Semifinálová tragédie: O prohře florbalistek rozhodl vlastní gól tři sekundy před koncem

České florbalistky nestačily na Finsko a po prohře 3:4 se jim rozplynul sen o účasti ve finále MS. Národní tým sice dokázal v závěru zápasu dorovnat skóre, ale tři vteřiny před koncem základní hrací doby si brankářka Lenka Kubíčková nešťastně srazila do vlastní sítě pokus Eliny Kujalaové a bylo po nadějích. České mužstvo tak čeká zápas o bronzové medaile, ve kterém se střetne s poraženým ze semifinále Švédsko:Švýcarsko.
11.12.2015 19:35 |

Čtrnáctiletý Američan složil Rubikovu kostku za 4,9 sekundy, je to nový rekord

Světový rekord v co nejrychlejším složení Rubikovy kostky pokořil o víkendu teprve čtrnáctiletý Američan Lucas Etter. Hlavolam sestavil za 4,9 sekundy, informoval britský list The Daily Telegraph. Dosavadní nejlepší čas činil 5,25 sekundy a dosáhl jej letos v dubnu Američan Collin Burns. Ještě v roce 1982 přitom složení hlavolamu trvalo tomu nejrychlejšímu na světě 22,95 sekundy. Šestibarevná krychle, nazvaná po svém "otci vynálezci", maďarském architektovi a designérovi Ernö Rubikovi, byla populární především v 80. letech. Hračka sestávající z 27 kostiček fascinuje dodnes, složit ji trvá někomu hodiny i dny.
23.11.2015 19:46 |

Semifinálová série Slavie s Třincem se přesunula do Prahy

V Praze dnes bude pokračovat semifinálová série hokejové extraligy mezi domácí Slavií a Třincem. Po úvodních dvou zápasech na ledě vítěze základní části je stav nerozhodný 1:1.
25.03.2011 09:00 |

Lev přišel o výhru čtyři sekundy před koncem

Hokejisté Lva Praha prohráli v Kontinentální lize s ambiciózním Metallurgem Magnitogorsk 3:4 v prodloužení, když o výhru přišli čtyři sekundy před koncem normální hrací doby. V prodloužení duel rozhodl v přesilové hře obránce Chris Lee.
08.10.2013 06:20 |

Voráček o své brance: Bylo to velký gól, dvě sekundy před koncem třetiny

Český útočník Philadelphie Jakub Voráček vstřelil v utkání proti Bostonu vítěznou branku v čase 19:57 a společně s Jaromírem Jágrem slaví první výhru svého týmu. „Byl to velký gól,“ komentoval trefu v posledních vteřinách první třetiny.
07.10.2011 13:00 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2231 článků) , Jakub Voráček (233 článků)

Útočník Valencie Jonas dal druhý nejrychlejší gól Ligy mistrů

VIDEO. V úterním zápase mezi Valencií a Leverkusenem padl druhý nejrychlejší gól v historii fotbalové Ligy mistrů, který vstřelil po 10,6 vteřinách hry domácí útočník Jonas. Zaostal jen o půl sekundy za rekordní brankou Nizozemce Roye Makaaye, který dal bleskový gól v dres Bayernu Mnichov v březnu 2007 do sítě Realu Madrid. Jonas svou rychlou trefou přispěl k vítězství Valencie 3:1.
02.11.2011 19:20 |

Mexičané pro prohře s Argentinou cítili křivdu

Velkou křivdu cítili po dnešní prohře v osmifinále mistrovství světa fotbalisté Mexika, pro které turnaj skončil poté, co je porazila Argentina 3:1. Mexičané se jen těžko smiřovali s tím, že první gól soupeř dal ze zřejmého ofsajdu, který podle nich ovlivnil zbytek zápasu. Naopak postupující Argentina už spřádá plány na čtvrtfinále s Německem, kterému chce oplatit vyřazení ze stejné fáze z před čtyř let.
28.06.2010 10:25 |

Góly dívky s epilepsií táhnou florbalovou reprezentaci

Za dosavadními úspěchy českých florbalistek na světovém šampionátu stojí Kristýna Jílková, která trpí epilepsií.
07.12.2009 11:00 |

MS florbalistek: Češky porazily Maďarsko

Češky rozhodly o svém triumfu už v první třetině, kterou vyhrály 4:0.
06.12.2011 17:50 |

MS florbalistek: Češky postoupily do semifinále

České florbalistky zdolaly ve čtvrtfinále MS Dánsko 5:1.
09.12.2011 21:55 |

MS florbalistek: Češky do finále přes Finky nepřešly

České florbalistky prohrály v semifinálovém utkání na mistrovství světa ve švýcarském St. Gallenu s Finskem hladce 0:6.
10.12.2011 21:15 |

Český florbal volí svojí Miss! Kterou krásku byste zvolili vy?

