Článek

Seriálový hezoun Hunter Parrish se oženil

 
Herec Hunter Parrish, hvězda úspěšného seriálu Tráva, se oženil. Osmadvacetiletý rodák z Virginie, který září v mnoha muzikálových produkcích na Broadwayi, si vzal snoubenku Kathryn Wahl. Modrooký blonďák vstoupil do manželství v neděli 13. září na ranči Flynig Caballos v San Luis Obispo v Kalifornii.
18.09.2015 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Hunter Parrish (2 články)
Podobné články

Ubisoft oznámil Silent Hunter Online, F2P browserové ponorky

 
Jak se zdá, značka, která dnes nemá svou free-to-play odnož, jako by ani nebyla. A tak se do zástupu těchto spin-offů přidává i Silent Hunter, který svým Online hodlá přilákat hráče na hraní v browseru (díky Flashi 11) a zdarma. Silent Hunter Online by měl být velkým návratem ponorkového běsnění, kolem nějž se vytvořila oddaná komunita. Samozřejmě, klíčovým trendem...
26.04.2012 16:20 |

podobné články

Oblíbený seriálový herec, který bude brzy tatínkem, se oženil: Do manželství vstoupil na Valentýna

 
Britský herec Benedict Cumberbatch (38) pro svou snoubenku připravil ideální valentýnský program. Zatímco jiné ženy se musely spokojit s bonboniérou či vstupenkou na film Padesát odstínů šedi, režisérka Sophie Hunter se dočkala snubního prstýnku.
16.02.2015 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Benedict Cumberbatch (122 článků) , Sophie Hunter (19 článků)

Silent Hunter 5 potápí nedodělky a protipirátská ochrana

 
Nejnovější díl válečných simulátorů Silent Hunter vyrazil na moře dřív, než by měl.
05.06.2010 09:30 |

podobné články

Grand Theft Auto V už má hudebního skladatele

 
Fanouškovským stránkám Rockstar Network se podařilo vypátrat, že autor hudby z posledních dvou dílů série Grand Theft Auto, skladatel Michael Hunter, se bude angažovat také v chystaném GTA V. Hunter sice neměl nic společného s gros hudby série, jíž jsou bezpochyby pestré a žánrově rozvrstvené rozhlasové stanice, zato ale zkomponoval a nahrál všechnu "sekundární hudbu":...
02.12.2010 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Michael Hunter (1 článek)

Crysis 3 představuje multiplayerový Hunter mód

 
Když už jste představili hru, pořád můžete ukazovat novinky, co se týče multiplayeru. Platí to i pro Crysis 3, která na tiskovce EA ukázala, jak bude vypadat zbrusu nový multiplayerový mód s názvem Hunter (což není zrovna vrchol originality, ale co také máte pořád vymýšlet). Nápad nezní špatně. Dva týmy budou početně nesymetrické. Na jedné straně bude dvojice lovců...
17.12.2010 16:25 |

podobné články

První záběry z hraní Silent Hunter Online nevypadají zle

 
Pokud jste pozapomněli, Silent Hunter Online je další z řady browserových free-to-play titulů, který ovšem podle následujícího videa rozhodně nevypadá jako ztracená záležitost, snad i pro kované ponorkové lovce. Ukázka představuje moment, kdy přepadnete konvoj a ukazuje, jak probíhá odpálení torpéda skrze sekvenci příkazů. !-- video embed start -- !-- video embed end...
22.12.2010 18:40 |

podobné články

Osmnáctiletou dívku trápí vzácné onemocnění, kvůli kterému vypadá jako popálená

 
Máte pocit, že se díváte na osobu se silnými popáleninami v obličeji i po těle, ale Hunter Steinitz z Pittsburghu v Pennsylvánii trpí velice vzácným kožním onemocněním zvaným Harleguin Ichthyosis. Její kůže neobsahuje tukovou vrstvu, která má ochrannou činnost, a může absorbovat pouze velmi málo vody. Proto je pokožka takto nemocných osob stále napnutá, šupinatá a velmi náchylná. I přes krutý osud se ale Hunter snaží žít naplno a neztrácí optimismus.
25.07.2013 17:05 |

podobné články

Nejmladší Cassanova v historii: Šestiletý Hunter obviněn ze sexuálního obtěžování!

 
Celý svět zaskočila zpráva o případu šestiletého chlapce, kterého dočasně vyloučili ze školy za sexuální obtěžování. Důvod? Naprosto nevinná pusa! A kam ji malý Hunter své spolužačce dal?
12.12.2013 05:20 |

podobné články

Muž, kterému český chirurg vrátil obličej: Život mi zachránil smysl pro humor!

