Článek

Šest pozlacených razítek na deaflympiádu

 
O Sibiři se říká, že je z hlediska klimatického krutá a nehostinná. Ze sportovního úhlu však byla pro nás přívětivá a hojná na úspěchy. Kolekce šesti zlatých medailí a jedné stříbrné posunula český deaflympijský tým až na druhé místo v hodnocení národů, hned za suverénní a nedostižné Rusko. To je parádní úspěch!
08.04.2015 18:06 |

podobné články

Podobné články

25 pozlacených medailí s Putinovou tváří bude připomínat připojení Krymu k Rusku

 
Umělci z ruského Uralu mají připravenou zhotovenou medaili, která má být připomínkou připojení Krymu k Rusku. Těchto pozlacených medailí bude vyrobeno jen 25 kusů, cena se zatím tají.
22.04.2014 08:50 |

podobné články

Češi mají šanci uspět na World Games

 
Sluchově postižení sportovci se letos těší na deaflympiádu v Chanty Mansijsku, ti s mentálním znevýhodněním zase odcestují do Ekvádoru. Svůj vrcholný podnik sezony mají ale také zrakově handicapovaní atleti – nese název Světové hry (World Games) a v letošním roce se v květnu uskuteční v jihokorejském Soulu. Chybět na něm nebudou ani Češi.
13.01.2015 14:17 |

podobné články

Vrchol vlasteneckého luxusu: Pozlacené Apple Watch s podpisem Putina

 
Ruský prezident Vladimir Putin je na Západě vnímaný minimálně jako kontroverzní politik. Zesílené tažení jeho země proti embargovaným potravinám z Evropské unie nebo USA dává tušit, že spory kvůli Ukrajině jen tak nepřestanou. To ale nebrání distributorovi americké firmy Apple v Rusku, aby prodával luxusní verzi pozlacených hodinek od této společnosti s podpisem vládce Kremlu.
09.08.2015 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3088 článků)

Zloději ukradli z muzea prsten starý 1800 let! Ochranku přeprali

 
Z Balneologického muzea Imricha Wintera v Piešťanech zmizely cennosti! Kromě pozlacených broží někdo ukradl i vzácný zlatý prsten starý 1800 let. Jeho cena se dle slovenských médií odhaduje na 150 tisíc eur (víc než 4 mil. Kč).
27.11.2016 18:40 |

podobné články

Jiří Macků: KDU-ČSL, faleš přímo boží

 
Mají ze svých agitačních středisek (běžně známých jako kostely) hlásat mír a všeobjímající lásku, jakmile však sestoupí z pozlacených kazatelen ke všednímu mikrofonem opatřenému poslaneckému pultíku, chrlí jenom lež a faleš.
11.03.2018 09:25 |

podobné články

Kubera radí vládě: Méně kulatých razítek, a bude nám lépe

 
Senátor a starosta Teplic Jaroslav Kubera (ODS) se v rozhovoru pro Lidové noviny vyjádřil o zákoně o emisních zónách. S nadsázkou navrhuje, aby se kulatá razítka nahradila hranatými, protože první nařizuje a druhé pouze umožňuje. A uvádí příklad s emisními zónami.
11.11.2012 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (593 článků)

Místo léčení musí lékaři řešit směrnice o životnosti razítek

 
Byrokracie panuje nejen na českých úřadech, ale i v ordinacích lékařů. Musí se totiž stále častěji zaobírat směrnicemi, v nichž se dozvídají například jak si mýt vlasy nebo jak dlouho vydrží razítko.
20.11.2012 07:40 |

podobné články

Svatba s cizincem zlevní. Ubude razítek

 
Lidé, kteří se budou ženit či vdávat v zahraničí nebo kteří si naopak budou brát občana některé ze zemí Evropské unie u nás, zřejmě brzy ušetří. Podobně na tom budou i ti, kdo si chtějí založit firmu v zahraničí. Evropská komise totiž uložila jednotlivým zemím EU, aby upustily od zbytečného ověřování některých dokumentů. Informuje o tom server Týden.cz.
05.05.2013 20:00 |

podobné články

Podvod za velké peníze: ODSák se prý přiznal a začal spolupracovat

 
Tři bývalí členové ODS z Plzně jsou zapleteni do půlmiliardového daňového podvodu s pohonnými hmotami. Deník Právo přišel s informací, že žalobce Havel získal spolupracujícího svědka, jehož výpovědi usvědčují další stíhané. Soleh, rovněž bývalý člen ODS, například uvedl: „Kroupa měl v boxu naskládáno spoustu různých firemních razítek a možná patnáct mobilních telefonů,“ cituje deník z výpovědi.
03.06.2014 07:45 |

