Článek

Server: Francie se začíná sbližovat s Ruskem

 
Boj proti Islámskému státu sbližuje Francii a Rusko. Prezident Vladimir Putin už svému francouzskému protějšku v úterý slíbil vojenskou spolupráci při útocích na Islámský stát a námořnictvu rovnou nařídil, ať s Francouzi jednají jako se spojenci. Informuje o tom server iDnes.cz.
18.11.2015 14:11 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3033 článků)
Podobné články

Bývalá první dáma Francie: z krásné modelky šedou myškou

 
Třiačtyřicetiletá Carla Bruniová-Sarkozyová se za pět let v Elysejském paláci změnila. První dáma Francie v začátcích platila za typickou Francouzku s vytříbeným módním vkusem. Bývalá modelka se však při odchodu svého manžela z funkce předvedla coby šedá myška. Další články k tématu: První dáma Francie je k nepoznání, přehání to s botoxem Carla Bruniová plánuje vrátit se k hudbě. Už má natočené další album Občas si vezmu paruku a jdu mezi lid, prozradila první dáma Francie První dáma Francie mění image: v prezidentské kampani chce být obyčejná Sarkozyho dcera se jmenuje Giulia, potvrdila to první dáma Francie
16.05.2012 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Carla Bruni (175 článků)

Francie pořádala milionový pochod a ostatní se ptali, kde byla, když teroristé zabili stovky lidí jinde?

 
Středa 7. ledna dopoledne kolem desáté hodiny ráno. Z vozu v centru Paříže vystupují dva střelci a vbíhají "do redakce týdeníku Charlie Hebdo":http://www.extra.cz/tema/charlie-hebdo, kde právě probíhá porada. Na místě zůstává deset mrtvých novinářů a editorů, venku mrtvý muslimský policista a vrátný. Během dalších dvou dní umírá policistka a čtyři rukojmí v pařížském košer obchodě. Dohromady sedmnáct lidí. Francie je v šoku. Francie pořádá třídenní hon. "Francie zabíjí tři teroristy, dva bratry Kouachiovy a Amedyho Coulibalyho":http://www.extra.cz/muze-si-francie-oddechnout-teroriste-z-parizskeho-masakru-byli-zastreleni. Francie pořádá dnes pochod za svobodu, kde je až milion lidí.
11.01.2015 17:32 |

podobné články

Situace na východě Ukrajiny je prý nejhorší od února. Francie a Německo chtějí o krizi na Donbasu jednat s Ruskem

 
Diskusi s Ruskem o vyostřené situaci na ukrajinském Donbasu je připravená zahájit Francie a také Německo. V Kyjevě to uvedl ukrajinský ministr zahraničí Pavlo Klimkin poté, co si telefonoval s ministry zahraničí Německa a Francie Frankem-Walterem Steinmeierem a Laurentem Fabiusem. Ministerstvo zahraničí USA označilo situaci na východě Ukrajiny za nejkritičtější od letošního února.
11.08.2015 06:05 |

podobné články

Carla Bruniová-Sarkozyová se vrátila k práci modelky, předvádí šperky

 
Bývalá první dáma Francie Carla Bruniová-Sarkozyová se opět postavila před objektiv. Nafotila svou první reklamní kampaň od odchodu z Elysejského paláce. Více než modelingu se však věnuje hudbě. Další články k tématu: Bývalá první dáma Francie: z krásné modelky šedou myškou S kily navíc jsem vypadala ošklivě, říká bývalá první dáma Francie RECENZE: Carla Bruniová si zaslouží být brána jako písničkářka vážně Carla Bruniová předvedla těhotenské břicho v bikinách První dáma Francie je k nepoznání, přehání to s botoxem Místo ženy je v domácnosti, říká bývalá první dáma Francie
05.08.2013 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Carla Bruni (175 článků)

Tereza Spencerová vám předvede, co se zamotalo v arabském světě a jak z toho má radost Putin. Je si jista, že na Ukrajině je rozhodnuto. A přidává perlu o Jaceňukovi