 
Mitch Hunter (35), bývalý voják americké armády, málem zemřel v 21 letech při autonehodě. Zachránil život ženě, která seděla vedle něj, ale sám dostal plný zásah elektrickým proudem, který mu sežehl obličej. Před pěti lety podstoupil transplantaci obličeje, která jeho vzhled změnila k nepoznání. Jak ale mohl Hunter zásah proudem vůbec přežít? Prý ho zachránil smysl pro humor!
20.06.2016 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Mitch Hunter (4 články)

Rusové přicházejí, dělá si z Clintonové legraci americký publicista

 
Americký komentátor Dereck Hunter ve svém komentáři zesměšňuje Hillary Clintonovou za to, že ze své porážky obviňovala ruské hackery. Jak Hunter konstatuje, jejich účast při zveřejňování soukromých emailů Clintonové nebyla prokázána. A i kdyby prý ano, není to důležité. Hlavní je, jestli ty informace byly pravdivé.
15.12.2016 13:05 |

podobné články

Oscarová herečka Holly Hunter (60): Svlékla se před kamerou!

 
I když je už na světě šest desetiletí, rozhodně se nestydí za svoje tělo. Když oscarové herečce Holly Hunter režisér nařídí, aby se svlékla před kamerou, tak to zkrátka bez řečí udělá...
21.03.2018 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Holly Hunter (2 články)

To jsou novinky: Tenhle hezoun se tajně oženil!

 
Herec Joseph Gordon-Levitt se rozhodl vstoupit do zimy jako ženatý muž. Třiatřicetiletý hollywoodský hezoun se 20. prosince stal manželem své snoubenky Tashi McCauley.
07.01.2015 09:46 |

podobné články

Osobnosti: Gordon Gordon (67 článků)

Zamiloval si cestování: Navštívil už 852 míst ve 193 zemích světa!

 
Panečku, to je ale cestovatel! Američan Don Parrish (73) už stačil procestovat 193 zemí světa a navštívit v nich 852 míst!
27.11.2017 12:15 |

podobné články

Krmil želvu živým štěnětem! Sadistický učitel nebyl potrestán.

 
Americký učitel Robert Crosland se rozhodl, že svým žákům ukáže, jak funguje koloběh přírody. Po ukončení vyučování na škole Preston Junior High, ve státě Idaho, hodil před třemi studenty do akvária své masožravé želvy živé štěňátko. Zpráva o děsivé příhodě se brzy rozšířila po celém městě a přidali se k ní zvěsti o dalších sadistických činech učitele, například, že své hady krmí živými morčaty. Zvířecí aktivistka Jill Parrish se rozhodla jednat a celý případ nahlásila na policii. K jejímu překvapení se však veřejnost postavila proti ní.
18.03.2018 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Robert Preston (2 články) , Robert Parrish (1 článek)

Ženy, plačte! Seriálový Sherlock se zasnoubil! Oznámil to inzerátem

 
Takže herec Benedict Cumberbatch (38) je už také ze hry a sňatkový trh s dobrými partiemi přišel o další jméno. Představitel seriálového Sherlocka totiž požádal o ruku svou přítelkyni, divadelní režisérku Sophii Hunter (36).
05.11.2014 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Benedict Cumberbatch (122 článků) , Sophie Hunter (19 článků)

Seriálový Sherlock se zasnoubil: Přítelkyni požádal o ruku po krátké známosti

 
Známý herec Benedict Cumberbatch si musí být láskou k divadelní režisérce Sophii Hunter opravdu velmi jistý. Přestože spolu randí pouhých pět měsíců, už chystají svatbu.
06.11.2014 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Benedict Cumberbatch (122 článků) , Sophie Hunter (19 článků)

Seriálový Sherlock a favorit na příštího Oscara bude tatínkem: Dítě mu porodí žena, již před měsícem požádal o ruku

 
Herec Benedict Cumberbatch se příští rok stane otcem. Britská hvězda seriálu Sherlock čeká dítě se snoubenkou Sophií Hunter. Dvojice přitom teprve velmi nedávno v deníku The Times oznámila své zásnuby. Osmatřicetiletá hvězda randí s režisérkou teprve od letošního léta, ačkoli se znají už pět let.
02.12.2014 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Benedict Cumberbatch (122 článků) , Sophie Hunter (19 článků)

Seriálový Sherlock se stal otcem: Manželka mu porodila první dítě

 
Herec Benedict Cumberbatch se dočkal vytouženého potomka. Manželka Sophie Hunter mu porodila syna.
14.06.2015 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Benedict Cumberbatch (122 článků) , Sophie Hunter (19 článků)

Miminko na cestě? Známý seriálový herec, který se nedávno oženil, prý bude znovu tátou

 
Herec Lukáš Hejlík  (35) se nedávno podruhé oženil . Za ženu si vzal modelku Veroniku Fašinovou, a to po třech měsících od zásnub. Důvodem takové rychlosti má být Veroničino těhotenství.
11.06.2015 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Hejlík (171 článků) , Veronika Fašinová (18 článků)