Článek

Sestoupily z lesklých obálek módních časopisů. Do Prahy se dnes sjedou české a slovenské topmodelky

 
Hlavními vývozními artikly naší země jsou chmel, sklo a jistě také česká krása. Pravdou ale je, že české topmodelky sbírají vavříny hlavně v zahraničí a doma je prakticky nevídáme. Jednou ročně se ale většina těch nejúspěšnějších modelek ze světového módního olympu potká u příležitosti finále Schwarzkopf Elite Model Look.
02.09.2015 12:25 |

podobné články

Podobné články

Karolína Kurková pro sebe urvala rovnou dvě verze obálek módního časopisu! Mrkněte, jak se odvázala

 
Ve vrcholném modelingu se pohybuje už patnáct let, ale ani za tu dobu se nestihla nikomu okoukat. Karolína Kurková  (30) dokáže vykouzlit nové já téměř při každém focení. Do toho její pověstné nekonečně dlouhé útlé nohy a výška 180 centimetrů a všem je jasné, že tuhle Češku jen tak nahradit nelze. Aktuálně Karolína získala rovnou dvě verze březnových obálek britského časopisu pro ženy Stylist.
28.02.2014 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Kurková (373 článků)

V hlavní roli nadupaný dekolt: Tahákem nového filmu není Cameron Diaz, ale přírodní pětky Kate Upton

 
Nejen z obálek časopisů, ale brzy už i z pláten kin se bude na své početné obdivovatele dívat Kate Upton  (21) . Tvůrci filmu Jedna za všechny (The Other Woman) vsadili rovnou na dvě jistoty - Cameron Diaz  (41) a velká prsa. Ta zastupuje právě modelka známá z posledních tří obálek plavkové edice Sports Illustrated Kate Upton.
23.12.2013 22:02 |

podobné články

Osobnosti: Cameron Diaz (360 článků) , Kate Upton (136 článků)

5 nejžhavějších obálek světových magazínů za rok 2014. Připomeňte si, kdo se odhalil!

 
Objevit se na titulní straně prestižního časopisu je i v dnešní digitální době stále velká prestiž. Tady je pět nejpřekvapivějších obálek letošního roku.
15.12.2014 22:11 |

podobné články

Takhle vypadají bez retuše: Nejúspěšnější české a slovenské topmodelky naživo

 
Tady v Česku je známe jen z obálek a fotoeditorialů v zahraničních časopisech nebo reklam. Osm nejúspěšnějších českých a slovenských krásek se sjelo do Prahy, kde se jako hostující modelky účastnily finálového večera modelingové soutěže, díky níž se prosadily ve světě.
08.09.2013 06:00 |

podobné články

Není to škoda? Práci na mole přenechává tato nádherná česká topmodelka mladším kolegyním

 
V době své největší slávy pracovala pro přední světové módní domy a objevovala se na lesklých obálkách módních časopisů po celém světě. Nyní si topmodelka Pavlína Němcová  (43) užívá pohled na přehlídkové molo z první řady hlediště. Na zahájení Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku jsme se jí ptali, jestli jí to není líto.
11.09.2015 10:55 |

podobné články

Problémy s dýcháním. Jedna z nejúspěšnějších českých topmodelek současnosti musela pod kudlu a takto dopadla

 
Její tvář nejčastěji vídáme na lesklých obálkách světových mutací módních časopisů. Bylo proto velmi šokující vidět topmodelku Denisu Dvořákovou po operaci na nemocničním lůžku.
13.02.2016 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Denisa Dvořáková (37 článků)

Končí konečně éra vyhublých modelek? Na obálce časopisu Elle září tahle boubelka

 
Už se stalo nepsaným pravidlem, že se na nás z obálek prestižních časopisů dívají ultraštíhlé a vzhledově dokonalé ženy. Současný ideál krásy se od dob našich prababiček dost změnil, a tak dnešní mládež uctívá mnohdy doslova vyzáblé ikony módního průmyslu a snaží se přiblížit jejich vzhledu a jejich příběhy končí mnohdy tragicky. Nejnovější vydání časopisu Elle France se rozhodlo pro změnu.
15.02.2012 10:35 |

podobné články

Supermodelka Caprice (41) je v pátém měsíci. Ale kde má těhotenské bříško?

