Článek

Setkání vymodlených dětí ve Zlíně: Maxík utekl hrobníkovi z lopaty, říká jeho maminka

 
Zahradu Baťovy vily ve Zlíně v sobotu zaplnilo více než tisíc dětí „ze zkumavky“. Bezdětným rodičům pomohli k jejich snu odborníci ze zlínské Kliniky reprodukční medicíny.
06.06.2015 17:30 |

podobné články

Podobné články

Bono Vox: Nedávno jsem utekl hrobníkovi z lopaty

 
Zpěvák Bono Vox tvrdí, že při práci na posledním albu skupiny U2 málem zemřel. Hrobníkovi z lopaty ale utekl a dnes hovoří o celé věci jako o „události vyhynutí“. Sedmapadesátiletý irský hudebník tvrdí, že šlo o fyzickou záležitost a měl pocit, že jeho život se podobá politické apokalypse v Evropě a USA.
29.12.2017 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Bono Vox (45 článků)

Leonardo DiCaprio šokuje: Třikrát jsem utekl hrobníkovi z lopaty!

 
Herec Leonardo DiCaprio tvrdí, že už třikrát utekl hrobníkovi z lopaty. Jednačtyřicetiletá hollywoodská hvězda je přesvědčena, že minimálně ve třech případech se smrti dívala do očí a chybělo velmi málo na to, aby už dnes nebyla mezi živými. Za sebou má útok velkého bílého žraloka, výbuch motoru v letadle a nehodu s padákem.
16.12.2015 10:05 |

podobné články

Miro Žbirka utekl hrobníkovi z lopaty: Jenom jsem ležel a čekal…

 
Tak dlouho přecházel různé nemoci, až se mu to začátkem letošního roku málem vymstilo. Miro Žbirka (65) doslova utekl hrobníkovi z lopaty a měl veliké štěstí, že se na poslední chvíli dostal k lékaři do Prahy.
21.11.2017 06:15 |

podobné články

Zawadská: Utekla jsem hrobníkovi z lopaty

 
Valerie Zawadská (52) si vybojovala zpět svůj život! „Vím, že jsem utekla hrobníkovi z lopaty,“ řekla s úlevou Blesku. Podle lékařů zřejmě překonala krizi způsobenou těžkým zánětem slinivky. „Lékaři mi prozradili, jak moc vážné to se mnou bylo,“ povzdechla si Zawadská. I když stále ještě nesmí opustit JIP, začíná konečně komunikovat s okolím.
13.12.2010 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Valerie Zawadská (20 článků)

George Michael unikl o vlásek hrobníkovi z lopaty

 
Britský hudebník George Michael vydá v polovině března nové album. Ponese název Symphonica a na trh jej uvede společnost Virgin EMI/Universal Music Group od 17. března. Bude to šesté sólové album padesátiletého zpěváka, jenž před dvěma roky o vlásek unikl hrobníkovi z lopaty.
23.01.2014 10:00 |

podobné články

Osobnosti: George Michael (247 článků)

Simona Krainová má doma pracanta: Její malý syn Maxík jí umyl auto

 
Syn Simony Krainové (39) má asi jasno. Jeho budoucí povolání by se mohlo motat někde kolem aut. Téměř dvouletý Maxík už totiž zvládně mamce omýt luxusní vůz.
11.07.2012 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (1884 článků)

Ruský opoziční aktivista varuje Putina: Jednou skončí, a nebude to pěkné. Pak se nebudeme stačit divit, co na něj vyleze

 
Vladimir Kara-Murza je otcem tří dětí, ale kromě toho je také novinářem a opozičním aktivistou. Možná právě kvůli tomu byl už dvakrát otráven a hrobníkovi z lopaty utekl jen tak tak. Stojí prý o nastolení demokracie v Rusku a důrazně odmítá, že Rusové v jádru touží po vládě silné ruky, jak se často říká. Putin prý jednoho dne skončí, ale rozhodně to nebude díky prohraným volbám...
17.05.2017 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3009 článků)

Takhle hlídá děda Petr Novotný. 7 dětí a on si v klidu čte!

 
Bavič Petr Novotný (69) na začátku roku doslova utekl hrobníkovi z lopaty. Po několika operacích, kdy mu selhalo srdce a ledviny, si užívá domácího klidu a vnoučat. Ale ani sedm dětí ho nedokáže rozrušit.
26.07.2017 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (318 článků) , Petr Novotný (89 článků)

Hrušínský, který utekl hrobníkovi z lopaty, si prý 2 týdny v umělém spánku užíval. Byl jsem na několikadenním tripu

 
Poté, co Janu Hrušínskému praskl žlučník, tepna v břiše a následně prodělal zápal plic, ho lékaři udržovali dvanáct dní v umělém spánku. Jeho blízcí a zejména pak manželka Miluše Šplechtová si o něj dělali velké starosti. Herec ale s odstupem vzpomíná na tuto nepříjemnou životní zkušenost s úsměvem a někoho možná jeho popis celé situace zarazí.
29.02.2016 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Miluše Šplechtová (54 článků)

