Článek

Senátor ODS Pešák: Většina občanů si myslí to, co říká pan prezident Zeman. Evropa nastoupila cestu k zániku. A tohle je největší tunel…

 
ROK 2015 – A CO DÁL? Senátor ODS Milan Pešák říká, že pokud jde o migrační krizi, většina občanů si myslí to, co říká prezident Zeman. Měli bychom hájit své hranice, ale přesto nesmíme zapomínat na milosrdenství. Nejvýznamnějším politikem v ČR je v současnosti Andrej Babiš. Má podporu voličů, umí své kroky prezentovat tak, že je velké procento lidí chápe jako prospěšné, má svá média, a tím má možnost výhodně získávat i podporu jiných médií.
03.01.2016 15:41 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12436 článků)
Podobné články

Zemřel Ivo Pešák (†66): Selhalo mu srdce

 
Český muzikant a komik Ivo Pešák, známý parťák Ivana Mládka, zemřel v Thomayerově nemocnici v Praze. Pešák trpěl mnoha nemocemi, mezi nimi i vážným typem cukrovky. Osudným se mu stala operace srdce, kterou podstoupil před čtyřmi dny.
09.05.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Mládek (152 článků) , Ivo Pešák (20 článků)

Zpěvák Banjo Bandu Ivana Mládka Pešák zemřel

 
V pondělí ráno zemřel v Praze ve věku 66 let klarinetista a zpěvák Banjo Bandu Ivana Mládka Ivo Pešák. Řekla to jeho manželka Milada Pešáková. Pešák měl dlouhodobě problémy se srdcem.
09.05.2011 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Mládek (152 článků) , Ivo Pešák (20 článků)

Halík je satanista a satanisté normální lidi nezajímají! Poslanec nám odpověděl tak, že jsme zůstali koukat

 
„Jistě, že pan prezident má k lidem blíž, než ´pan neznámá umělá alternativa´, prostě proto, protože se jich nebojí a celé své funkční období tráví v kontaktu s veřejností..,,“ říká poslanec SPD Lubomír Volný na konto Jiřího Drahoše, jenž se s Milošem Zemanem hodlá v televizních debatách „poprat“ o nejvyšší post na Pražském hradě. „ Pan prezident Zeman má nejsilnější pozici na Barrandově, ale jako první nabídl Primu. Pan Drahoš ví, že má šanci pouze na České televizi (ČT) a navrhl - světe div se - ČT! Pan prezident navrhl čtyři debaty, pan Drahoš se bojí a má odvahu je na dvě. Již dnes vede pan prezident 2:0,“ hodnotí kromě mnoha jiných věcí Volný tuto situaci.
17.01.2018 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20478 článků) , Jiří Drahoš (985 článků)

Senátor Pešák: Za předsednictví Václava Klause byla ODS úplně jiná

 
„ODS se odrazila ode dna. Kandidáti ODS už voličům tolik nevadí, nevolí vždy a zásadně proti nim.“ Tak okomentoval výsledek voleb Milan Pešák (ODS). Jak velkou konkurenci vidí v hnutí ANO, které je v současnosti lídrem politické scény? V rozhovoru, který poskytl naší redakci, zhodnotil také stav českého školství včetně působení ministra Marcela Chládka. Vyjádřil se ale i ke žďárské tragédii či problematice lidských práv a okomentoval porevoluční vývoj v České republice.
31.10.2014 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9026 článků) , Marcel Chládek (609 článků)

Gandalf Sir Ian McKellen se stal „Pánem Pozemků“

 
Hvězda trilogie Pán Prstenů Pán Prstenů Pán Prstenů Pán Prstenů Pán Prstenů Pán Prstenů Pán Prstenů Pán Prstenů Sir Ian McKellen (72) nedávno zakoupil třista let starou hospůdku. Je to právě ta hospůdka, která inspirovala slavného spisovatele Charlese Dickense .
02.10.2011 00:55 |

podobné články

Osobnosti: Charles Dickens (18 článků)

Ivo PEŠÁK: Podívejte se, jak rozdával SMÍCH! VIDEO

 
Populární hudebník a bavič Ivo Pešák, který v pondělí zemřel ve věku 66 let, se proslavil především jako člen Banjo Bandu Ivana Mládka. Sám ale také hrál ve filmu a skládal moderní hudbu. Podívejte se na jeho největší perly.
09.05.2011 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Mládek (152 článků) , Ivo Pešák (20 článků)

Senátor ODS natvrdo o přistěhovalcích a islámu: Zvěrstvo. Směřujeme do doby temna, je jen otázkou času, kdy naše civilizace zanikne

 
ROZHOVOR Senátor ODS Milan Pešák míní, že se západní civilizace se nachází v podobné fázi jako Říše římská před svým pádem a je to provázeno podobnými symptomy, již jsme překročili Rubikon. EU v současné podobě dle něho nemá šanci přežít. Imigranté by se dle něho měli přizpůsobovat. Multikulturalismus způsobil nebezpečí teorismu a kriminality. Senátor odmítá, že by u nás měly být mešity.
02.06.2015 04:45 |

podobné články

Okamura (SPD): Sledujeme začátek zániku evropské civilizace a oni se tu hádají o homosexualitě