Už za pár dnů začne v Brně mistrovství světa florbalistek! A i díky této velké světové akci pojali organizátoři turnaje propagaci ve velkém stylu. Chystají volbu Miss florbal! My pro vás máme dívky, které o titul budou usilovat!
26.11.2013 14:47 |

Chyběl kousek! Moravec byl ve sprintu tři desetiny od "bronzu"

Biatlonista Ondřej Moravec obsadil čtvrté místo ve sprintu na Světovém poháru v Kontiolahti. Na desetikilometrové trati po bezchybné střelbě prohrál o tři desetiny sekundy boj o bronz s Američanem Lowellem Baileym, od stříbrného Alexandra Loginova jej dělilo 1,2 sekundy. Druhý sprint ve třech dnech vyhrál Nor Johannes Thingnes Bö.
15.03.2014 15:00 |

Osobnosti: Ondřej Moravec (72 článků)

Sudí asi koukal po holkách, láteřil po prohře s Rusy hokejový brankář Mrázek

Pocit zmaru a bezmoci cítili čeští hokejoví junioři po čtvrtfinálové prohře s Ruskem. Vítězný gól totiž pal po situaci, kdy sudí mohli a nejspíš i měli udělit soupeři dvě minuty.
03.01.2012 10:05 |

Rychlík Usain Bolt v Ostravě: Stovku dal za 4 sekundy!

A je to tady! Jamajský sprinter Usain Bolt (22) už udivuje v Ostravě svou rychlostí. Po sobotním příletu z Kanady a odpočinkovém dni včera testoval své schopnosti na dráze. A stovku zvládl pod 4 sekundy! Vlastní světový rekord však (zatím) nepřekonal. Šlo totiž o dráhu letištní a Bolt neběhal, ale proháněl se v nablýskaném sporťáku...
17.06.2009 10:15 |

Osobnosti: Usain Bolt (365 článků)

Sparta srovnala s Třincem krok. V prodloužení rozhodl domácí hrdina Hlinka

Semifinálová série mezi Spartou a Třincem slibuje drama až do konce. Holešovičtí ve čtvrtek zvítězili 2:1 po prodloužení a na zápasy je to tedy 2:2. Hlavní postavou večera byl útočník Jaroslav Hlinka, který vstřelil oba dva góly domácích.  Boj o finále tak bude pokračovat jak v sobotu v Třinci, tak v pondělí v Praze.
02.04.2015 22:05 |

Osobnosti: Jaroslav Hlinka (12 článků)

Tragédie v Lize mistrů! Fanoušek se zřítil z tribuny, když slavil gól

Slavil gól, a málem to nepřežil. Jeden z fanoušků Ajaxu spadl z první řady tribuny stadionu v Amsterdamu poté, co Ajax dal do sítě Barcelony druhý gól.
27.11.2013 12:07 |

Při víkendovém zápase extraligy staršího dorostu útočník Dukly Jihlava Filip Matějka vsítil opravdu pekelně rychlý gól.
14.10.2009 18:20 |

Zřejmě nejrychlejší gól v historii profesionálního fotbalu nevstřelila žádná z obdivovaných hvězd, ale mladý útočník saúdskoarabského klubu Al Hilál. A ke skórování mu podle tamních médií stačily pouhé dvě sekundy.
11.11.2009 10:25 |

VIDEO, KTERÉ MUSÍTE VIDĚT! NejrychlejšíÍ GÓL v historii fotbalu!

Nejrychlejší gól fotbalové historie viděli diváci třetiligového zápasu v Rusku. Padl za 3,1 sekundy.
04.10.2011 20:05 |