Článek

Semeniště terorismu. Odtud vyjeli bruselští vrazi

 
Reportéři britského deníku Financial Times se vypravili do bruselské čtvrti Schaerbeek, které se přezdívá „město oslů“. Vzhledem k vysoké míře radikalismu zdejších muslimských obyvatel by se jí však mohlo přezdívat také „inkubátor terorismu“.
24.03.2016 12:06 |

podobné články

Podobné články

Odtud byli vrazi z Paříže: Za 500 eur bez problémů seženete zbraň. Horší než v Americe. Až 80 % muslimů, nezaměstnanost

 
Brusel by podle mnohých mohl být po Paříži dalším terčem teroristického útoku. Dva z teroristů podílejících se na pátečním masakru v Paříži bydleli právě v Belgii. Bruselská čtvrť Molenbeek je považována přímo za „semeniště“ islamistů. Zdaleka ne poprvé tam dnes dopoledne zasahovala policie. Údajně mělo dojít k zatčení spolupachatele střelby v Paříži.
16.11.2015 13:31 |

podobné články

Semeniště zla, promluvil ministr Chovanec o internetu. Nazrála prý doba, abychom s ním něco dělali. Inspirací může být třeba Rusko...

 
Ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) je přesvědčen, že nazrála doba k tomu, aby odzvonilo anonymitě na internetu. Podle šéfa resortu si přece nikdo nepřeje, aby se z internetu stalo semeniště zla.
08.01.2016 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1074 článků)

Semeniště zla, promluvil ministr Chovanec o internetu. Nazrála prý doba, abychom s ním něco dělali

 
Ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) je přesvědčen, že nazrála doba k tomu, aby odzvonilo anonymitě na internetu. Podle šéfa resortu si přece nikdo nepřeje, aby se z internetu stalo semeniště zla.
08.01.2016 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1074 článků)

Radek John: Bruselští trpaslíci dloubli ruského medvěda klackem do oka

 
Zatím našim jednáním s Rusy velí bruselští amatéři, kteří si podle někdejšího ministra vnitra Radka Johna neuvědomují mnohá fakta. Putin podle něj dělá přesně to, co po něm Rusové chtějí, zatímco EU dráždí medvěda klackem.
17.03.2014 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2457 článků)

Černoch (Úsvit): Bruselští úředníci zaslouženě dostali facku za svou nadřazenost

 
Referendum jako prvek přímé demokracie ukázalo, jak výborně funguje a díky němu Britové udělali tak zásadní rozhodnutí o své budoucnosti. Bruselští úředníci zaslouženě dostali facku za svou nadřazenost a jednání formou diktátu, často ignorující názory členských zemí ať šlo o kvóty, omezování držení zbraní nebo o regulace téměř všeho!
24.06.2016 13:50 |

podobné články

Zeman s nevymáchanými ústy je otcem terorismu, stojí v novinách

 
Komentátor Lidových novin Petr Kamberský v sobotním vydání varuje spolu s experty na boj proti terorismu před cejchováním celých skupin obyvatel. V komentáři s názvem „Miloš Zeman, otec terorismu“ rekapituluje jeho silná vyjádření, která prý v důsledku ohrožují naší národní bezpečnost.
07.06.2014 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zeman (224 článků)

Hamáček (ČSSD): Je nutné účinně bojovat proti narůstajícímu terorismu, nikoliv však proti islámu

 
V sídle OSN v New Yorku dnes začala Světová konference předsedů parlamentů, které se účastní i předseda Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Jan Hamáček. Ve svém vystoupení na konferenci zmínil zejména potřebu boje proti terorismu. „Zdůraznil jsem, že je nutné účinně bojovat proti narůstajícímu terorismu, nikoliv však proti islámu jako takovému,“ uvedl. Předseda sněmovny se v projevu k účastníkům rovněž přihlásil k výzvě světa bez jaderných zbraní, přičemž připomněl hluboký dojem, který v něm zanechal nedávný vzpomínkový akt na oběti výbuchu atomové bomby nad Hirošimou před 70 lety.
01.09.2015 19:51 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (436 článků)

Zeman promluvil „bez taháku“ v OSN. A navrhl tento razantní plán boje proti terorismu

 
Prezident Miloš Zeman dnes vystoupil na Valném shromáždění OSN. Přesto, že byl jeho proslov krátký, zároveň byl i velmi úderný a věcný. Navíc česká hlava státu na rozdíl od mnohých jiných řečníků pronesla projev v angličtině a spatra. A také se věnoval pouze jednomu tématu, kterým je boj proti terorismu. Zeman zkritizoval dosavadní způsob boje proti terorismu a přišel s vlastním návrhem.
30.09.2015 01:06 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (15947 článků)

Lank (Úsvit-NK): Nečinnost vlády v boji proti terorismu ohrožuje bezpečnost ČR

 
Vláda dnes svým negativním stanoviskem k našemu zákonu proti terorismu ukazuje, že odmítá přijímat jakákoli opatření proti terorismu, i proti migrační krizi.
14.01.2016 08:40 |

podobné články

Twitter kvůli podpoře terorismu zablokoval další statisíce účtů

 
Internetová komunikační síť Twitter od letošního února zablokovala na 235.000 uživatelských účtů, které podle ní porušují interní pravidla zapovídající podporu terorismu. Informovala o tom dnes firma, která kvůli podpoře terorismu od poloviny loňského roku celkem zablokovala už 360.000 účtů. Zprávu převzala ČTK.
18.08.2016 20:40 |

podobné články

Otrávené kuřecí maso z Polska: Odtud ho přivezli do Česka!

