Sen se rozplynul :( Češi na USA nestačili a mají bramborovou medaili!

Čeští hokejisté prohráli v zápase o bronz na mistrovství světa v Praze s týmem Spojených států amerických 0:3 a stejně jako před rokem na šampionátu v Minsku skončili čtvrtí.
17.05.2015 18:50 |

Sparta prohrála i v Žilině 0:1 a sen o Lize mistrů se rozplynul

Fotbalistům pražské Sparty se rozplynul sen o tom, že se po pěti letech podívají do základní skupiny Ligy mistrů. I v dnešní odvetě 4. předkola s Žilinou neuspěli, na Slovensku prohráli 0:1 a nesmazali dvoubrankové manko z domácího utkání.
26.08.2010 11:15 |

České hokejistky prohrály s Německem. Sen o olympiádě se rozplynul

Českým hokejistkám se sen o premiérové účasti na olympijských hrách rozplynul. Po čtvrteční výhře nad Kazachstánem (5:1) v kvalifikační skupině D ve Weidenu prohrály 1:3 s domácími Němkami.
08.02.2013 22:20 |

Čeští inline-hokejisté budou hrát "jen" o bronz, na USA nestačili

Sen o zlatu se rozplynul. Česká reprezentace v noci na sobotu prohrála na mistrovství světa v Kolumbii se silným týmem USA.
14.07.2012 09:45 |

Češi po gólu Ronalda prohráli s Portugalci 0:1 a na ME skončili

Čeští fotbalisté se s mistrovstvím Evropy loučí ve čtvrtfinále po porážce 0:1 s Portugalskem. Favoritovi zápasu zajistil postup mezi nejlepší čtyři mužstva turnaje gólem v 79. minutě hvězdný útočník Cristiano Ronaldo. Odmítl tak opakování scénáře z roku 1996, kdy Češi přes Portugalce na Euru v Anglii prošli dál. Týmu kouče Michala Bílka se dnes rozplynul sen o medaili, Portugalci si ve středu zahrají semifinále v Doněcku se Španělskem, nebo Francií.
21.06.2012 23:50 |

Osobnosti: Cristiano Ronaldo (450 článků) , Michal Bílek (364 článků)

Medailový sen se rozplynul. Soukalová dojela v závodě s hromadným startem čtvrtá

Vedoucí žena Světové poháru Gabriela Soukalová si z letošního mistrovství světa v Oslu žádnou medaili nepřiveze. Česká biatlonistka byla v dnešním závodě s hromadným startem blízko cennému kovu, na posledním úseku však běžecky nestačila na stříbrnou Němku Lauru Dahlmeierovou a bronzovou Finku Kaisu Mäkäräinenovou. Vítězkou se stala Francouzka Marie Dorinová Habertová, která v Norsku vybojovala šest medailí. Druhá Češka Veronika Vítková projela cílem šestá.
13.03.2016 14:00 |

Osobnosti: Gabriela Koukalová (219 článků) , Marie Fink (2 články)

Kvitová se lekla zlatého snu a do dějin se nezapíše: Stále ale živí šanci na medaili!

Sen o zlaté olympijské medaili se Petře Kvitové před malou chvíli rozplynul. Jako favoritka totiž nezvládla souboj s Portoričankou Monikou Puigovou a čeká ji pouze souboj o bronz!
12.08.2016 23:40 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1459 článků)

Každý otec má nějaký sen o tom, co by mělo jeho dítě dokázat. A jeden takový měl i otec Dereka Rabela (23) z Brazílie. Ještě předtím, než se Derek narodil, jeho otec snil o tom, že bude mít syna surfaře. Dokonce ho i pojmenoval Derek Ho, podle prvního havajského světového šampiona v surfování. Jenže osud mu nepřál a Derek se narodil slepý. Otci se rázem celý jeho sen rozplynul.
05.02.2016 19:45 |

Bába má rád brambory jen na talíři, přesto v Tegu bude slavit

Brambory má jinak výškař Jaroslav Bába rád, po mistrovství světa v korejském Tegu mu ale na talíři nejspíš zhořknou. V dnešním finále předvedl bojovný výkon, skočil 232 centimetrů na první pokus, přesto to na medaili nestačilo. Domů si odveze čtvrté místo, nepopulární "bramborovou medaili", a byť jde o jeho nejlepší výkon na světové akci od jeho bronzu na olympiádě v Aténách 2004, byl dnes Bába po závodu pořádně rozmrzelý.
01.09.2011 16:20 |

Osobnosti: Jaroslav Bába (48 článků)

Vítězslav Veselý bere bramborovou medaili

Oštěpař Vítězslav Veselý skončil na olympijských hrách v Londýně čtvrtý. Ve finále hodil 83,34 metru, o rovných pět metrů méně než v kvalifikaci, a zopakoval umístění z loňského mistrovství světa v Tegu. K bronzové medaili mu chybělo 78 centimetrů.
11.08.2012 22:05 |