 
OKNO DO SVĚTA TEREZY SPENCEROVÉ Zatímco Turecko svým „váhavým“ postojem k Islámskému státu ztrapňuje Spojené státy, v Saúdské Arábii se po smrti starého krále dějí zásadní věci. Noví vládcové se začínají sbližovat s Ruskem a již nejen rétoricky, ale i skutečně jdou do boje s Islámským státem, sděluje ve svém pravidelném shrnutí týdenních událostí na ParlamentníchListech.cz novinářka Literárních novin a analytička Tereza Spencerová.
06.08.2015 08:21 |

podobné články

Německo i Francie hlásí konec vojenské spolupráce s Ruskem

 
Německé ministerstvo obrany prohlásilo, že ruší veškeré vojenské spolupráce s Ruskem,které byly v plánu do konce dubna. Znamená to také, že momentálně není povolen vývoz německých zbraní do Ruska. O stejném rozhodnutí informovala dnes také už Francie.
21.03.2014 14:35 |

podobné články

Máme speciální mechanismus součinnosti s Ruskem, hlásí Francie

 
O zlepšení koordinace v boji proti radikální organizaci Islámský stát (IS) jednali dnes v Moskvě ruský a francouzský ministr obrany Sergej Šojgu a Jean-Yves Le Drian. "Dohodli jsme se na posílení výměny vojenských informací," uvedl Le Drian. Host z Paříže také hodlal přesvědčit svého hostitele, aby ruské letectvo operující v Sýrii více napadalo IS, popřel však, že by Francie chtěla hrát roli prostředníka mezi USA a Ruskem při vytváření široké koalice proti IS.
21.12.2015 21:51 |

podobné články

Po pěti měsících a před volbami se podařilo vyfotit dceru Sarkozyho

 
První dáma Francie Carla Bruniová-Sarkozyová prohlašovala, že se na veřejnosti nikdy neobjeví snímky její dcery. Přesto ale fotografové malou Giulii s matkou vyfotili při odchodu od lékaře. Spekuluje se, že jde o součást předvolební kampaně francouzského prezidenta. Další články k tématu: První dáma Francie mění image: v prezidentské kampani chce být obyčejná Sarkozyho kampaň je v úzkých, na pomoc mu přispěchá Merkelová Sarkozyho dcera se jmenuje Giulia, potvrdila to první dáma Francie Fotku dítěte nikdy neukážu, říká první dáma Francie Carla Sarkozyová Bruniová-Sarkozyová má být odlita z bronzu, její socha ale budí nevoli Carla Bruniová prý otěhotněla nečekaně, manželovi se to ale hodí
13.03.2012 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Carla Bruni (175 článků)

Proč by Francie nebyla bez imigrantů Francií

 
Historie Francie je spojená s historií světové migrace. Dnešní nejčastější cíl evropských azylantů přitahoval už od konce 18. století statisíce imigrantů, ať už přicházeli za prací nebo z politických a humanitárních důvodů. Podobu novodobé Francie spoluvytvářeli příchozí z různých kontinentů, přičemž někteří z nich představují dokonce současnou politickou elitu země. Přestože zemi obchází strach po nedávných pařížských útocích, což nahrává do karet nacionalistům, multikulturní dědictví má Francie v genech. 
10.02.2015 22:01 |

podobné články

TV Prima: Kdo uroní v pátečním farmáři slzy?

 
Na farmách se začíná pomalu vyjasňovat. Tím nemyslíme počasí, ale vztahy. Letmé doteky, tajuplné úsměvy – někteří se začínají pomalu sbližovat.
04.03.2014 18:20 |

podobné články

SuperStar: První lásky na obzoru!

 
S počtem ubývajících kol se skupinka "superstarů" zužuje a semifinalisté tak mají možnost se více sbližovat. Vidíme tak první jiskření a něžné doteky. Důkazem toho jsou dvě zamilovaně vypadající dvojice.
14.10.2009 13:10 |

podobné články

Ariana a Raven: Mám být milenkou manžela své nejlepší kamarádky?

