Článek

Setkání policejních šéfů ve Vídni

 
Policejní prezident generálmajor Tomáš Tuhý se ve čtvrtek 30. června 2016 ve Vídni zúčastnil společného setkání policejních špiček, na kterém se projednával text Společné deklarace k řízení migračních toků.
04.07.2016 11:20 |

podobné články

Podobné články

Policie má dnes oznámit jména některých nových šéfů

 
Policejní prezidium by dnes mělo zveřejnit jména lidí, kteří jsou od počátku dubna v čele některých útvarů. V minulých týdnech vybíralo ze zájemců o posty šéfů ochranné služby, letecké služby, Úřadu služby kriminální policie a vyšetřování a krajských policejních ředitelství v Ústeckém a Královéhradeckém kraji. Podle informací Lidových novin má být například v čele útvaru chránícího ústavní činitele někdejší šéf protidrogové centrály Jiří Komorous. Nyní byl u ochranné služby náměstkem.
02.04.2012 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Komorous (38 článků)

Ministr Ťok: Dopravní propojení s Vídní se bude v následujících letech zlepšovat

 
Zlepšení silničního a železničního spojení s Vídní bylo hlavním tématem jednání mezi českým ministrem dopravy Danem Ťokem a zemským hejtmanem Dolního Rakouska Erwinem Pröllem. Oba se shodli, že například přípravu stavby D52, která má zvětšit kapacitu propojení s Vídní, v současnosti komplikují neschválené Zásady územního rozvoje Jihomoravského kraje.
19.07.2016 21:20 |

podobné články

Ve Vídni měl udeřit terorista. Rakušané zadrželi islamistu z Albánie

 
Rakouská policie v pátek večer zadržela ve Vídni muže podezřelého z přípravy teroristického útoku v rakouské metropoli. S odvoláním na policejní zdroje o tom informovala agentura APA. Zatčeným je podle listu Krone radikální islamista albánského původu, který na tento měsíc údajně chystal útok výbušninou ve Vídni.
20.01.2017 22:15 |

podobné články

Čtěte, co bude řešit mocný Bilderberg a kdo na setkání přijede

 
O právě probíhajícím setkání neformální skupiny čelných západních politiků, byznysmenů i šéfů tajných služeb Bilderberg v dánské Kodani píše na poslední straně pátečních Hospodářských novin komentátor Jindřich Šídlo. V odlehčeném tónu se snaží ironizovat ty, kteří v jednání Bilderbergu vidí setkání nejmocnějších spiklenců světa, jak je označil dnešní text na Britských listech.
30.05.2014 09:21 |

podobné články

Policejní prezident předsedal jednání Salzburského fóra

 
V moravském Mikulově se v rámci půlročního českého předsednictví Salzburskému fóru konalo ve dnech 12. - 13. 10. 2016 další setkání policejních šéfů členských zemí, zástupců Interpolu, Europolu a zástupce Spolkové policie Německo. Role předsedajícího a hlavního hostitele se ujal policejní prezident genmjr. Tomáš Tuhý.
17.10.2016 07:40 |

podobné články

Z šéfů stran je nejdůvěryhodnější Schwarzenberg, lídr ČSSD druhý

 
Z šéfů politických stran je pro Čechy nejdůvěryhodnější předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg. Věří mu 30 procent respondentů. Zjistil to průzkum agentury Factum Invenio.
07.08.2009 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3584 článků)

Manželky šéfů stran: Jaké jsou doopravdy?

 
Předvolební kampaň přiostřuje – zbývá už jen měsíc, a lidé si vyberou vítěze, kteří budou za pohádkové platy vysedávat ve Sněmovně. Některé kandidáty vidina úspěchu omámila tak, že se na nás z billboardů zubí nejen oni, ale i jejich manželky. Jiní si zase domácí blaho úzkostlivě střeží. Podívejte se s Aha! na utajené i známé dámy, které stojí po boku šéfů nejsilnějších stran...
27.04.2010 12:00 |

podobné články

Heger prozradil mzdy šéfů nemocnic... Pohádkové platy!

 
Jak se mají ti, v jejichž rukou je naše zdraví? Ministr zdravotnictví Leoš Heger (TOP 09) poodhalil platy šéfů největších českých nemocnic. Jejich výše ukazuje, že zdraví není zrovna vyhublá dojná kráva pro konta státem placených manažerů.
29.12.2011 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Heger (1254 článků)

Jeden z šéfů Tesca prodal akcie týden před jejich propadem

 
Jeden z šéfů největšího britského řetězce Tesco prodal akcie podniku v hodnotě 202.000 liber (6,2 milionu korun) pouhý týden před tím, než oznámení o špatných vánočních prodejích srazilo hodnotu akcií Tesca o 16 procent. Uvedla to dnes britská média.
14.01.2012 13:30 |

podobné články

Bída šéfů českých dálnic: Dva obviněni kvůli škodě za půl miliardy, třetí dostal padáka