Osobnosti: Vítězslav Veselý (85 článků)

V Liberci smutní: Slovan se po prohře s Marseille loučí s Evropskou ligou

Fotbalistům Liberce se rozplynul sen o postupu do vyřazovací částí Evropské ligy, když v dnešním domácím utkání nestačili na francouzskou Marseille a prohráli 2:4. Šest branek padlo také v Plzni, kam zavítal španělský Villarreal. Oba soupeři se nakonec rozešli smírně po výsledku 3:3, když Viktoriáni přišli o vítězství ve třetí minutě nastavení vinou Bruna.
10.12.2015 21:45 |

Putin? Putin. Putin! Nejmocnější člověk světa má potřetí stejné jméno

Ruský prezident Vladimir Putin (63) už potřetí za sebou získal prvenství v žebříčku nejmocnějších lidí planety. Seznam každoročně zveřejňuje americký časopis Forbes. Druhé místo letos připadlo německé kancléřce Angele Merkelové (61) a „bronz“ zůstal z pohledu magazínu doma, odnesl si ho prezident USA Barack Obama (54). Papež František (78) dosáhl jen na „bramborovou medaili“, skončil čtvrtý.
05.11.2015 15:15 |

Osobnosti: Vladimir Putin (2730 článků) , Barack Obama (2367 článků)

Klaus vrátil medaili strážníkovi, který se jí vzdal na protest proti amnestii

Bývalý prezident Václav Klaus vrátil medaili, kterou mu na protest proti novoroční amnestii poslal strážník z Třebenic na Litoměřicku Tomáš Rotbauer. Klausův spolupracovník Ladislav Jakl v průvodním dopisu muži napsal, že si medaili zaslouží, neboť ji za zadržení pachatelů dostal jako ocenění od společnosti. Rotbauer v reakci uvedl, že medaili již Klausovi vracet nebude a patrně ji vydraží pro charitu.
16.04.2013 16:35 |

Osobnosti: Václav Klaus (8524 článků)

Sen o medaili se rozplynul. Kvitová hodně chybovala a vypadla

Česká tenistka Petra Kvitová vypadla na olympiádě v Londýně ve čtvrtfinále. Kvitová, která předvedla velké množství chyb, nestačila po setech 6:7 a 3:6 na Rusku Marii Kirilenkovou.
02.08.2012 17:00 |

Kvitové se medaile vzdaluje: Semifinále jako favoritka vůbec nezvládla!

12.08.2016 19:45 |

Kvitová se lekla zlatého snu a do dějin se nezapíše: Semifinále totiž vůbec nezvládla a medaile se ji vzdaluje!

12.08.2016 19:50 |

Stíhací jízda medaili nepřinesla. Smíšená štafeta skončila sedmá

Už na prvním úseku se rozplynul medailový sen české smíšené štafety na světovém šampionátu v Hochfilzenu. Dvě trestná kola Evy Puskarčíková znamenala propad až na 21. místo. Trio  Gabriela Koukalová, Ondřej Moravec a Michal Krčmář nakonec vytáhlo štafetu na konečnou sedmou příčku. Zlato získali Němci před Francouzy a Rusy.
09.02.2017 19:55 |

Osobnosti: Ondřej Moravec (72 článků) , Gabriela Koukalová (219 článků) , Michal Krčmář (18 článků) , Eva Puskarčíková (12 článků)

Knihovnice tleská reformám, jejich dopadu se ale už nedočká. Krachuje

PŘÍBĚH Jedenačtyřicetiletá Olga Turňová ze Zlína si chtěla splnit svůj sen a loni na podzim si v centru Zlína otevřela knihkupectví s kavárnou Loft 577. Neuplynul ani rok a sen o obchodě, kde se budou prodávat knihy jinak než ve velkých řetězcích, se rozplynul. Knihkupectví musela s obrovskou ztrátou zavřít. Náklady byly tak vysoké, že si prodej knih na sebe ani zdaleka nevydělal.
31.07.2011 14:55 |

PRŮŠVIH: Vydra na Itálii asi nebude! Proč nedohrál ve Wembley?

Matěj Vydra snil svůj sen, že s Watfordem vykope postup do Premier League, ale ten sen se rozplynul. Ve finále play-off ve vyprodaném Wembley Watford prohrál 0:1 po prodloužení s Crystal Palace. Vydra navíc nedohrál, protože k bolavé svalu přibylo i zranění kotníku.
28.05.2013 14:00 |

Osobnosti: Matěj Vydra (67 článků)

Adoptovaná Jana z Hlasu: Sen o rodině přeťala smrt!

Měla štěstí jako málokdo! Talentovaná Jana Rybníčková (21), která včera zaujala v Hlasu Česko Slovenska, našla domov v rodině herečky Hany Čížkové (60). Moc nechybělo a její sen o úplné rodině se málem rozplynul.
12.04.2014 05:10 |

Osobnosti: Hana Čížková (21 článků)