 
Bývala jednou z nejznámějších modelek 90. let a její fotografie zdobily více než 250 obálek módních i pánských časopisů. Americká kráska Caprice Bourett, známá pouze pod svým křestním jménem, se dnes věnuje obchodu a své vlastní značce plavek a spodního prádla. V současnosti také čeká své první dítě, tatínkem se stane její partner Ty Comfort.
13.05.2013 06:40 |

podobné články

Na Náchodsko se sjedou milovníci luxusních motorek Goldwing

 
Autokemp u vodní nádrže Rozkoš u České Skalice na Náchodsku bude od 5. do 8. července místem, na které se sjedou příznivci silných motorek značky Honda Goldwing z celé Evropy. Po loňském úspěšném srazu ho tu pořádají členové českého Gold Wing klubu.
04.07.2012 12:20 |

podobné články

ČT: Stovky novinářů z celého světa se sjedou v Česku. Diskutovat budou i s vědci a umělci

 
V České republice se příští týden odehrají dvě velké mezinárodní konference o žurnalismu a médiích, které přivítají na šest set odborníků a novinářů z celého světa. Jejich hostitelem bude Česká televize. Konference News Assembly pod hlavičkou Evropské vysílací unie začíná v úterý 11. listopadu a sjedou se na ní zástupci veřejnoprávních médií, druhé setkání, nazvané News Xchange, startuje ve středu a otevírá se i komerčním médiím.
10.11.2014 13:06 |

podobné články

Laboranti z celé republiky se sjedou na Šumavu

 
Zdravotní laboranti a pracovníci klinické biochemie z celé České republiky se počátkem května sjedou na Šumavu. Ve dnech 8. až 10. 5. se v obci Srní koná už 48. ročník BIOLAB 2016 – akce, která přispívá k výměně zkušeností laborantů a získání nových informací o trendech v tomto oboru.
29.04.2016 13:10 |

podobné články

Rektoři českých vysokých škol se sjedou do Pardubic

 
Do Pardubic se sjedou rektoři českých vysokých škol - na pardubickém zámku bude jednat 138. Plénum České konference rektorů.
29.11.2016 13:55 |

podobné články

Herečka i holka z obálky: Na lesklých titulkách prestižních magazínů to Kláře Issové moc sluší

 
Možná vám neuniklo, že jednu dobu zákazníky v trafice ze všech koutů sledovaly velké laní oči Kláry Issové. Ptali jsme se přímo herečky, čím to je, že se v poslední době objevuje na tolika obálkách módních i společenských magazínů. Dlužno dodat, že její krása zdobila lesklou obálku více jak pěti titulů včetně české mutace magazínu InStyle, či nejvýznamnějšího českého magazínu Elle.
15.03.2015 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Klára Issová (159 článků)

Svět se bouří proti retuši!

 
Všichni to známe, snad jen jedna ze 100 fotek módních časopisů neprošla prsty grafiků. Dnešnímu světu žen z obálek vládne retuš, a právě to se má změnit.
10.07.2009 05:45 |

podobné články

Na svatební fotce vypadala božsky, realita je o poznání horší: Tohle je manželka pohádkově bohatého Marka Zuckerberga

 
Je téměř zvykem, že k mužům s pohádkovým jměním, k nimž se zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg bezesporu řadí, tak nějak patří ženy s mírami i vizáží krásek z obálek módních časopisů. To však tak úplně neplatí o Zuckerbergově manželce Priscille Chan.
15.06.2013 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Mark Zuckerberg (185 článků)

8 celebrit, které byste bez make-upu těžko poznali: I. část

 
Všichni jejich obličeje důvěrně známe. Jak by taky ne, když na nás denně koukají z obálek módních časopisů. Jejich fotek je plný internet. A my ženy jsme přesvědčeny, že jsme oproti nim nedokonalé. "Nenalíčené bychom je ale nepoznaly.":http://www.extra.cz/dalsi-slavny-odhaleny-oblicej-bez-make-upu-tentokrat-je-to-jennifer-lopez-co-na-ni-rikate Některé z nich jsou na tom o hodně hůř, než byste čekali!
06.09.2014 21:05 |

podobné články

Prohlédněte si naše nejúspěšnější krásky v negližé: Elitní české a slovenské topmodelky přijedou do Prahy

 
Žijí v New Yorku a pracují pro tituly jako Vogue, Numéro či W, do svých přehlídek je obsazují všichni slavní návrháři jako Calvin Klein, Vivienne Westwood nebo Karl Lagerfeld. Teď se ale české a slovenské krásky chystají hromadně do Prahy.
30.08.2013 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Vivienne Westwood (45 článků) , Karl Lagerfeld (121 článků) , Calvin Klein (78 článků)

Postup policie při vyšetřování Bártových obálek byl nelogický

 
Postup policie při vyšetřování případu obálek s penězi rozdávaných bývalým ministrem dopravy Vítem Bártou (VV) byl nelogický. V dnešních Hospodářských novinách (HN) to připustila státní zástupkyně Hana Vrbová, která na případ dohlíží.
25.05.2011 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2829 článků)

Šéf protikorupční policie: Vyšetřování Bártových obálek jsem nebrzdil

 
Bývalí náměstci ředitele protikorupční policie Zdeněk Tomica a Tomáš Král podali na inspekci žádost o prošetření, proč ředitel ÚOKFK Tomáš Martinec nechal šetřit případ údajné korupční kauzy Víta Bárty a jeho předávání obálek spolustraníkům odborem daní, nikoli korupce. Ten v rozhovoru pro deník Právo pochybení či záměr odmítl.
27.05.2011 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Martinec (106 článků) , Vít Bárta (2829 článků)