Šestnáctý florbalový titul pro Střešovice. Superfinálové drama rozhodly až nájezdy

Rekordní návštěva 11 073 diváků viděla v pražské O2 areně úchvatnou florbalovou podívanou. Štěstěna se v superfinále extraligy nakonec přiklonila na stranu Tatranu Střešovice, který porazil po nájezdech Mladou Boleslav 7:6 a slaví šestnáctý titul.
18.04.2015 21:31 |

OSTRAVA UŽ SLAVILA florbalový titul, ale přepočítala se. PO OBRATU JEJ MAJÍ STŘEŠOVICE

Florbalisté Tatranu Střešovice obhájili titul v extralize. V pátém finálovém utkání předvedli už třetí velký obrat v sérii a přes nepříznivý stav 3:8 ještě v 51. minutě zvítězili nad FBC Ostrava 9:8 v prodloužení.
19.04.2011 21:10 |

Florbalový brankář Kafka si dokázal, že stále patří k elitě. Chce do Švédska

Český florbalový brankář Tomáš Kafka v příštích týdnech možná opustí Tatran Střešovice a zamíří do švédské ligy. Dvaatřicetiletý Kafka jedná s některými kluby o angažmá do konce sezony.
12.12.2010 14:50 |

Osobnosti: Tomáš Kafka (8 článků)

Florbal: Střešovice usilují o čtrnáctý titul, Ostrava sní o premiérovém

Florbalisté Tatranu Střešovice budou ve finálové sérii extraligy útočit na svůj čtrnáctý titul v osmnáctileté historii soutěže a také na start v novém Poháru mistrů evropských zemí, který hostí v říjnu Mladá Boleslav.
08.04.2011 16:15 |

Florbalisté Vítkovic v superfinále zdolalil Střešovice a obhájili titul

Florbalisté Vítkovic obhájili titul v extralize, v superfinále v pražské O2 areně zdolali Tatran Střešovice 3:1. Šestý triumf zařídil Ostravanům dvěma góly Lukáš Hájek a jednou trefou Lukáš Hrubý, za Pražany snížil v 55. minutě Martin Richter. Vítkovice si zahrají v říjnu na Poháru mistrů v Curychu.
13.04.2014 18:55 |

Osobnosti: Martin Richter (15 článků) , Martin Richter (15 článků)

Drama v Plzni pro Spartu. O její výhře rozhodly nájezdy

Dohrávka 1. kola: Plzeň - Sparta 4:5 na nájezdy
26.10.2011 20:55 |

Na florbalový Czech Open přijede osm elitních zahraničních týmů

Tradiční srpnový florbalový Czech Open láká zahraniční týmy stále více, v polovině srpna bude v Praze konkurovat české špičce hned osm týmů z elitních evropských soutěží.
12.06.2010 13:10 |

JEDINEČNÝ RYTYCH: i jako florbalový gólman umí dát gól

Český florbalový reprezentant David Rytych umí gólům skvělými zákroky zabraňovat, ale když na to přijde, umí je i sám střílet.
09.12.2010 18:05 |

Osobnosti: David Rytych (7 článků)

Mladá Boleslav: Začínají přípravy na florbalový Pohár mistrů

Mladoboleslavský florbalový klub Billy Boy se pouští do příprav jedné z největších sportovních událostí v Mladé Boleslavi, kterou bude letos 5. až 9. října Pohár mistrů 2011.
25.02.2011 20:50 |

Florbalový trenér Jaroch dostal sedm let za znásilnění svých svěřenců

Soud i napodruhé potvrdil, co bylo všem jasné. Florbalový trenér Marek Jaroch zneužíval a znásilňoval chlapce, které trénoval. Současně odvolací soud rozhodl, že původní rozsudek platí. Muž si odsedí sedm let vězení.
03.05.2012 06:05 |

Střešovice do finále Czech Open nepostoupily, sledujte ŽIVĚ na VIDEOSPORT.CZ

Florbalisté Tatranu Střešovice prohráli v semifinále turnaje Chance Czech Open s favorizovaným týmem Pixbo 3:5.
15.08.2009 14:55 |

Tatran Střešovice začal vítězně Pohár mistrů

Florbalisté Tatranu Střešovice vstoupili do Poháru mistrů výhrou 6:4 nad švédským celkem Storvreta IBK.
04.10.2011 19:10 |

Střešovice postoupily do finále Poháru mistrů

Florbalisté Tatranu Střešovice porazili švýcarský celek SV Wiler Ersigen 6:5 po prodloužení a postoupil do finále Poháru mistrů.
07.10.2011 21:50 |

Střešovice ve finále Poháru mistrů podlehly Helsinkám

Tatran Střešovice - SSV Helsinky 3:4 (0:0, 0:4, 3:0)
08.10.2011 15:30 |

Florbalovými šampiony jsou Střešovice, v superfinále udolaly Vítkovice

Florbalisté Tatranu Střešovice jsou popatnácté českými mistry, v sobotním superfinále vyhráli nad Vítkovicemi 5:4 po prodloužení. Rozhodující gól dal v čase 62:38 kapitán Milan Fridrich v přesilové hře, utkání sledovalo ve vysočanské O2 areně 7877 diváků.
21.04.2012 19:45 |

Osobnosti: Milan Fridrich (33 článků) , Milan Fridrich (33 článků)

EXKLUZIVNÍ FOTO: Děsivá srážka tramvaje a sanitky na vozovně Střešovice

V Praze na vozovně Střešovice došlo v sobotu dopoledne k tragické nehodě. Střetly se sanitka a tramvaj. Na místě jsou hasiči a záchranka.
16.11.2013 12:01 |

DPP zahájí rekonstrukci tramvajové trati v úseku Vozovna Střešovice – Sídliště Petřiny

Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) zahájí kompletní rekonstrukci tramvajové trati v ulicích Střešovická a Na Petřinách. Výluka tramvajového provozu v úseku Vozovna Střešovice – Sídliště Petřiny zde potrvá ve dnech 1. srpna až 30. října 2015. Po celou dobu výluky bude zavedena náhradní autobusová doprava X1.
31.07.2015 19:51 |

Plzeň i Sparta vyhrály v nájezdech, stav obou sérií je 2:2

To byly nerváky! Čtvrtá čtvrtfinále hokejové extraligy přinesla dvojí drama. Plzeň vyhrála na nájezdy v Litvínově a vyrovnala stav čtvrtfinále na 2:2. Stejná situace je v sérii mezi Spartou a Třincem, kde také rozhodovaly až nájezdy. Tam ale byli úspěšní domácí.
13.03.2013 22:20 |

SUPERSTAR: Dominice Staré se líbí Šmajda

Dominice Staré se navždy uzavřela brána superfinálové Superstar. Jak na soutěž s postupem času vzpomíná?
17.12.2009 16:00 |

Osobnosti: Dominika Stará (98 článků)

Trejbal zajel v Alta Badii fantastické druhé kolo a skončil šestnáctý

Rakušan Marcel Hirscher vyhrál slalom Světového poháru alpských lyžařů v italské Alta Badii před domácím olympijským vítězem Giulianem Razzolim a Felixem Neureutherem z Německa. Filip Trejbal skončil šestnáctý.
19.12.2011 14:55 |

Osobnosti: Filip Trejbal (10 článků) , Felix Neureuther (5 článků) , Marcel Hirscher (24 článků)