 
Sledujeme v přímém přenosu začátek zániku evropské civilizace, jelikož současná nesourodá Evropa se nedokáže postavit vlnám muslimských a jiných imigrantů a to je začátek jejího konce. Koncept jednotné Evropské unie ukazuje svojí bezradnost v plné nahotě. Jestli bude současný trend pokračovat, tak kolem roku 2050 budou již mnohé evropské země z většiny muslimské – a to i díky jejich vysoké porodnosti – bude to například sousední Německo nebo Holandsko. Evropa kvůli bezzubé a zbyrokratizované Evropské unii ztratila akceschopnost a tah na branku. Nikdo z politiků nemá žádnou přímou odpovědnost vůči občanům a tak dělají to, co jim vyhovuje.
21.06.2015 17:16 |

podobné články

Mládkův kamarád Pešák: Přijde o nohu

 
Věčný souputník baviče Ivana Mládka (69), vousatý bručoun a hráč »na valchu« Ivo Pešák (66), musel být nečekaně hospitalizován! A jeho stav není dobrý – kvůli postupující cukrovce mu lékaři museli amputovat prsty na noze, teď navíc hrozí, že přijde o celou končetinu! A k tomu všemu bude muset podstoupit i bypass.
24.03.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Mládek (152 článků) , Ivo Pešák (20 článků)

Zemřel Ivo Pešák, Jožin z Bažin a parťák Ivana Mládka

 
Ve věku 66 let zemřel oblíbený herec, muzikant a bavič Ivo Pešák. Informaci potvrdil jeho kamarád Václav Upír Krejčí.
09.05.2011 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Mládek (152 článků) , Ivo Pešák (20 článků) , Václav Krejčí (56 článků)

Zemřel muzikant Ivo Pešák. Nepřežil komplikace po operaci srdce

 
Ivo Pešák, herec, zpěvák, muzikant a dlouholetý souputník Ivana Mládka z Banjo bandu podlehl v noci na dnešek dlouhodobé nemoci. Skonal v šestašedesáti letech v pražské Thomayerově nemocnici, kde byl dlouhodobě hospitalizován kvůli mnoha zdravotním problémům.
09.05.2011 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Mládek (152 článků) , Ivo Pešák (20 článků)

Zemřel člen Banjo Bandu Ivana Mládka Ivo Pešák

 
Ve věku 66 let zemřel v pondělí ráno v Praze klarinetista a zpěvák Banjo Bandu Ivana Mládka Ivo Pešák. Řekla to jeho manželka Milada Pešáková.
09.05.2011 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Mládek (152 článků) , Ivo Pešák (20 článků)

Ivo Pešák (†66): Takhle pařil v "Jožinovi"

 
Písničku Jožin z bažin zná asi každý, děti si ji zpívají při hudebce. Často je i v repertoáru táborákových hitů. Podívejte se jak to Ivo Pešák za mlada rozjižděl po boku Ivana Mládka (69). Jeho taneční kreace vykouzlí úsměv i po více než 30 letech.
09.05.2011 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Mládek (152 článků) , Ivo Pešák (20 článků)

Ivo Pešák (†66): Se smrtí laškoval už dávno!

 
Muzikant a komik Ivo Pešák (†66), který v pondělí ráno nepřežil operaci srdce, se smrti nebál.
11.05.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Ivo Pešák (20 článků)

Megalomanská Čína! Vybudují nejdelší tunel pod mořem

 
Čína plánuje další zázrak inženýrské techniky: nejdelší tunel na světě vybudovaný pod mořem. Stavba má být více než dvakrát delší než tunel pod Lamanšským průlivem, který spojuje Francii a Velkou Británii. Tunel dlouhý 123 kilometrů má spojovat severočínské město Ta-lien a Jen-tchaj na východním pobřeží. Náklady asi přesáhnou 40 miliard dolarů, napsal list The Daily Telegraph.
17.02.2014 08:20 |

podobné články

Tunel Blanka se mění v ilegální skateboardovou dráhu

 
Tunel Blanka je nejdelší silniční tunel v Česku. Je to také nejdelší městský tunel v Evropě. A jak si teď všimli i v zahraničí - stavba za více než 30 miliard je asi nejlepší podzemní dráhou na světě pro skateboardy a longboardy.
30.10.2014 20:25 |

podobné články

Blanka není tunel, je to rebel! Lidé si utahují z kampaně Metrostavu

 
Kampaní, která hlásá, že tunel Blanka není tunel, se Metrostav snaží napravit špatnou pověst stavby. Zprovoznění komplexu se totiž opozdilo o několik let a prodražilo o miliardy. Lidé na sociálních sítích začali okamžitě vytvářet na heslo „Blanka není tunel“ parodie.
11.09.2015 16:50 |

podobné články

Senátor ODS: Miloš Zeman má pravdu. Čína je pro nás východisko, konflikt s Putinem je zbytečný. A z tohoto bude hodně lidí nešťastných, je to jak v Bohnicích

 
ROZHOVOR Senátor ODS Jaroslav Zeman si myslí, že prezident republiky Miloš Zeman získal přímou volbou silný mandát a nyní ho využívá a plní, co svým voličům slíbil. Konflikt EU a USA s Ruskem je dle něho zbytečný a je dobře, že prezident otevírá východní trhy. USA destabilizovaly svými intervencemi Blízký východ a islám je hrozbou. Senátor také sdělil, v jaké fázi je projednávání zákonů, které inicioval a které mají řešit problematiku nepřizpůsobivých.
10.12.2014 20:26 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20478 článků)

Přistěhovalci nás považují za nepřátele. Evropa musí být tvrdá. Pokud se neubrání jejich invazi, nemá právo existovat, říká senátor Zeman

 
ROZHOVOR Senátor Jaroslav Zeman míní, že Evropa by měla nekompromisně vracet přistěhovalce zpět, jinak jich zde můžeme mít mnoho milionů. Ti nás považují za nepřátelské obyvatele. Pokud se Evropa neubrání, nemá právo na existenci.
11.06.2015 04:55 |

podobné články