Šest českých tenistek je ve čtvrtfinále, Šafářová v Praze dohrála

Úspěšné tažení českých tenistek turnajem J&T Banka Prague Open 2015 pokračuje. Hned šest si jich zajistilo postup do čtvrtfinále a protože čtyři z nich byly nalosovány do spodní části pavouka je jisté, že finále bude mít českou účast.
29.04.2015 21:31 |

Berdych vyhořel v Indian Wells v prvním zápase, dohrála i Šafářová

Tenista Tomáš Berdych nezvládl vstup do prestižního turnaje v Indian Wells a skončil už po prvním utkání. Ve druhém kole podlehl Španělu Robertu Bautistovi 6:4, 2:6 a 4:6. Dohrála také Lucie Šafářová, která ve třetím kole nestačila na Rumunku Simonu Halepovou a prohrála 2:6, 6:4, 4:6.
09.03.2014 22:15 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1371 článků) , Lucie Šafářová (472 článků) , Simon Wells (2 články)

Šafářová má jistou dvouhru na Turnaji mistryň

Lucie Šafářová si na letošním Turnaji mistryň kromě čtyřhry zahraje i dvouhru. Ačkoliv sama Šafářová vypadla již ve druhém kole tenisového turnaje v Moskvě, účast na akci pro osmičku nejlepších tenistek sezóny ji zajistila nečekaná čtvrtfinálová prohra její jediné konkurentky v boji o Turnaj mistryň Španělky Carly Suárezové.
22.10.2015 14:35 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (472 článků)

Záhlavová-Strýcová ve Stromovce dohrála

Po sedmi zápasech skončila vítězná série tenistky Barbory Záhlavové-Strýcové. Česká hráčka dnes podlehla ve čtvrtfinále turnaje kategorie ITF Sparta Prague Open Slovence Janě Čepelové 7:6, 1:6 a 5:7. Poslední českou zástupkyní ve dvouhře ve Stromovce zůstává obhájkyně titulu Lucie Šafářová, která bude hrát čtvrtfinále s Monikou Puigovou z Portorika.
17.05.2013 15:40 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (472 článků) , Jana Čepelová (3 články)

TO JE VÁLEC! Kvitová, Šafářová a Záhlavová-Strýcová jsou ve čtvrtfinále

České tenistky pokračují v dobývání dvouhry ve Wimbledonu. Do čtvrtfinále grandslamu na londýnské trávě postoupily Petra Kvitová, Lucie Šafářová i Barbora Záhlavová-Strýcová. Česko tak bude mít v All England Clubu jistou semifinalistku. Kvitová totiž ve čtvrtfinále narazí na Záhlavovou-Strýcovou.
30.06.2014 18:10 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (472 článků) , Petra Kvitová (1450 článků)

Šafářová už v Anglii dohrála, skončila na raketě Clijstersové

Tenistka Lucie Šafářová vypadla v generálce na Wimbledon v Eastbourne v druhém kole.
16.06.2010 16:55 |

Šafářová v Bastadu dohrála. Nestačila na Rezaiovovu

Rezaiová - Šafářová 6:3, 6:3
09.07.2010 15:45 |

Šafářová ve Stuttgartu dohrála už v prvním kole

Lucie Šafářová nestačila ve Stuttgartu na Němku Barroisovou a podlehla jí ve dvou setech.
18.04.2011 17:25 |

Šafářová ve Stuttgartu dohrála, Kvitová se omluvila

Hrdinka semifinálového vítězství ve Fed Cupu Petra Kvitová se odhlásila z antukového turnaje ve Stuttgartu. Česká tenisová jednička se po náročném programu omluvila ze zdravotních důvodů. Lucie Šafářová vypadla hned v prvním kole.
18.04.2011 18:35 |

Šafářová v Pekingu postoupila, Rosol nezastavil sérii proher

Lucie Šafářová vyhrála jako první z českých tenistek zápas úvodního kola na štědře dotovaném turnaji v Pekingu. Světová patnáctka předvedla velký obrat proti mladé Italce Camile Giorgiové, které v první sadě odvrátila setbol a po dvouhodinové bitvě zvítězila 7:6 a 6:4.
29.09.2014 17:05 |

Černý den českých tenistek: Kvitová dostala dva ‚kanáry‘, končí i Šafářová a Strýcová

České tenistky Petra Kvitová, Lucie Šafářová i Barbora Strýcová vypadly na Roland Garros již ve třetím kole. Na pařížské antuce tak už zůstává ve dvouhře jen Tomáš Berdych, který si zítra s  Pablem Cuevasem zahraje o osmifinále.
27.05.2016 16:55 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (472 článků) , Petra Kvitová (1450 článků) , Samantha Stosurová (46 článků) , Karolína Plíšková (261 článků)

