Senzace! Šafářová vyřadila v Paříži Šarapovovou

Jízda Lucie Šafářové antukovým French Open pokračuje. Česká tenistka podala proti světové dvojce Marii Šarapovové soustředěný a sebevědomý výkon a zaslouženě vyhrála 7:6 a 6:4. V úterý nastoupí ke svému prvnímu pařížskému čtvrtfinále proti Španělce Muguruzaové.
01.06.2015 13:25 |

Osobnosti: Maria Šarapovová (163 článků) , Lucie Šafářová (475 článků)

Tenistka Šafářová v Madridu vyřadila bývalou jedničku Šarapovovou

Česká tenistka Lucie Šafářová na úvod turnaje v Madridu vyřadila bývalou světovou jedničku Mariu Šarapovovou. Jedenáctou nasazenou Rusku porazila 6:4, 6:3 a postoupila do druhého kola.
09.05.2010 16:35 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků)

Česká tenistka Lucie Šafářová na úvod turnaje v Madridu vyřadila bývalou světovou jedničku Mariu Šarapovovou.
09.05.2010 16:45 |

Šafářová bojovala se Šarapovovou 3,5 hodiny, s ruskou kráskou nakonec padla

Téměř tři a půl hodiny bojovala Lucie Šafářová s bývalou světovou tenisovou jedničkou Ruskou Marií Šarapovovou v 1. kole antukového turnaje ve Stuttgartu.
23.04.2014 00:10 |

Li Na je v Paříži nezastavitelná, v semifinále porazila Šarapovovou

Čínská tenistka Li Na si zahraje i ve finále druhého grandslamu v sezoně. V semifinále Roland Garros ve čtvrtek porazila Rusku Mariu Šarapovovou 6:4, 7:5 a o titul se v Paříži utká s vítězkou zápasu mezi obhájkyní Franceskou Schiavoneovou z Itálie a domácí Marion Bartoliovou.
02.06.2011 16:40 |

Osobnosti: Marion Bartoli (32 článků)

SENZACE: Šafářová vyřadila světovou dvojku Wozniackou

Česká tenisová jednička Lucie Šafářová se ve Stuttgartu postarala o obrovské překvapení.
29.04.2010 16:10 |

Šafářová v Cincinnati vyřadila krajanku Zakopalovou. Čeká ji pětka Li Na

Tenistka Lucie Šafářová zvládla lépe český souboj na turnaji v Cincinnati a přes Kláru Zakopalovou postoupila do druhého kola. V něm nastoupí proti páté hráče světového žebříčku a vítězce letošního Roland Garros Číňance Li Na. Na další zápas se může těšit i Petra Cetkovská, jež po úspěšné kvalifikaci vyřadila Španělku Anabel Medinaovou Garriguesovou.
15.08.2011 22:30 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Petra Cetkovská (68 článků) , Klára Zakopalová (148 článků)

Šafářová si v Norimberku zahraje o semifinále. Ostatní Češky vypadly

Česká tenistka Lucie Šafářová porazila ve druhém kole v Norimberku Španělku Maríi Teresu Torróvou 6:4, 6:2 a postoupila do čtvrtfinále. V něm se turnajová pětka utká se Slovinkou Polonou Hercogovou, jež v úvodním kole vyřadila druhou nasazenou Kláru Zakopalovou. Když hrála Šafářová s Hercogovou naposledy, nadělila jí loni v dubnu v semifinále v Charlestonu dva "kanáry".
12.06.2013 13:25 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Klára Zakopalová (148 článků)

Berdych pokračuje bez ztráty podání. Postupuje i Šafářová

Čeští tenisté Tomáš Berdych a Lucie Šafářová postoupili do třetího kola grandslamového Australian Open. Sedmý nasazený Berdych porazil bez větších problémů Francouze Kennyho De Scheppera za necelé dvě hodiny 6:4, 6:1 a 6:3. Šafářová uspěla v českém souboji a vyřadila Lucii Hradeckou po setech 6:7, 6:3 a 6:0. Karolína Plíšková prohrála se Slovenkou Danielou Hantuchovou po boji 3:6, 6:3 a 10:12 v rozhodujícím třetím setu.
15.01.2014 11:45 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1382 článků) , Lucie Šafářová (475 článků) , Daniela Hantuchová (37 článků) , Lucie Hradecká (217 článků) , Karolína Plíšková (306 článků)

Americká senzace US Open: Blondýna, co ničí Rusky

Melanie Oudinová vyřadila Dementěvovou i Šarapovovou
07.09.2009 13:40 |

Serena slaví titul v Paříži, obhájkyni Šarapovovou zdolala za 106 minut

Serena Williamsová (31) podruhé v kariéře ovládla Roland Garros. Světová jednička porazila na pařížské antuce ve finále na 106 minut obhájkyni titulu Marii Šarapovovou 6:4 a 6:4.
08.06.2013 17:25 |

