Článek

Seriálová herečka se konečně provdala za otce svého dvouletého syna

 
Nekonečné zásnuby jsou v Hollywoodu nejspíš v módě. Velkou trpělivost musela kromě Jennifer Aniston projevit i Jamie-Lynn Sigler (34), která na svatbu čekala téměř tři roky.
19.01.2016 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (708 článků) , Jamie Lynn (11 článků)
Podobné články

Lyžařská hvězda Pärsonová se provdala za přítelkyni: Už spolu mají dcerku

 
Bývalá hvězda lyžařských svahů Švédka Anja Pärsonová se o víkendu provdala za dlouholetou přítelkyni Filippu Radinovou. Třiatřicetiletá olympijská vítězka z Turína, majitelka sedmi titulů mistryně světa a jedna z mála, která dokázala vyhrávat všechny disciplíny, měla svatbu s o osm let starší partnerkou u řeky Ume ve městě Umea, kde žijí a vychovávají dvouletého syna.
05.08.2014 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Anja Pärsonová (7 článků)

POTETOVAL DVOULETÉHO SYNA! Za nápis "Tátův kluk" DOSTAL PODMÍNKU

 
Američan Eugene Ashley je na svého dvouletého synka velmi pyšný. Jenže se svou pýchou to přehnal a syna si označil tetováním.
09.04.2011 13:45 |

podobné články

Lehkovážní rodiče posadili dvouletého syna za volant

 
Velmi lehkovážně se zachovali američtí rodiče, kteří při jízdě autem posadili svého dvouletého syna za volant. Přišlo jim to tak vtipné, že celou událost natočili a zveřejnili na Facebooku. Za žert to ovšem nepovažovala jedna jejich známá. Ta zaslala video médiím, která ho okamžitě zveřejnila. Rodiče si tak uřízli pořádnou ostudu.
22.09.2012 03:45 |

podobné články

Lehkovážní rodiče posadili dvouletého syna za volant jedoucího auta

 
Velmi lehkovážně se zachovali američtí rodiče, kteří při jízdě autem posadili svého dvouletého syna za volant. Přišlo jim to tak vtipné, že celou událost natočili a zveřejnili na Facebooku. Za žert to ovšem nepovažovala jedna jejich známá. Ta zaslala video médiím, která ho okamžitě zveřejnila. Rodiče si tak uřízli pořádnou ostudu.
22.09.2012 10:05 |

podobné články

Zabil jejich dvouletého syna: Manželka ho přesto utěšuje, protože zůstal na vozíčku!

 
U soudu v Německu stanul Robert S., který řízením pod vlivem alkoholu zabil svého dvouletého syna. Sám zůstal po strašlivé nehodě ochrnutý od hrudníku dolů. Po jeho boku u soudu stanula i jeho manželka a i přes jeho zjevnou vinu ho utěšovala.
12.12.2014 05:30 |

podobné články

Brutálně zavražděný voják z londýnské ulice už má jméno: Zanechal po sobě dvouletého syna

 
Brutálně zavražděný voják z Londýna už má své jméno. Podle ministerstva obrany jde o 25letého Leea Rigbyho, který po sobě zanechal dvouletého syna.
24.05.2013 05:45 |

podobné články

Tálibán mu postřelil dvouletého syna: Tlumočník tvrdě zaplatil za pomoc britským vojákům

 
V bitevní vřavě nasazoval vlastní život, aby pomohl britským jednotkám v postupu Afghánistánem. Jeho zbraní byl jazyk, muž přezdívaný Chris totiž pracoval jako tlumočník. Kvůli jeho pomoci Západu po něm šli teroristé, kteří ho již v minulosti několikrát zranili. Přesto nedostal ve Velké Británii, které pomáhal, potřebný azyl. Tálibán pak zaútočil i na jeho dvouletého syna.
13.04.2015 13:30 |

podobné články

VÍME PRVNÍ: Natálie Kocábová se konečně vdala! Za otce svého syna Vincenta

 
Zpěvačka a spisovatelka Natálie Kocábová (27) si konečně oficiálně vzala za muže Štěpána Vránu, otce svého sedmiletého syna Vincenta.
28.07.2011 14:15 |

podobné články

Natálie Kocábová se konečně vdala. Za otce svého syna (7)

 
Zpěvačka Natálie Kocábová (27) oznámila na své facebookové stránce velkou novinu - konečně si vzala otce svého sedmiletého syna, Štěpána Vránu (27).
28.07.2011 15:30 |

podobné články

Tajná svatba! Gábina Partyšová se provdala za svého bohatého přítele

 
Zazněly svatební zvony. Moderátorka Gábina Partyšová (37) se konečně dočkala svého štěstí. V sobotu večer se tajně provdala za svého přítele Daniela Farnbauera (39). Se zámožným podnikatelem moderátorka randila necelý rok, ani tato krátká doba ji ale neodradila, aby se stala vdanou paní...
31.01.2016 13:00 |

podobné články

Herečka Jaime Pressly se vdala!

