Článek

Senátor ODS vyzývá: Seberte Rusku mistrovství světa ve fotbale. Je to země dopingu a korupce

 
Pořadatelství mistrovství světa ve fotbale v roce 2018 by mělo být Rusku odebráno, píše senátor a starosta druhého plzeňského obvodu Lumír Aschenbrenner (ODS) na serveru Reflex.cz.
09.08.2016 21:05 |

podobné články

Podobné články

Bojkotujme fotbalové mistrovství světa v Putinově Rusku, vyzývá Porošenko!

 
Ukrajinský prezident vyzývá spřátelené země, aby bojkotovaly mistrovství světa ve fotbale, které se má konat za tři roky v Rusku! Sebejistí Rusové snahu Petra Porošenka (49) předem označili za zbytečnou.
17.03.2015 17:45 |

podobné články

Neuvěřitelné video: Na MS ve fotbale se zřítil most a lisoval řidiče pod ním!

 
V Belo Horizonte, hostitelském městě "Mistrovství světa ve fotbale":http://www.extra.cz/7-duvodu-proc-zadny-tym-ani-kometa-brno-nevyhraje-ms-ve-fotbale, se včera zřítil rozestavěný most, který tutově pohřbil dva řidiče, ale na přesné číslo si nikdo netroufá.
04.07.2014 17:05 |

podobné články

Seberte Rusku fotbalový šampionát, žádají Zelení v europarlamentu

 
Odebrání fotbalového šampionátu FIFA by mělo dát Rusku jasný signál, jaký má Evropská unie názor na ukrajinskou krizi, myslí si zástupci Zelených v Evropském parlamentu. EU chystá v současné době zpřísnění protiruských sankcí a 'vyloučení Ruské federace z vysoce profilovaných mezinárodních uskupení či sportovních akcí' je jedním z bodů dalších potenciálních sankcí. Fotbálový šampionát v Rusku se chystá na rok 2018.
02.09.2014 19:21 |

podobné články

Mistrovství světa ve fotbale má problém s bezpečností

 
Do slavnostního výkopu na mistrovství světa ve fotbale zbývají dva dny a do Jižní Afriky proudí týmy a fanoušci ze 32 zemí. A kyberzločinci na ty neopatrné z nich už čekají.
10.06.2010 10:30 |

podobné články

Stadiony na Mistrovství světa ve fotbale 2014 budou z oceli z ArcelorMittal

 
Brazilský podnik ArcelorMittal dodal více než polovinu oceli pro nadcházející Mistrovství světa ve fotbale 2014. Brazilská ocel bude nejvíce vidět na stadionech Mineirao a Arena Pantanal, které dohromady pojmou bezmála 110 000 návštěvníků. Spolu s fotbalovými fanoušky a národními týmy se tak na nejvýznamnější fotbalovou událost těší i ArcelorMittal.
20.07.2013 18:55 |

podobné články

10 absolutně nejvíc sexy fanynek z mistrovství světa ve fotbale v Brazílii 2014! Souhlasíte?!

 
Během o víkendu ukončeného mistrovství světa ve fotbale v Brazílii "se stala spousta věcí":http://www.extra.cz/anglicka-repre-v-brazilii-zlobila-na-jejich-balkone-se-zjevila-naha-divka-objednal-si-nekdo-prostitutku. Někteří hráči si hráli na kanibaly a kousali italské obránce (zdravíme Luise Suareze z Uruguaye), jiným po gólu přistála na ruku kobylka velikosti předloktí, která nejspíše do Brazílie přiletěla z Černobylu, a Brazílie v semifinále "utržila nejpotupnější porážku v historii potupných porážek":http://www.extra.cz/videli-jste-nejsmutnejsiho-fanouska-v-brazilii-po-proliti-slz-na-stadionu-udelal-neco-naprosto-uzasneho.
16.07.2014 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Luis Suarez (16 článků)

Martina Sáblíková ronila slzy: Spadla kvůli dopingu?!

 
Zlato na mistrovství světa ve víceboji uteklo rychlobruslařce Martině Sáblíkové (23) kvůli dopingu! Neprošla snad testy?
15.02.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Martina Sáblíková (391 článků)

Komentátor se vysmál západním politikům: Zakázat MS ve fotbale v Rusku nemůžete

 
Západní politici zvažují, že Vladimira Putina za jeho velmocenskou politiku potrestají mimo jiné tím, že ho zbaví pořadatelství mistrovství světa ve fotbale 2018. Komentátor Jan Lipold upozorňuje, že o pořadatelské zemi rozhoduje Mezinárodní federace fotbalových asociací FIFA. A tu politické „boje“ pranic nezajímají.
29.07.2014 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2485 článků)

Šéf disciplinárky Golda nemůže nic prozradit: Korupce ve fotbale!

