Článek

Server: Manželka senátora Palase získala nové luxusní auto se slevou půl milionu

 
Se slevou půl milionu korun získala nový luxusní vůz manželka sociálnědemokratického senátora Jaroslava Palase, píše server Lidovky.cz. Ten přináší i další informace o zajímavých obchodních transakcích, jichž se účastnil bývalý Palasův asistent Jakub Horáček a které prý vyplynuly na povrch, když vyšetřovatelé zjišťovali senátorovy majetkové poměry.
08.10.2015 09:51 |

podobné články

Podobné články

V penzionu senátora Palase zasahovala protikorupční policie

 
Protikorupční policie zavítala do penzionu senátora Jaroslava Palase, který byl do horní komory původně zvolen v barvách ČSSD, v roce 2010. V roce 2012 ze strany vystoupil.
29.04.2014 17:30 |

podobné články

Protikorupční jednotka zasahovala v nemovitosti senátora Palase. Ten se velmi zlobil

 
Protikorupční policie dnes zasahovala v Ludvíkově na Bruntálsku, kde stojí nemovitost senátora Jaroslava Palase. Senátor označil chování policistů při zásahu za šikanu. Prohlídka domu trvala přibližně čtyři hodiny, potvrdil Palas.
29.04.2014 19:50 |

podobné články

Palasovy poměry si vzali na mušku Kalouskovi cifršpioni

 
Majetkové poměry někdejšího ministra zemědělství a nynějšího moravskoslezského hejtmana a senátora Jaroslava Palase (ČSSD) začal prověřovat Finančně analytický útvar (FAÚ) ministerstva financí, jemuž velí Miroslav Kalousek (TOP 09). Takzvaní cifršpioni chtějí po bankách, aby jim odhalily pohyb na účtech Palase a jeho ženy od roku 2007.
08.11.2011 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6371 článků)

Produkty české farmaceutické firmy se slevou až 70 %

 
Investice do zdraví se vždy vyplatí! Tři produkty se slevou až 70% Doplňky stravy se slevou jen tento týden! Slevy najdete na: http://www.fajnslevy.cz/sleva/430-produkty-na-podporu-zdravi-od-ceske-farmaceuticke-firmy-se-slevou-az-70-procent-potravinove-doplnky-pro-vase-zdravi-od-62-kc/ Hepamar za 62 Kč – jarní detoxikace s bylinkami           Femína – pro ženy všech věkových kategorií za 105 Kč           Stimodin – dvojbalení [...]
19.04.2011 09:55 |

podobné články

Podezřelé hlasování Ivy Tiché: Hlasovala pro Palase a teď má palác!

 
Může tohle být náhoda? Lidé, kteří poslali eurodotaci 20 milionů na stavbu sporthotelu u penzionu exhejtmana Jaroslava Palase (61), si sami staví pěkné »domečky«. To platí i pro Ivu Tichou (36, za ČSSD).
01.07.2014 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Tichá (4 články)

Vedení ČSSD už nechce Palase na kandidátce do krajských voleb

 
Čelní představitelé ČSSD vyzvali hejtmana Moravskoslezského kraje Jiřího Palase (ČSSD), aby už v příštích krajských volbách za stranu nekandidoval. Vytýkají mu hlavně to, že v přímém rozporu s programem ČSSD pronajal nemocnici v Novém Jičíně soukromému řetězci Agel ocelářského magnáta Tomáše Chrenka. Palas kritiku odmítá a řekl, že je připraven svůj post obhájit, uvedla Česká televize.
22.09.2011 22:00 |

podobné články

Válka mezi vládou a kraji. Nečas odvolal Palase z dozorčí rady ČD

 
Palase z rady ČD odvolal premiér prý proto, aby kraje nezískávaly informace, které by mohly uplatnit v případném soudním sporu s vládou o dotace pro regionální železniční dopravu. Předseda Asociace krajů Michal Hašek (ČSSD) k tomu říká, že se vláda o výsledek tohoto střetu bojí a to ještě nebyla jakákoli žaloba podána.
06.10.2011 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2316 článků)

Centrální moc kontra kraje. Vyhazov Palase odstartoval otevřenou válku

 
Premiér Petr Nečas zdůvodnil odvolání hejtmana Jaroslava Palase z dozorčí rady Českých drah obavou, aby kraje nezískávaly informace, jichž by mohly využít v hrozícím soudním sporu. Stínový ministr vnitra Jeroným Tejc považuje tento argument za zcela nesmyslný a politolog Lukáš Jelínek dodává, že informace o ČD jako podniku řízeného státem by naopak měly být zcela transparentní.
07.10.2011 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Jeroným Tejc (657 článků) , Petr Nečas (9260 článků)

Vedení ČSSD už nechce Palase za krajského volebního lídra

 
Šance nynějšího hejtmana Moravskoslezského kraje Jaroslava Palase na znovuzvolení do čela kraje v příštím roce se výrazně snížily. Předsednictvo ČSSD v pátek totiž dalo zelenou nominaci Palasova náměstka Miroslava Nováka na pozici krajského lídra v příštích volbách. Novinářům to po jeho jednání řekl předseda strany Bohuslav Sobotka.
14.10.2011 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9472 článků)