 
Dvojice bývalých šéfů ŘSD Petr Laušman a Alfred Brunclík míří k soudu. V době, kdy tento státní podnik zažívá další personální převrat, byli obžalováni kvůli údajně značně nevýhodným pronájmům. První měl podle obžaloby způsobit státu škodu 114 milionů, druhý v součtu 420 milionů korun!
14.02.2014 16:05 |

podobné články

Národní divadlo nově obsadí posty šéfů baletu a činohry

 
Vedení Národního divadla v Praze (ND) připravuje změny na postech uměleckých šéfů v souvislosti s tím, že v červnu 2015 končí mandáty šéfům baletu Petru Zuskovi a činohry Michalu Dočekalovi. V prvním případě oslovil ředitel Jan Burian kandidáty ze zahraničí, k vedení činoherního souboru hodlá vyzvat během podzimu několik domácích osobností v uzavřeném výběrovém řízení, řekl mluvčí ND Tomáš Staněk.
23.06.2014 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Staněk (40 článků) , Jan Burian (170 článků) , Michal Dočekal (27 článků) , Petr Zuska (12 článků)

Většina manažerů a šéfů jsou narcisové. I ten váš?!

 
To, co podřízení vědí dávno, o čem si šuškají, nebo si to jen myslí, ale raději neventilují, potvrdili psychologové z Norska. Osoby s narcistickou poruchou osobnosti rádi šplhají po firemním žebříčku a usilují o role manažerů a šéfů. A daří se jim v tom – bohužel – dobře. Lidé zastávající řídící funkce totiž mají skutečně ve většině případů narcistickou poruchu osobnosti.
13.07.2014 07:55 |

podobné články

Schůzka šéfů českých tajných služeb. Poslanec popsal podrobnosti

 
Schůzka šéfů českých tajných služeb s poslanci naznačila i nápady na konkrétní změny legislativy. Více o schůzce řekl Lidovým novinám šéf výboru pro bezpečnost Roman Váňa (ČSSD). Tajné služby prý dostaly úkol a musí si říci, co chtějí. Vláda pak návrhy zváží.
17.01.2015 08:37 |

podobné články

Osobnosti: Roman Váňa (50 článků)

Noviny: Blíží se výměna šéfů důležitých úřadů, ale koalice o kandidátech zatím nejednala

 
K výměně na postech strážců české ekonomiky by mělo dojít během následujícího roku a půl. Aby vlivné úřady, jakými jsou například antimonopolní úřad nebo Úřad pro ochranu osobních údajů, nezůstaly v provizoriu, měla by první jmenování jejich nových šéfů přijít už na jaře. Jenže konkrétní kandidáti zatím chybí, upozorňují dnešní Lidové noviny.
23.03.2015 11:41 |

podobné články

Senátor Doubrava: O hlouposti hloupých šéfů států smutné EU

 
Ohromná migrační vlna, se kterou si neumí EU poradit, a komediální odmítnutí šéfů zúčastnit se čínské oslavy konce druhé světové války, znamená další signály, že EU se stala zhroucenou organizací.
14.09.2015 17:26 |

podobné články

Zelení: Michálkův návrh omezí plýtvání na milionových odměnách šéfů státních firem

 
Senátoři včera podpořili legislativní návrh z dílny skupiny senátorů v čele s Liborem Michálkem (za Stranu zelených), který má omezit plýtvání penězi daňových poplatníků na milionových odměnách šéfů a manažerů státních a polostátních firem. Novelami zákonů o státním podniku a o majetku ČR se teď budou zabývat senátní výbory.
11.12.2015 09:20 |

podobné články

Pětina šéfů má psychopatické rysy jako zločinci

 
Některé psychopatické rysy jako nebojácnost nebo odolnost vůči stresu mohou být pro život pozitivní. A o to líp, má-li je člověk, který má vést firmu či tým zaměstnanců. Jenže existují také rysy, které společensky pozitivní nejsou vůbec. Třeba potřeba vinit za vše okolí nebo se vůbec nezajímat o budoucnost. Skvělí i příšerní vůdcové mají na psychopatické škále vyšší skóre než obecná populace, ale podle australských psychologů má celá pětina šéfů, manažerů a ředitelů rysy shodné se zločinci. A ti škodí jak firmám, tak celé společnosti.
15.09.2016 17:05 |

podobné články

Na plese ve Vídni budou servírovat menu z hmyzu! Dobrou chuť!

 
Kde jinde propagovat zdravé, ekologické a velmi chutné pokrmy vyrobené z hmyzu než na setkání vědců. Řekli si pořadatelé vědeckého plesu ve Vídni a rozhodli se, že tento taneční svátek chytrých hlav pořádaný v metropoli na Dunaji každý leden bude letos okořeněn cvrčky s chilli a housenkami v citrusové zálivce.
22.12.2015 16:05 |

podobné články

Wilders, Le Penová či Okamura se radí ve Vídni. Je zde i prudce aktuální vyjádření k situaci v Británii

 
Od čtvrtka do soboty probíhá ve Vídni setkání zástupců politických uskupení sdružených ve frakci Evropského parlamentu Evropa národů a svobody (ENF). Exkluzivní informace přímo z jednání euroskeptických politiků přináší redaktor ParlamentníchListů.cz Lukáš Petřík.
17.06.2016 13:40 |

podobné články