 
Ledy se (trochu) hnuly! Korupce v českém fotbale je oficiálně potvrzena, ale žádná konkrétní jména nepadla. Šéf disciplinárky Golda na základě dopisu rozhodčího Adámka podal trestní oznámení. Ovšem na neznámého pachatele.
06.11.2012 12:20 |

podobné články

Tohle se děje v zemi, kde se bude konat MS ve fotbale! Brazilští fotbaloví fanoušci uřízli hlavu rozhodčímu na hřišti poté, co ubodal jednoho hráče!

 
V Brazílii se bude konat příští mistrovství světa ve fotbale. Proč? Brazílie je fotbalový národ, samozřejmě. Je to ale také země, kde je to dost nebezpečné, a jak se zdá, také na samotném fotbalovém hřišti. Nedávno se tam totiž stala jedna naprosto neuvěřitelná věc.
11.07.2013 12:15 |

podobné články

Odvážný senátor: Seberte Cikánům dávky

 
Problémy s romskou menšinou budou jedním z nosných témat předvolební kampaně Severočechů.cz a to, že chce ministr práce zpřísnit vyplácení sociálních dávek, je správnou cestou, řekl v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz senátor uskupení Severočeši.cz Jaroslav Doubrava.
06.08.2011 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Doubrava (176 článků)

Senátor Čunek: TOPka pod drábem Kalouskem dlouho nevydrží. Korupce je tam normál

 
Podle senátora Jiřího Čunka (KDU-ČSL) byly podrazy a korupce na ministerstvu práce a sociálních věcí na denním pořádku. Proč je ale policie vytáhla až krátce před volbami? Zřejmě to není náhoda, upozorňuje senátor, který se před několika lety sám s podezřením z korupce potýkal.
06.10.2012 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (449 článků)

Američané chtějí Rusku překazit MS ve fotbale, hřímá Putin

 
Ruský prezident Vladimir Putin dnes obvinil Spojené státy, že se vyžádaným zatčením představitelů Mezinárodní fotbalové federace FIFA snaží zabránit opětnému zvolení Seppa Blattera předsedou této organizace. Naznačil také, že Washington chce dosáhnout toho, aby Rusku bylo odebráno pořadatelství mistrovství světa v roce 2018.
28.05.2015 12:46 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2485 článků)

Seberte Klausovi medaili, žádá Američany česká iniciativa. Nikdy prý proti komunismu nebojoval

 
Iniciativa Vraťte nám stát vyzývá americkou organizaci Victims of Communism Memorial Foundation, aby exprezidentu Václavu Klausovi odebrala medaili svobody, kterou mu tento týden ve Washingtonu udělila za boj proti komunismu. Podle iniciativy Klaus nikdy žádným protitotalitním bojovníkem nebyl. Pod textem jsou podepsáni právnička Hana Marvanová, manželka zesnulého disidenta Jiřina Dienstbierová, politik Petr Havlík a filozof Václav Němec.
11.10.2013 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8254 článků) , Petr Václav (644 článků) , Petr Němec (12 článků)

Terorista chtěl na MS ve fotbale útočit na evropské týmy

 
Saúdský Arab zadržený začátkem května v Iráku chtěl na nadcházejícím mistrovství světa ve fotbale v Jihoafrické republice zaútočit na dánský nebo nizozemský tým fotbalistů.
19.05.2010 17:25 |

podobné články

V Johannesburgu bylo zraněno v davu na fotbale patnáct fanoušků

 
Mistrovství světa ve fotbale ještě nezačalo a v JAR už došlo k tlačenici, která mohla skončit tragicky.
06.06.2010 19:40 |

podobné články

Arizonská restaurace nabízí "lví hamburgery" během MS ve fotbale

 
Poněkud kontroverzní způsob, jak oslavit nynější mistrovství světa ve fotbale, zvolil arizonský majitel restaurace. Aby svým zákazníkům dopřál "originální jihoafrický zážitek", servíruje jim hamburgery vyrobené z masa afrických lvů.
23.06.2010 08:55 |

podobné články

TRAPAS V ŽENSKÉM FOTBALE: Chytila ve vápně míč do náruče, hrálo se dál

 
Na mistrovství světa v ženském fotbale se stal moment, který nemá obdoby. Fotbalistka chytila míč ve vápně, podržela ho, poté putila na zem a hrála dál.
04.07.2011 15:55 |

podobné články

7 důvodů, proč žádný tým, ani Kometa Brno, nevyhraje MS ve fotbale!

 
Mistrovství světa ve fotbale se vítěze pravděpodobně nedočká. Proč nemá šanci nikdo z favoritů, ani Kometa Brno?
13.06.2014 16:51 |

podobné články