Článek

Senátor Láska navrhl zákaz politiků na billboardech

 
Propagace politických stran a kandidátů prostřednictvím billboardů by měla být ze zákona zakázána. Navrhuje to senátor za Stranu zelených Václav Láska. Argumentuje tím, že billboardová kampaň je nákladná a málo informační pro voliče.
29.07.2015 18:36 |

podobné články

Podobné články

LÁSKA POD LUPOU: Nejvíc bolela smrt dcery, přiznali manželé Davidovi

 
Poprvé se viděli v roce 1984, když oba slavili velké úspěchy ve svých kariérách. Ani jeden o druhém paradoxně nikdy předtím neslyšel. Michal a Marcela Davidovi to přiznali v Lásce pod lupou, kde každý zvlášť odpovídá na stejné otázky. Za nejtěžší okamžik považují smrt desetileté dcery Michaely. Další články k tématu: LÁSKA POD LUPOU: 22 let a nahota. Kynychová s manželem se představují LÁSKA POD LUPOU: Nejtěžší byly dva potraty, říkají Saudek a Hodková LÁSKA POD LUPOU: Miluju večerní ňuchňání, říká o vztahu Doubravová LÁSKA POD LUPOU: Nechtěl si mě vzít, říká herečka Filippi o manželovi LÁSKA POD LUPOU: Dostává mě její tajná piha, říká Kříž o přítelkyni LÁSKA POD LUPOU: Spojují nás vášně, říkají Emma Smetana a Jordan Haj
10.06.2013 00:55 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (77 článků) , Emma Smetana (445 článků) , Michal David (1298 článků) , Marcel Kříž (1 článek) , Michaela Tomešová (124 článků) , David Jordan (1 článek)

LÁSKA POD LUPOU: Už máme byt i psa, říká Veronika Stýblová ze SuperStar

 
Devatenáctiletá Veronika Stýblová, která byla výrazným hlasem poslední SuperStar, je čtyři měsíce šťastně zadaná. S partnerem, který je o šest let starší a kterého poznala v gay baru, už dokonce bydlí. V Lásce pod lupou dostali stejné otázky, každý ale odpovídal zvlášť. Další články k tématu: LÁSKA POD LUPOU: Poprvé žárlím, říká pěvkyně Kalivodová o nové lásce LÁSKA POD LUPOU: Dům, děti a rybičky, plánují mladí manželé Hejdovi LÁSKA POD LUPOU: Přebral jsem ji kamarádovi, řekl o Šípkové její muž LÁSKA POD LUPOU: Ondráčková se odhalila i s přítelem a přiznala svatbu LÁSKA POD LUPOU: Nejvíc bolela smrt dcery, přiznali manželé Davidovi
22.08.2009 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Ricky Martin (89 článků) , Veronika Stýblová (54 článků) , David Kalivoda (5 článků)

LÁSKA POD LUPOU: Plnoletý Bendig odhodil stud i se sexy přítelkyní

 
Letos na Valentýna oslavil zpěvák Jan Bendig osmnáctiny. Do plnoletosti ale vcházel zamilovaný až po uši. Jeho vyvolenou je vrstevnice Miroslava Pikolová. Jak moc se milují a znají, odhalil videorozhovor iDNES.cz. Stejné otázky jsme jim pokládali zvlášť. Rozhovor doprovázejí svůdné fotky Lenky Hatašové. Další články k tématu: LÁSKA POD LUPOU: Vezmeš si mě? zašeptal Řepka Erbové u stromku LÁSKA POD LUPOU: Vojtkovi pózovali bez kabátu, ale s vášní v srdci LÁSKA POD LUPOU: Gavriely a Tran se poprvé odhalili fyzicky i duševně LÁSKA POD LUPOU: Válková se odhalila i s partnerem, fotky chce na zeď LÁSKA POD LUPOU: Podhůrský s mladší partnerkou odhalili nejen těla
06.03.2012 01:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (244 článků)

LÁSKA POD LUPOU: Nejtěžší byly dva potraty, říkají Saudek a Hodková

 
Uznávaný fotograf Jan Saudek a novinářka Pavla Hodková tvoří pár dlouhých osm let. Brzy jej zřejmě zpečetí svatbou, kterou si slíbili i před kamerou iDNES.cz. V Lásce pod lupou otevřeně promluvili o všem, co jejich soužití přineslo. Mimo jiné dva potraty, ale i dvě zdravé děti. Další články k tématu: LÁSKA POD LUPOU: Miluju večerní ňuchňání, říká o vztahu Doubravová LÁSKA POD LUPOU: Nechtěl si mě vzít, říká herečka Filippi o manželovi LÁSKA POD LUPOU: Dostává mě její tajná piha, říká Kříž o přítelkyni LÁSKA POD LUPOU: Spojují nás vášně, říkají Emma Smetana a Jordan Haj LÁSKA POD LUPOU: Večeře a rovnou pusa, vzpomínají Vondráčková a Michal
14.05.2013 03:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Saudek (314 článků) , Pavla Hodková (32 článků) , Jordan Haj (77 článků) , Emma Smetana (445 článků) , Pavel Kříž (209 článků)