Osobnosti: Maria Šarapovová (163 článků) , Serena Williams (291 článků)

Šafářová si ve Stuttgartu spravila náladu, Kvitová se nadřela

Lucie Šafářová porazila v úvodním kole antukového turnaje ve Stuttgartu domácí Monu Barthelovou 6:4, 6:1. O účast ve čtvrtfinále se utká s první nasazenou Marií Šarapovovou z Ruska.
24.04.2013 16:05 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Mona Mona (41 článků)

Kvitová po boji postoupila. Šafářová zatápěla Šarapovové, nakonec ale končí

Česká tenisová jednička Petra Kvitová postoupila do čtvrtfinále turnaje ve Stuttgartu. Domácí Julii Görgesovou porazila 2:6, 7:6 a 6:2 a v cestě k zopakování loňského semifinále jí stojí turnajová dvojka Li Na z Číny. Vyrovnaný zápas se světovou dvojkou Marií Šarapovovou odehrála další fedcupová reprezentantka Lucie Šafářová, ale ruské favoritce nakonec po více než tříhodinové bitvě podlehla 4:6, 7:6 a 3:6.
25.04.2013 19:30 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Petra Kvitová (1470 článků)

Šafářová jako lvice! Odvrátila 8 mečbolů, ale nakonec Šarapovové podlehla

Osm mečbolů odvrátila tenistka Lucie Šafářová na turnaji v Miami v utkání 3. kola s Marií Šarapovovou, než čtvrté nasazené Rusce podlehla 4:6, 7:6, 2:6.
23.03.2014 11:05 |

Šafářová porazila Kerberovou a pomohla Kvitové do semifinále. To si zahrají i Hlaváčková s Hradeckou

Lucie Šafářová zaznamenala na Turnaji mistryň premiérovou výhru, když porazila Angelique Kerberovou 4:6 a 3:6, a pomohla tak své krajance Petře Kvitové k postupu do semifinále. V něm se česká jednička utká s Ruskou Marií Šarapovovou.
30.10.2015 12:05 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Petra Kvitová (1470 článků) , Lucie Hradecká (217 článků)

Senzace S+Š: Strýcová se Šafářovou vyřadily na OH „neporazitelné“ sestry Williamsovy!

Tak přece jsou k poražení! Tenisovému světu tuhle vlastnost amerických sester Sereny a Venus Williamsových odhalil český pár Lucie Šafářová a Barbora Strýcová, jenž se postaral na olympijském turnaji v Riu de Janeiro o prvotřídní senzaci. Česká dvojice vyřadila v 1. kole 4hry trojnásobné olympijské vítězky 6:3 a 6:4 a ukončila tak jejich 16 let trvající olympijskou hegemonii!
08.08.2016 06:20 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Barbora Strýcová (182 článků)

Šafářová deklasovala Peerovou a v Paříži je v semifinále

Česká tenistka Lucie Šafářová v pátek pokračovala ve svém úspěšném tažení turnajem v Paříži a postoupila už do semifinále.
12.02.2010 16:25 |

Cetkovská postoupila v Paříži do 2. kola, končí Šafářová i Záhlavová-Strýcová

Česká tenistka Lucie Šafářová prohrála v 1. kole ženského tenisového turnaje Open GDF Suez, který se hraje v Paříži, s Němkou Angelique Kerberovou po setech 2:6 a 6:7(3).
07.02.2012 14:00 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Petra Cetkovská (68 článků)

Šafářová preferuje Fed Cup a raději se v Paříži odhlásila ze čtyřhry

Tenistka Lucie Šafářová se na turnaji v Paříži odhlásila kvůli bolavému kolenu ze čtyřhry, v níž měla hrát s Ruskou Anastasjou Pavljučenkovovou semifinále.
02.02.2013 12:00 |

Berdych v Austrálii postupuje. Šafářová byla kousek od senzace

Tomáš Berdych postoupil po výhře nad hráčem z kvalifikace Damirem Džumhurem z Bosny 6:4 a dvakrát 6:2 do osmifinále Australian Open a je posledním českým zástupcem ve dvouhrách. Lucie Šafářová totiž nevyužila v utkání s turnajovou čtyřkou Li Na z Číny mečbol a prohrála 6:1, 6:7 a 3:6.
17.01.2014 06:45 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1382 článků) , Lucie Šafářová (475 článků) , Daniela Hantuchová (37 článků) , Serena Williams (291 článků)