podobné články

Obrazem: Tak vaří Kamu ve Vietnamu

 
Vařila v Austrálii, Novém Zélandě nebo v Anglii u jednoho z nejznámějších šéfkuchařů. Nejvíce je pyšná na počet razítek v pase. Tentokrát uznávaná kuchařka a food bloggerka Kamila Rundusová alias Kamu s diváky procestuje centrální Vietnam.
07.04.2016 06:20 |

podobné články

Hvězda Ostře sledovaných vlaků Jitka Zelenohorská byla ostře sledovaná StB

 
Její oblý zadeček obdivoval díky oscarovým Ostře sledovaným vlakům kdekdo. Herečka Jitka Zelenohorská (69) se ale dočkala razítek nejen od Josefa Somra: Blesk v archivech StB vypátral, že ji »ostře« šmírovalo hejno fízlů. A nešlo jim o její křivky… A ona o tom dodnes neměla ani tušení!
03.06.2016 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Josef Somr (103 článků) , Jitka Zelenohorská (24 článků)

Stěhování nebo svatby v EU bez razítek. Země si uznají dokumenty

 
Europoslanci schválili návrh, který zjednodušuje vzájemné uznávání dokumentů mezi jednotlivými českými státy. Občané EU už nebudou potřebovat úředně schválené doklady kvůli stěhování v rámci unie. Nová legislativa začne platit až za dva roky.
09.06.2016 17:41 |

podobné články

Ekonomický expert ODS: Toto slouží velkokapitálu na úkor ostatních. Potrestejte Sobotku za tyhle hlouposti. Migrační sebevražda Evropy a Babišovo diletantství…

 
ROZHOVOR Ekonomický expert ODS a trojka na kandidátce v krajských volbách ve Středočeském kraji Jan Skopeček míní, že je naivní si myslet, že pokud není aktuálně v ČR velké množství migrantů, nemá naše země problém. Evropa tím, že umožnila příchod takového množství migrantů z jiného civilizačního okruhu, dle něj páchá sebevraždu. „Páteční volby jsou jednou z mála šancí, jak vládní koalici dát jasně najevo, že už nás nebaví pořád víc a víc papírování, razítek, kontrol a zbytečných zákazů, že si svobody vážíme a nechceme si ji nechat Babišem, Sobotkou a Bělobrádkem ukrást,“ apeluje.
04.10.2016 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Skopeček (227 článků)

Vaněk (ODS): Zbraňová směrnice EU? Špatný krok špatným směrem

 
Nikdo soudný si nemůže myslet, že s teroristy lze bojovat pomocí razítek, a že lze tímto způsobem reálně omezit jejich přístup ke zbraním.
13.03.2017 16:25 |

podobné články

Tajná mise! Poklady Poštovního muzea přestěhovali do Holešovic ozbrojenci

 
Přes tisícovku přepravních boxů a v nich 17 724 ocelových tiskových a ryteckých destiček o váze přes 3,62 tuny, přes 12 500 mosazných raznic příležitostných razítek i návrhy vzácných známek. To všechno nechalo Poštovní muzeum za přísných bezpečnostních podmínek přestěhovat z Prahy 5 do Holešovic. Prostory kláštera svatého Gabriela, ve kterém depozitář doposud sídlil, nevyhovují a finančně zatěžují rozpočet České pošty, ta se budovu snaží už několik měsíců prodat.
03.04.2017 16:00 |

podobné články

Šest spisovatelů začalo psát společný román. Mají na to pouze tři dny

 
Šest autorů začalo v Praze online psát román. Během 72 hodin psaní má do 17. září vzniknout detektivní příběh s názvem Šest nevinných aneb Román na šest nádechů. Do tří týdnů po ukončení psaní...
14.09.2015 17:01 |

podobné články

Učitel znásilnil šest školaček: Dostal šest let

 
Tvrdil, že potřebuje nutně na záchod. Šest školaček, které ho pustily do bytu, pak znásilnil. Příštích šest let za to Ivan H. (32) z Frýdku-Místku stráví za mřížemi.
08.12.2015 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (940 článků)

Hromadná nehoda u dálnice: šest aut, šest zraněných

 
Šest lidí se zranilo v sobotu večer při dopravní nehodě šesti aut v Brně-Komárově u výjezdu z dálnice D2.
22.11.2009 10:05 |

podobné články

Šest let falšovala faktury. Firmu připravila o šest milionů!

 
Šest milionů korun ukradla z účtů firmy hlavní účetní jedné z brněnských společností specializované na automobilový průmysl. Žena sedm let vystavovala falešné faktury, která posílala na své soukromé účty, řekla v pondělí agentuře Mediafax vrchní komisařka hospodářské kriminálky Kateřina Flašková.
08.11.2010 15:45 |

podobné články