LÁSKA POD LUPOU: Poprvé žárlím, říká pěvkyně Kalivodová o nové lásce

 
Operní pěvkyně Andrea Kalivodová je žena, která miluje celým srdcem. A ne jinak je tomu prý i ve vztahu s podnikatelem Radkem Tögelem, se kterým randí teprve krátce. V Lásce pod lupou se odhalili nejen fyzicky, ale i duševně. Na stejné otázky odpovídali zvlášť. Další články k tématu: LÁSKA POD LUPOU: Dům, děti a rybičky, plánují mladí manželé Hejdovi LÁSKA POD LUPOU: Přebral jsem ji kamarádovi, řekl o Šípkové její muž LÁSKA POD LUPOU: Ondráčková se odhalila i s přítelem a přiznala svatbu LÁSKA POD LUPOU: Nejvíc bolela smrt dcery, přiznali manželé Davidovi LÁSKA POD LUPOU: 22 let a nahota. Kynychová s manželem se představují
03.09.2013 01:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Kalivodová (178 článků) , David Kalivoda (5 článků)

Nová DVD: Líbánky, Láska na inzerát, Láska přes internet, Láska s výstrahou

 
Tento týden vychází film Líbánky Jana Hřebejka, který reprezentoval českou kinematografii na MFF Karlovy Vary. Blížící se Valentýn je příležitostí podívat se na filmy Láska na inzerát, Láska přes internet a Láska s výstrahou. A až té lásky bude dost, můžete si dát akční krimikomedii 2 zbraně.
04.02.2014 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (334 článků)

Advokát-senátor Láska o Nečasovi a Nagyové: Toto neříkejte...

 
ROZHOVOR. Policie je opět zneužívána v předvolební kampani, kritizuje současnou situaci kolem reorganizace policie bývalý policista, senátor a advokát Václav Láska. „A tím nepopírám, že ta reorganizace je špatně a že pro ni byl možná nějaký politický motiv, ale tahle velká politická hra, která se kolem toho rozehrála, převážila nad problémem reorganizace a přelila se do nějaké předvolební přípravy. A to je neštěstí, když je policie zneužívána k takovým věcem,“ prohlásil senátor Láska v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
21.06.2016 14:25 |

podobné články

Nešťastný senátor Láska: Já si vždycky myslel, že Sobotka je slušný člověk. A on vyhodí Dienstbiera a místo něj vytáhne z nejtemnější části ČSSD Ludvíka

 
ROZHOVOR Senátor Václav Láska by chtěl zpátky svého premiéra z loňského listopadového pódia, který představoval odvahu a pozitivní změnu. Vadí mu opětovný příklon premiéra a předsedy ČSSD Bohuslava Sobotky k Hradu, jeho bojácná vyjádření a planá gesta, která vyvrcholila podle něj úlitbou Hradu a nejtemnější části sociální demokracie v podobě odvolání dvou ministrů sociální demokracie – ministra pro lidská práva Jiřího Dienstbiera a ministra zdravotnictví Svatopluka Němečka a jeho výměnu za „Ludvíka Kulicha z Motola“. „Mám pocit, že tak premiér Bohuslav Sobotka naopak vyklízí před sněmovními volbami hnutí ANO Andreje Babiše prostor,“ prohlásil senátor Václav Láska v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
25.11.2016 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13076 článků) , Bohuslav Sobotka (9488 článků) , Jiří Němeček (41 článků)

Beckhamová ve spodním prádle bude na billboardech po celém světě

 
Zpěvačka Victoria Beckhamová se objeví v nadživotní velikosti na billboardech po celém světě. Manželka fotbalisty Davida Beckhama nafotila reklamní kampaň na spodní prádlo značky Emporio Armani, jejíž tváří je i její manžel.
07.05.2009 17:00 |

podobné články

Osobnosti: David Beckham (1018 článků) , Victoria Beckham (803 článků)

Toto čte server na billboardech zemanovců: Máme prezidenta v rukách

 
Strana práv občanů – zemanovci na billboardech tvrdí, že zastavila Kalouska. Podle serveru Týden.cz tak strana přiznává, že ovlivňuje prezidenta Miloše Zemana, který se přitom vydává za nadstranického.
02.10.2013 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20960 článků)