Dryml se pustil do Palase: Lidé jako on nám prohrají volby

 
Senátor za ČSSD Vladimír Dryml ostře kritizuje chování svého stranického kolegy, hejtmana Moravskoslezského kraje Jaroslava Palase. Podle něj lidé jako on ohrožují úspěch strany ve volbách.
29.07.2012 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dryml (285 článků)

Policie tápe, kde přišel senátor Palas k milionům. Vydělat si je nemohl

 
Závěry z vyšetřování ohledně financování výstavby penzionu senátora a bývalého severomoravského hejtmana Jaroslava Palase (dříve KSČM a ČSSD) budí mnoho pochybností. Předně ve vzduchu létá 10 milionů, které rodina utratila, aniž by je vydělala. Dalších deset milionů dostali prostřednictvím podezřelé půjčky, upozornil server Lidovky.cz.
05.10.2015 12:10 |

podobné články

Žádné směšné slevičky, ale výprodejové šílenství: Svůdné prádlo se slevou až 70 %!

 
Novoroční výprodeje jsou v plném proudu. Už se vám povedlo ulovit nějaký ten módní kousek s parádní slevou? Nepovedlo? Nedivíme se. Málokde totiž narazíte na opravdové výprodeje. Všude je to jen samá malá slevička. My ale víme, kde probíhá opravdové výprodejové šílenství – nenechte si ho ujít! Třetina nabídky se slevou!
28.01.2016 07:05 |

podobné články

Luxusní značkové kabelky se 60% slevou? To už není jen sen!

 
Je čas vybočit z davu! Zahoďte levné napodobeniny z tržnice a pořiďte si originál. Luxusní značkové kabelky jsou teď totiž dostupné všem. Z téměř tisícovky modelů z neuvěřitelnou slevou si určitě vyberete. Téhle nabídce e-shopu italiedoskrine.cz se prostě nedá odolat!
18.10.2012 13:00 |

podobné články

Výprodeje jsou tady: Zjistěte, kde pořídíte luxusní prádlo se 70% slevou!

 
Také jste s nákupy vyčkali až do nového roku? Dobře jste udělali! Povánoční výprodeje jsou v plném proudu a s výraznou slevou pořídíte téměř vše. Zjistili jsme, kde pořídíte luxusní spodní prádlo nejvýhodněji!
06.01.2014 15:05 |

podobné články

Okamura: Prý kandiduji na poslance proto, že mi nestačí plat senátora. Nesmysl

 
Naši odpůrci šíří fámy, že prý kandiduji na poslance proto, že mi nestačí plat senátora a snažím se získat i plat poslance. Dovolte nám vyvrátit toto směšné nařčení. Plat senátora a poslance je totiž stejný a mandát senátora mi zaniká v okamžiku, kdy bych se stal poslancem, tyto funkce nelze vykonávat souběžně.
20.10.2013 22:15 |

podobné články

Firma, která se podílela na stavbě Palasova sídla, získala podvodem zakázku

 
Firma Intext získala zakázku na dodávku nábytku pro rekonstruované koleje Vysoké školy báňské-Technické univerzity v Ostravě podvodem. V té době dlužila státu 10 milionů na sociálním pojištění a na daních. Podle zákona o veřejných zakázkách by měla být taková firma okamžitě ze soutěže vyřazena. Jenže majitel společnosti Vladislav Uličný předložil falešný dokument, ve kterém žádný dluh nezmiňuje. Intext se v minulosti podílel na zařizování domu moravskoslezského hejtmana Jaroslava Palase.
25.11.2011 21:05 |

podobné články

Po Palasovi jdou finanční detektivové, musí prokázat původ milionů!

 
Majetkové poměry někdejšího ministra zemědělství a nynějšího moravskoslezského hejtmana a senátora Jaroslava Palase (ČSSD) začal prověřovat Finančně analytický útvar ministerstva financí. Ten odhaluje například praní špinavých peněz, informuje v úterním vydání deník MF DNES.
08.11.2011 08:50 |

podobné články

Čunkova kauza se vrací, bývalá sekretářka žádá omluvu a půl miliónu

 
Někdejší sekretářka lidoveckého senátora a expředsedy Jiřího Čunka, která byla hlavní svědkyní v kauze údajné Čunkovy korupce, požaduje od senátora a KDU-ČSL omluvu a půl miliónu korun za to, že na Čunkově webu zveřejnili nepravdivé a zavádějící informace o její osobě. Pod omluvu by se měl podepsat i současný šéf lidovců a čerstvý vicepremiér Pavel Bělobrádek.
31.01.2014 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (634 článků) , Pavel Bělobrádek (1496 článků)

Pracháč Okamura přiznal příjmy: Koupil luxusní byt i auto! Kolik vydělává?

 
Česko-japonský podnikatel Tomio Okamura se rozhodl zveřejnit své příjmy za letošní rok. Jako senátorovi mu to ostatně ukládá zákon. A tak vyšlo najevo, že si Okamura vydělal loni skoro 12 milionů. Má však našetřeno, a tak si mohl dopřát luxusní byt za 9,2 milionu, i nové auto za 4,2 milionu. Namísto toho, které loni v zimě "zbořil".
22.06.2013 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2013 článků)