 
Dobrý den, Ariano a Ravene. Mám šest let přítele, se kterým se brzy přestěhuji do nového bytu. Moc jsme se těšili, že budeme bydlet spolu, ale má turnusové služby, pořád jezdí pryč a já jsem se začala sbližovat s manželem mé kamarádky.
11.02.2010 08:05 |

podobné články

MK: WIPO pomáhá sbližovat svět.

 
Poselství generálního ředitele Světové organizace duševního vlastnictví (WIPO)
25.04.2010 07:12 |

podobné články

S véčkaři? Proboha ne, ohradil se Hašek vůči Bártovi

 
Vyvádění opozice z izolace se zřejmě nekoná. Tendenci ministra dopravy Víta Bárty sbližovat se s ČSSD "odpálil" jeho favorit jihomoravský hejtman Michal Hašek.
01.02.2011 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2318 článků) , Vít Bárta (2829 článků)

Trailer: Láska a jiné závislosti

 
Jamie (Jake Gyllenhaal) se ve chvíli, kdy praštil s medicínou, stal profesionálním flákačem. Jedinou věcí, kterou umí, je balení holek. Tenhle talent vyžaduje slušné přesvědčovací schopnosti, a tak se Jamie nechá zlákat na práci reprezentanta velkého farmaceutického koncernu, jehož výrobky má vnucovat lékařům, aby je šířili dál, mezi své pacienty. Když čeká na audienci v jedné čekárně, uvidí JI, krásnou a smyslnou Maggii (Anne Hathaway). Domluvit si rande zabere Jamiemu pár minut, stejně dlouho trvá, než vzájemné romantické oťukávání skončí v posteli. Jako by Maggie měla na všechno málo času. Coby pacientka v první fázi Parkinsonovy choroby ho skutečně nemá nazbyt. Ve chvíli, kdy se spolu začnou intimně sbližovat, vstoupí do jejich života viagra.
04.04.2011 18:35 |

podobné články

Známe tajný scénář seriálu Cesty domů: V Etzlerově posteli skončí Kostková

 
Již ve středu televizní diváci uvidí poslední scénu Soni, kterou v seriálu Cesty domů hraje Pavla Vitázková  (32) . Po tragické autonehodě Vitázková definitivně zmizí ze seriálu. A to zrovna v okamžiku, kdy se začala opět sbližovat s bývalým manželem v podání Miroslava Etzlera  (46) . Super.cz zjistil, kdo ji nahradí!
08.06.2011 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Etzler (383 článků)

Seznámili se při hraní Halo 3, teď se budou brát!

 
Ona žije v Texasu, on pochází z Tennessee. Virtuálně se seznámili před pěti lety v lobby videohry Halo 3. Od té doby společně bojovali proti koalici mimozemských ras Covenant a občas si to rozdali i mezi sebou. Samozřejmě v multiplayerovém klání. Před dvěma lety ale mezi mladou dvojicí přeskočila jiskra a po síti se začali sbližovat. Teď chystají dokonce svatbu.
26.07.2012 12:50 |

podobné články

ČPS: Jak můžete Pirátům před volbami pomoci?

 
Pirátská strana se ve své předvolební kampani opírá o pomoc svých příznivců, se kterými se chce více sbližovat a navazovat dlouhodobou spolupráci.
16.09.2013 19:00 |

podobné články

Pospíšil v ČT ohromil. Bude nezařazeným poslancem a chce se sbližovat s topkou

 
Bývalý ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil dnes oznámil, že po neúspěšné kandidatuře do předsednictva ODS stranu opouští. Ponechává si však svůj mandát poslance a rovněž zastupitele v Plzeňském kraji a zváží, jak s nimi naloží. V debatě České televize Události, komentáře dokonce naznačil, že by mohl úžeji spolupracovat s TOP 09.
30.01.2014 23:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1832 článků) , Jiří Pospíšil (1832 článků)