžký soupeř, narazí na španělský Betis Sevilla. Úvodní zápasy jsou na programu 22. srpna, odvety o týden později. Slovan začne venku, Jablonec naopak doma. Rozhodl o tom dnešní los ve švýcarském Nyonu.
09.08.2013 14:15 |

Osobnosti: Matěj Vydra (67 článků)

Jablonec prohrál gólem v závěru s Betisem Sevilla 1:2

Fotbalisté Jablonce prohráli v úvodním utkání 4. předkola Evropské ligy s Betisem Sevilla 1:2 a vzdálil se jim vysněný premiérový postup do základní skupiny pohárů. Severočeši prohrávali po Molinově dorážce, ještě do pauzy sice srovnal Kopic, ale čtyři minuty před koncem rozhodl o triumfu hostů Cedric. Odveta se hraje za týden ve Španělsku.
22.08.2013 23:25 |

Osobnosti: Cedric (3 články)

Youtuber Pedro: Dopis ukazuje, jak moc si toho druhého vážíme

Youtuber Pedro sice patří už ke generaci, která dává přednost elektronické komunikaci, ale na ručně psané vzkazy a dopisy nedá dopustit. Se svou ženou se poznali jako náctiletí a jejich láska i přes krátkou pauzu trvá už přes patnáct let. Manželé jsou pět let.
01.02.2017 00:10 |

SUPERPOHÁR a MILION vyhrála mistrovská PLZEŇ! Boleslav porazila na penalty

Fotbalisté Plzně vyhráli Superpohár. V souboji vítěze ligy a vítěze ligového poháru porazili Mladou Boleslav. O triumfu Západočechů rozhodl až penaltový rozstřel.
22.07.2011 19:50 |

Mistr z Plzně získal Superpohár, o výhře nad Libercem rozhodl v první půli

Superpohár FAČR má nového majitele. Mistrovská Plzeň porazila vítěze domácího poháru Liberec 2:1. V první půli se za Viktorii trefili Tomáš Hořava a Daniel Kolář. Po přestávce za Slovan snižoval Lukáš Bartošák.
18.07.2015 21:46 |

Osobnosti: Daniel Kolář (38 článků)

Sevilla si v nastavení zajistila účast v Lize mistrů

Zatímco Sevilla může slavit, Mallorca se zahalila do smutku.
16.05.2010 00:45 |

Ujfaluši španělský pohár nezvedl.Finále ovládla Sevilla

Finále španělského poháru: Sevilla - Atlético 2:0
20.05.2010 08:30 |

Sevilla mění kouče. Alvarez neustál prohru v Alicante

Po nedělní prohře 0:2 na hřišti Herculesu Alicance skončil na lavičce fotbalového klubu FC Sevilla trenér Antonio Alvarez a novým koučem týmu byl jmenován Gregorio Manzano.
27.09.2010 09:35 |

Impozantní série Barcelony skončila, postaral se o to Betis Sevilla

Druholigový Betis Sevilla ukončil v odvetě čtvrtfinále Španělského poháru po 28 zápasech nejdelší sérii fotbalistů Barcelony bez porážky v historii klubu.
20.01.2011 11:40 |

Dvaadvacetiletý obránce Betisu Sevilla Roqué má rakovinu

Obránce druholigového Betisu Sevilla Miki Roqué má rakovinu.
06.03.2011 13:15 |

Fotbalisté Betisu Sevilla se vracejí do španělské ligy

Betis Sevilla se po dvou sezonách vrátí do nejvyšší fotbalové ligy ve Španělsku.
13.05.2011 11:10 |

Betis Sevilla ztratil první body, prohrál v Getafe

Fotbalisté Betisu Sevilla prohráli na půdě Getafe 0:1, ztratili první body v soutěži, ale stejně zůstávají na prvním místě tabulky.
26.09.2011 23:30 |

Sevilla doma v samém závěru ztratila body se San Sebastianem

Fotbalisté Betisu Sevilla prohráli doma v nedělním zápase 14. kola španělské ligy s San Sebastianem 2:3.
28.11.2011 08:10 |

Atlético Madrid přenechalo všechny body Betisu Sevilla

Fotbalisté Atlétika Madrid prohráli v utkání 17. kola španělské ligy na domácím hřišti s Betisem Sevilla 0:2.
18.12.2011 18:50 |

Šéf FC Sevilla Del Nido musí na sedm a půl roku do vězení

Prezident španělského fotbalového klubu FC Sevilla José Maria Del Nido byl odsouzen za zpronevěření veřejných financí.
19.12.2011 21:05 |

Osobnosti: Maria José (11 článků)

Sevilla utrpěla na hřišti Vallecana třetí prohru v řadě

Rayo Vallecano - FC Sevilla 2:1
08.01.2012 15:30 |

Rubén Castro zařídil výhru Betisu Sevilla

Fotbalisté Betisu Sevilla vyhráli v pondělní dohrávce španělské ligy na půdě Zaragozy 2:0. Obě branky vstřelil útočník Rubén Castro.
20.02.2012 23:40 |