SENZACE! ABRAHAM vyhrál Velkou cenu Valencie. Bojoval jako lev...

Český závodník Karel Abraham po fantastickém výkonu vyhrál v neděli Velkou cenu Valencie silničních motocyklů ve třídě Moto2.
07.11.2010 13:00 |

Osobnosti: Karel Abraham (343 článků)

VC Valencie: Mistrem světa do 125 ccm Terol, Abraham upadl

Velkou cenu Valencie silničních motocyklů ve třídě do 125 ccm vyhrál Viňales, mistrem světa je ale Terol. Ve třídě Moto2 vyhrál Ital Pirro, mistrem světa už byl před tímto závodem Bradl. Karel Abraham jel ještě v posledním kole závodu MotoGP na čtvrtém místě, ale upadl a skončil osmý.
06.11.2011 13:10 |

První trénink na VC Valencie vyhrál Stoner, Abraham zajel třináctý čas

Nejrychlejším časem se v závěru pátečního prvního tréninku na Velkou cenu Valencie MotoGP blýskl již jistý mistr světa Casey Stoner z Austrálie.
04.11.2011 12:35 |

Osobnosti: Casey Stoner (46 článků)

Abraham dojel v kvalifikaci na poslední závod sezony sedmý

Karel Abraham zajel v kvalifikaci na Velkou cenu Valencie silničních motocyklů sedmý čas a do posledního závodu sezony v kategorii do 250 ccm odstartuje ze druhé řady.
07.11.2009 18:00 |

Abraham ve druhém tréninku čtvrtý, přestože havaroval

Čtvrtým časem v pátečním druhém tréninku na Velkou cenu Valencie v kategorii MotoGP se blýskl český závodník Karel Abraham.
04.11.2011 16:45 |

MotoGP: Abraham ve třetím tréninku dvanáctý

Karel Abraham obsadil ve třetím tréninku na Velkou cenu Valencie MotoGP dvanáctou příčku, nejrychlejší byl Stoner.
05.11.2011 12:00 |

Abraham má mononukleózu. Lékaři mu doporučili klid, přesto bude startovat v USA

Motocyklový závodník Karel Abraham bude navzdory zdravotním problémům startovat v neděli v dalším pokračování seriálu mistrovství světa MotoGP na americkém okruhu Laguna Seca. V minulém týdnu Abraham onemocněl mononukleózou, po dnešním lékařském vyšetření však odletěl do zámoří. V neděli ve Velké ceně Německa na Sachsenringu skončil Abraham na předposledním 18. místě.
15.07.2013 18:10 |

MotoGP: Stoner vyhrál kvalifikaci, Abraham dojel 10.

Karel Abraham v neděli do Velké ceny Valencie odstartuje ze čtvrté řady.
05.11.2011 15:55 |

Abraham vyrovnal své maximum v MotoGP. Ve Valencii dojel sedmý

Karel Abraham zakončil sezonu mistrovství světa silničních motocyklů sedmým místem. Český jezdec tak vyrovnal ve Velké ceně Valencie své dosavadní maximum v šampionátu MotoGP. Vyhrál vicemistr světa Dani Pedrosa.
11.11.2012 15:40 |

Osobnosti: Dani Pedrosa (28 článků) , Karel Abraham (343 článků)

Velkou cenu Nizozemska vyhrál Stoner, Abraham nestartoval

Australský motocyklový závodník Casey Stoner vyhrál GP Nizozemska silničních motocyklů v Assenu ve třídě MotoGP. Český závodník Karel Abraham v závodě kvůli zranění nestartoval.
30.06.2012 16:35 |

Osobnosti: Casey Stoner (46 článků) , Karel Abraham (343 článků)

Pedrosa vyhrál v Aragonsku. Abraham dojel na devátém místě

Přetahovaná pokračuje. Dani Pedrosa vyhrál Velkou cenu Aragonska před Jorge Lorenzem a snížil náskok na svého rivala na 33 bodů. Karel Abraham dojel na výborném devátém místě.
30.09.2012 15:00 |

Osobnosti: Dani Pedrosa (28 článků) , Karel Abraham (343 článků) , Jorge Lorenzo (51 článků)

Pedrosa vyhrál v Japonsku. Abraham dojel jedenáctý

Dani Pedrosa vyhrál v Motegi Velkou cenu Japonska a stáhl na Jorgeho Lorenza dalších pět bodů. Karel Abraham dojel na 11. místě.
14.10.2012 08:05 |

Abraham byl v kvalifikaci na Velkou cenu Itálie jedenáctý

Český závodník Karel Abraham zajel v kvalifikaci na Velkou cenu Itálie silničních motocyklů jedenáctý nejrychlejší čas. Pole position si zajistil Australan Casey Stoner.
02.07.2011 15:55 |

Abraham v prvním tréninku na Velkou cenu USA šestnáctý

Český motocyklista Karel Abraham obsadil v pátečním prvním tréninku na Velkou cenu USA MotoGP 16. místo, když na vítězného Australana Caseyho Stonera ztratil přes dvě vteřiny.
22.07.2011 20:35 |

Abraham skončil v prvním tréninku na Velkou cenu Malajsie jedenáctý

Český závodník Karel Abraham obsadil v pátečním prvním tréninku na Velkou cenu Malajsie silničních motocyklů jedenácté místo ve třídě MotoGP.
21.10.2011 10:15 |

Abraham odstartuje do posledního závodu sezony z třetí řady

Český motocyklista Karel Abraham odstartuje ve třídě Moto2 do posledního závodu sezony GP Valencie z devátého místa.
06.11.2010 18:40 |

Abraham skončil šestý v tréninku na VC Španělska silničních motocyklů

Český motocyklový závodník Karel Abraham zajel v tréninku třídy do 250 ccm na Velkou cenu Španělska šestý nejrychlejší čas. V nejsilnější kubatuře Moto GP Vyhrál Valentino Rossi.
01.05.2009 20:15 |

Osobnosti: Valentino Rossi (66 článků) , Karel Abraham (343 článků)

Abraham byl v kvalifikaci na Grand Prix USA třináctý

Kvalifikaci na Velkou cenu USA MotoGP vyhrál Španěl Jorge Lorenzo na Yamaze. Český motocyklista Karel Abraham odstartuje do nedělního závodu ze třinácté pozice.
24.07.2011 09:25 |

Osobnosti: Karel Abraham (343 článků) , Jorge Lorenzo (51 článků)

Abraham v domácí Grand Prix ZNOVU UPADL A ZÁVOD NEDOKONČIL

Český závodník Karel Abraham nedokončil nedělní Velkou cenu České republiky silničních motocyklů ve třídě MotoGP. Svou letošní suverenitu v Brně potvrdil Australan Casey Stoner, který vyhrál pošesté v sezoně a zvýšil svůj náskok v čele šampionátu.
14.08.2011 15:05 |

VC San Marina: Abraham byl v posledním tréninku čtrnáctý, Popov v elitní desítce

Sobotní třetí trénink na Velkou cenu San Marina silničních motocyklů vyhrál v kategorii MotoGP Australan Casey Stoner, Karel Abraham skončil čtrnáctý.
03.09.2011 12:00 |