 
Ve vesničce Cienia u polského města Blazski najdete firmu ALMA. A právě odtud bylo do České republiky dovezeno kuřecí maso, které obsahovalo nebezpečné antibiotikum doxycyklin. Majitel firmy Stanislaw Golab se podle místních topí v penězích. Zbohatl právě na mase!
15.07.2013 22:20 |

podobné články

Zloděj se snažil utéct se zbožím za 10 tisíc korun, dopadl ho policista v civilu

 
V úterý kolem 18. hodiny navštívil Obchodní centrum Nisa v Liberci 27letý muž z Frýdlantu, aby si odtud odnesl nějaké zboží zadarmo. Neměl ale šťastný den, a tak se nakonec všechno zvrtlo. Když si v prodejně Intersport uložil do připravené tašky dvě drahé dámské bundy a prošel kolem pokladny, aniž by je zaplatil, nenechal ho odtud jen tak bezstarostně odejít jeden ze zákazníků, který si jeho chování všiml.
06.11.2014 16:25 |

podobné články

Město hrůzy, kde zavraždili českou podnikatelku, zachránilo stovky Čechů před Hitlerem

 
Karibské městečko Sosúa, kde neznámí vrazi před týdnem zamordovali na ulici dvaašedesátiletou Češku Evu C., se před téměř 75 lety měla stát „zemí zaslíbenou“ pro desítky českých Židů pronásledovaných Hitlerem. Jen malé části z nich se však sem podařilo uprostřed válečné vřavy doputovat. Dnes odtud naopak prchají, protože se tu vraždí i za bílého dne!
05.03.2014 05:35 |

podobné články

Hasiči vyjeli k úniku plynu, viníkem byl čuník s větry

 
Opravdu neuvěřitelný zásah si připsali hasiči v jihovýchodní Austrálii. Vyjeli k úniku plynu. Ten ale neunikal z potrubí.
01.12.2009 10:10 |

podobné články

VIDEO: Španělům došla trpělivost s krizí, tak nazí vyjeli na kolech

 
Transparenty s pádnými hesly už je přestaly bavit a stejně nejspíš nic nezmohly. Tak obyvatelé španělské metropole Madridu vyjeli do ulic Madridu na kolech v rouše Adamově (případně Evině), aby dali najevo nespokojenost s vyhrocenou ekonomickou situací v zemi.
09.06.2012 19:20 |

podobné články

V Praze stále kolabují lidé, naštěstí méně než včera

 
Počty kolapsů na ulicích, k nimž dnes vyjeli pražští záchranáři, klesly po nedělním nárůstu na běžný letní stav. Od rána do dnešního odpoledne záchranáři vyjeli k deseti lidem, kteří zkolabovali na ulici, v neděli za stejnou dobu k 15 a za celý den k 30. Za celý víkend měli záchranáři téměř 600 výjezdů, z nich zhruba 60 ke kolapsům na ulici, řekla dnes mluvčí záchranky Jiřina Ernestová.
29.07.2013 18:00 |

podobné články

MS ve vodním slalomu v Praze: Na trať jako první vyjeli kajakáři

 
Po včerejším oficiálním ceremoniálu bylo mistrovství světa ve vodním slalomu dnes ráno zahájeno i reálně - na soutěžní trať vyjeli v 9 hodin první závodníci.  Celkem 103 kajakářů dnes bude bojovat o postup do zítřejšího semifinále, a to po celé dopoledne. Odpoledne jsou v programu kajakářky (74 lodě) a také kanoe žen (37 lodí).  
12.09.2013 10:45 |

podobné články

Němečtí vojáci: Na manévry NATO vyjeli s násadami od smetáků!

 
Jde o armádní kuriozitu. Na obrněných vozech německým vojákům chyběly hlavní zbraně. Nahradili je na černo natřenými násadami od smetáků a vyjeli na manévry pod vedením NATO. Není to však poprvé, kdy němečtí vojáci museli improvizovat.
17.02.2015 23:25 |

podobné články

Pražští kriminalisté vyjeli do Plzeňského kraje, údajně k vraždě

 
Pražští kriminalisté dnes vpodvečer vyjeli k případu do Plzeňského kraje, podle serverů Deník.cz a iDnes.cz tam vyšetřují násilný trestný čin. Deník napsal, že policisté se v okolí Mýta na Rokycansku údajně začali zabývat případem dvojnásobné vraždy.
03.09.2015 22:20 |

podobné články