 
Jaime Pressly se od nynějška pyšní příjmením svého manžela – právníka Simrana Singha.  V sobotu 26. září se totiž provdala za přítomnosti své rodiny a nejbližších přátel v Malibu… Hosté, včetně jejího dvouletého syna si vychutnávali obřad na útesu s výhledem na Tichý oceán. Podle všeho se tedy jednalo o velmi romantickou svatbu… Již od července letošího [...]
28.09.2009 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaime Pressly (3 články)

Vondráčková na pohřbu otce: Po 10 letech promluvila s bratrem

 
Deset let nenávisti zlomila až smrt milovaného otce! Helena Vondráčková (64) dnes na pohřbu svého otce Jiřího Vondráčka (†90) po dlouhých deseti letech prohodila několik vět se svým bratrem Jiřím (60). Jejich sourozenecká láska vzala za své po té, co se zpěvačka provdala za Martina Michala.
20.12.2011 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (925 článků) , Jiří Vondráček (80 článků) , Martin Michal (312 článků) , Jiří David (96 článků)

Nejpůvabnější herečka v Ulici Zuzana Vejvodová se dva měsíce po porodu vrací. Zhubla šestnáct kilo

 
V sobotu se s Ulicí rozloučila seriálová Světlana v podání Terezy Bebarové, která odchází na mateřskou dovolenou, a jen pár dní po ní pro změnu svůj postupný návrat oznámila herečka Zuzana Vejvodová. Seriálová Libuška, maminka dvouměsíčního syna Jonáše, kterého vychovává společně s partnerem, hercem Pavlem Nečasem, se vrací po téměř půlroční pauze.
22.03.2012 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Nečas (442 článků) , Zuzana Vejvodová (45 článků) , Tereza Bebarová (85 článků)

Agáta, jak ji neznáte: Hádejte, k čemu vede svého dvouletého syna

 
Výjimečně jsme vynechali dekolty, skandály a další běžné věci, o kterých se obvykle bavíme s Agátou Prachařovou  (28) . Byli jsme totiž na křtu desky a měla s sebou svého syna Kryšpína. A docela jsme koukali, že rebelka svého syna vede ke klasické hudbě.
16.09.2013 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2533 článků)

Nevěrný Ivan Mládek: S touto o čtyřicet let mladší milenkou má už dvouletého syna

 
Bavič Ivan Mládek  (69) , na něhož nyní prasklo, že se rozvádí , je i otcem nemanželského dítěte své spolupracovnice Libuše "Libuny" Roubychové! Herečka, která diváky léta v Mládkových představeních baví svými průpovídkami, při kterých si silně šlape na jazyk, má zhruba dvouletého chlapečka. A na otázku, kdo je jejím tatínkem, stále dokola podivně odpovídá, že to neví. Je jím Ivan Mládek? "Nebudu se k tomu vůbec vyjadřovat," odsekne na přímý dotaz Roubychová.
27.06.2011 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Mládek (149 článků)

Kristen Bell se provdala! Vzala si otce svého dítěte, sexy herce

 
Svatby jsou teď v šoubyznysu jako na běžícím pásu! Provdala se i hvězda seriálu Veronika Marsová.
18.10.2013 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Kristen Bell (18 článků)

Alanis Morissette je těhotná

 
Slavná zpěvačka Alanis Morissette oznámila, že čeká svého prvního potomka. Otcem dítěte je zpěvaččin manžel, rapper Souleye, za kterého se Alanis letos provdala.. Šestatřicetiletá zpěvačka Alanis Morissette oznámila, že se svým manželem, rapperem Souleyem, čeká svého prvního potomka. Zpěvačka se za Souleye provdala 22. května letošního roku a prý je neskutečně šťastná, že konečně budou tvořit [...]
11.08.2010 20:16 |

podobné články

Osobnosti: Alanis Morissette (75 článků)

Tohle nejsou záběry z romantického slaďáku: Čerstvě vdaná herečka prožívá absolutní štěstí

 
Před dvěma týdny se Jamie-Lynn Sigler (34) provdala za baseballistu Cuttera Dykstru, s nímž už má dvouletého syna jménem Beau. Je vidět, že tento pár si vzájemnou lásku opravdu umí užít.
02.02.2016 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Jamie Lynn (11 článků)

Další půvabná seriálová herečka je pod čepcem: Vzala si zakladatele internetového serveru

 
Americká herečka, komička a příležitostná zpěvačka Allison Williams (27) se o víkendu provdala za svého o sedm let staršího partnera Rickyho Van Veena. Obřad proběhl v malebné krajině městečka Saratoga v americkém Wyomingu. Novomanželé zvolili tamní usedlost na ranči Brush Creek Ranch.
21.09.2015 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Allison Williams (3 články) , Van Williams (2 články)