Tenistka Šafářová postoupila potřetí v sezoně do semifinále

Česká tenistka Lucie Šafářová si na turnaji v Linci zahraje semifinále. Ve čtvrtfinále porazila Rumunku Soranu Cirsteaovou 7:5, 6:2 a její další soupeřkou bude Slovenka Dominika Cibulková. S ní dosud ve dvou vzájemných duelech neuhrála Šafářová ani set.
14.10.2011 18:20 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (472 článků) , Dominika Cibulková (77 článků)

Šafářová válí! Zahraje si semifinále turnaje WTA

Tenistka Lucie Šafářová si zahraje po týdnu opět semifinále turnaje WTA. Poté, co postoupila mezi nejlepší čtyři v Linci, bude čtyřiadvacetiletá Češka usilovat o finále na turnaji v Moskvě. V hale, v níž bude za dva týdny bojovat ve finále Fed Cupu proti Rusku, porazila Šafářová v dnešním čtvrtfinále 6:4, 6:4 domácí hráčku Věru Duševinovou.
21.10.2011 19:45 |

Šafářová si v Norimberku zahraje o semifinále. Ostatní Češky vypadly

Česká tenistka Lucie Šafářová porazila ve druhém kole v Norimberku Španělku Maríi Teresu Torróvou 6:4, 6:2 a postoupila do čtvrtfinále. V něm se turnajová pětka utká se Slovinkou Polonou Hercogovou, jež v úvodním kole vyřadila druhou nasazenou Kláru Zakopalovou. Když hrála Šafářová s Hercogovou naposledy, nadělila jí loni v dubnu v semifinále v Charlestonu dva "kanáry".
12.06.2013 13:25 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (472 článků) , Klára Zakopalová (148 článků)

Šafářová si s americkou spoluhráčkou grandslamový hattrick nezapíše

Česká tenistka Lucie Šafářová s Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou třetí grandslamový titul ve čtyřhře za sebou nezískají. Vítězky Australian Open a French Open ve čtvrtfinále Wimbledonu podlehly dvojici z USA Raquel Kopsová-Jonesová, Abigail Spearsová hladce 3:6, 2:6. Šafářová už v pondělí vypadla v Londýně v osmifinále dvouhry.
08.07.2015 14:41 |

Kapitán českých tenistek Pála uvažuje o povolání Zakopalové

Obtížné dilema řeší čtyři dny před zahájením semifinále Fed Cupu s týmem USA nehrající kapitán českých tenistek Petr Pála.
21.04.2009 15:12 |

Bitvu českých tenistek vyhrála Záhlavová

Souboj českých tenistek v prvním kole turnaje v rakouském Bad Gasteinu vyhrála Sandra Záhlavová. Třetí nasazenou Lucii Hradeckou dnes porazila 7:5 a 6:3.
11.07.2011 18:15 |

Osobnosti: Lucie Hradecká (217 článků) , Sandra Záhlavová (22 článků)

Jako jediná z tria: Z českých tenistek zatím postoupila jen Zakopalová

Klára Zakopalová uspěla jako jediná ze tří českých tenistek, které se dnes představily na špičkově obsazeném turnaji v Pekingu. Nad Naďou Petrovovou zvítězila 6:3, 6:7, 6:1 a ve druhém kole ji čeká další Ruska, světová trojka Věra Zvonarevová. Svůj úvodní duel má před sebou ještě wimbledonská šampionka Petra Kvitová, nově pátá hráčka žebříčku WTA.
03.10.2011 11:40 |

Osobnosti: Klára Zakopalová (148 článků) , Petra Kvitová (1450 článků) , Věra Zvonarevová (23 článků)

Šafářová prohrála, o vítězkách Fed Cupu rozhodne čtyřhra

Lucie Šafářová nezískala vítězný třetí bod tenistek ve finále Fed Cupu. Česká dvojka v Moskvě prohrála s Anastasií Pavljučenkovovou 2:6, 4:6 a stav duelu s Ruskem je nerozhodný 2:2. O držitelkách stříbrné trofeje tak rozhodne čtyřhra, do které nastoupí Květa Peschkeová s Lucií Hradeckou a na ruské straně jsou zatím nahlášeny Jelena Vesninová s Pavljučenkovovou.
06.11.2011 18:05 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (472 článků) , Lucie Hradecká (217 článků) , Květa Peschkeová (41 článků)

Nominace na semifinále Fed Cupu: Kvitová, Zakopalová, Šafářová a duo H+H

Pětici Petra Kvitová, Klára Zakopalová, Lucie Šafářová, Andrea Hlaváčková a Lucie Hradecká nominoval kapitán tenistek Petr Pála na semifinále Fed Cupu v Itálii. Úřadující dvojnásobné vítězky soutěže budou o třetí finále v řadě bojovat na antuce v Palermu během příštího víkendu 20. a 21. dubna.
10.04.2013 10:25 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (472 článků) , Klára Zakopalová (148 článků) , Petra Kvitová (1450 článků) , Lucie Hradecká (217 článků) , Andrea Hlaváčková (131 článků)