Článek

Šestičlenná rodina je bez majetku: Vyhořeli od zapnutého notebooku!

 
Rodina Zdráhalova z Nového Jičína se čtyřmi dětmi (9 měsíců, 2, 10 a 14) vyhořela a přišla ve chvíli o všechno. Kvůli notebooku, který nechala nejstarší dcera v zásuvce. Zoufalý tatínek Tomáš (33) prosí o pomoc. Hodí se cokoliv. Od oblečení přes prací prášky, až po čisticí prostředky.
16.02.2016 12:15 |

podobné články

Podobné články

Máte problémy s výdrží baterie notebooku? Poradíme vám, jak ji navýšit!

 
Spotřeba energie a tím i výdrž baterie – to bývá jeden z důležitých rozhodovacích faktorů při pořizování nového notebooku. A i když si vyberete dobře, tak pro pohodový a dlouhý chod vašeho laptopu je dobré se držet následujících zásad. Baterie vašeho notebooku se vám za to odvděčí.
13.03.2012 00:05 |

podobné články

Anna Dudi Surmajová (54): Opravili dům a vyhořeli

 
V těžké situaci je rodina Anny Dudi Surmajové (54) z Vědomic na Litoměřicku. Kvůli půjčkám na opravu domu skončila v insolvenci. Soud jim povolil oddlužení, splátky jim skončí v dubnu. Když už to vypadalo, že se odrazí od dna, vyhořeli.
02.02.2018 05:10 |

podobné články

Vláda schválila zákon o prokazování původu majetku

 
Vláda dnes schválila návrh zákona o prokazování původu majetku. Informoval o tom tiskový mluvčí vlády Martin Ayrer. Podle ministerstva financí by finanční správa měla mít možnost analyzovat výši majetku v souvislosti s daňovým přiznáním. Pokud hodnota neevidovaného majetku převýší sedm milionů korun, finanční správa vyzve k prokázání původu majetku a popřípadě jej zdaní. Původně MF navrhovalo hranici neevidovaného majetku ve výši deset milionů korun.
18.05.2015 14:56 |

podobné články

Peníze dali i vyhořelí z Frenštátu Mikulenkovi: Lidé poslali 8 milionů!

 
Tisíce lidí cítí s nešťastníky, které tragédie zasáhla. Lidé posílají především oděvy a peníze. Přišlo už 8 milionů. Peníze poslali i manželé Mikulenkovi z Nového Jičína. Ti, kteří sami loni vyhořeli.
22.02.2013 07:40 |

podobné články

Do letadla bez notebooku. Stala se letiště definitivně zónami strachu?

 
Pokud poletíte do USA a Británie z některých vybraných zemí, zapomeňte na to, že byste mohli cestou pracovat nebo třeba sledovat filmy na notebooku. Do kabiny letadla si totiž nemůžete vzít elektronické přístroje větší než mobilní telefon. Úřady obou zemí to vysvětlují bezpečnostními důvody, avšak neposkytly zatím mnoho detailů. Máme se definitivně smířit s tím, že letiště jsou zónami strachu?
25.03.2017 09:35 |

podobné články

Za jednu místnost v ubytovně platí romská rodina 12 tisíc

 
Nájemné 12 tisíc korun za jedinou místnost platí na jedné ubytovně v Liberci šestičlenná romská rodina. Za srovnatelné peníze by přitom mohla mít třípokojový byt první kategorie někde na sídlišti. Jenže rodina nemá jinou možnost, normální byt totiž nesežene.
14.09.2011 10:15 |

podobné články

Zklamala vás baterie v notebooku? Braňte se

 
Americká firma Girard Gibbs LLP se chce soudit s výrobci notebooků a baterií. Většina jich totiž lže.
02.07.2009 07:05 |

podobné články

ZPOVĚĎ FARMÁŘKY! Její syn se UKÁJEL u KRADENÉHO notebooku

 
Neuvěřitelný případ ukradeného notebooku pokračuje. Jeho původní majitel pomocí skrytého programu sledoval nové vlasntíky a fotky zveřejňoval na internetu. Ti se hned po odvysílání reportáže TV Nova v pátek večer sebrali a počítač odnesli na policii. Prý o tom že je kradený, neměli ani potuchy a chtějí mladíka žalovat.
18.07.2011 19:10 |

podobné články

Notebook jako kufr?! Před 10 lety zemřel "otec notebooků" Adam Osborne

 
Notebook jako kufřík? To si dnes již nikdo nedokáže představit. Před dvaceti lety to však byla opravdová senzace! "Otec notebooků" Adam Osborne před deseti lety, 18. března 2003, zemřel.
17.03.2013 20:40 |

podobné články

Žáci ukradli z notebooku nahé fotky učitelky a dali je na internet

 
Učitelka zuří. Žáci se nabourali do notebooku jejího přítele. Ukradli z něj pikantní fotografie, na kterých žena pózovala polonahá, a vše zveřejnili na internetu.
21.06.2013 06:05 |

podobné články

Žáci ukradli z notebooku nahou fotku učitelky a zveřejnili ji na internetu!