Klaus je na billboardech Hlavu vzhůru. Volím korunu, ne euro, nabádá

 
Exprezident Václav Klaus se od pátku objeví na téměř dvou tisícovkách reklamních poutačů a billboardech. Podporuje hnutí Hlavu vzhůru Jany Bobošíkové. Je to vůbec poprvé, co se bývalý prezident objevil na volebních plakátech od roku 2002, kdy naposledy vedl do voleb ODS.
19.10.2013 04:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9100 článků) , Jana Bobošíková (600 článků)

Klaus si postěžoval na Bobošíkovou: Netušil jsem, že budu na billboardech

 
Exprezident Václav Klaus poskytl ještě před volbami obsáhlý rozhovor studentskému magazínu, ve kterém mluví například o tom, že na billboardech hnutí Hlavu vzhůru, které před volbami podpořil, se objevil bez svého vědomí.
06.11.2013 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9100 článků) , Jana Bobošíková (600 článků)

Klaus cítí osobní újmu: O své fotce na billboardech Bobostrany nevěděl!

 
Václav Klaus byl prý pěkně zaskočený. Překvapilo ho, že se jeho portrét objevil na billboardech bloku Hlavu vzhůru Jany Bobošíkové. "Bobostraně" to však nevyčítá. Určitou osobní újmu prý ale cítí. A pomalu se přitom loučí se svou manželkou Livií, které podepsal churavějící prezident Zeman pověřovací listinu na Slovensko.
06.11.2013 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9100 článků) , Jana Bobošíková (600 článků)

ČSSD se prý na billboardech chlubí i tím, co se jí ještě nepovedlo

 
Sociální demokraté začínají vylepovat předvolební billboardy, na nichž se chlubí tím, co údajně Sobotkova vláda dokázala. Jenže tvrzení na některých billboardech nejsou zcela přesná. Upozorňuje na to server iDnes.cz.
15.08.2014 21:50 |

podobné články

Tohle je 96 různých těl, které rozhodně neuvidíte na billboardech. Prý byste je tam ale vidět měli! Proč?

 
Věděli jste, že pouhých 5 procent žen má podobné typy těl "jako modelky na reklamních billboardech":http://www.extra.cz/dietni-peklo-hollywoodu-12-nejvychrtlejsich-celebrit-ktere-sve-zdravi-obetovaly-postave, v časopisech nebo v televizi? Znamená to, že téměř nikdo nevypadá jako ty zdánlivě dokonalé modelky, které předvádějí oblečení.
16.08.2014 13:26 |

podobné články

SPVR: Hudeček je zpět na jím zakazovaných billboardech

 
Primátor Hudeček je zpět na jím zakazovaných billboardech. A s ním i tichý protest billboardových firem, které prostřednictvím webové stránky dopisKarlovi.cz vysvětlují nejen Karlu Schwarzenbergovi svoje postoje i důvody, proč se rozhodly kampaň pana Hudečka pozastavit.
29.09.2014 10:25 |

podobné články

Jde ve stopách své vlastní mámy: Syna Gábiny Partyšové a Pepy Kokty můžete vidět na billboardech

 
Byly doby, kdy jsme Gábinu Partyšovou  (36) vídali coby rozvernou Rebeku na billboardech po celé republice. Teď můžete na reklamních plochách kolem Prahy vidět jejího syna Kristiana, který se společně s několika spolužáky ze školy, jež od září navštěvuje, stal součástí kampaně a zapózoval před objektivem.
25.02.2015 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (891 článků)

Volební reklama na velkých billboardech bude možná zakázána. Usilují o to „zelení“ senátoři

 
Senátoři za Stranu zelených chtějí politikům zakázat volební reklamu na velkoplošných billboardech. Porušení by mělo být pokutováno až dvěma miliony korun. Návrh novely zákona o regulaci reklamy předložili horní komoře, která by jej mohla začít projednávat už příští týden. Přijetí návrhu je ale nejisté vzhledem k tomu, že billboardy v kampani tradičně využívají hlavně velké strany. Vládní volební novely počítají jen s finančními limity na volební kampaň.
16.10.2015 10:11 |

podobné články

Češi děkujem! Vzkazují na billboardech lidé ze zemí celého světa

 
Začátkem listopadu se na billboardech v Praze, Brně a v Ostravě objevily ručně psané vzkazy od holčičky Amal ze Sýrie, učitele Mohammada z Afghánistánu, pana Rudolfa z východní Ukrajiny a dobrovolníka Thet Mawa z Barmy. Díky kampani Češi děkujem od Člověka v tísni mohli lidem v Česku vzkázat, že jim děkují za jejich pomoc.
14.11.2017 11:15 |

podobné články