Sýkora dostal konečně šanci a jeho Pittsburgh utekl hrobníkovi z lopaty

 
Poprvé se ve finále letošního play off NHL objevil český hokejista i v dresu Pittsburghu. Petr Sýkora pomohl proti Hudlerovu Detroitu vybojovat rozhodující sedmý zápas.
10.06.2009 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Sýkora (99 článků) , Petr Sýkora (99 článků)

Mladíka potrhalo 15tunové auto. Dvakrát ho prohlásili za mrtvého, přesto přežil

 
Hrobníkovi z lopaty utekl 23letý Lewis Godfrey, kterého srazil 15tunový nákladní vůz. Mladík utrpěl těžká zranění, na některých částech těla měl navíc zcela sedřenou kůži. Podle lékařů neměl přežít, na místě byl dokonce prohlášen za mrtvého, ale jeho srdce se znova rozbušilo. Po pěti měsících od nehody je však na dobré cestě k plnému uzdravení.
21.11.2012 17:15 |

podobné články

Antonín (39) přežil výbuch granátu: Měl roztržené břicho, z nohy mu koukaly kosti...

 
Utekl hrobníkovi z lopaty. Dokonce dvakrát přežil klinickou smrt. Zůstanou mu ale trvalé následky. Antonín Skýpala (39) ze Sušice na Klatovsku přežil výbuch dělostřeleckého granátu, který vloni explodoval jen pár metrů od něj. Jeho kamarád už ale štěstí jako on neměl. Výbuch ho roztrhal na kusy.
20.05.2013 12:20 |

podobné články

Lou Reed utekl hrobníkovi z lopaty. Zpěvák se zotavuje po transplantaci jater

 
Americká rocková legenda, zpěvák Lou Reed, se zotavuje po transplantaci jater. Novinářům to sdělila jeho manželka, umělkyně Laurie Andersonová. Díky transplantaci lékaři zpěvákovi zachránili život.
04.06.2013 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Laurie Anderson (3 články) , Lou Reed (39 článků)

Málem ho pohřbili. Chtěli krajana zahrabat pod zem

 
Hrobníkovi z lopaty patrně na poslední chvíli utekl cizinec, kterého koncem minulého týdne nalákal jeho krajan s manželkou do úklidové komory firmy v Bezděčíně na Mladoboleslavsku. Tam ho napadl a vyhrožoval mu smrtí a zakopáním pod zem. Mladému cizinci se podařilo utéct, řekl v pondělí policejní mluvčí David Schön.
01.07.2013 11:00 |

podobné články

Jiří Wohanka alias pan Zajíc z Ordinace: Přežil pád letadla!

 
Kulkou do spánku skončila role podvedeného pana Zajíce v Ordinaci v růžové zahradě. Málokdo ale ví, že jeho představitel Jiří Wohanka (67) jen o vlásek utekl hrobníkovi z lopaty. Býval vášnivým pilotem ultralehkých letadel, jeden let ho ale málem stál život!
09.05.2014 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Wohanka (2 články)

Bavič Petr Novotný se po mozkové příhodě objevil na veřejnosti: Máme s ním exkluzivní video rozhovor!

 
Herec a bavič Petr Novotný  (66) v říjnu utrpěl mozkovou příhodu a jen zázrakem přežil. Jeho zdravotní stav byl velmi vážný, byl ochrnutý, nemohl mluvit. Novotný však doslova utekl hrobníkovi z lopaty a ze všeho se vyhrabal. A zase je ve formě.
05.06.2014 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (318 článků) , Petr Novotný (89 článků)

George Michael se skrývá ve svém domě. Má AIDS?!

 
Zpěvák George Michael během posledních tří let několikrát utekl hrobníkovi z lopaty. Nejprve ho málem o život připravil zápal plic, který ho zachvátil během evropského turné, před Vánocemi o jeho život bojovali lékaři z Vídně. Loni vypadl z auta na dálnici. V květnu letošního roku kvůli chatrnému zdraví zmizel z veřejného života a skrývá se v domě na severu Londýna, kam za ním může jen nejbližší kamarád. Spekuluje se o nejhorším.
31.07.2014 08:35 |

podobné články

Osobnosti: George Michael (247 článků)

Podívejte se na zázračné uzdravení toulavého pejska. Toffee utekl hrobníkovi z lopaty!

 
Když indičtí záchranáři objevili zuboženého pejska, kterého pojmenovali Toffee, nevěřili svým očím. "Pes byl na pokraji smrti":http://www.extra.cz/pes-spadl-do-asfaltu-a-okamzite-se-promenil-v-kamen-akci-pro-jeho-zachranu-musite-videt a vypadal tak zoufale, že to vhánělo slzy do očí. Toffee se však nedal a smrt pokořil.
20.10.2014 09:20 |

podobné články

Michael Douglas utekl hrobníkovi z lopaty: Tady je jeho tajemství!

 
Herec Michael Douglas má za sebou sedmdesátku i vítězství nad rakovinou jazyka. Hollywoodská hvězda si na Nový rok stanovila mezi předsevzetími bezlepkovou dietu. Drží ji od prvního dne roku, má téměř o čtyři kila tělesné hmotnosti méně a prý se cítí mnohem lépe, protože má díky tomu více energie.
10.04.2015 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Michael Douglas (423 článků) , Michael Michael (1163 článků)