 
Ruští žáci se pídili po výsledcích testů v notebooku učitele, ale místo toho našli mnohem peprnější věc. Jejich vyučující totiž chodí také s učitelkou a v počítači měl její polonahou fotku, kterou zlobiví žáci ukradli a umístili na internet. A obří školní průšvih je na světě!
21.06.2013 10:50 |

podobné články

Hackeři dokážou pomocí notebooku ovládnout vaše auto a ujet s ním!

 
Zapomeňte na to, že vám počítačoví neřádi mohou hacknout účet, laptop nebo chytrý telefon. Jejich schopnosti s každým dnem sílí. Za pomoci notebooku jsou schopni dostat se do softwaru ve vašem autě, odjet s ním a ohrozit na životech další lidi.
26.07.2013 15:50 |

podobné články

Air Telecom nabízí nejlevnější 8GB mobilní internet do notebooku nyní s 25% slevou

 
Mobilní operátor Air Telecom a. s. nabízí v rámci speciální nabídky 8GB mobilní internet do notebooku s 25% slevou na prvních 6 měsíců. Měsíční platba činí 217 Kč, oproti standardní ceně tak zákazníci ušetří během prvního půlroku více než čtyři stovky korun. USB modemy Celot, které Air Telecom k mobilnímu internetu dodává, umožňují společně s Wi-Fi routerem vytvořit také bezdrátový hotspot pro připojení více zařízení. Slevu lze získat prostřednictvím objednávky na e-shopu.
03.03.2014 11:25 |

podobné články

Poslanci z TOP 09 sjeli nejen Zaorálka za to, že kouká do notebooku

 
Ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD) dnes dopoledne zažil ve sněmovně horkou chvilku. Na jeho hlavu totiž dopadla kritika za to, jak odpovídal na interpelaci Jitky Chalánkové z TOP 09/STAN, a to ohledně dětí v Norsku, které žijí na základě rozhodnutí tamních soudů u pěstounů a nemohou svou matku vidět. „Tak toto byl výstup ministra zahraničí? “ sjel šéfa diplomacie další topkař František Vácha. Ten se nakonec pustil do svých kolegů napravo i nalevo: „Koukáte jen do těch notebooků a neposloucháte.“
15.05.2014 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2402 článků) , Jitka Chalánková (110 článků)

Prodejci notebooků zaměňují životnost a záruku, ta přitom nesmí být kratší než 2 roky

 
Záruční doba spotřebního zboží je ze zákona stanovena na 2 roky. V případě baterií do notebooků však prodejci či výrobci běžně uvádějí záruku kratší než toto období.
22.05.2014 09:30 |

podobné články

Další nález Babišova náměstka: Stovka nepoužitých notebooků ve skladu

 
Ministerstvo financí má sice jen 1300 zaměstnanců, ale o dvě stovky více tiskáren. Další dvě stovky se měly objednat, to ale první náměstek ministra financí Lukáš Wagenknecht zatrhnul. V ministerském skladu navíc leží stovka nepoužitých notebooků. O podivném hospodaření Ministerstva financí informoval server iDnes.cz.
29.05.2014 16:51 |

podobné články

VIDEO: Celníci na pražském letišti odhalili zásilku drog ukrytou v notebooku

 
Na konci července odhalili celníci na letišti Václava Havla v Praze Ruzyni zásilku amphetaminu ukrytou v notebooku. Droga byla dovážena v zásilce z Mexika.
07.08.2014 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4806 článků)

Buďte opatrní! Dětský pokoj shořel kvůli notebooku položenému na posteli!

 
Plzeňský dům zachvátily plameny - škoda byla vyčíslena na půl milionu. Mohla být ale mnohem vyšší, čemuž zabránili hasiči, kteří byli na místě brzy. Oheň se rozšířil z dětského pokoje, konkretně od notebooku odloženého na posteli!
04.12.2014 23:15 |

podobné články

Ví víc než my? Šéf Facebooku si zalepuje kameru a mikrofon svého notebooku

 
Šéf Facebooku Mark Zuckerberg si zalepuje na svém notebooku webovou kameru a mikrofon. Není to přitom tak dávno, co padlo podezření, že aplikace Facebooku odposlouchávají své uživatele a podle zachycených slov hovoru jim nabízí reklamu.
22.06.2016 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Mark Zuckerberg (185 článků)